Sparingi
Odpowiedz do tematu

:
and1 poinformuj nas z łaski swojej o której ten sparing z Pogonią bedzie no i czy na głownej płycie :)
bo kolega Sz. niezbyt ogarnięty był i nie wiedział :D
marian też nie wiedział...

------

Kurwa mać... Grają o 15 w Łazach. Wyciągajcie rowerki i zapierniczamy :morda: (mówie serio)

Będziemy dopingować Was ze wszystkich naszych sił...
Będziemy z Wami zawsze aż do końca naszych dni...
:
tak się zalicza pierwszy wyjazd :P

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
:
ten zarzad , to chyba naprawde pojebani ludzie, bez urazy, ale mogli zrobic sparing w Łukowie

Nie ważne jak ciężko trenujesz, ktoś trenuje ciężej...
Nie ważne jak dobrze grasz, ktoś gra lepiej...
Nie ważne jak bardzo chcesz wygrać, ktoś chcę bardziej...
elip
[Usunięty]
:
pie**ole nie jade... :-D

:
Alf a gdzie mialy by grac Orleta??? na glownej plycie? szkoda jej bo ona i tak juzjebana wembley w wiekszosci nie jest wlasnoscia miasta lecz prywatna dzialka a jak ktos pisal wczesniej lepiej nie bo mozna nogi polamac:D no jest jeszcze zalew zimna woda ale przewaznie jest tak ze Orleta graja z MKS-em w Siedlcach i zapewne mecz odbedzie sie albo na Ulicy Prusa przy Hali i lodowisku albo na Błoniach Siedleckich

Tańczymy labada, labada, labada. Tańczymy labada małego walczyka. HEJ
:
no trudno, jakoś sie do tych Łazów dostane...
Mam nadzieje, że chociaż bedzie co obejrzeć :sick:

:
Niestrudzony bojownik, który mało nie zamarzł - Choobec informuje, że :

Wygraliśmy z Pogonią 5:3 i było bardzo zimno :D

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
:
To tylko on pojechal?? No bravo, bravo!! Ciekawi mnie kto strzelal bramki i liczę na to ze choobec nam wszystkim stresci przebieg meczu!! Jestem pelen podziwu dla niego!!

:
Taa, jak wyżej ^^
Orlęta - Pogoń 5:3 (1:1)
Bramki dla Orląt: Orzyłowski, A.Gaj x3, Dziewulski

Oj, kurwa pół litra to mi obowiązkowo stawiacie za to poświęcenie! A droge do Ła(j)zów pokonałem samochodem razem z trenerem S. (nawet do domu mnie podwiózł)
Grali tam, bo murawy szkoda, ale w sumie to mogli grać na wembley, byłoby lepiej bo boisko większe i nawet nie wiem czy w ogólen nie lepsze. No ale "tak sobie wybrali, żeby w Łazach grać". Z Siedlec chłopaki przyjechali jedną furą i małym busikiem Pogoni (na nim był herb i barwy).
W ogóle od nich to sami młodzi praktycznie. Heh troche niewychowani też musze przyznać.

Zapisałem sobie nawet na komórce skład :D
I połowa: Dadasiewicz - Grula, Ozygała, Safiański, Koryciński, Leszkiewicz, M.Gaj, Richard, Orzyłowski, Dziewulski, Skrzymowski
II połowa: Lisiewicz - Grula, Ozygała, Szewczak, Wryk, Matuszewski, Pieńkus, Matyjasek, A.Gaj, Dziewulski (Junior), Skrzymowski (S.Wryk)

No i siekne też relacje:
Początek spotkania to okres troche chaotycznej gry z obu stron. Jednak to goście jako pierwsi zdobyli bramkę. Złe krycie Richarda i zawodnik Pogoni popędził lewą stroną boiska i nie dał szans Dadasiewiczowi. Orlęta częściej utrzymywały się przy piłce, jednak nie potrafiły sobie stworzyć żadnej dogodnej sytuacji ani też oddać celnego strzału. Bramka padła po błędzie bramkarza z Siedlec, który przyjął piłkę i za długo ją trzymał przy nogach, a gdy chciał już ją wybić to trafił wprost na nadbiegającego Orzyłowskiego, od którego futbolówka odbiła się i wpadła do bramki. Do końca pierwszej połowy Pogoń stworzyła sobie jeszcze jedną sytuację. W podobny sposób jak padła pierwsza bramka, mogła paść i druga, jednak tym razem Orlęta uratował słupek.
Tak więc do przerwy 1:1. Po zmianie stron Pogoń jakby była już zmęczona i to łukowianie przejęli inicjatywę. Szybko zdobyli bramkę. Po dośrodkowaniu Ozygały - który dziś miał okazje do strzelenia bramek z rzutów wolnych, jednak nie wychodziło mu to - piłkę do siatki skierował głową Artur Gaj. Po niewielkim odstępie czasu ponownie ten sam zawodnik pokonuje bramkarza Pogoni. Kolejny gol padł po błędzie siedleckiego obrońcy, który nie trafił w piłkę i z bliskiej odległości z trafieniem do bramki nie miał większych problemów Dziewulski (który oprócz gola, nic więcej dobrego nie pokazał). Następnie po zamieszaniu w polu karnym Orląt, z bliskiej odległości zawodnik Pogoni oddaje lekki strzał głową, jednak Lisiewicz zbytnio sie nie popisał i piłka wpadła do bramki. Wynik ustalił po świetnym prostopadłym podaniu Skrzymowskiego (naprawde niezłe) Artur Gaj, dla którego była to 3 bramka w tym meczu (choć gdyby sie postarał mógłby strzelić ich jeszcze więcej).
Zawiódł nieco młody Szewczak - większość to straty, Matuszewski też był troche niewidoczny, a Seba Wryk grał za krótko by go oceniać, to samo Junior.

Sędziował: trener Zarzycki. Oj, zawodnicy Pogoni troche go tam wyklinali za różne decyzje :)

No to chyba tyle. Pamiętajcie, że to tylko sparing.

Jak ktoś nie wie, to Pogoń gra teraz w MLS (czyli 5 liga) i wcale nie jest powiedziane, że sie w niej utrzyma. Oj krucho tam jest w klubie :-? Ponoć jakieś boisko sprzedali, bo kasy na nic nie mieli.

pozdrawiam...

Ostatnio zmieniony przez Czubek 2007-02-22, 11:37, w całości zmieniany 1 raz
:
Dzieki Choobec za info:-)

:
ciekawe jak mocno sie musiales napracowac , zeby cie trener wziol do samochodu... :-)
a na powaznie to pelen podziwu jestem ze pojechales, mogles kogos tam skroic :D

:
Heh a byli kibice?? Dziwie sie ze sk8tera nie bylo, on wkoncu z tamtych okolic!! ORLĘTA tracą za duzo bramek, to trzeba zmienic bo będzie zle!! W ostatnim sparingu 2 teraz 3!! A czemu nie gral SOLNICA, wie ktos??

:
kret napisał/a:
Heh a byli kibice??

Marian był.
kret napisał/a:
Dziwie sie ze sk8tera nie bylo

Przecież stronę robi, to jest zajęty.

Kolejny sparing w sobote w Międyrzecu...postaram sie dowiedzieć jak najszybciej o której on się odbędzie.

elip
[Usunięty]
:
Choobec napisał/a:
kret napisał/a:
Heh a byli kibice??

Marian był.

ty sie nie smiej bo on ma wiecej wyjazdow niz ty meczy na Orlętach... :mrgreen:

Choobec: To chyba normalne, jest sporo starszy. Nie sądzisz? Jest to post nie na temat...

:
no i wyjazdy zalicza kiedys razem ze slepym jezdzili slepy opowiadal ze plakal na lawce rezerwowych jak Orleta bramke stracili:-) kurwa szkoda ze net mi nie chodzil wczoraj moze bym sie dowiedzial o ktorej sparing Orlat i gdzie i bym wzial samochod i ppojechal

Dobra koniec gadania o Marianie, to jest temat o sparingach!

:
kret napisał/a:
To tylko on pojechal?? No bravo, bravo!! Ciekawi mnie kto strzelal bramki i liczę na to ze choobec nam wszystkim stresci przebieg meczu!! Jestem pelen podziwu dla niego!!

no ty nie pojechałeś :P

Wynik bez rewelacji. Latem było 6:1. Pogoń to tootalni amatorzy, wiec strata trzech goli...

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
:
OO bylem latemna na sparingu nad zalewem z sokerem:D Bylo fajnie, pamietam jak kierowca autobusu ktorym przyjechali pilkarze POGONI jezdzil po nich, jezdzil i to rowno:D

No mnie nie bylo!! Jak dla mnie to za zimno:D brr

:
Sparing z Huraganem odbędzie się w niedziele o 13:30 w Międzyrzecu Podlaskim.

Ciekawy mecz może być, bo ponoć nasi przeciwnicy sie nieźle wzmacniają przed rundą wiosenną i praktycznie wszyscy mają ich za głównego i jedynego faworyta do awansu do IV ligi.
Myśle, że już w tym sparingu nasi powinni zagrać na miare swoich możliwości, bo z Pogonią raczej tak nie zagrali.

:
Jeszcze uzupełnię informacje o środowym sparingu, bo gdzie mam to zrobić. Potem uciekną.

Cytat:
Podlasie Sokołów - Orlęta Łuków 2:2 (2:1)

LSE:

Łukowianie wybrali się do Sokołowa, obiecywano im bowiem dobrze przygotowane boisko. Było jednak diametralnie inaczej - na murawie leżała jeszcze spora ilość śniegu. [...]
- Rzeczywiście graliśmy w trudnych warunkach. Gra piłką była praktycznie niemożliwa, ale mecz mógł się podobać. Było sporo sytuacji z jednej i drugiej strony, także całkiem szybka gra. Pierwszego gola uderzeniem z rzutu wolnego zdobył dla nas Paweł Grula. Drugiego Michał Gaj dobijając karnego Marka Leszkiewicza. Bramki traciliśmy po błędzie obrony i z jedenastki - opowiada Andrzej Zarzycki.
W sparingu zaprezentowało się kilku kolejnych nowych graczy. Karnego wywalczył Grzegorz Orzyłowski a epizody zaliczyli Artur Zawiślański i Sebastian Wryk. Na celowniku jest też obrońca Sokoła Adamów - Piotr Wodnicki. Niedługo ma się określić czy zdecyduje się na przeprowadzkę do Łukowa. Poza tym do kadry zostaną dołączeni jeszcze dwaj najzdolniejsi młodzieżowcy.

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
:
Huragan MP - Orlęta Łuków 0:1 (0:1)
Gola zdobył Dziewulski.

inf by magic

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
lukowiak
[Usunięty]
:
Dev napisał/a:
Huragan MP - Orlęta Łuków 0:1 (0:1)
Gola zdobył Dziewulski.

inf by magic

Strasznie cienkie te wyniki sparingow!!na dodatek z leszczykami

:
ale to tylko sparingi. Prawdopodobnie w tym było tak jak w poprzednim - w I połowie gra inny skład i w II inny. Trzeba testować wszystkich zawodników.
A można założyć, że Huragan grał w swoim najmocniejszym składzie, a podobno nieźle sie wzmacniali przed runda wiosenna, bo mysla o awansie do IV ligi.
Niemniej 1:0 nie jest powalającym wynikiem.

:
Jak dla mnie to ORLETA strzelaja za malo bramek, nie ma takiego kogos w druzynie kto wzialby odpowiedzialnosc za zdobywanie bramek!! W pozostalych sapringach za duzo tracilismy, moze to z powodu nieobecnosci Tadzia??:D

:
kret napisał/a:
Jak dla mnie to ORLETA strzelaja za malo bramek, nie ma takiego kogos w druzynie kto wzialby odpowiedzialnosc za zdobywanie bramek!! W pozostalych sapringach za duzo tracilismy, moze to z powodu nieobecnosci Tadzia??:D

nie rozumiem tego piłka nozna to sport zespołowy nie moze byc tylko jedna osoba zdobywająca bramki powinny byc podania i ktos powinien wziąsc sie za pokazywanie i znajdowanie miejsc do uderzen i w tedy niech se zdobywa te bramki ale nie powinien byc tylko jeden zawodnik do którego idą wszystkie piłki piłki powinny isc tam gdzie jest łatwiej uderzyc

:
huahauhauhauahua :D :D
Ty, dobry jestes! Serio.
Choć w sumie no fakt Tadzio grał chyba w tym sezonie kilka razy w ataku :mrgreen:
Tak dla twojej wiadomości, już nie bede chamski - Tadeusz Kurek ponad 25 lat grał w Orlętach i był świetnym obrońcą. Ale zdażało mu sie grać na innym pozycjach czasami. Niemniej jego nominalna pozycja to ostatni stoper.
ehhh

:
Kilka słów o sparingu z Huraganem: "Niewiele można o tym meczu powiedzieć. Boisko było zmrożone, były ciężkie warunki do gry. Liczy się, że piłkarze pobiegali i że miałem możliwość sprawdzenia różnych wariantów"- przyznaje trener Zarzycki.
Gol padł po dośrodkowaniu z lewej strony Jarosława Pieńkusa, odbiciu piłki przez golkipera przeciwników i skutecznym strzale Dziewulskiego z kilku metrów.
Czyli znów Paczka po prostu stał w odpowiednim czasie w odpowiednim miejscu i wykonał formalność.

Wg LSE sobotni sparing z Lewartem odbędzie sie najprawdopodobniej w Łukowie, jest konkretna godzina nie jest jeszcze znana. Trza sie bedzie dowiedzieć ;]
Tylko żeby nie grali przypadkiem w Ła(j)zach znowu :doh:
Jeśli już im tak szkoda głownej płyty, to niech na wembley zagrają. Przynajmniej boisko większe od tamtego. No i my moglibyśmy bez problemów dotrzeć.

:
wembley nie jest wlasnoscia klubu ani miasta:-)

:
Nie zmienia to faktu, że nie mogą tam zagrać...
Toć trenują tam różne grupy z Orląt i jest wszystko ok jak na razie.

:
w Miedzyrzecu moglo byc przynajmniej 2:0 aloe Skrzynia setki nie wykorzystal. Dobry mecz zaliczyl Jarek Pienkus, sporo dokladnych, prostopadlych pilek zagrywal.

qwert
[Usunięty]
:
[quote="Choobec"]
Czyli znów Paczka po prostu stał w odpowiednim czasie w odpowiednim miejscu i wykonał formalność.

A nie sądzisz, że takie jest właśnie zadanie napastnika? Być tam gdzie trzeba, wtedy kiedy trzeba? Znając życie i łukowskie realia, jesteś pewnie fanem Legii. Powiem tylko jedno - przypomnij sobie grę Svitlicy. I nie porównuję Svitlicy z Darkiem, tylko to, że jedną z umiejętności napastnika jest wyczucie miejsca i czasu.

:
No pewnie masz racje, ale ja jednak jestem troche do niego uprzedzony. Oj, ale zobaczymy, może coś pokaże w sezonie...

btw: witamy nowego użytkownika :)

:
Z Lubartowa dochodzą głosy, że mecz u nas o 14. Ale to nie jest pewne. Nasz agent się pewnie wywie.

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
:
moze jutro zadzwonie do Piotrka Ozygaly i sie dowiem a moze kogos z kopaczy sie spotka w piatek w norze;)

:
mecz odbedzie sie w Lecznej, tylko jeszce nie jest ustalony dzien i godzina.

:
kurwaaaaaa... No to super, wszyscy do Łęcznej wybywają na stuczną murawke grać.
Eh szkoda troche, że nie w Łukowie grają :(

:
tzn. albo sobota albo niedziela, jutro mamy sie dowiedziec dokladnie co i jak, z tym ze niekoniecznie bede na treningu wiec bedziecie musieli kogos innego dorwac ewentualnie

:
qrwa a ja juz kumpli namówiłem na ten sparing dobra trudno sie mówi

:
and1 napisał/a:
tzn. albo sobota albo niedziela, jutro mamy sie dowiedziec dokladnie co i jak, z tym ze niekoniecznie bede na treningu wiec bedziecie musieli kogos innego dorwac ewentualnie

Sobota 12.30

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
:
nie liczcie na relacje z mejstrony bo nie jade :P bogactwo napastnikow mamy xD

:
Lewart Lubartów - Orlęta Łuków 1:0

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
:
super:)

:
Eh zbytnio nas grajki nie rozpieszczają na tych sparingach.
Coś te "wzmocnienia" nie pomagają :thdwn:

:
To tylko sparingi!! Wazne jest to zeby w sezonie grali jak najlepiej!! Jak dla mnie to mogliby przegrac wszystkie sparingi, tylko zeby pozniej wygrywali mecz za meczem!!:D

:
nie dziwcie sie ze porazka...jak do tej pory praktycznie nie ma treningow z pilka, tyle co na sali troche. Praca przede wszytskim nad sila, motoryka, i szybkoscia. Jak przyjdzie lepsza pogooda i bedzie mozliwosc treningow na trawie bedzie lepiej. To jest przynajmniej moje zdanie. Niby zoltodziob jestem i nie mialem stycznosci z seniorska pilka, ale sadze ze warsztat trenera Zarzyckiego zaprocentuje.

:
Mi się bardzo podobała gra piłką drużyny Sokoła z nami na meczu w Adamowie w sezonie 2006 :morda: . Mam nadzieję, że my wkoncu też zaczniemy tak grac, a nie "na aferę" jak to było do tej pory :doh:

Czytając moje posty zrozum, że:
1. Ja zawsze mam rację
2. Jeśli nie mam racji odwołaj się do punktu pierwszego.
:
Cytat:
Ostatni mecz kontrolny mieliśmy grać 10 marca z Orlętami Łuków, ale chciałbym tutaj znaleźć przeciwnika trochę silniejszego i prowadzimy poszukiwania takiego rywala

Słowa trenera Avii. I bardzo dobrze, i bardzo dobrze. Taki rewanż, za listopad

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
:
Lewart Lubartów - Orlęta Łuków 1:0
Kaczmarski 58'

Orlęta: Lisiewicz - Leszkiewicz, Koryciski, Safiański, Szewczak - Pieńkus, Skrzymowski, M.Wryk, Grula - A.Gaj, Dziewulski

ponadto grali: Dadasiewicz, M.Gaj, Matyjasek, Marciniak, S.Wryk, Richard

Sobotni sparing z Lewartem Lubartów wyraźnie pokazał nad czym zespół musi potrenować. Chociaż były momenty ciekawej gry, można się było dopatrzyć paru ładnych akcji (np. kiedy prawym skrzydłem popędził Artur Gaj, po czym zagrał w pole karne, tam futbolówkę sprytnie przepuścił Dariusz Dziewulski, a do strzału nie przyłożył się jednak Maciej Wryk i ostatecznie trafił tylko w obrońcę rywali), sporo było też błędów i niedokładnych podań Kolejny element, na który trzeba zwrócić uwagę to skuteczność. Sam Gaj miał przynajmniej trzy dobre sytuacje do zdobycia gola, za każdym razem zbyt długo zwlekał jednak ze strzałem

Źródło: LSE
A wstał rano i spisał dla ogółu Dev :ssij:

Najwyraźniej sytaucja w klubue niekorzystnie wpływa na samych piłkarzy, któzy w sobotnim meczu kontrolnym nie popisali się. - Do poprawy jest wiele elementów, jednak najgorsze jest to, ze nie pozostało wiele czasu - przyznaje Andrzej Zarzycki. - O ile w pierwszej połowie zaprezentowaliśmy sie znośnie, tak po zmianie stron graliśmy dramatycznie. Inna sprawa, że dopiero po raz pierwszy zawodnicy mieli możliwość gry na dobrej murawie. Warto dodać, że w barwach łukowain zagrał Dariusz Dadasiewicz oraz Dariusz Dziewulski. Zabrakło z kolei trzeciego z nowych Grzegorza Orzyłowskiego, zatrzymanego przez obowiązki służbowe. Również z powodu pracy nie mógł zagrać Piotr Ozygała, co było sporym osłabieniem.

Źródło: Dziennik Wschodni
A wstał rano i spisał dla ogółu Dev :ssij:

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
:
Dev napisał/a:
Również z powodu pracy nie mógł zagrać Piotr Ozygała, co było sporym osłabieniem.
Przecież nie możemy wszystkiego opierać tylko na Ozym :doh: a co bedzie jak on odejdzie? Przeciez bez końca nie bedzie grać. Trzeba szkolić młodzież na godnych jego zastępców, a nie usprawiedliwiać się, że jego nie było.
A w sparingach Orlęta nigdy nie błyszczały, chyba piłkarze po prostu wielkej wagi i chęci do tego nie przywiązują.

:
A powinni przywiązywac, pozniej się tylko dziwią ze wyniki są jakie są!! Przyczyną olewania meczy, treningow moze byc brak konkurencji w zespole!! Te sparini powinny byc takim malym sprawdzianem przed sezonem!! A pilkarze powinni sie pokazywac z jak najlepszej strony!!

:
kto sie wywie o której sparing z Sokołem :> cholera, ja mam w środe angielski więc pewnie nie bede mógł na nim być :( :( :(

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum