Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeżeli posiadasz już konto.                         

Poprzedni temat :: Następny temat
Sparingi
Autor Wiadomość
Czubek

Wysłany: 2009-07-12, 13:07   

W środę o 18 sparing przyjaźni z Pogonią :P
Mecz w Łukowie.
Wbijać !

fredek889

Wysłany: 2009-07-12, 16:02   

To będzie dobra okazja do tego aby obejrzeć jak grają poszczególni zawodnicy. Szczerze mówiąc to po sparingu z Radzyniem nawet jestem trochę mile zaskoczony, bo zespół w przeważającej części w juniorskim składzie dość dobrze się spisał. Więc w meczu z Pogonią liczę na to że dobrze zagrają. Ciekawe czy jeszcze jakiś nowy zawodnik będzie testowany...

fredek889

Wysłany: 2009-07-15, 20:36   

Wynik myślę, że sprawiedliwy. Niestety mecz nie stał na zbyt wysokim poziomie. Bramkę dla Orląt strzelił chyba Krawczyk.

Czubek

Wysłany: 2009-07-18, 13:36   

Orlęta - KS Piaseczno 0:4 (0:1) :lol:

LEGION_UKF

Wysłany: 2009-07-18, 19:07   

no LOL LOL i sam majkel:D:D strzelil nam bramke:D

andrzej

Wysłany: 2009-07-18, 20:42   

MAJKEL DŻEKSON ?! ?!
ha, mówiłem, że On żyje! ;]

LEGION_UKF

Wysłany: 2009-07-19, 09:38   

no on! czubek ma autograf z nim i fotke :D

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2009-07-19, 14:39   

Ten sparing to dno. W pierwszej połowie raz tylko doszliśmy pod bramkę Piaseczna, jak mieliśmy rożny.

Na początku drugiej Gaj nie trafił z 3 metrów (huknął że hej), a Ozygała trafił w poprzeczkę z wolnego. Potem sobie poszedłem.

Legion kto to grał na prawej obronie od początku meczu (tak mniej więcej po 20 minutach zmienił go Szlaski)? To był Oponowicz ten co grał w tamtym sezonie?

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

LEGION_UKF

Wysłany: 2009-07-19, 16:05   

kurde Dev jak nie wiem kto to jest ale slyszalem jak mowili spiker z szczurkiem ze to Oponowicz

Czubek

Wysłany: 2009-08-05, 21:37   

No to prosze ładny meczyk dzisiaj z Radomakiem.
Jak te "ruskie" zostaną (co niestety jest mało pewne znajac wladze) to bedzie dobrze.

andrzej

Wysłany: 2009-08-06, 15:11   

Czubek napisał/a:
No to prosze ładny meczyk dzisiaj z Radomakiem.
Jak te "ruskie" zostaną (co niestety jest mało pewne znajac wladze) to bedzie dobrze.

ruskie? wg. mastera to Łotysze: http://telewizja.lukow.pl...=News&news=1830 ;) )

Czubek

Wysłany: 2009-08-06, 15:41   

jakbyś był na meczu to byś wiedział dlaczego napisałem "ruskie" ;]

fredek889

Wysłany: 2009-08-06, 17:46   

śmiesznie to brzmiało jak bramkarz w pierwszej połowie po rusku opierd... obrońców kiedy była dość groźna sytuacja. Albo jak dziękował strzelcowi trzeciej bramki dla naszych... :)

LEGION_UKF

Wysłany: 2009-08-06, 22:17   

Czubek napisał/a:
jakbyś był na meczu to byś wiedział dlaczego napisałem "ruskie" ;]

99% ludzi na meczu mowilo dobry ten ruski,dobre te ruskie,brac ruskiego,itp:D ja dowiedzialem sie chwile przed meczem iz sa z Łotwy jedza w barze Frytka spia u Grochowiaka:D

fredek889

Wysłany: 2009-12-05, 08:21   

Czy wiadomo już z kim mniej więcej będą grane sparingi w przerwie zimowej? Z tego co wiem to z Radzyniem gramy 30 stycznia...

czupryś

Wysłany: 2009-12-05, 12:22   

no właśnie tez czytałem o tym ze będzie taki sparing na stronie radzynia pisze...

