Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeżeli posiadasz już konto.                         

Poprzedni temat :: Następny temat
Puchar Polski
Autor Wiadomość
fredek889

Wysłany: 2010-05-05, 21:14   

Ufff dużo emocji, derby są nasze!!!
Co do piłkarzy to w wyjściowej jedenastce pojawiło się 3 rezerwowych. Mecz nie obfitował w wiele sytuacji bramkowych, choć końcówka była dość nerwowa zwłaszcza że graliśmy w 10. Myślę, że to spotkanie udowodniło, że Mateusz Oszust powinien być bramkarzem nr 1 w naszym zespole. Miał kilka na prawdę świetnych interwencji. Całkiem nieźle w mojej ocenie zagrali Maciek Wryk i Paweł Grula. Dobrze, że mamy takiego specjalistę od rzutów wolnych jak Ozy :)

dix

Wysłany: 2010-05-05, 22:02   

Więc to moje pierwsze derby były, trochę gardło boli ale było warto. Fajna atmosfera, dobrze zagrał Mateusz Oszust, gdy byłem w środę na meczu z Orionem to Sych, słabiutko zagrał. I jak napisał fredek Oszust powinien być pierwszym bramkarzem;]

No i teraz będę się starał być na każdym meczu naszych Orłów ;]

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2010-05-06, 10:07   

Tak po prawdzie to Radzyń miał więcej sytuacji, szczególnie w końcówce ten strzał z oddali co trafił w boczną, główka uderzana z bliska co przeszła nad poprzeczką i Wej jak uderzał na krótki słupek. Nie uznali im też gola. Można rzec że wreszcie szczęście po naszej stronie.

Jak Ozy uderzał to wiedziałem, że strzeli. Mam świadków. Tylko mistrza nie miałem pod ręką, żeby mu to oznajmić :)

W sumie to i my mogliśmy ich skontrować, bo jak Ozy dostał czerwoną kartkę to przycisnęli ale Gaj, Kiryło i Buga mieli bardzo dużo miejsca pod bramką. Ogólnie mecz bardzo słaby albo... nie zwracałem uwagi na grę :spy:

Co do finału to nie wiem dlaczego ma być w Białej. Moim zdaniem to nie jest jeszcze oficjalne info.

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

R4obson

Wysłany: 2010-05-06, 10:49   

i tak rozwalił mnie strzał bodajże na spalonym już dokładnie nie pamiętam ale Radzyń stracił taką fajną bramkę :mrgreen: ale ten wolny Ozygały to i tak najlepsza akcja meczu

Radzio

Wysłany: 2010-05-06, 12:59   

Dev napisał/a:

Jak Ozy uderzał to wiedziałem, że strzeli. Mam świadków. Tylko mistrza nie miałem pod ręką, żeby mu to oznajmić :)

haha ja też swojemu kumplowi mówiłem, że teraz już strzeli . Wcześniej miał ten nieudany wolny co poszedł we wrony :) Piotruś Pan nie zawodzi :)

Radzio

Wysłany: 2010-05-06, 16:26   

http://www.tygodnik.siedl...olski.bozpn.htm

finał w Łukowie :)

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2010-05-06, 16:30   

Radzio napisał/a:
http://www.tygodnik.siedlecki.pl/t9335-orleta.lukow.w.finale.pucharu.polski.bozpn.htm

finał w Łukowie :)

A nie mówiłem? A i tak jeszcze nie uznaje tego za oficjalne info. Ten news został chyba napisany na podstawie komentarzy na stronie (wide liczby młynów, ich składy) i nie wiem czy przez kogoś godnego zaufania. Poczekajmy jeszcze

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2010-05-06, 16:32   

Master TV napisał/a:
Orlęta Łuków pokonały Orlęta Radzyń 1:0 i awansowały do finału Pucharu Polski BOZPN. Jedyną bramkę strzelił Piotr Ozygała z rzutu wolnego w 71 minucie. Chwilę później ten sam zawodnik dostał drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę. Orlęta do końca już grały w dziesiątkę. Pomimo ciągłych ataków drużyny gości, łukowskie Orlęta utrzymały korzystny wynik.

W finale nasza drużyna spotka się z Podlasiem Biała Podlaska, które w drugim półfinale pokonało Huragan Międzyrzec Podlaski 4:1. Mecz finałowy odbędzie się w Łukowie.

O terminie poinformujemy Państwa wkrótce.

to już bardziej wiarygodne źródło

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Radzio

Wysłany: 2010-05-06, 16:56   

kolejne derby w Łukowie to by było coś :) nie pamiętam by w ciągu 2-3 tygodni były 2 mecze derbowe w Łukowie :)

AdaśUKF

Wysłany: 2010-05-06, 17:05   

Znowu adrenalina podskoczy :spy:

R4obson

Wysłany: 2010-05-06, 18:10   

Jak będzie w Łukowie to będzie coś ;D i żeby jeszcze w weekend :wink:

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2010-05-06, 18:15   

Dobra 19 maja 17:00 Łuków :)

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Radzio

Wysłany: 2010-05-06, 19:02   

mecz z Podlasiem będzie kolejnym meczem w środę... ciekawe czy oni to wytrzymają.. Ale kondycja niektórym chłopakom wzrośnie !!! :D

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2010-05-07, 17:08   

Ozy dostał czerwoną kartkę, ale finale powinien zagrać, bo w regulaminie BOZPN tak jak w lidze jest napisane o 4 kartkach, a tyle nie nazbierał.

Hmm... dwa tygodnie temu leciałem z taką grupką ludzi z jakiegoś forum. Zapewne poświęconego Man Utd. W moim wieku. Oni udawali się do manachesteru na mecz utd, bodajże z totenhamem. Nie jakieś tam banany czy coś no ale ...Rozmówki mieli w stylu na ile Berbatow może zastąpić Rooneya, albo czy syn Fergusona jest dobrym trenerem :D Do czego zmierzam. Pojawił się temat ligi polskiej. I towarzystwo zgodnie stwierdziło, ze nie ma o czym gadać bo liga jest do dupy, nieciekawa itp No i sobie wtedy pomyślałem: ech barany, wy lecicie na mecz do manchesteru, a ja i tak ligę mistrzów będę miał za dwa tygodnie u siebie z Radzyniem :)

No i środowy mecz jeszcze bardziej mnie w tym utwierdził :)

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Bobo

Wysłany: 2010-05-18, 14:18   

Rozmawiałem z jednym z grajków. Powiedział że puchar grają dla siebie i kibiców bo nie mają z tego żadnego kwitu. Na 3 ligę nie ma pieniędzy, tak mówi klub ale piłkarze grają dla siebie i kibiców. Także powinno być dobrze, może im się uda u siebie w pucharze.

StaryByk

Wysłany: 2010-05-19, 21:42   

Panowie jak nazywa się piłkarz Podlasia grający z nr 15?
Przed meczem rozmawiał z rezerwowym zawodnikem Orląt a pod koniec meczu zainskrzyło między nim a Łysym.

Bryk

Wysłany: 2010-05-19, 23:03   

Szkoda tej poprzeczki, szkoda...

dix

Wysłany: 2010-05-20, 00:30   

W sumie to Grula nieźle za pola karnego strzelił z pierwszej piłki.

Radzio

Wysłany: 2010-05-20, 02:09   

Zajebisty strzał Seby z przewrotki :D nie wiem co próbował zrobić Kiryło w tej akcji pod koniec meczu co był na spalonym(i co z tego, że był na spalonym)... szkoda gadać... Brazylia to nie tutaj !!!

Czubek

Wysłany: 2010-05-20, 14:53   

Pierwsza połowa słaba, nie wiem dlaczego od początku nie grali Buga i Kiryło?
Po ich wejściu gra o wiele sie polepszyla.
Ogolnie mysle ze nie ma sie czego wstydzić, bo walczyli !
Ale ta poprzeczka w ostatniej minucie... :(

fredek889

Wysłany: 2010-05-20, 17:53   

Ten mecz pokazał jak wiele dla tego zespołu znaczą Łukasz Kiryło i Sylwek Buga. Szkoda, że mecz się tak skończył, ale chłopaki powalczyli i chwała im za to.

janach

Wysłany: 2010-05-20, 18:49   

Radzio napisał/a:
nie wiem co próbował zrobić Kiryło w tej akcji pod koniec meczu co był na spalonym(i co z tego, że był na spalonym)... szkoda gadać... Brazylia to nie tutaj !!!

Słyszałem jak gadał dzisiaj z naszym dyrektorem. Mówił, że chciał strzelić z piętki ale nie trafił. :eek:

Basler

Wysłany: 2010-05-20, 21:01   

StaryByk napisał/a:
Panowie jak nazywa się piłkarz Podlasia grający z nr 15?
Przed meczem rozmawiał z rezerwowym zawodnikem Orląt a pod koniec meczu zainskrzyło między nim a Łysym.

