Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeżeli posiadasz już konto.                         

Poprzedni temat :: Następny temat
Puchar Polski
Autor Wiadomość
Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2008-06-04, 15:45   

10 zawodników? juz chyba wszystkich słów użyliśmy na określenie tego co sie stało. Kompromitacja to już nie jest dobre słowo.

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

ryba

Wysłany: 2008-06-04, 17:42   

mecz powinien byc powtórzony bez przesady, BOZPN zawalił sprawe, powinien poinformować piłkarzy dzien wcześniej a ie godzine kurde, chamstwo na maxa :(

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2008-06-04, 18:09   

ryba napisał/a:
mecz powinien byc powtórzony bez przesady, BOZPN zawalił sprawe, powinien poinformować piłkarzy dzien wcześniej a ie godzine kurde, chamstwo na maxa :(

do Trybunału w Hadze się zgłoś. Moze powtórzą.

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

ryba

Wysłany: 2008-06-04, 22:42   

mam nadzieje, kto zna dobrze angielski :D

LEGION_UKF

Wysłany: 2008-06-05, 06:04   

a tu jeszcze cos o PP wczorajszym .Wiec oprucz 10 zawodników ,rozegrania meczu w konspiracji,braku trenera Zupinho okazało sie ze i Orleta R i Orleta Ł maja jednakowe stroje:D koloru czerwonego wiec nasze Orleta z tego co cwerkaja wróble zagraly w jakis koszulkach BOZPN:D Kolejne to Medale na medalach wyraznie pisze Puchar Polski Łuków 2008 :=) a i medal chyba kazdy mogl dostac bo np T.B dostal pytajac sie go jak dostales na co T.B odpowiedzial mi poszedlem stanełem a oni mi go dali:D SMIECH NA SALI!

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2008-06-05, 09:27   

nago mogli zagrać. dobijcie mnie :dead:

Edit. Dzisiejszy Dziennik Wschodni

Cytat:
Działaczom BOZPN kamień spadł z serca. Wczoraj poznaliśmy triumfatora rozgrywek o okręgowy puchar, którym zostały Orlęta Spomlek.

Puchar odbiera Artur Dadasiewicz, obok bohater finału Daniel Szewc (Fot.: MAREK PIETRZELA) W finale, przeprowadzonym w iście konspiracyjnych warunkach, radzynianie

Kabaret, jakim bez wątpienia można nazwać finał okręgowy, a raczej jego otoczkę, kibice mają już za sobą. Wczoraj piłkarze zapędzeni do Białej Podlaskiej spotkali się na boisku Podlasia i bez udziału publiczności stoczyli jednostronne spotkanie.

Łukowianie, którzy byli gospodarzami finału już przed pierwszym gwizdkiem nie mieli większych szans na odniesienie zwycięstwa, gdyż w Białej zameldowali się jedynie w... dziesięciu. Jednak mimo to już ich pierwsza akcja zakończona została golem. Niestety dla nich, wcześniej na listę strzelców wpisał się skuteczny ostatnio Daniel Szewc, który jak się później okazało zakończył bramkowy festiwal radzynian.

- Zwyżka formy? Od dawna czułem się na siłach aby grać. Trener wreszcie zdecydowanie postawił na mnie, dzięki czemu nabrałem pewności siebie - przyznaje Daniel Szewc, który żałuje, że finał odbył się przy pustych trybunach. - To nawet nie wyglądało jak sparing. Szkoda, że doszło do takiej sytuacji, bo piłka nożna jest dla kibiców - dodaje zawodnik.

Czwartoligowiec mógł zdobyć jeszcze jednego gola, jednak w ostatnich minutach rzutu karnego nie wykorzystał Richard. Na wysokości zadania stanął doświadczony Artur Dadasiewicz. Co ciekawe jest to już drugi z rzędu nie wykorzystany karny przez Orlęta, które w najbliższą niedzielę w arcyważnym meczu ligowym podejmą Tomasovię. Jeśli marzy im się awans do III ligi, to takie okazje powinni wykorzystywać z zamkniętymi oczami.

reklama

Orlęta Łuków - Orlęta Spomlek Radzyń Podlaski 1:4 (1:3)

Bramki: Gaj (7) - Szewc (2, 65), Neścior (15), Osiak (27).
Orlęta: Liczewski - Janicki, M. Szewczak, Wróbel, Szaniawski, Marciniak, Skłodowski, P. Szewczak, Richard, Gaj.
Spomlek: Dadasiewicz - Ślusarczyk, Kaczorowski (60 Budzyński), Pietroń, Kępa, Chyła (46 Nastulak), Borysiuk (46 Pliszka), Butryn, Szewc, Osiak, Neścior.
Żółte kartki: Butryn, Pietroń (S). Sędziował: Śledź (Biała Podlaska). Widzów: mecz bez publiczności.

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Ardiano

Wysłany: 2008-06-05, 10:00   

fajny wpis w komentarzach znalazłem...
Cytat:
ulala napisał
ladne niusy na 85-lecie klubu.....byleby to nie byl ostatni rok klubu. ODWOŁAC TEN ZARZĄD !!!

właśnie... rok jubileuszowy a jaja jak nigdy wcześniej

Katyń 10 IV 1940 - 10 IV 2010 PamiętaMY!

czarek-cs

Wysłany: 2008-06-05, 13:03   

Dev napisał/a:
Daniel Szewc, który żałuje, że finał odbył się przy pustych trybunach. - To nawet nie wyglądało jak sparing. Szkoda, że doszło do takiej sytuacji, bo piłka nożna jest dla kibiców

i wszystko...

Radzio

Wysłany: 2008-06-06, 13:23   

ale Szaniawski w polu grał :D

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2008-06-06, 20:22   

Relacja RP z meczu:
http://www.wrzuta.pl/audio/vbDT2Bw2Or/

Tłumaczenie Zupy i typy na weekend:
http://www.wrzuta.pl/audio/yPMPMTd3tq/

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Czubek

Wysłany: 2008-06-06, 22:47   

Dev napisał/a:
Relacja RP z meczu:
http://www.wrzuta.pl/audio/vbDT2Bw2Or/
dobry ten redaktorek :lol: haniebne zachowania... :mrgreen: widze, ze ten pan jednak nie zna hasła "pilka nozna dla kibicow"
ale jak bezczelnie powiedział "żeby zmylić kibiców, tzn pseudokibiców"
żaaaal

Ardiano

Wysłany: 2008-06-06, 23:37   

Tłumaczenie Zupy i typy na weekend:
http://www.wrzuta.pl/audio/yPMPMTd3tq/[/quote]

to on w końcu był na meczu czy nie?

Katyń 10 IV 1940 - 10 IV 2010 PamiętaMY!

Bryk

Wysłany: 2008-06-07, 02:06   

Ardiano napisał/a:
to on w końcu był na meczu czy nie?

Posłuchaj to sie dowiesz ...

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2008-06-07, 06:58   

Zupa to do jakiejś szkółki trenerów uczęszcza przy pzpn. Czyżby kuleszówka? I miał egzamy pewnie

P.S widzieliście na stronie głównej jaki wkradł się błąd? w "poprzedni mecz"? ale nie chce mi się tego zmieniać :mrgreen:

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

SaqieV

Wysłany: 2008-06-07, 08:34   

No ja widziałem ten błąd, ale nie chciało mi sięjużnic mówić :D i taki sam błąd jest przy tym wywiadzie na wrzuta.pl :P

Bryk

Wysłany: 2008-06-10, 21:23   

Cytat:
Po finale pucharowych zmagań w okręgu bialskopodlaskim, odbywanym bez udziału publiczności (Orlęta Radzyń Podl. - Orlęta Łuków 4:1) kibiców "czeka" kolejny pojedynek przy pustych trybunach. LZPN zdecydował, że jutrzejszy mecz półfinałowy Górnik Łęczna - Orlęta Radzyń Podl. (Łęczna, godz. 17) rozegrany zostanie również bez udziału widzów.

Nie tylko u nas odwalają :) zresztą podobno to z winy LZPN ... :mrgreen:

Czubek

Wysłany: 2008-06-11, 14:59   

no kurwa, oni są naprawde popierdoleni...

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2008-06-17, 16:47   

A tak wyglądały te wspaniałe stroje. W tle baner BOZPN. Po co? Przecież kibiców nie było, to kto go miał oglądać?

Saqiev: W innych okolicznościach wynik by taki był! :)

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Skuter

Wysłany: 2008-06-17, 17:35   

Dev napisał/a:
Przecież kibiców nie było, to kto go miał oglądać?

Jak nie było? Nawet stewardzi byli :keke:

Mijam wielu, bardzo wielu smutnych ludzi.
A kilka metrów obok, na środku ruchliwego chodnika,
klęczy kilkunastoletni chłopiec z triumfalnie wyciągniętymi ramionami.
Nikogo nie widzi. Jest w ekstazie.
Klęczy i krzyczy na całe gardło - ORLĘTA ŁUKÓW !!!

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2008-10-14, 11:18   

Zdaje się, ze jutro o 15 w Białej Orlęta grają 3 rundę Pucharu Polski z Kiksem.

BOZPN znowu robi wałki, bo zmienił ustaloną wcześniej drabinkę. Jaja. Ktoś na miejscu mógłby się dowiedzieć czy faktycznie jest jutro ten mecz.

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Radzio

Wysłany: 2008-10-14, 12:05   

Ja mam o 15.30 trening wiec koło 15 będę w klubie i zapytam panią Anie :)

Radzio

Wysłany: 2008-10-15, 20:37   

Hmn... nie wiem co powiedzieć :evil:
Z jednej strony to dobrze że nie grają w pucharze bo będą mogli się w pełni skoncentrować na lidze. Z drugiej strony blamaż z amatorami !!!
Liczę na Łukowiaków :P

Skuter

Wysłany: 2008-10-15, 22:45   

A mówiłem rano Czakiemu, że dostaniemy 1-0. Wykrakałem.

Mistrzu - nie ma co usprawiedliwiać naszych grajków. To już 4 mecz bez zwycięstwa z rzędu, więc albo się wezmą do roboty, albo Panie Zupa - nie jest dobrze.

Chociaż znając wymysły włodaży na meczu połowa składu to juniorzy starsi, którzy myśleli, że ze spokojem pojadą frajerów. Bo przecież Niemożliwością jest zwolnienie zawodnika z dnia na dzień by W.B.

Radzio

Wysłany: 2008-10-15, 22:49   

Z tego co słyszałem to pojechał 1-skład (bez Wryka)

człowiek_którego_nie_ma
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-16, 07:00   

zobacz drabinkę. oni odpadli celowo, bo kto z klubu by chciał grać z Radzyniem u siebie :)

Radzio

Wysłany: 2008-10-16, 07:25   

malpamalpa napisał/a:
zobacz drabinkę. oni odpadli celowo, bo kto z klubu by chciał grać z Radzyniem u siebie :)

To samo mówił mi Dev :wink:

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2008-10-17, 23:24   

malpamalpa napisał/a:

Wcale nie jest powiedziane ze taki mecz miałby się odbyć w Łukowie. Dlaczego nie w Radzyniu?
Niemniej o to chodziło. By uniknąć problemu.

Za to tłumaczenia mogą być w stylu "Chcieliśmy dać szansę rezerwowym i juniorom. Trudno się mówi. Może to nam nawet wyjdzie na dobre, bo na wiosnę będziemy mieli więcej czasu na przygotowanie się do ciężkich spotkań 3ligowych. Nie będziemy musieli grać co 3 dni."

:bicz:

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2008-10-26, 13:54   

Bramkarze KIKS Biała Podlaska.

zdjęcie w gazecie było opatrzone komentarzem:
Cytat:
"Brzuszkowa zmiana bramkarzy KIKS-a. Wojciech Horeglad (12) wchodzi za Bogusława Broniewicza "

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

człowiek_którego_nie_ma
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-26, 14:03   

to są kurwa karły czy co??? :/
żenada... To tak jakbym ja wszedł i ograł z kumplami ligowców...

Manwe

Wysłany: 2008-10-29, 19:04   

dajcie spokuj zeby z takimi grubaskami przegrac??:D

człowiek_którego_nie_ma
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-29, 20:20   

od grubasków to 3 metry w bok :)

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2010-04-19, 19:27   

W półfinałach już są Orlęta i Huragan. Czekamy na Radzyń i Białą :mrgreen:

http://orleta.lukow.pl/Ne...lejnej_rundzie/

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Czubek

Wysłany: 2010-04-19, 20:19   

a wiadomo jaka jest drabinka ? czy możemy trafić na każdą z tych 3 druzyn ?

Bobo

Wysłany: 2010-04-20, 07:05   

Najciekawiej by było jakby grali z Białą albo Radzyniem, bo te mecze byłyby pewnie u siebie...

LEGION_UKF

Wysłany: 2010-04-20, 08:07   

Czubek napisał/a:
a wiadomo jaka jest drabinka ? czy możemy trafić na każdą z tych 3 druzyn ?

tutaj chyba niema zadnej drabinki kazdy moze grac z kazdym ale moge sie mylic .Na kogo chcialbym trafic wiadomo ze na Radzyn no i mecz byl by w Łukowie:-) bo Orleta nizsza liga,chociaz w Łukowie to róznie moze byc z tymi meczami i ich przekladaniem gdzie indziej i na kiedy indziej

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2010-04-20, 13:43   

Nie ma drabinki. A mi się widzi, że to będzie tak ustawione by nie było problemów tj.
Międzyrzec - Łuków
Biała - Radzyń

Ciekawa relacja z meczu. Taka z przymrużeniem oka. Strona ww Lutni Piszczac.

Cytat:
To był jeden z tych meczów dla naszych zawodników i kibiców, do których nie chce się wracać myślami. Lutnia zagrała tragicznie nawet w połowie nie prezentując ormy ze spotkań z rezerwami Podlasia. Prześliśmy piłkarsko obok meczu, nie grając nic na co nas byłoby stać. Kilka urazów w tym nos Rudego oraz warga i kostka Henryka wskazują ma walkę. Każdy ma mecz w nogach, ale przewaga Łukowa szybkość, operowanie piłką, to była miazga. Nasi zawodnicy jakby zapadli się w murawę na tej grząskim boisku. Myślę, że stać nasz zespół na więcej, chociaż nie ma co ukrywać, ta przerwa ponad dwóch i pół tygodnia zaszkodziła nam.

Kilka słów o meczu. Zagraliśmy cofnięci na naszej połowie od pierwszych minut i w tym niestety należy upatrywać między innymi przyczyn porażki. Zespół Łukowa operując piłką od tyłu nie grał może tego elementu rewelacyjnie, ale poczuł się na tyle pewnie, i szybko zyskał przewagę na całym boisku. Nasi obrońcy mieli problemy z upilnowaniem szybkich Matuszewskiego i Wróbla, którzy dochodzili bardzo łatwo do sytuacji 100%. W Pierwszych sytuacjach szczęście i umiejętności Caruka zapobiegły utracie bramki, ale już w 10min po prostopadłej piłce ze środka pola była po fakcie sytuację 1na1 wykorzystał Wróbel. Chwilę potem po błędzie Kurowskiego przed stratą bramki Lutnię uratował Słupek. Po akcji Harasimiuka lewym skrzydłem. Lutnia złapała na chwilę swój rytm. Dwójkową akcją popisał się Korzeniewski, który przyjął piłką pod siebie, a Nestorowicz oddał strzał. Faulowany na 17m był Grzegorz Nestorowicz i niecelnym strzał Harasimiuka powędrował ponad bramkę. Rzut wolny na Nestorowiczu z narożnika pola karnego na bramkę zamienił Korzeniewski strzałem z pleców. Potem istniały już tylko Orlęta, druga bramka kuriozum, piłka wpadła na piąty metr odbiła się od zawodnika Orląt, od Caruka pod nogi Brodackiego i zawodnik Orląt przy poświęcaniu Arka wbił do bramki. Bramka numer trzy bardzo dobrze rozegrany stały fragment gry, przy wybiciu rzutu rożnego zawodnicy Orląt wbiegli na dwa tempa, gdy Gaj wycofał się za 16, wbiegający Fortuna skierował piłkę do bramki ręką, ale sędzia liniowy nie widział, bo był na linii, miał pod słońce, pod wiatr i gryzły go meszki. Bramka numer cztery, może ze spalonego, ale tego nikt nie wie, nasz wóz transmisyjny nie wrócił z Krakowa, Gaj skorzystał z sytuacji 1na 1 z bramkarzem. No cóż bramki może nie powalały na kolana, ale gra Lutni daje do myślenia, bo Grom podjął walkę z Huraganem ulegając mu w stosunku 4-7. Zawodnikom Orląt gratulujemy awansu do dalszej fazy rozgrywek….

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Skuter

Wysłany: 2010-04-20, 14:00   

Dev napisał/a:
Nie ma drabinki. A mi się widzi, że to będzie tak ustawione by nie było problemów tj.
Międzyrzec - Łuków
Biała - Radzyń

Tak jak poczytałem regulamin to jest tylko wzmianka o systemie pucharowym. O losowaniu nie ma mowy, czyli wydaje mi się, że mogą sobie po prostu dobrać drużyny wedle widzi mi się.

Ale dla nas którykolwiek przeciwnik to pewne bluzgi na stadionie :morda:

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2010-04-20, 14:46   

Sk8ter napisał/a:

Tak jak poczytałem regulamin to jest tylko wzmianka o systemie pucharowym. O losowaniu nie ma mowy

To jest furtka jaką stworzyli, żeby:

Sk8ter napisał/a:

mogą sobie po prostu dobrać drużyny wedle widzi mi się.

Aczkolwiek losowania pewnie są. Żebyś nie było. Ale tak czy siak pary będą ustawione i kropka :D

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

fredek889

Wysłany: 2010-04-20, 15:05   

A ja coś czuję, że Unia zrobi psikusa i wygra z Radzyniem :mrgreen:

LEGION_UKF

Wysłany: 2010-04-20, 20:28   

fredek899 napisał/a:
A ja coś czuję, że Unia zrobi psikusa i wygra z Radzyniem :mrgreen:

Cięzka sprawa Unia Krzywda niema tak wielkiego składu na pokonanie Radzynia.Na pewno Radzyń zagra rezerwami bo liga dla nich najważniejsza chociaż tam juz raczej moga sie szykowac do powrotu do 4 ligi.Do tego z Unii odszedł najlepszy zawodnik mój kumpel Łukasz Warda najlepszy strzelec Krzywdy wrócił do Ryk gdzie z bratem będą chcieli uratować przed spadkiem MKS.Pozatym Unia to zawodnicy pracujacy uczący amatorka reszta jak KIKS który potrafl wygrac z Orlętami wiec czego nie miało byc tu niespodzianki? chciałbym aby tak sie stalo. A co d drabinki rozstawienia itp to teraz juz mozna byc pewnym ze ta furtka możne okazać sie taka ze zagramy z Huraganem a jakbysby mieli z nim grac to kto gospodarzem miał by być? bo w przypadku Orlat R i Podlasia wiadomo ze my a tu?

Czubek

Wysłany: 2010-04-20, 21:44   

Dev jestem pewny, że 3 lata temu taka drabinka była. Nawet na strone ją wrzuciles i pamietam jak liczylismy sobie, że z Radzyniem będziemy grać.

Legion - chyba Huragan, bo to sie chyba wtedy liczy pozycja druzyny w poprzednim sezonie (?). My bylismy wyzej (a wlasciwie o lige wyzej), wiec mecz bylby pewnie w Miedzyrzecu. Ale moge sie mylic

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2010-04-20, 22:27   

Wtedy była, teraz nie ma. Wtedy było inaczej, teraz są rozstawienia, tak że my gramy dopiero na wiosnę. Oni co roku to inaczej ustawiają i to nie ich wina, tylko tego, ze co roku zgłasza się coraz mniej drużyn do pucharu i nie wychodzi równa ilość drużyn jak w lidze mistrzów, 64, 32 czy 16. Muszą kombinować i robić rundy i rozstawienia.

Tego przepisu o pozycji w lidze też nie ma (aczkolwiek nie zdziwie się jak tak uzasadnią ewentualnego gospodarza). Jeżeli "wylosowalibyśmy" Huragan, to byłoby dodatkowe "losowanie" o gospodarza. Teoretycznie mecz może być w Łukowie.

Dobryń - Biała 0-8 (gol Zbyszka Stonio)

oj pożyjemy, zobaczymy, nie ma się co podniecać. Trzeba zostawić to na potem, co nie Emil? :D

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

fredek889

Wysłany: 2010-04-21, 19:05   

Radzyń wymęczył 1:0 w Krzywdzie. Wiadomo kiedy będzie losowanie par półfinałowych?

Radzio

Wysłany: 2010-04-21, 19:08   

strzelili w 89 minucie z karnego... ach jaka szkoda :)
marzy mi się pewne spotkanie :)

Radzio

Wysłany: 2010-05-02, 19:19   

my wygrywamy na wyjeździe 3-0, a Radzyń przegrywa u siebie ważne spotkanie z Puławami 1-3. Radzyń popełnia proste błędy w obronie a my mamy szybkiego Kiryła, niezłego Bugę, dobrą formę Szlaskiego, a co chyba najważniejsze jesteśmy skuteczni pod bramką przeciwnika. Mamy też atut własnego boiska. Chciało by się krzyknąć w środę po 19 że jesteśmy w finale :)

fredek889

Wysłany: 2010-05-02, 20:31   

Na pewno lepsze nastroje są w w Łukowskiej ekipie niż w Radzyniu. Nie wiadomo jak oba kluby podejdą do tego spotkania, czy wystawią najsilniejsze składy (w co wątpię), czy też w części rezerwowe. Należy też pamiętać, że derby rządzą się własnymi prawami.

Skuter

Wysłany: 2010-05-02, 20:45   

fredek899 napisał/a:
Nie wiadomo jak oba kluby podejdą do tego spotkania, czy wystawią najsilniejsze składy (w co wątpię), czy też w części rezerwowe.

Dostaliśmy informację z klubu, że Orlęta Łuków na pewno nie odpuszczą tego meczu i wystąpią w najsilniejszym składzie.

fredek889

Wysłany: 2010-05-02, 20:54   

Sk8ter napisał/a:
Dostaliśmy informację z klubu, że Orlęta Łuków na pewno nie odpuszczą tego meczu i wystąpią w najsilniejszym składzie.

Bardzo cieszy mnie ta informacja. Ciekawe jak Radzyń zrobi. Oni niby próbują się bronić przed tym spadkiem, 3 dni po derbach mają ważny wyjazd do Dębicy także mogą zaoszczędzić kilku zawodników.

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2010-05-02, 22:50   

Spokojnie, bez hurraoptymizmu. Radzyń pewnie ma w d... ten puchar i będzie oszczędzać siły na Wisłokę. Bo to ich mecz o życie. Ale nie wierze by odpuścili bez walki, to jednak derby. A my co. Wróbel wypadł, Kirył też nie zagra od początku bo matura. Nie wiadomo co z resztą. Oj będzie się działo.

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Skuter

Wysłany: 2010-05-02, 22:52   

Dev napisał/a:
Oj będzie się działo.

Brakuje jeszcze koszulek BOZPN-u :keke:

Odpowiedz do tematu