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2010-01-30, 19:30   

1-1 z Radzyniem na początek. Skład na stronie głównej

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

fredek889

Wysłany: 2010-01-30, 21:08   

Trudno powiedzieć, czy z takim składem jest szansa wywalczenia awansu, bo wzmocnień ma podobno nie być. Ciekawe jak wypadną w sparingu z Radomiakiem, w końcu to znacznie lepsza drużyna niż Radzyń. Czyżby Arek Wróbel miał zamiar wrócić do Orląt?

R4obson

Wysłany: 2010-01-30, 21:37   

biorąc pod uwagę że Radzyń spadnie do 4 ligi a my z nimi remisujemy i nie będzie wzmocnień to możemy się na następny sezon przygotować na nową 4 ligę z Radzyniem bo do 3 to brakuje nam bardzo dużo

Skuter

Wysłany: 2010-01-30, 21:41   

Porównajcie nawet liczebność składów obu drużyn, a macie odpowiedź. Taczka, taczka i jeszcze raz taczka...

Mijam wielu, bardzo wielu smutnych ludzi.
A kilka metrów obok, na środku ruchliwego chodnika,
klęczy kilkunastoletni chłopiec z triumfalnie wyciągniętymi ramionami.
Nikogo nie widzi. Jest w ekstazie.
Klęczy i krzyczy na całe gardło - ORLĘTA ŁUKÓW !!!

fredek889

Wysłany: 2010-02-21, 22:19   

Do rozpoczęcia rozgrywek pozostał miesiąc, a tutaj źle się dzieje. Jeśli chodzi o grę zespołu w sparingach to trudno coś więcej powiedzieć na podstawie tylko wyników. Remis ze słabym Radzyniem, wygrana z Adamowem i wysokie porażki z Radomiakiem i Łęczną trudno o jakąś optymistyczną wizję wiosny. Brak wzmocnień tłumaczony nie najlepszą sytuacją finansową, drużyna w głównej mierze oparta na juniorach. W sumie to taniej jest utrzymać klub grając juniorami, aniżeli zatrudniać zawodników z zewnątrz, no ale nie oszukujmy się tym składem jakim teraz dysponujemy będziemy co najwyżej walczyć o spokojne utrzymanie się, bo awans to można sobie już wybić z głowy. Suchodolski powiedział, że w przerwie zimowej klub opuściło 9 zawodników... o ile wiem to w tej grupie jest 4 obcokrajowców, ktoś orientuje się kim są pięciu pozostałych?

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2010-02-21, 22:56   

Oj takie pieprzenie Suchego żeby lepiej wyglądało. Wiesz "jacy my biedni jesteśmy bo straciliśmy aż 9 zawodników". A po prawdzie to oprócz stanierich nic oni nie wnosili.

Biorąc pod uwagę kadrę na jesieni: http://orleta.lukow.pl/Orleta/Kadra09_10/ to chodzi zapewne o: Kuśnierenke, Abramenke, Agafonovsa, Fadiejewa, Oponowicza, Sudowskiego, Lasotę, Mroza, Karolkiewicza, bo oni w sparach się nie pojawiali.

Czyli obcokrajowcy plus Oponowicz który we wrześniu już zrezygnował i juniorzy, którzy grali tyle co nic. Sudowski coś niby w Żelechowie chce się załapać, Lasota skonczył wiek juniora wiec w WLJS nie mógł już grać, a na ogony w IV lidze już pewnie mu się nie chciało marnować weendów. Mróz rozwalił kolano, miał operacje wiec też nie będie grał. A Karolkiewicz tak zniknął jak i się pojawił.

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Radzio

Wysłany: 2010-02-21, 23:22   

zauważcie że w tej chwili nie mamy juniorow starszych...

fredek889

Wysłany: 2010-02-22, 12:23   

Dev napisał/a:
chodzi zapewne o: Kuśnierenke, Abramenke, Agafonovsa, Fadiejewa, Oponowicza, Sudowskiego, Lasotę, Mroza, Karolkiewicza, bo oni w sparach się nie pojawiali.
masz racje Dev, oprócz obcokrajowców, to żaden z nich właściwie nic wielkiego nie pokazał w rundzie jesiennej, także ich odejście jest nie wielką stratą. Natomiast obawiam się, że teraz znowu będzie problem ze środkiem pola, po tym jak odszedł Abramenko. Ciekawe czy w sparingu z Radością zagra Krzyżanowski, podobno w Siedlcach był chwalony, a i jeszcze zastanawiam się nad tym, czy nasi działacze mają zamiar w ogóle sprowadzić jakiegoś bramkarza... niestety ale w tej chwili jest chyba tylko jeden i do tego Sych...
Radzio napisał/a:
zauważcie że w tej chwili nie mamy juniorow starszych...

Jak tak dalej pójdzie to w ogóle rozpieprzą ten klub.

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2010-03-13, 13:11   

Zimowe sparingi:

Wisłą Puławy (III liga) - Orlęta 5:0

Sęp Żelechów (IV liga) - Orlęta 0:1

TOP54 Biała Podlaska (juniorzy starsi) - Orlęta 1:2

PKS Radość (A-klasa) - Orlęta 1:1

Sokół Adamów (okręgówka) - Orlęta 1:2

Górnik II Łęczna (III liga) - Orlęta 4:1

Radomiak Radom (III liga) - Orlęta 3:0

Orlęta Radzyń (III liga) - Orlęta 1:1

Obraz nędzy i rozpaczy?

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Radzio

Wysłany: 2010-03-13, 13:48   

aj... dupa i tyle... walczymy o utrzymanie

czaki90

Wysłany: 2010-03-13, 21:24   

Za przeproszeniem, żal dupę ściska jak się patrzy na wyniki sparingów. Skoro takie wyniki osiągamy z takimi tuzami piłkarskimi, to niech wszyscy piłkarze, przepraszam, kopacze zawieszą buty na kołku i dadzą sobie z tym spokój, bo z tej mąki chleba nie będzie.

Skuter

Wysłany: 2010-04-17, 15:56   

A ja chylę czoła za świetne wykorzystanie 19 dni wolnego. Zero sparingów, nawet z amatorami z niższych lig, aby zgrać drużynę wzmocnioną przecież w ostatniej chwili... Inni grali...

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2010-06-27, 00:04   

31 lipca spar z Naprzodem Skorzec, beniaminek IV ligi maz, trener Zarzycki

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

fredek889

Wysłany: 2010-07-21, 13:10   

http://orleta.lukow.pl/Ne...nie_bedzie2010/

Tradycyjnie znowu bez obozu. Wiadomo kiedy dokładnie i gdzie będą rozgrywane poszczególne sparingi?

Czubek

Wysłany: 2010-07-21, 16:21   

No nie tradycyjnie, bo w lato zawsze był.

Basler

Wysłany: 2010-07-25, 09:56   

Dev napisał/a:

Gdzie ten sparing?

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2010-07-25, 10:03   

Basler napisał/a:
Dev napisał/a:

Gdzie ten sparing?

Strona Naprzodu podaje, że tak jakby u nas, ale nie jest to pewnie. Jak się dowiem napiszę.

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

fredek889

Wysłany: 2010-07-28, 20:48   

Taki mały komentarz odnośnie sparingu to moim zdaniem osobiście to widziałbym Pawła Szlaskiego w linii pomocy niż w obronie. Natomiast defensywa taka sama (z resztą już sprawdzona) jak z wiosny ubiegłego sezonu: Szewczak (ewentualnie Wysokiński), Grula, Ozygała, Izdebski.
Odnośnie bramkarza to moim zdaniem prezentuje on raczej umiejętności na przeciętnym IV ligowym poziomie... Choć po jednym meczu trudno dobrze kogoś ocenić, ale porównując go do jego rówieśnika Mateusza Oszusta, no to Oszust prezentował wyższe umiejętności.

Ogólnie rzecz biorąc to w naszym zespole zabrakło organizacji w grze, brak składnych akcji, do tego co jest dla mnie czymś wręcz żenującym - jest zawodnik, który ma nawet ogromne problemy z przyjmowaniem piłek... Dziwie się że trener w ogóle na niego stawia.