To jest Damian Guzek, pochodzący z Siedlec nawiasem mówiąc. A iskrzyło bardzo między nimi:)
Szlaski lubi prowokować i sam daje się także. Ja lubię takich zawodników-walczaków

fredek889

Wysłany: 2010-05-20, 21:19   

Trochę takich ''gorących" sytuacji między zawodnikami było kilka, m.in Seba Izdebski i nawet Artur Gaj dość nerwowo zareagowali na faule przeciwników. Ale kiedy już jesteśmy przy tego typu sytuacjach to dobre było jak jeden z naszych wręcz ''wyautował'' prawie na płotek przy trybunie zawodnika Podlasia :D

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2010-05-20, 23:05   

Szkoda jak cholera tego meczu. Pierwsza połowa zgadzam się, że beznadziejna. Ani jednej sytuacji nie mieliśmy, ale mieć nie mogliśmy przy tym ustawieniu z jednym napastnikiem. Po przerwie 20 minut bardzo fajne. Buga super piłkarz, piłka mu nie przeszkadza w grze. Szkoda, że zaraz po bramce nie udało się wsadzić drugiej bo była okazja. Gol stracony wybił nas kompletnie z rytmu i dopiero w końcówce zryw, podczas którego były aż 3 sytuacje.

Niemniej nie winię chłopaków w jakiś specjalny sposób. Było widać ciekawe momenty.

Oczywiście poza bramkami straconymi w karygodny sposób. Dwa razy z główki, raz przegrany pojedynek Gruli w powietrzu, a druga Sobiczewski w promieniu prawie 2 metrów nie miał nikogo!

Niech mi ktoś przypomni czy poza bramkami Biała miała jeszcze jakieś równie klarowne sytuacje?

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

fredek889

Wysłany: 2010-05-21, 00:44   

Dev napisał/a:
Buga super piłkarz, piłka mu nie przeszkadza w grze.

Dobrze określone, jako chyba jeden z nielicznych piłkarzy u nas potrafi zawsze dobrze przyjąć piłkę, nie odbija się od niego tylko wręcz klei do nogi. Ja się dziwię, że on wcześniej do Cegłowa poszedł grać, bo mógłby sobie znaleźć miejsce w znacznie lepszym klubie.
Dev napisał/a:
iech mi ktoś przypomni czy poza bramkami Biała miała jeszcze jakieś równie klarowne sytuacje?

Z mojej obserwacji to nie mieli jako takich klarownych sytuacji.

fredek889

Wysłany: 2010-08-17, 15:50   

http://www.lubgol.pl/news,1245

Czyli znowu małe derby.

fredek889

Wysłany: 2010-11-05, 21:11   

http://www.lubgol.pl/news,2055,

II runda Pucharu będzie jednak rozgrywana 14 listopada.

fredek889

Wysłany: 2010-11-11, 18:46   

Cytat:
Zaplanowany na najbliższą niedzielę mecz drugiej rundy Pucharu Polski pomiędzy Sokołem Adamów a Orlętami Łuków nie odbędzie się. Spotkanie zostało odwołane na prośbę gospodarzy. Według uzyskanych informacji powodem jest brak zgody służb porządkowych na rozegranie meczu.

Decyzję dotyczącą weryfikacji i ewentualnego nowego terminu spotkania podejmie Wydział Gier Bialskopodlaskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej.

Czyżby się bali kibiców z Łukowa? :D

Czubek

Wysłany: 2010-11-12, 13:44   

a to Ci dopiero jaja ;)

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2011-04-11, 13:03   

W środę o 16:30 w Adamowie Sokół Adamów - Orlęta Łuków, zwycięzca zagra u siebie z Orlętami Radzyń.

Też w środę nad Zalewem Zimna Woda Łukowiacy Łuków - Podlasie II Biała Podlaska

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Łopi

Wysłany: 2011-04-13, 18:40   

no to szykują się kolejne derby : )))))

Jednych jara balet, drugich kręci kino, a My kochamy doping z adrenaliną!

Bobo

Wysłany: 2011-04-13, 18:49   

i tym razem w Łukowie :)

Litwin

Wysłany: 2011-04-13, 18:53   

To pokażmy im prawdziwe Orlęta!!

fredek889

Wysłany: 2011-04-13, 19:06   

Szczerze mówiąc jakoś mi się przejadły już te derby z Radzyniem. Coś często na nich trafiamy ;) Wolałbym mecz z Białą, choć wiadomo wówczas o awans byłoby trudniej...

Sądząc po relacji w twitterze to musiał być trochę dziwny mecz. Przez większą część spotkania mamy znaczącą przewagę natomiast po pierwszej bramce gra ulega zmianie i wbrew pozorom, zamiast łatwej wygranej, był dreszczowiec :) Kamil Marciniak strzela swoją pierwszą bramkę od powrotu po ciężkiej kontuzji, miejmy nadzieję, że będzie stopniowo łapał formę.

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2011-04-14, 09:03   

Nie było Lisiewicza, Kiryło, Gaja, Bugi, Skrzyni, Kierycha. Matuszewski chyba też nie grał. Inni z pierwszego składu też grali chyba tylko częściowo.

Jako że się jednak udało awansować to dobry manewr trenera. Oszczędził podstawowych przed Radzyniem, dał pograć tym co okupują ławę ale jednak są z drużyną, jeżdżą na te mecze (Adamiak, Kmieć, Fortuna itd.). Trzy pieczenie na jednym ogniu.

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Czubek

Wysłany: 2011-04-14, 12:28   

widze na zdjeciach, że milicja jak zawsze w pełni gotowości haha :D

fredek889

Wysłany: 2011-05-04, 20:22   

Dawno nie odnieśliśmy tak pewnego zwycięstwa nad Radzyniem jak dzisiaj. Jeśli chodzi o dalszą walkę o puchar to wcale nie jesteśmy bez szans w potyczce z III ligowym Podlasiem. Bardzo odmłodzili zespół, no i zdecydowanie nie idzie im na wiosnę w lidze. Mecz już chyba mamy za tydzień?

kuki

Wysłany: 2011-05-04, 21:14   

Tak mecz z Podlasiem za tydzień , ale fajnie by było zdobyć w tym roku Puchar a szansa jest :)

Biały1923

Wysłany: 2011-05-04, 22:15   

No mecz za tydzień :) elegancko :) trzeba walczyć o Puchar Polski :) szanse mamy i to spore...

Radzio

Wysłany: 2011-05-05, 00:53   

przez poł godziny grali że aż miło :) no ale chyba troche sił poźniej zabrakło. Wynik bardzo dobry a mógłbyć wyższy :)

Ładna przewrotka radzyniaka i świetna zmiana Purzyckiego :D :P

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2011-05-05, 09:59   

Może ten Radzyń był jakiś naćpany? Bo wchodzili w nich jak w masło. Na ich stronie jest napisane, że nie było 2 podstawowych stoperów. Może stąd tak im się wszyscy urywali.

Jak Artur wyszedł na czystą to zamknąłem oczy 8)

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

dix

Wysłany: 2011-05-05, 10:24   

Artur zagrał fantastyczny mecz biegał, walczył i nawet dryblował. Wielki plus dla niego :)
A gdyby szybszy Kiryło grał na ataku co by się działo? :mrgreen:

I ta agresja bądź wola walki Pawła Szlaskiego dla takich zawodników można zostać piłką :D swoją drogą myślałem że oberwie się radzyniakowi bądź sędziemu od Pawła :D

fredek889

Wysłany: 2011-05-11, 22:18   

Zagraliśmy mocno okrojonym i odmłodzonym składem, także wynik nie powinien dziwić. Początek spotkania nasi rozpoczęli nawet dość ambitnie, kilkukrotnie zagrażając bramce Podlasia. Jednak z biegiem czasu Biała nas wypunktowała, tak na prawdę wykorzystując tylko i wyłącznie kompromitujące błędy bramkarza i obrony. Również bardzo często w dość prosty sposób traciliśmy piłkę w środku pola ;/ Zawodnicy Podlasia zdecydowanie byli lepiej przygotowani motorycznie, nasi byli zdecydowanie wolniejsi. W sumie ich trener jest specjalistą od dobrego przygotowania motorycznego swoich zespołów. Po zakończonym meczu i krótkim odpoczynku jeszcze biegali kółka wokół boiska.

Przypomina mi się teraz trochę sytuacja z rundy wiosennej z poprzedniego sezonu, kiedy to tak samo jak teraz mieliśmy dwóch bramkarzy, których dzieliła przepaść w umiejętnościach bramkarskich. Może w meczu z Rejowcem powinni postawić na tego z juniorów starszych- Bojanka :mrgreen:

Radzio

Wysłany: 2011-05-12, 00:32   

Jeśli sezon już stracony to jestem jak najbardziej za tym żeby bolec zagrał :D

fredek889

Wysłany: 2011-08-16, 14:46   

http://lubgol.pl/news,391...ru-polski-bozpn

Hmm coś czuję, że w 1/4 finału zagramy z Łazami :)

Czubek

Wysłany: 2011-08-16, 14:55   

ja chce z Orkanem! :D :D

Smoła

Wysłany: 2011-08-16, 15:34   

Czubek napisał/a:
ja chce z Orkanem! :D :D

Ja też!!! :eek:

R4obson

Wysłany: 2011-08-16, 15:57   

Będą Łukowiacy albo Bizon Jeleniec

Radzio

Wysłany: 2011-08-16, 16:01   

fredek889 napisał/a:
http://lubgol.pl/news,3919,znamy-pary-ii-rundy-pucharu-polski-bozpn

Hmm coś czuję, że w 1/4 finału zagramy z Łazami :)

będzie ciężko bo w sparingu z Jeleńcem przegraliśmy :) ale ja bym bardzo chciał zagrać w ćwierćfinale w Łukowie :)

Odpowiedz do tematu