Obcokrajowcy w Orlętach
Odpowiedz do tematu

A
[Usunięty]
: Obcokrajowcy w Orlętach
No więc czy to ostateczna decyzja co do pozyskania tych dwóch Senegalczyków do Orląt?

Jeśli tak to jest to całkiem ciekawy ruch ze strony naszych działączy. Mój kumpel grał przeciwko nim na turnieju halowym i z tego co mi mówił to są nieźle wyszkoleni technicznie.
Zobaczymy co z tego wyjdzie. :)

:
ładnie no nie?

No chyba już pewne. Ale wolę dodać "chyba" już różnie mżna było o tym usłyszeć. Klub ma dobrze rozwinięty kontrwywiad do dezinformacji mediów i kibiców. Moze pora wreszcie wybrać sie na trening i zobaczyć te cuda?

Nie spodziewam się ich jednak w sobotę na meczu. W końcu to Afryka i Łuków, certyfikaty, zgłoszenie do ligi te sprawy. Niemniej to młodzieżowcy. Im łatwiej będzie wskoczyć od razu do składu, bo mniejsza konkurencja.

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
A
[Usunięty]
:
No ale nie wierzę, że ściągnęli ich aż z Afryki. Nie możliwe, że ktoś z Łukowa wybrał się tam aby pooglądać młodych zawodników i ściągnąć ich do takich Orląt. :mrgreen:
Skąd oni się w ogóle tu wzięli i kiedy jest jakiś trening Orląt? ;-)

:
To by było najlepsze. Bo karty by były Orląt i w przypadku gdyby "wypalili" jak ten Franek z Tomasovii i starały się o nich lepsze kluby to Orlęta by zarobiły.

Jednak powszechna jest praktyka taka, że jest jakiś gość (słowo menadżer w warunkach 4 ligi jest za ogromne) który w jakiś posób ich ściągnął. Może niekoniecznie z Afryki, moze z jakiejś podrzędnej szkółki w europie (perełki nie trafiąją do polski, one trafiają na zachód, przyzwoici trafiają do grecji, danii itp, do nas trafiają ci z trzeciej kategorii). I to on jest właścicielem ich kart. I po pół roku ich nie będzie, a to on zarobi.

Ale kto wie... Co do treningu to nie wiem. Ale myślę że jutro może być ok 18 czyli po pracy

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
:
jeden z tych ktorzy grali na turnieju w 5 to oprocz techniki ma tez gaz. taki odjazd na 3 metrach ze ho ho

:
typowe dla murzynow:] ale jazda ja cie kręce:D

Czytając moje posty zrozum, że:
1. Ja zawsze mam rację
2. Jeśli nie mam racji odwołaj się do punktu pierwszego.
:
No, ciekawy egzotyczny akcent. Ciekaw jestem jak się zaklimatyzują w mieście i drużynie.

Beer drinkin' weed smokin' maniac serial killa...
:
no i jak zwykle dupa :mrgreen: podobno naszych czarnuszków zwerbowała Granica Lubycza :/ info od Madeja

1. Ja zawsze mam rację
:
mimo wszystko coś sie nie zgadza. Bo wczoraj była mowa wyraźnie o ... Senegalczykach. A Granica ma zatrudnić graczy z Burkina fasso i Konga (czyżby ci co byli na turnieju w piątce?). Oczywiście bardzo możliwe że to są ci sami 2 gracze, a Senegeal wziął się z powietrza.

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
:
informacja z pierwszej ręki :-( i wlasnie on tez mowil ze to byli z konga a nei wiem skad sie wzial senegal????? moze oni sami nie wiedzieli skad są?

Ksieniewicz:ej bambucza where ty from????
BlackMen: mnie senegal want szto bym ja igrał
Sych: ty jacek jacek co on powiedzial?
Ksieniewicz: Mówi że są z Senegalu...

1. Ja zawsze mam rację
A
[Usunięty]
:
To po co by Suchodolski gadał o tym ich pozyskaniu w radiu!? :evil:

:
nie wiem! oni już o roznych rzeczach gadali nie tylko w radiu :-D sam jestem zawiedzony tą informacją :-( i 3mam kciuki zeby to byla nieprawda :-D :-D :-P

1. Ja zawsze mam rację
:
Wszystko jest szyte grubymi nićmi. Przypominam, że Suchy dwa tygodnie temu w DW dementował zaraz po turnieju jakiekolwiek info o tych murzynkach. Być może teraz to też taka gra, zeby ktoś sobie ich nie przywłasczył. A może ich poprostu nie ma i sobie jaja robią :)

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
:
Oni będą grali w Orlętach czy w Granicy ??

A
[Usunięty]
:
mistrzu995 napisał/a:
Oni będą grali w Orlętach czy w Granicy ??

W Orlętach to raczej nie...

:
No i szkoda. :(

A
[Usunięty]
:
Dobrze, że Skrzynia gra, nie? :mrgreen:

:
no proste nie 8-) ostoja drużyny :-D

1. Ja zawsze mam rację
:
A jak :-P

:
jasne czekamy na piewszą bramke skrzyni. a w międzyczasie nierozmywajcie tematu (choć chyba się wyczerpał?), zawsze można założyć drugi o panu S.

