Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeżeli posiadasz już konto.                         

Poprzedni temat :: Następny temat
Piłka młodzieżowa
Autor Wiadomość
Czubek

Wysłany: 2007-03-04, 12:49   

to jak Filip to rocznik 93'

Czubek

Wysłany: 2007-03-11, 16:22   

sparing juniorzy młodsi
Orlęta Łuków - Spomlek Radzyń 3:1
a juniorzy starsi przegrali z mleczarzami 1:3

lukowiak
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-11, 17:10   

Choobec napisał/a:
sparing juniorzy młodsi
Orlęta Łuków - Spomlek Radzyń 3:1
a juniorzy starsi przegrali z mleczarzami 1:3

I wy chcieliscie grac sparing z tymi "ch..ami"?

Czubek

Wysłany: 2007-03-11, 17:12   

a co my do gadania mieliśmy? Przecież to władze ustalają kto z kim sparing gra. A za tydzień chyba my do nich pojedziemy.

lukowiak
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-11, 17:21   

Choobec napisał/a:
a co my do gadania mieliśmy? Przecież to władze ustalają kto z kim sparing gra. A za tydzień chyba my do nich pojedziemy.

Zbuntowac sie cala druzyna badz wiekszoscia i wladze moga wtedy wam "natrukac"

czaki90

Wysłany: 2007-03-11, 17:40   

lukowiak napisał/a:
Choobec napisał/a:

KURW* czlowieku to tylko sparing lepsze to niz grac z jakims Dolcanem Zabki czy cos
A ze Ty nie lubisz tak bardzo radzyniakow to nie znaczy ze my mamy z nimi nie grac.
W lidze tez mamy z nimi nie grac...

lukowiak
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-11, 17:49   

czaki90 napisał/a:
lukowiak napisał/a:
Choobec napisał/a:

KURW* czlowieku to tylko sparing lepsze to niz grac z jakims Dolcanem Zabki czy cos
A ze Ty nie lubisz tak bardzo radzyniakow to nie znaczy ze my mamy z nimi nie grac.
W lidze tez mamy z nimi nie grac...

Chlopcze najlepej to Mleczarzom buty wyczysc wtedy sie IM przysluzysz.
W lidze to trzeba ICH-mleczarzy jebac ,zgniesc te pluskwy ---bo zaczynaja sie panoszyc .
Dopowiem wiecej :wieksza polowa lukowskich zawodnikow NIE ma charakteru,nie trzymaja Fasonu-----przykladem jestes ty Czaki!!!(za batonika badz piwo zmienilbys szybko zdanie)

czaki90

Wysłany: 2007-03-11, 17:52   

Nie oceniaj ludzi jak ich nie znasz

lukowiak
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-11, 17:58   

czaki90 napisał/a:
Nie oceniaj ludzi jak ich nie znasz

Nie musze Ich znac wystarczy ze wypowiesz sie i wiem co prezentujesz!!!!
Nie masz zaciecia!!!! masz slomiany zapal!!!!! Tzw pizdeczki jestescie---skoro boicie sie powiedziec trenerkowi ze nie zagracie z mleczarzami.

Dev: Pierwsze ostrzeżenie!

czaki90

Wysłany: 2007-03-11, 18:02   

lukowiak napisał/a:
Nie musze Ich znac wystarczy ze wypowiesz sie i wiem co prezentujesz!!!!
Nie masz zaciecia!!!! masz slomiany zapal!!!!! Tzw pizdeczki jestescie---skoro boicie sie powiedziec trenerkowi ze nie zagracie z mleczarzami.

Bo dla nas nie ma znaczenia ze to sa mleczarze, gramy dla siebie a nie dla innych

izba
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-11, 18:04   

gracie dla Orląt z Łukowa!!!

czaki90

Wysłany: 2007-03-11, 18:07   

izba napisał/a:
gracie dla Orląt!!

No jak nalezymy do Orlat to znaczy ze tez dla nich gramy :morda:

alf

Wysłany: 2007-03-11, 18:11   

ja nie widze nic dziwnego w grze radzyniem , niedosc ze dosc dobry klub ostatnimi czasy, to mozna im dokopac ,pilkarze moga z nimi wygrac , a pozniej np sie pobic

izba
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-11, 18:17   

czaki90 napisał/a:
gramy dla siebie a nie dla innych

więc pominąłeś je w swoim poście;)...a grajcie z kim chcecie tylko godnie reprezentujcie nasz klub..

lukowiak
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-11, 18:17   

alf napisał/a:
ja nie widze nic dziwnego w grze radzyniem , niedosc ze dosc dobry klub ostatnimi czasy, to mozna im dokopac ,pilkarze moga z nimi wygrac , a pozniej np sie pobic

A co bedzie jak sie nie pobija? pojda moze razem na lody?zawiaza wspolprace?
Ja mam troszke inne zdanie :jak kogos nie lubie ,nie szanuje to z Nim piwa nie pije,nie pozwole mu siac przy stoliku jednym slowem ignoruje---To odnosi wiekszy efekt
Przypomne madre przyslowie:"Z kim sie zadajesz takim sie stajesz"!!!!!

czaki90

Wysłany: 2007-03-11, 18:18   

izba napisał/a:
więc pominąłeś je w swoim poście;)...a grajcie z kim chcecie tylko godnie reprezentujcie nasz klub..

Dobra Izba nie lap mnie za slowka :ssij:

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2007-03-11, 18:21   

A z kim nasza młodzież ma grać? z Jatą Żdżary?

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

czaki90

Wysłany: 2007-03-11, 18:22   

Wlasnie. Lepszy rydz niz nic :mrgreen:

alf

Wysłany: 2007-03-11, 18:22   

lukowiak napisał/a:
A co bedzie jak sie nie pobija? pojda moze razem na lody?zawiaza wspolprace?

to tylko football ,ale nikt z Łukowskich pilkarzy nie bedzie trzymał z radzyniem i odwrotnie.Jak ja grałem w Orletach to na szlugi czy wódke chodzilo sie we własnym gronie.A to ze napewno nie pojda na lody, to pewne. z rok temu byla niezla solowa z Zamosciem, a przeciez do Zamoscia i tak nikt nic nie ma

lukowiak
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-11, 18:24   

Dev napisał/a:
A z kim nasza młodzież ma grać? z Jatą Żdżary?

Lepsze to niz z mleczarzami!!!!mozna zagrac z Pogonia Siedlce,Sokolowem czy innymi

czaki90

Wysłany: 2007-03-11, 18:25   

lukowiak napisał/a:
Lepsze to niz z mleczarzami!!!!mozna zagrac z Pogonia Siedlce,Sokolowem czy innymi

Jakbys byl takim kibicem Orlat to bys wiedzial ze z Pogonia juz gralismy

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2007-03-11, 18:26   

i obudzić się w bialskopodlaskiej lidze juniorów młodszych. A seniorzy w okręgówce

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

lukowiak
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-11, 18:33   

Dev napisał/a:
i obudzić się w bialskopodlaskiej lidze juniorów młodszych. A seniorzy w okręgówce

Dlaczego tak czarno wszystko widzisz!!Nie buj zaby ten scenariusz co napisales nie wejdzie w zycie!!!
Widze ze coraz wiecej robi sie zwolennikow wspolpracy z frajerami z Radzynia,chyba czas WAS chlopcy zmienia

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2007-03-11, 18:35   

bo mam zajebistą ochotę by z tych chłopaków coś wyrosło i za jakiś czas w III lidze przy pełnym stadionie dojebali Radzyniowi. Ot mój scenariusz.

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

izba
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-11, 18:39   

zobaczymy czy wo gule przyjdziesz na mecz z Radzyniem i staniesz z nami na zylecie by wesprzeć piłkarzy dopingiem.Zapewne się z dygasz...

lukowiak
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-11, 18:51   

izba napisał/a:
zobaczymy czy wo gule przyjdziesz na mecz z Radzyniem i staniesz z nami na zylecie by wesprzeć piłkarzy dopingiem.Zapewne się z dygasz...

Troszke mnie rozbawiles :-D
Czy chcialbys zeby Nas psiarnia namierzyla?

Tak jak jest teraz to przynajmniej trenerek moze dostac w ryj badz dostac inna nauczke.(nie bedzie wiedzial nawet od kogo)Moze mu ktos psikusa zrobic --takie dzialanie ma to na celu zeby za bardzo nie robili swojej prywaty,to jest dla dobra klubu i mieszkancow miasta
Moge Ci powiedziec ze wiecej ZROBILISMY Dobra niz Ci sie wydaje .

and1

Wysłany: 2007-03-11, 18:58   

nosz kurna mac :[
o co ta klotnia?? owszem, mozemy grac nawet z Legia, Wisła Krakow, a z blizszych rywali wymienie Motor czy Lublinianke, ale zeby z nimi grac to trzeba miec pieniadze na wyjazd, a wiadomo jak wygladaja sprawy finansowe w naszym klubie. Tu nikt nie chce bratac sie ze Spomlekiem, nawet ja, urodzony w Radzyniu Podlaskim, ale zrozum Panie lukowiak ze jezeli nie ebdziemy grac sparingow z Radzyniem to moze zaistniec taka sytuacja , ze w ogole nie bedziemy ich grali. Czu uwazasz ze lepsze sa gierki wewnetrzne? Taki sparing, chocby i ze znienawidzonym przez Ciebie Spomlekiem to zawsze jakas okazja do rywalizacji z rywalem a nie z kolegami z druzyny jak na treningach.

kOyot

Wysłany: 2007-03-11, 19:01   

Jak to powiedział laska w filmie Chłopaki nie płaczą "trzeba się wyluzowac" :ssij: Jak dla mnie to możemy grac nawet z lokalnymi rywalami tj. łukowiacy i fanatycy PKS :morda:

lukowiak
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-11, 19:23   

and1 napisał/a:
nosz kurna mac :[
o co ta klotnia?? owszem, mozemy grac nawet z Legia, Wisła Krakow, a z blizszych rywali wymienie Motor czy Lublinianke, ale zeby z nimi grac to trzeba miec pieniadze na wyjazd, a wiadomo jak wygladaja sprawy finansowe w naszym klubie. Tu nikt nie chce bratac sie ze Spomlekiem, nawet ja, urodzony w Radzyniu Podlaskim, ale zrozum Panie lukowiak ze jezeli nie ebdziemy grac sparingow z Radzyniem to moze zaistniec taka sytuacja , ze w ogole nie bedziemy ich grali. Czu uwazasz ze lepsze sa gierki wewnetrzne? Taki sparing, chocby i ze znienawidzonym przez Ciebie Spomlekiem to zawsze jakas okazja do rywalizacji z rywalem a nie z kolegami z druzyny jak na treningach.

A czy sparing z mleczarzami podniesie Wasze umiejetnosci?
Czy po takim meczu ze slynna "Chelsea Podlasia"(tak o sobie mowia mleczarze) bedziecie LEPSI?
Powiem Ci co jest grane: tak zaczyna sie niewinne zawiazywanie wspolpracy!!!!!tylko zebysmy sie nie obudzili jako filia Mleczarzy!!!!!
Moge podac duzo przykladow.

elip
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-11, 19:28   

a czy ty kiedys przyjdziesz na mecz do mlyna i sie ujawnisz??
duzo mowisz a nic nie dzialasz...
a poza tym to nie ma czego zazdroscic radzyniowi, nikogo nie znam kto ma kompleks radzynia... ty masz problem bo ty sie boisz ich czy co? jestes pracownikiem Łukowskiej mleczarni? :mrgreen:
Ty masz problem lukowiak...

kuba-36
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-11, 19:29   

Jestescie smieszni co komu radzyn przeszkadza. Trzeba z nimi grac, a co nei ktorych zazdrośc bierze że w Łukowie nei matego co w radzyniu, ale w Łukowie mamy sycha

izba
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-11, 19:56   

lukowiak przyjdź na mecz nawrzucaj na radzyń i ci ulży na forum to możesz sobie pokazaczyć ale jestem ciekawy czy na meczu coś byś krzykną na ten klub...

czaki90

Wysłany: 2007-03-11, 19:57   

lukowiak napisał/a:
A czy sparing z mleczarzami podniesie Wasze umiejetnosci?
Czy po takim meczu ze slynna "Chelsea Podlasia"(tak o sobie mowia mleczarze) bedziecie LEPSI?
Powiem Ci co jest grane: tak zaczyna sie niewinne zawiazywanie wspolpracy!!!!!tylko zebysmy sie nie obudzili jako filia Mleczarzy!!!!!
Moge podac duzo przykladow.

Z byle kim grajac podniesiemy, choc odrobinke,swoich umiejetnosci, na pewno sie czegos nauczymy.
To podaj kilka przykladow jak taki wszechwiedzacy jestes.

Czubek

Wysłany: 2007-03-12, 14:56   

lukowiak, wszystko super jesteś tylko kurwa dlaczego anonimowy?! A może to ty w ogoel z radzynia jestes?! Przeciez nikt cie nie zna z tego forum, to jak my mamy sie ciebie sluchac albo w ogole ci wierzyc w to co mówisz?! Przyjdź na mecz, pokrzycz razem z nami, mozesz nawet pojeździć sobie na meczu na radzyń.

tak troche blizej tematu to jednak juniorzy w Orlętach na pewno nie są zbyt ogarnięci w "tych" sprawach. Połowa(jak nie więcej) pewnie nie wie, że jest takie coś jak kosa z radzyniem. O zgodzie z Pogonią wie może 10%? Albo i mniej. O znajmości historii klubu już nie wspomne (nie mówię tu o wszystkich).

Powiedzmy, że zgadzam sie z toba co do "współpracy z radzyniem". No ale kurwa sparingi trzeba grać i to, nie mamy po prostu z kim więc z nimi zagraliśmy! A motywacją mogło być jeszcze przecież to, żeby im dokopać i pokazać kto jest lepszy.

jeju... :morda:

alf

Wysłany: 2007-03-12, 14:58   

dzis moj kolega z klasy Orletowiec jeden z bardziej znanych "biały" opowiadal mi o meczu z radzyniem i zbyt dobrze sie o nich nie wypowiadal , szczerze ładnie po nich jechal. a ja mu pomoglem .
wiec problemu nie ma, zbyt wyuzdanie szukasz problemu lukowiak
tyle

and1

Wysłany: 2007-03-12, 15:24   

alf napisał/a:
dzis moj kolega z klasy Orletowiec jeden z bardziej znanych "biały" opowiadal mi o meczu z radzyniem i zbyt dobrze sie o nich nie wypowiadal , szczerze ładnie po nich jechal. a ja mu pomoglem .
wiec problemu nie ma, zbyt wyuzdanie szukasz problemu lukowiak
tyle

otoz to !!! Lukowiak chce nam cos na sile chyba udowodnic. Czy sparing z nimi podniesie nasze umiejetnosci?? Tego nie wiem. Sadze ze sparing np. z juniorska druzyna jakiegos przecietnego 1-ligowego klubu zagranicznego, np. Czeskiego tez by ich nie podniosl bo znacznie przewyzszaliby nas wyszkoleniem technicznym i kultura gry :P a lepiej zagrac sparing chocby z Radzyniem niz caly okres przygotowawczy pracowac tylko nad sila, wytrzymaloscia i szybkoscia.

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2007-03-12, 15:38   

i tak mamy spokój z lukowiakiem w tym temacie, bo dostał szereg próśb o ujawnienie się. Zwykle w takich sytuacjach znika, a potem pojawia się w innym temacie.

Kiedy startują rundy juniorskie?

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

lukowiak
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-12, 17:35   

Dev napisał/a:
i tak mamy spokój z lukowiakiem w tym temacie, bo dostał szereg próśb o ujawnienie się. Zwykle w takich sytuacjach znika, a potem pojawia się w innym temacie.

Mylisz sie Devilku!! :-)

Czubek

Wysłany: 2007-03-12, 17:37   

Dev napisał/a:

tydzień później jak seniorskie.

zullinho

Wysłany: 2007-03-12, 20:28   

A propos....Choobec-czy ty może grasz w jednej drużynie z takim napastnikiem jak Kamil L.?? Bo to mój dobry ziom tak w ogóle...

ossto

Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 2007-03-12, 20:37   

Choobeck nigdzie nie gra (chyba :D )

czaki90

Wysłany: 2007-03-12, 20:38   

Gra, gra. Ja z nim gram i z Kamilem L. tez ;-)

ossto

Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 2007-03-12, 20:43   

a to sie pomyliłem :morda: (znów :D :morda: )

lukowiak
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-12, 21:22   

czaki90 napisał/a:
Gra, gra. Ja z nim gram i z Kamilem L. tez ;-)

Co z Was za grajki jak nie potraficie ostro z mleczarzami pojechac--wtedy by zawsze czuli szacunek.Zamiast ostro grac pile to jak panienki pykacie.Wjechac mleczarzom kilka razy ostro na nogi i BY Wymiekli,spekali by
A tak co:pykanie i w plecy!!!!to sa Fakty!!!!

elip
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-12, 21:26   

Dobra... ty swoje madrosci wyglaszaj gdzie indziej...
meczacy jestes... ty wez kup sobie ladunek wybuchowy i wypierdol sie w powietrze w tym radzyniu to nie bedzie komu jechac...
Ujawnij sie, i dopiero wtedy pogadamy

lukowiak
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-12, 21:34   

elip napisał/a:
Dobra... ty swoje madrosci wyglaszaj gdzie indziej...
meczacy jestes... ty wez kup sobie ladunek wybuchowy i wypierdol sie w powietrze w tym radzyniu to nie bedzie komu jechac...
Ujawnij sie, i dopiero wtedy pogadamy

TO co napisalem to sa FAKTY!!!!! Niepodwazalne!!!!!
Gracie jak ci.ty!!!
Nie potraficie z mleczarzami ostro grac!!!!!
Wam Mleczarze nie przeszkadzaja!! jestescie bez ambicji!!!!
Chlopcze powiem Ci cos :kiedys 20 lat temu jak Lukow gral z Pogonia Siedlce to zawsze byla ostra JATKA!!!!!czy to juniorzy czy seniorzy!!!!
A WY jakim Wy jestescie pokoleniem?? odpowiem :przegranym bez ambicji!!!!!!

elip
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-12, 21:39   

twoja stara jest przegrana! nie wpierdalaj mi kitu bo ja nie walcze na boisku tylko na trybunach!! i zamknij pizde!! chuj mnie obchodzi co ty robiles 20 lat temu dla mnie to mogles sobie nawet na recznym jechac... :morda:
Chuj mnie obchodza twoje wywody na temat walki... napisz moze ksiazke i zatytuluj ja Moja Walka, moze pomoze!!

lukowiak
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-12, 21:44   

elip napisał/a:
twoja stara jest przegrana! nie wpierdalaj mi kitu bo ja nie walcze na boisku tylko na trybunach!! i zamknij pizde!! chuj mnie obchodzi co ty robiles 20 lat temu dla mnie to mogles sobie nawet na recznym jechac... :morda:
Chuj mnie obchodza twoje wywody na temat walki... napisz moze ksiazke i zatytuluj ja Moja Walka, moze pomoze!!

Smarkaczu naucz sie szacunku do starszych---to po pierwsze!!!!
A po drugie ----NIE podwazaj FAKTOW ----bo bedziesz uwazany za typowa "leszczyne" ktora nie umie sie przyznac PRAWDY

elip
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-12, 21:57   

koniec gadki bo to dla mnie smieszne...

alf

Wysłany: 2007-03-12, 22:10   

No kurwa zamknac sie ja pierdole!!!
lukowiak skoncz z tym juz, zapomniales ze kilka lat temu to byla zgoda? dzis kosa, ale to nie ma sensu pilka jest pilka, nie wiem czemu kurwa mamy nie grac z nimi, ja pierdoleeeeeeeeeee!!!
a elip tez nie sadz sie do starszego faceta.

Odpowiedz do tematu