Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeżeli posiadasz już konto.                         

Poprzedni temat :: Następny temat
Puchar Polski
Autor Wiadomość
Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2007-04-25, 09:02   

1) Bilety są
2) Karnety nie wiem, ale nie dzwońcie czy coś - okaże sie na miejscu :P
3) zabrać legitki!
4) Najnowsze wieści:

W bramce zagra na pewno Dadasiewcz. Pani Ania przygotowała dwa razy więcej biletów niż zwykle. Nie wiem czy potrzebnie, wszak to jednak środa.

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

piwek

Wysłany: 2007-04-25, 14:16   

Jeśli myslimy o zwycięztwie w dzisiejszym meczu to musimy zagrac tak jak z Białą!! Przede wszystkim pressing!! Nie bac sie atakowac...podobno najlepszą obroną jest atak!! Dobrze ze zagra Dadasiewicz, bo ten Szaniawski to malo pewny na linii:D
Gramy do konca, ORLETA gramy do konca!! Moj typ do 2:1!!:D

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2007-04-25, 14:42   

Treneiro Radzynia mów jednak że nie odpuszczają Pucharu bo go bronią. Mogą zagrać pierwszym składem. NIE PRZEGRAJMY MECZU W SZATNI! WALKA!WALKA!WALKA!

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

markoll
[Usunięty]

Wysłany: 2007-04-25, 20:19   

Za rok damy sie odegramy!
Tak.

piwek

Wysłany: 2007-04-25, 20:21   

Dajcie relacje bo kurde nie mogle przyjsc:D Jak mecz?? Jaki wynik?? Byli kibice z radzynia??!!

Czubek

Wysłany: 2007-04-25, 20:25   

a bylo przyjść! obrazam sie na ciebie...

meczyk na wysokim poziomie, pokazał, że Orlęta potrafią grać i wygrywać z niby lepszymi przeciwnikami.

Orlęta Łuków - Orlęta Radzyń 1:1 (0:1) karne 3:4

coś ok. 75 minuty Solnica nie wykorzystał rzutu karnego.

Oj ale dobry mecz, warto było przyjść.

czaki90

Wysłany: 2007-04-25, 20:50   

Mecz stal na wysokim poziomie, kilka ladnych skladnych akcji z obu stron po ktorych mogly pasc gole, przytomne zachowanie Richarda w polu karnym. Szkoda tylko tego karnego w 81 minucie :mrgreen: . Widac, ze Radzyn ma 2 bardzo dobrych bramkarzy, ktorzy swoimi umiejetnosciami zasluzyli na gre w III lidze.

piwek

Wysłany: 2007-04-25, 21:15   

To widze ze mnie duzo ominelo...zaluje ze nie przyszedlem ale nie moglem...szkoda tego karnego, oj Solny, Solny:D Ale jak widze przegralismy po walce i to sie liczy!!

markoll
[Usunięty]

Wysłany: 2007-04-25, 21:26   

czaki90 napisał/a:
Mecz stal na wysokim poziomie, kilka ladnych skladnych akcji z obu stron po ktorych mogly pasc gole, przytomne zachowanie Richarda w polu karnym. Szkoda tylko tego karnego w 81 minucie :mrgreen: . Widac, ze Radzyn ma 2 bardzo dobrych bramkarzy, ktorzy swoimi umiejetnosciami zasluzyli na gre w III lidze.

Oj, Dadasiewicza tez nalezy pochwalic. ;)

Skuter

Wysłany: 2007-04-25, 21:31   

markoll napisał/a:
j, Dadasiewicza tez nalezy pochwalic.

Piach! Jak on wogóle karne broni :doh: ?

Mijam wielu, bardzo wielu smutnych ludzi.
A kilka metrów obok, na środku ruchliwego chodnika,
klęczy kilkunastoletni chłopiec z triumfalnie wyciągniętymi ramionami.
Nikogo nie widzi. Jest w ekstazie.
Klęczy i krzyczy na całe gardło - ORLĘTA ŁUKÓW !!!

markoll
[Usunięty]

Wysłany: 2007-04-25, 21:32   

Sk8ter napisał/a:
markoll napisał/a:
j, Dadasiewicza tez nalezy pochwalic.

Piach! Jak on wogóle karne broni :doh: ?

E tam, podczas meczu sobie radzil.
No, a karne to karne, gdyby obronil by jeszcze jednego..

piwek

Wysłany: 2007-04-25, 21:36   

Nie ma co gdybac!! Przegrali i tyle...za rok rewanz:D Cieszmy sie z tego ze nasi pokarze potrafią wlaczyc jak rowny z rownym nawet z teoretycznie lepszymi od siebie!!

Czubek

Wysłany: 2007-04-25, 21:49   

markoll napisał/a:
karne to karne, gdyby obronil by jeszcze jednego..
on nie obronił żadnego. Ten niestrzelony przez Radzyń to była piłka, która poleciała aż na ulice.

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2007-04-25, 23:16   

To jednak było marzenie - obejrzeć takie emocje na naszym stadionie i karne. Nie wygraliśmy, więc marzenie pozostaje dalej! Jest po co przychodzić na mecze...

3 liga to 3 liga trzeba oddać, ale chłopaki do ostatniej chwili walczyli! Zupa dał zagrać rezerwowym i Marek Leszkiewicz wykorzystał swoją szansę - w pierwszej połowie najlepszy na boisku. Jednak to Radzyń dominował w pierwszej części. W drugiej połowie już nie tak miło dla gości. Ogólnie było dobrze, nie było zadnej częstochowy czy cos w tym rodzaju i np. 0:3 po kwadransie i po śnaidaniu.

Solny mógł nas wprowadzić do raju ale nie wprowadził. Karne też trzeba umieć strzelać.
Ale emocje...

Aha. Oprócz Leszkiewicz bardzo dobrze zagrał Skrzynia - na jego ocenie na pewno zaważy karny i stereotypy, ale ja wiem swoje.

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Ardiano

Wysłany: 2007-04-26, 07:27   

piwek napisał/a:
Cieszmy sie z tego ze nasi pokarze potrafią wlaczyc jak rowny z rownym nawet z teoretycznie lepszymi od siebie!!

taaa, ale nie wiem dlaczego przypomina mi się powiedzenie: Gramy jak nigdy, przegrywamy jak zawsze... W piłce nożej nie ma punktów za styl, tylko za zwycięstwa!

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2007-04-26, 12:57   

Bardzo dobra relacja z meczu dla tych co nie byli tutaj:
http://www.lubelskapilka.pl/?nid=1623

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

and1

Wysłany: 2007-04-26, 21:46   

haha, napisalem cos o Marku i zagral :D :D:D niezle szarpal, ale jak dla mnie najlepsza partie w naszym zespole gral Skrzynia.
Mecz nie stal na wysokim poziomie, ot po prostu wiele walki co przelozylo sie na ogrom emocji :P

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2007-04-28, 00:36   

Leszkiewicz nieźle mijał jeden na jeden. To bardzo efektownie wyglądało.
(goście również przypomnieli czyim jest wychowankiem)

Co do Skrzynii to też już pisałem. Może tutaj jest metoda? Wiemy jak to z tą skutecznością u niego ostatnio bywa. Już u Suchego w kryzysowych momentach (kontuzje, kartki) dawał mu pograć w środku...

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2007-09-11, 11:44   

Środa, 19 września o 16.00

I runda: Orlęta II Łuków - Orlęta Gołaszyn.

Z naszej strony to juniorzy starsi. Mecz prawdopodobnie na głównym boisku. Łukowiacy w tej samej rundzie grają z Prawdą Prawda Stara. Seniorzy zaczną później.
Miło, że wreszcie wpadli na taki pomysł. Walczyć i wygrywać!

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Radzio

Wysłany: 2007-09-11, 12:53   

kurde nie będe na meczu bo mamwycieczke;[ pomysł super :)

markoll
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-11, 18:28   

Koncze lekcje o 16.10, a ze szkoly rzut beretem na stadion. ;> Wiec wpadam.

Czubek

Wysłany: 2007-09-17, 22:35   

No to przypominam, w środe o 16 sie widzimy na stadionie :P
Trzeba zaznaczyć swoja obecnosc, żeby było, że rezerwom tez kibicujemy... :mrgreen:

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2007-09-19, 22:26   

Gramy dalej! Treneiro Suchy dał pograć chyba rezerwowym i tak musiałem marznąć do 120 minuty. Mam nadzieję na derby w 1/2 finału

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

markoll
[Usunięty]

Wysłany: 2007-10-05, 21:29   

10 października (środa) o 15.00 Orlęta II grają z Unia Krzywda.

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2007-10-06, 16:47   

Niestety Łukowiacy odpadli.
http://www.orleta.lukow.p...show_all&no=644

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2007-10-08, 15:53   

Kto może - warto sie przejść na ten mecz w środę. Może zobaczycie Dadasiewicza biegającego na obronie :P

Orlęta w III rundzie zagrają 17 października o 15.00 z Dwernickim Stoczek Łukowski (na wyjeździe, środa)

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Radzio

Wysłany: 2007-10-08, 18:30   

ja zapewne przyjdę jeśli nie będę miał treningu, to przyjdę :)

Czubek

Wysłany: 2007-10-10, 17:48   

No i wygrali 2:1 :D UEFA coraz bliżej.

A 'nasz' D. Dadasiewicz najpierw zagrał w obronie, a potem w ataku :mrgreen: :mrgreen:

markoll
[Usunięty]

Wysłany: 2007-10-10, 18:02   

Darek nawet asyste zanotowal. :D

mitQ

Wysłany: 2007-10-14, 12:24   

a z kim graja Orlęta II ? :)

Czubek

Wysłany: 2007-10-14, 12:48   

W środę z Sokołem Adamów, a pierwsza drużyna z Dwernickim Stoczek jak już wcześniej mowilismy.

Łukcio-Łuków

Wysłany: 2007-10-14, 15:08   

o ktorej godzinie Sokołem i na jakim boisku ???

Czubek

Wysłany: 2007-10-17, 22:48   

No to wygrali z Dwernickim 1:0. Skromnie, ale nie ma co sie przemeczać na takich meczach moim zdaniem. Ważne, że gramy dalej.
Co nie? :>

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2007-10-19, 10:56   

Kilka lat temu w tej samej rundzie przegrali z tym Stoczkiem, wiec małym nakładem sił jest następna runda. Znacznie bardziej ciekawi mnie przyszłotygodniowy mecz "dwójki".

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Radzio

Wysłany: 2007-10-19, 19:39   

gdzie bedzie rozgrywany final pucharu polski na szczeblu BOZPN ?
Ostatnio zmieniony przez Radzio 2007-10-19, 19:51, w całości zmieniany 1 raz  

Skuter

Wysłany: 2007-10-19, 19:49   

mistrzu995 napisał/a:
gdzie bedzie rozgrywany final pucharu polski na szczeblu BZPN ?

*BOZPN - Bialskopodlaski Okręgowy Związek Piłki Nożnej

Właśnie o miejscu rozgrywania finału decydują miśki z Białej. Oby nie powtórzył się scenariusz z tamtego roku, kiedy LZPN na miejsce rozgrywania finału wyznaczył... Bełżyce.

Mijam wielu, bardzo wielu smutnych ludzi.
A kilka metrów obok, na środku ruchliwego chodnika,
klęczy kilkunastoletni chłopiec z triumfalnie wyciągniętymi ramionami.
Nikogo nie widzi. Jest w ekstazie.
Klęczy i krzyczy na całe gardło - ORLĘTA ŁUKÓW !!!

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2007-10-20, 12:55   

U nas już się tego nie praktykuje, mecz będzie u jednego z finalistów (raczej z zachowaniem zasady, ze u siebie gra zespół z niższej ligi). Choć kto wie...

Jeżeli chłopaki się postarają i wyeliminują w środę Sokół, to w 1/4 dojdzie do jeszcze bardziej bezprecedensowego meczu niż ubiegło sezonowe derby z Łukowiakami.

http://www.orleta.lukow.p...show_all&no=662

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Czubek

Wysłany: 2007-10-23, 16:16   

Jutro o 15 na Wembleyu Orlęta II - Sokół Adamów, wypadałoby być... :]

Dezi

Wysłany: 2007-10-23, 16:22   

Ja będę na pewno! :D Może ktoś przyjechać z Adamowa z kibiców, więc trzeba iść!! :D
Orlęta Łuków!

bartlomeo

Wysłany: 2007-10-24, 17:08   

Orlęta II - Sokół Adamów 0:2
Szkoda...

LEGION_UKF

Wysłany: 2007-10-24, 17:16   

co moge powiedziec o meczu Pelna dominacja Orlat niestety bez bramkii stronnicze sedziowanie na korzysc Adamowa brak skutecznosci mlodych kopaczy Bramke na 2:0 dla Sokoła z karnego strzelil byly grac Orlat S.Matuszewski pierwszej nie widzialem kto strzelil

SaqieV

Wysłany: 2007-10-24, 17:18   

No szkoda.
W drugiej połowie (bo tylko tąwidziałem) Orlęta miały wg mnie dużo więcej sytuacji niż Sokół, ale niestety marnowali je i to bardzo... :/

Manwe

Wysłany: 2007-10-24, 18:14   

eee tam. jaka skutecznosc taki wynik ;p widze ze chlopaki biora przyklad ze starszych ;d

markoll
[Usunięty]

Wysłany: 2007-10-24, 18:18   

Najciekawsze w tym meczu bylo wylawianie pilki. :D

Radzio

Wysłany: 2007-10-24, 18:32   

Może manwe opowie swoją wymiane słów z zawodnikiem Adamowa z 2 połowie :)

Manwe

Wysłany: 2007-10-24, 19:04   

ej tam. ja tylko powiedzialem zeby nie kopal naszego. on morda do mnie to ja tylko mu opowiedzialem ze wyglada jak dziwka bez szkoly, kurwa niemyta, chuj blady czy cos podobnego. nie pamietam.

Czubek

Wysłany: 2008-04-16, 17:58   

To 7:0. Ale jakoś marnie mnie to pociesza. Zreszta Sokół pierwszym składem nie grał chyba.

Co do 1/2 to chyba z Białą zagramy, a z Radzyniem dopiero ew. w finale, ale nie jestem pewien. Słuchać dziś Radia Podlasie to sie moze dowiemy :)

Ostatnio zmieniony przez Czubek 2008-04-16, 18:02, w całości zmieniany 1 raz  

SaqieV

Wysłany: 2008-04-16, 18:02   

No to w takim razie czekamy na finał! :D :thup:

LEGION_UKF

Wysłany: 2008-04-16, 18:58   Sokól Orleta

Orleta Łuków pewnie pokonały Sokól Adamów 7:0 (2:0). Mecz zaczał sie od ataków zespołu zespolu gosci i juz w pierwszych minutach powinno byc 1:0 po wrzutce w pole karne bramkarz zespołu gosci mija sie z pilka ale tam Dziewulski nie potrafi skierowac futbolówki w bramke strzela tuz obok nastepne ataki ŁKS-u byly albo konczone nie celnymi strzałami albo wybiciem przez obronców.Kolejna z akcji przyniosła bramke po rozegraniu pilki przez Orleta trafia ona do Marciniaka ktory strzela na 1:0.Po stracie bramki Sokól stara sie odrobic straty lecz nic z tego nie wychodzi walka przenosi sie i toczy w srodku murawy potem po jedym ze starc boisko opuszcza kontuzjowany strzelec brami Marciniak i w jego miejsce wchodzi Krzysiek Skrzymowski nadchodzi przysłowiowa koncówka i wtedy to Paweł Grula decyduje sie na piekny precyzyjny strzał za pola karnego i Orleta prowadza juz 2:0 z w 1 polowie z ciekawszych rzeczy dzialo sie juz nie wiele po jednej z akcji przed polem karnym przytrzymywany byl napastnik Sokoła (chyba przez Macka Wryka) i gdyby sie przewrócił sedzia dal by rzut wolny a nawet czerwona kartke zawodnikowi ŁKS-u jednak ten staral sie przedrzec na pozycje sam na sam i zostal potem czysciutko zablokowany przez Zawodnika ŁKS(chyba wlasnie Wryka ktory wczesniej faulowal) w 1 polowie doskonała sytuacje mial tez chyba marcniak stojac przed cała bramka z bramkarzem uderza w nogi bramkarza rezerwowego Adamowa i dzewul ktory staral sie poraz kolejny strzelac lec minimalnie nie celnie a ta to walka w srodku pola z przewaga Orląt

2 Polowa wydawalo by sie ze bedzie toczyc sie podobnie jak 1 w 1 polowie w ekipie ŁKS widzielismy juz Solnego i Ryska a takze podstawowego golkipera LKS-u Tomka Lipca i tak w ciagu całej 2 polowy Orleta stwarzały bardzo duzo sytuacji lecz brakowalo skutecznosci.I tak np Solny kladzie obronce kladzie bramkarza i zamiast stzrelac podaje lecz nie celnie i takich sytuacji bylo kilka gdzie brakowało kropki nad i. to co wczesniej nie wychodziło wyszlo za pare chwil i w przeciagu 3 moze 5 minut 3 bramki strzelili zawodnicy ŁKS-u Solny, Gaj, Skrzymowski i wszystkie byly konczone pewnie precyzyjnymi strzałami obok bezradnego Tomka Lipca wydawało sie ze wynik 10:0 jest kwestia czasu to Orleta nie angazowaly juz sie atak bardzo nie chcialy dobijac Zespołu Orlat bo wynik 2 cyfrowy nie stanowil by tego dnia dla naszych kopaczy zadnym problemem 2 bramke tego dnia strzelil dobrze grajacy Solny oraz Piotrek Ozygała z Rzutu wolnego.Po faulu za polem karnym ozy ustawil sobie pilke strzelil dosc mocno w srodek bramki a zle spisujacy sie popularny lipek przepuscil strzal naszego zawodnika poem sedzia pare razy robil bledy min 2 razy odgwizdujac spalone ktorych nie było sytuacje marnowal takze gaj . W samej koncówce to wlasnie Artur Gaj mial sytuacje ruszyl skrzydlem na bramke lipca i zamiast starac sie albo scinac do srodka albo podawac czy tez uderzac po dlugim uderzył w słupek przy ktorym stal Lipek i pilka po nim wyszla poza pole gry. Tak wiec Orleta graly dobry mecz na tle soola prezentowali sie duzo lepiej jednak marnowali bardzo dogodne sytuacje na gre Sokoła napewno wplynal fakt ze nie grali wszystkimi zawodnikami z 1 skladu brakowalo min najlepszego Strzelca grajacego niedys w ŁKS-ie Juniora Nowickiego.

mecz dopingowala grupa 20-30 osob wiekszosc mlodych niektorzy nawet broo pili dzieciaki tylko w 1 polowie duzo czasu skupiali sie na obreazaniu Orkana zapiewali takze po co wwy gracie jak wy kibiców nie macie Pozdrowili swoich ziomków Unie Krzywda pozdrowili takze Ozego,Zupe i z 3 razy krzykneli trener na boiskoo w 2 polowie doping zanikl a czesc z tego mlynu zostalo ukaranych mandatami za obrazliwe slowa i chyba za alko to tyle z tego meczu

Miło sie oglada jak Orleta strzelaja bramki i to az tyle .Na stadionie wsród miejscowych niosła sie wiesc ze niby Łukasik ,rzucił korkami trenerowi i nie bedzie grac w barwach Zólto-Czerwonych

halski

Wysłany: 2008-04-16, 19:27   

Czubek napisał/a:
To 7:0. Ale jakoś marnie mnie to pociesza. Zreszta Sokół pierwszym składem nie grał chyba.

Co do 1/2 to chyba z Białą zagramy, a z Radzyniem dopiero ew. w finale, ale nie jestem pewien. Słuchać dziś Radia Podlasie to sie moze dowiemy :)

Ja słyszałem że radzyń ma już przeciwnika.. więc chyba zostaje Biała-ale nie jestem pewnien tego info.

Odpowiedz do tematu