Pod względem fizycznym lepiej prezentował się zespół Radości... w większości pojedynków biegowych zostawiali naszych daleko w tyle.

Dużo pracy czeka jeszcze ten zespół.

Skuter

Wysłany: 2010-07-28, 22:30   

fredek899 napisał/a:
jest zawodnik, który ma nawet ogromne problemy z przyjmowaniem piłek... Dziwie się że trener w ogóle na niego stawia.

Bo nie ma zmiennika. Jeżeli nie wzmocnimy się 4-5 zawodnikami jak powiadał Różański to z 17-osobową kadrą nie ma co działać. To muszą być transfery na teraz, bo za 3 tygodnie liga, a zgrania musi być potrzebne.

Ardiano

Wysłany: 2010-07-28, 22:46   

fredek899 napisał/a:
do tego co jest dla mnie czymś wręcz żenującym - jest zawodnik, który ma nawet ogromne problemy z przyjmowaniem piłek... Dziwie się że trener w ogóle na niego stawia.

nie chcę się mądrzyć, bo nie widziałem meczu, ale... czy nie po to właśnie są sparingi?? Chodzi o to, żeby przejrzeć stan posiadania, co jest ważne w przypadku nowego trenera, sprawdzić na co stać każdego zawodnika i wybrać najlepszych. Podejrzewam, że zawodnik, o którym mówisz, już więcej nie zagra na tej pozycji, bądź w ogóle w pierwszym składzie. Dajmy trenerowi popracować spokojnie. Pierwsze 5 kolejek pokażą co udało mu się zrobić i na co stać ten zespół.

Katyń 10 IV 1940 - 10 IV 2010 PamiętaMY!

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2010-07-29, 01:27   

fredek899 napisał/a:
Taki mały komentarz odnośnie sparingu to moim zdaniem osobiście to widziałbym Pawła Szlaskiego w linii pomocy niż w obronie. Natomiast defensywa taka sama (z resztą już sprawdzona) jak z wiosny ubiegłego sezonu: Szewczak (ewentualnie Wysokiński), Grula, Ozygała, Izdebski.

Bo teraz mamy grać czwórką w linii. Dzisiaj to na schemacie miało wyglądać następująco: Szlaski, Izdebski, Ozygała, Wysokińki. Izddebski i Ozy stoperzy, a pozostali boczni. Natomiast Grula już ma nie grać tego stopera przed obroną - czyli tak jak grają od lat wszystkie drużyny Suchego - ale zwykłego defensywnego pomocnika.

W tym składzie personalnym jednak nie widzę by to miało wyjść. To jest po prostu łatanie dziur. Szlaski na boku obrony, Przeździak na boku pomocy, a zawodnik o którym pisze fredek to nie wiem w której formacji on grał? To chyba był tzw "wolny elektron" któremu wszystko wolno :)

Jak wróci Szefo i Wróbel, będzie jakieś pole manewru. Ale nadal nie mamy klasycznych skrzydłowych - bocznych pomocników.

Tego Romanika bym brał, zawsze jeden więcej do ataku.

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

fredek889

Wysłany: 2010-07-29, 09:35   

Nazwiska nie będę podawał, ale ten zawodnik grał według rozpiski składu w ataku, no ale to nie zmienia faktu że gdy dostawał szybszą piłkę dobrą do rozegrania kontry, to albo piłka go mijała (choć miał ją w zasięgu), albo odbijała się od niego na 5 metrów jak od kłody. I nici z rozegrania szybszej akcji.

Jeśli chodzi o defensywe to właśnie bardziej podobało mi się ustawienie Suchego. Zauważcie w obecnym ustawieniu mamy dość niską pod względem wzrostu obronę. Moim zdaniem Paweł Szlaski lepiej sprawdził by się na skrzydle pomocy. Zresztą to udowodnił podczas wiosny. Do tego mamy dość duży problem właśnie ze skrzydłowymi, a przesunięcie Pawła do pomocy trochę by ten problem zmniejszyło.

Tylko, że teraz powstaje kolejne pytanie skoro Grula ma grać defensywnego no to będziemy grać ustawieniem 5 w pomocy i jeden napastnik (4-5-1 to podobno ulubione ustawienie Różańskiego, które stosował w Huraganie i Radzyniu, za co z resztą podobno został zwolniony z Międzyrzeca), czy też 4 w pomocy (a więc tradycyjne 4-4-2), tylko że wtedy albo Wryk, albo Buga byłby rezerwowym?

Odnośnie Romaniuka, no to za wiele nie pokazał, chociaż co prawda miał jedną akcję indywidualną w pierwszej połowie, po jego strzale piłka uderzyła w słupek.

Ciekawe co prezentuje ten drugi bramkarz Grabowski. Może z Jagą zagra. Będąc przy bramkarzach to co się dzieje z ulubieńcem łukowskich kibiców Pawłem Sychem?

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2010-07-29, 10:12   

fredek899 napisał/a:
Nazwiska nie będę podawał, ale ten zawodnik grał według rozpiski składu w ataku, no ale to nie zmienia faktu że gdy dostawał szybszą piłkę dobrą do rozegrania kontry, to albo piłka go mijała (choć miał ją w zasięgu), albo odbijała się od niego na 5 metrów jak od kłody. I nici z rozegrania szybszej akcji.

Pytałem retorycznie, wiem o kogo chodzi :mrgreen:

Cytat:
Będąc przy bramkarzach to co się dzieje z ulubieńcem łukowskich kibiców Pawłem Sychem?

Nie będzie grał.

Buga musi grać bo jest najlepszy. A wczoraj grał tylko pół godziny, bo w Łęcznej pięty pościerał do krwi czy coś tam.

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

fredek889

Wysłany: 2010-07-29, 10:33   

Dev napisał/a:

Nie będzie grał.

To co on już skończył w ogóle z graniem? czy szuka nowego klubu?

fredek889

Wysłany: 2010-11-27, 13:38   

http://www.lubgol.pl/news...aringow_Lewartu
Według tego 5 lutego gramy sparing z Lewartem. Zauważyłem, że Pogoń Siedlce będzie grała sparingi z Radzyniem i Białą. Myślę, że również nam by się przydał taki sparing z tak mocnym zespołem jakim jest Pogoń.

Czubek

Wysłany: 2010-11-27, 15:03   

kiedys regularnie gralismy sparingi z Pogonia. a teraz nie wiem czemu tego nie ma... przeciez Pogon jest blisko i jest to dobry rywal.

fredek889

Wysłany: 2010-11-30, 18:01   

http://www.lubgol.pl/news...-biala-podlaska

A więc 23 lutego gramy spara z Białą. Nie trudno się domyśleć, że to zapewne w dużej mierze dzięki Różańskiemu :]

A więc jak na razie mamy następujące sparingi:
5.02 - Lewart Lubartów
23.02 - Podlasie Biała Podlaska
-- ? - Polesie Kock

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2010-11-30, 19:11   

coś tam czytałem o obozie, ale jeszcze bez daty. Pewnie nie wypali

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Litwin

Wysłany: 2010-12-04, 13:51   

23? to zaiste będzie pogoda jak miał lech - juve :D

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2010-12-04, 15:36   

Litwin napisał/a:
23? to zaiste będzie pogoda jak miał lech - juve :D

To Ty nie słyszałeś nigdy o sparingach w przerwie zimowej?

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

fredek889

Wysłany: 2010-12-09, 11:31   

Kolejny sparing, tym razem z Puławami.

29.01 (sobota), godz. 11: Wisła Puławy - Orlęta Łuków
5.02 - Lewart Lubartów
23.02 - Podlasie Biała Podlaska
-- ? - Polesie Kock

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2011-01-15, 12:19   

od 24 do 29 stycznia obóz pobytowy nad Zalewem Zimna Woda.

05.03 ze Startem Krasnystaw w Łęcznej.

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2011-01-20, 14:23   

12.02 - MKS Ryki - Orlęta Łuków (w Puławach)

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Radzio

Wysłany: 2011-01-21, 20:12   

Dev napisał/a:
od 24 do 29 stycznia obóz pobytowy nad Zalewem Zimna Woda.

rodziny będą tęsknić...

Odpowiedz do tematu