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
:
dobra senegalczyków albo nigeryjczyków czy tam graczy z Konga(do końca nikt pewnie nie wiedział skąd oni są) nie będzie w Orlętach :-D :-D :-D to juz chyba przesądzone 8-)

1. Ja zawsze mam rację
:
A skąd oni wzieli sie w łukowie ??

W Łukowie bez zmiany - ORLĘTA PANY !!!
:
normalnie przyjechali prosto z Afryki na własny koszt żeby się gdzieś zaczepić... :mrgreen:

1. Ja zawsze mam rację
:
Na piwko czy na banany ?? :-D

:
chyba po pieniążki :-P

1. Ja zawsze mam rację
:
Mówili trochę po polsku??
W polsce po kase ??

:
nie wiem nie rozmawiałem z nimi :mrgreen: wiem tyle co mi moj "sor" od WueFU mowił :-D :-D no i poza tym z wszystkich komentarzy...

1. Ja zawsze mam rację
:
acha to ciekawe a ile mieli lat ??

:
młodzieżowcy 0 czyli samo przez się. Chyba zmienię tytuł tego tematu, bo w sumie nie wiemy jakiej byli narodowości. Jeden murzyn zagrał w neidzielę w barwach Granicy ale zaraz doznał kontuzji i nie zagra przez conajmniej 1,5 miesiąca. Jak ten co miał być u nas to może dobrze? bo grać by nie grał, a murzyn do kasy by się pchał

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
:
zmieniłem nazwę tematu.

przeczytajcie newsa na stronie głównej

http://www.orleta.lukow.p...=show_all&no=44

Ostatnio zmieniony przez Dev 2006-04-17, 19:17, w całości zmieniany 1 raz

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
:
no proszę nowe fakty na temat "afrykańczyków" się pojawiły...może ich więcej przyjechało?

1. Ja zawsze mam rację
:
hurtem brali Murzynow, razem z transportem bananow :-D

:
Pytanie skąd te banany? Ghana, Kongo, Nigeria, Senegal, Burkina Faso ?

Największymi zbiorami bananów na świecie mogą poszczycić sie kraje Aznajtyckie i Am. Płudniwoej. Więc banany odpadają. Ghana ma sporo ziarna kakaowego. :)

Cytat:
normalnie przyjechali prosto z Afryki na własny koszt żeby się gdzieś zaczepić

plotka głosi że mają jednak swojgo menago.

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
:
to z jakims innym transportem przylecieli ;-) na razie wiecej sie o nich mowi niz ich widac, wiec poczekajmy do momentyu kiedy wybiegna na zielona trawke i pokaza co potrafia

:
No mam nadzieję że sie nie wystraszą nas i będą grać dla barw Orląt.

:
ja widziałem dziś jednego murzynka na mieści jak sobie z fajką szedł 8-) :-D

1. Ja zawsze mam rację
:
Patryk napisał/a:

to było się zapytać go babucza gra w pile? bambucza pracuje w pks?

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
:
Devil napisał/a:
Patryk napisał/a:

to było się zapytać go babucza gra w pile? bambucza pracuje w pks?

no z tym PKS-em to by sie akurat zgadzało bo widziałem go właśnie na alejce obok "dworca" :-D

1. Ja zawsze mam rację
:
Ja słyszałem od suchego żę ten co noge złamał jest lepszy niź ten drugi.

A
[Usunięty]
:
To kiedy w końcu Ci murzyni zaczną grać?

:
A skąd my to mamy wiedzieć? Rację mieli ci, którzy w to nie wierzyli.

A
[Usunięty]
:
Vaclav napisał/a:
Rację mieli ci, którzy w to nie wierzyli.

No to muszą uwierzyć bo przecież obaj czekają już tylko na wizę...

:
No ja ich nawet na treningach nie widziałem

:
temat chyba sie rozwinie :-) dzis na treningu seniorow bylo dwoch czarnoskorych pilkarzy. Z tego co sie dowiedzialem sa z Konga i maja po 20 lat ;-) jeden nawet niezly jest, drugi juz niekoniecznie... jutro juniorzy starsi maja zagrac na treningu o 16 gierke z seniorami wiec byc moze zaprezentuja sie nowe nabytki na calej szerokosci boiska :-) :-)

:
heh... a do końca 5 kolejek :D Orlęta montują skład na 3 ligę <lol_milion_dwieście>

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
:
dzis byl " mini sparing" juniorow starszych z seniorami i nowe nabytki wywarly, przynajmniej na mnie, poyztywne wrazenia, szcegolnie ten nizszy murzynek :-)

A
[Usunięty]
:
and1 napisał/a:
dzis byl " mini sparing" juniorow starszych z seniorami i nowe nabytki wywarly, przynajmniej na mnie, poyztywne wrazenia, szcegolnie ten nizszy murzynek :-)

Byłem, widziałem i...

Seniorzy wygrali 7:2. Obaj strzelili po 3 gole ale żadną rewelacją nie są.
Lepiej moim zdaniem zaprezentował się ten z kucykiem, jest bardzo szybki i dosłownie - do końca walczy o piłkę, aż do faulu. ;)

Chłopaki tylko nie mają żadnej komunikacji z pozostałymi zawodnikami. :-?

:
No qurcze takie wzmocnienia. :mrgreen: To co panowie za rok 3 liga w Łukowie? :-D :-D :-D

[ Dodano: 2006-05-25, 12:32 ]
pyatnk! Czy nasi kopacze nadal maja treningi w srody i piątki???? Chętnie bym sie przeszedl i zobaczyl te nowe nabytki 8-)

1. Ja zawsze mam rację
:
potwierdzam, ten z kucykiem zapierdziela ze az sie kurzy za nim :-)

:
Widziałem jednego wysokiego murzynka u mnie pod blokiem, wyglądał całkiem wpożo ale ubrany faaajnie :thup:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum