Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeżeli posiadasz już konto.                         

Poprzedni temat :: Następny temat
Stadion
Autor Wiadomość
wacek

Wysłany: 2007-03-24, 20:27   

i bardzo dobrze JUTRO damy taki popis ze będzie nas słychać na karwaczu!!!!!!ORLĘTA ŁUKÓW do boku!!!!!

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2007-05-19, 16:12   

Kolega Choobec w ramach akcji "Stadion - mój drugi dom" wyzbierał dzisiaj szkła (z rozbitej butelki) z żylety. :thup: :thup: :thup:

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Dezi

Wysłany: 2007-05-19, 16:15   

Brawa dla choobca :-D Jak by co to ja tez mogę prace społeczne jakies wykonywać na stadionie tylko mi mówić :-P
Orlęta Łuków!

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2007-05-30, 09:48   

pojawiają się juz te reklamy na ogrodzeniu oddzielajacym krzesełka od murawy?

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

SaqieV

Wysłany: 2007-05-30, 22:49   

Czy tu o to chodzi, żeby usuwać posty innych?
Nie łaska po prostu powiedzieć jakie reklamy?

@down
ale jezeli mówi "te reklamy" to chyba wie jakie...
Ostatnio zmieniony przez SaqieV 2007-05-30, 23:06, w całości zmieniany 1 raz  

Skuter

Wysłany: 2007-05-30, 23:01   

SaqieV napisał/a:
Nie łaska po prostu powiedzieć jakie reklamy?

Jak widzisz kolega na koncu swojego zdanie dodal "?". Wiec najlepiej nie dublowac pytan. Ktos bedzie przechodzil obok stadionu i zobaczy co z reklamami :)

Mijam wielu, bardzo wielu smutnych ludzi.
A kilka metrów obok, na środku ruchliwego chodnika,
klęczy kilkunastoletni chłopiec z triumfalnie wyciągniętymi ramionami.
Nikogo nie widzi. Jest w ekstazie.
Klęczy i krzyczy na całe gardło - ORLĘTA ŁUKÓW !!!

Czubek

Wysłany: 2007-06-01, 15:51   

Sk8ter napisał/a:
Ktos bedzie przechodzil obok stadionu i zobaczy co z reklamami
Przechodziłem przed chwilą i nic nie ma.
Dla niewiedzących - chodziło tu o reklamy na płocie oddzielającym bieżnie od trybun.

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2007-08-10, 21:57   

Stadion od kilku dni pucowany. Dzisiaj wymienili nawet zasłużony telebim, na nówkę.

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Radzio

Wysłany: 2007-08-25, 19:51   

Dziś tadziu skosił trawkę a póżniej ustawił nawadniacze na murawe :) Murawa zaczyna się robić jak za dawnych czasów :)

LEGION_UKF

Wysłany: 2007-08-25, 19:53   

Tadek jest naprawde zapracowany i widac ze dba o murawe i za to + dla Tadzika

Ardiano

Wysłany: 2007-08-25, 22:58   

brawa, a jeszcze wieksze bedą jak bedzie dbała o klub, tak zeby chlopakom podstawowych rzeczy nie brakowało

Katyń 10 IV 1940 - 10 IV 2010 PamiętaMY!

maciek11041

Wysłany: 2007-08-26, 21:50   

z lukowskimi wladzami chyba nie mamy co liczyc na rozbudowe stadionu ale prawda ze stadion mamy i tak spoko jak na 4 lige. no ale jakby juz byl to chyba nikt by sie nie pogniewal:)

Sokoow

Wysłany: 2007-08-26, 22:08   

no niby jakies plany sa rozbudowy tego nieszczesnego stadionu

Czubek

Wysłany: 2007-12-14, 14:45   

No i ogrodzenie od Warszawskiej wreszcie robią.

LEGION_UKF

Wysłany: 2007-12-15, 09:00   

Czubek napisał/a:
No i ogrodzenie od Warszawskiej wreszcie robią.

zadne powody do radosci jak dlamnie........mogli by nie wydawac pieniedzy kolejnych jakis tam 100tys czy iles na sprzatanie i budowanie nowego ogrodzenia a zbieranie pieniedzy na projekt nowej trybuny szukanie sponsorów i staranie sie o srodki z UE

Ardiano

Wysłany: 2007-12-15, 15:25   

a czy ktoś wie, czy ten budynek na rogu co jest w nim teraz jakiś miesny, kiedyś pełnił jakieś klubowe funkcje?? Straszna to rudera...

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2007-12-15, 19:32   

to już nie jest mięsny :D

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Ardiano

Wysłany: 2007-12-16, 01:03   

hehe, mozliwe, nie wiem, ale czy tam było coś klubowego wcześniej, czy to powstało niezależnie?? stylem i wykończeniem przypomina z deka barak klubowy przed ociepleniam

LEGION_UKF

Wysłany: 2007-12-16, 10:38   

ten sklep to szop pracz czy cos takiego a co tam bylo napewno wczesniej miesny ale co wczesniej nie pamientam chyba jakas chemia gospodarcza a wczesniej HmMmMmMm ktos tam chyba mieszkał i był tez magazyn ŁKS-u

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2007-12-22, 19:49   

Czy dobrze widziałem? Czy ogrodzenie poszło jakby "za" tym budyneczkiem? Tak jakby to były dwie oddzielne działki? W ogóle skończone ono już jest?

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

LEGION_UKF

Wysłany: 2007-12-24, 21:00   

ogrodzenie jest tak samo jak stare bylo identycznie i jest juz ukonczone z tego co widzialem czyli budynek jest w dzialce ŁKS-u

E

Wysłany: 2007-12-24, 22:14   

Budyneczek ma zostać rozebrany, tak słyszałam, podobnie baraki.

Manwe

Wysłany: 2007-12-25, 13:37   

kto ogladal Master TV ze dwa-trzy tygodnie temu ten mogl uslyszec od pana Rzymowskiego bardzo ambitny plan :) Podwyzszenie obydwu trybyn, zadaszenie ich. Pod jedna hale sportowe, sklep klubowy, sale odnowy biologicznej. Pod drugą natomiast hotel :)

Ardiano

Wysłany: 2007-12-25, 14:04   

taak a pamietasz co nasz poseł kilka lat temu powiesił w gablotce?? i gdzie realizacja?? to samo bedzie z paplaniną pana Rzymowskiego

Bryk

Wysłany: 2007-12-25, 17:49   

Moim zdaniem skończy się jak zawsze - na gadaniu :thdwn: albo coś tam zrobią ale nie to wszystko co zapowiadali i będą tłumaczyć że kasy nie starczyło 8)

Manwe

Wysłany: 2007-12-26, 00:24   

opcja calkiem pociagajaca pana rzymowskiego i nie w okresie przedwyborczym :) do zrealizowania realna :D w hotelu jakas reprezentacje na euro 2012 chca ulokowac :D

Ardiano

Wysłany: 2007-12-26, 13:15   

przeciez to bez sensu... do najbliższego eurostadionu daleko i fatalny dojazd, a nie wierzę, żeby zainwestowali w boczne łukowskie drogi...

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2007-12-26, 13:23   

Brednie. Nikt tak nie mówił. To ma być taki hotelik jak już. Dla np. Kotwicy Kołobrzeg co by sobie tu mogła przyjechać na zimowe zgrupowanie. Tak jak my jeździmy na Mazury. Albo dla tych młodzieżówek co dla nas przyjeżdżają. Nie te realia, nie ten standard. Jakie Euro. Poza tym lista proponowanych miejsc na bazy na Euro chyba już powstała.

Co do samej koncepcji to na Master czytałem ze burmistrz zamierza ogłosić konkurs na projekt stadionu ... w internecie :)

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Czubek

Wysłany: 2007-12-26, 13:39   

Dev napisał/a:
Co do samej koncepcji to na Master czytałem ze burmistrz zamierza ogłosić konkurs na projekt stadionu ... w internecie
U, to może jak się to już pojawi to ustalimy sobie jakąś wspólną wersję, na którą wszyscy zagłosujemy... :spy:

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2007-12-26, 13:45   

To chodzi raczej o to, że to nie burmistrz Ci da do wyboru 5 projektów, tylko on oczekuje od "młodych, zdolnych architektów, projektantów z całej Polski." projektów. A wtedy to Ratusz wybierze najlepszy. Tak ja to zrozumiałem, ale nei mam tego newsa przed sobą

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2007-12-27, 12:27   

http://www.orleta.lukow.p...show_all&no=716

Ankieta:

Czy waszym zdaniem nowy stadion miejski powinien powstać w niecce stadionu Estadio de Warszawska czy na błoniach?
:polska:

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
Ostatnio zmieniony przez Dev 2007-12-27, 12:53, w całości zmieniany 1 raz  

Skuter

Wysłany: 2007-12-27, 12:40   

Dev napisał/a:
Czy waszym nowy stadion miejski powinien powstać w niecce stadionu Estadio de Warszawska czy na błoniach?

Tygodniami się tak nie śmiałem :rotfl:

A tak na poważnie to chciałbym zobaczyć szczegóły takiego projektu stadionu. Mam w rodzinie architekta z jakimiś uprawnieniami i jak uzgodnimy jakąś wersję to możemy dać mu znać :)

człowiek_którego_nie_ma
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-27, 15:57   

a gdzie są w Łukowie błonia ??? :D

Czubek

Wysłany: 2007-12-27, 18:03   

malpamalpa napisał/a:
a gdzie są w Łukowie błonia ???
U mnie za domem... :lol:
To jest za piękne, żeby mogło być prawdziwe :D Ale jednak wierzę, że ten stadion kiedyś powstanie :)

Ardiano

Wysłany: 2007-12-27, 19:15   

malpamalpa napisał/a:
a gdzie są w Łukowie błonia ??? :D

błonia=łąki więc np. między Krzną, ul. Cieszkowizna, lokomotywownią, a Gimnazjum nr 2

ale jak pamętacie z książki wydanej na 80-lecie Orląt między ulicą Warszawską a Rogalińskiego również były błonia

Rafał
One For Cat

Wysłany: 2007-12-27, 20:39   

Co do tego konkursu to ma ktoś jakieś info w jakiej formie mają być projekty?

LEGION_UKF

Wysłany: 2007-12-28, 10:56   

malowane mazakami i kredkami ma byc poprostu kolorowo:-) kurde ale kiedy ten stadion mial by byc zaklepali juz wydatki na Sesji RM na obecne lata co sa beda chca modernizowac park miejski i tam napewno najwiecej beda pchac kase i na kanalizacje miasta Zelechwska itp wiec te inwestycje sa wieloletnie i na taki stadion mozemy poczekac pare ladnych lat ale coz! a ja mam takie pytanie czy mi sie wydawalo(jechalem samochodem) czy tez ten plac baltonowy odgrodzony jest calkowicie od budynku klubu? przeciez mogli by zrobic tam jakis parking chocby dla autobusów pilkarzy gosci zeby to jako tako wygladalo

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2007-12-28, 12:09   

LEGION_UKF napisał/a:
a ja mam takie pytanie czy mi sie wydawalo(jechalem samochodem) czy tez ten plac baltonowy odgrodzony jest calkowicie od budynku klubu? przeciez mogli by zrobic tam jakis parking chocby dla autobusów pilkarzy gosci zeby to jako tako wygladalo

o to pytałem kilka postów wyzej i odpisałeś że jest tak samo jak było. Wczoraj sie przyjrzałem i nie jest. Ogrodzenie poszło za budyneczkiem (szoppracz) i za budynkiem klubowym, tak do wysokości aktualnych trybun. Dziwne.

Ale za to jaki widok zza ogrodzenia na boisko :D Bo aż tyle reklam to chyba Waldek Be. nie znajdzie. Tylko jak ktoś zauważył teraz nie bardzo jest jak ... sikać

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

LEGION_UKF

Wysłany: 2007-12-28, 13:20   

Dev napisał/a:
o to pytałem kilka postów wyzej i odpisałeś że jest tak samo jak było.

bo tak to widzialem jak bylo zrobione po prostej przy warszawskiej lecz teraz widze ze skrecili w strone trybun i dlamnie to dziwne ze nie ogrodzili calego terenu ŁKS-u i nie rozebrali siatki ta kolo trybun bo na chuu?? by ona komu???

Dev napisał/a:
Tylko jak ktoś zauważył teraz nie bardzo jest jak ... sikać

tro tez temat ciekawy napewno jakbys lal to bys dostal mandat ale chyba na stadionie 4 ligowy sa jakies wymagania ze powinna byc toaleta? powinni postawic z 2 toie i bylo by okej a tak chuj!

PPp
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-28, 18:24   

Nie nakręcajcie sie tak bo będzie tak jak z pewnym posłem... :tired:

LEGION_UKF

Wysłany: 2007-12-28, 21:24   

gLobiPPP napisał/a:
Nie nakręcajcie sie tak bo będzie tak jak z pewnym posłem...

nikt tu sie nie nakarca poprostu wymieniamy uwagi jak moglo by byc i co by bylo najlepsze dla Orlat wiadomo stadion to jest ciezka inwestycja dla miasta Łukowa ale nie mowie ze nie realna bo zawsze mozna starac sie o srodki spoza miasta ale zeby sie o nie starac to trzeba miec wklad wlasny i tu moga byc schody ale wiara czyni cuda a ja naprawde mysle ze pomysl jest godny uwagi i realny

PPp
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-28, 21:41   

No tak ale sami wiecie jak sie ostatnimi planami stadionu skonczylo.
Miejmy nadzieje że tym razem sie uda, ale nie mozemy siedziec bezczynnie i sie zastanawiac czy stadion bedzie czy moze nie tylko trzeba sie jakos do tego angazowac, chocby przez konkurs na projekt nowego stadionu. No ale niech tym sie zajmą ci co potrafią to robic

NOWY STADION DLA KIBICÓW!

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2007-12-28, 21:44   

Nie nakręcamy się tylko gaworzymy ze szczyptą humoru. Niby czemu by się nie miało udać? Obecnie troszeczkę inaczej rzeczy wyglądają. Wizje snute kilku lat można był określić marzeniami sennymi. I to nie były plany tylko narysowany w programie obrazek. Choć zawsze można by posła nazwać wizjonerem :D

Teraz są możliwości na kaskę z Unii itd. No i przede wszystkim są ... doświadczenia. Wszędzie sie coś takiego tworzy! Kiedyś to było błądzenie we mgle. Teraz można już korzystać z pomysłów innych. Piszę rzecz jasna nie o stadionach ogólnopolskich, tylko takich małych lokalnych. Ich wbrew pozorom jest już sporo.

Choćby w samym naszym regionie. Budują w Krasnymstawie, Rejowcu. Zaraz do realizacji przystąpią w Puławach. Choć tam już z głową pomyśleli jakiś czas temu i trzepią kasę ze sztucznej murawy. Przy okazji Wisła ma zapewnionych bardzo dobrych sparingpartnerów, i to do niej przyjeżdżają najlepsi z prośbą.
Kameralnie zrobiono w Adamowie i gdzieś tam jeszcze w okręgówce zamojskiej (Łaszczów czy coś).

To już nie jest abstrakcja! Trzeba ludzi, którzy będą się starać. Bo jak Legion napisał pomysł jest godny.

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

PPp
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-28, 22:10   

...ale Dev myślisz że tylko my sie staramy o pieniądze z UE? Takich miast jak nasze w Polsce, które starają się o dotacje z UE na budowe stadionu są setki

SaqieV

Wysłany: 2007-12-28, 23:14   

Globi, nie wiem czy to tak można, bo mi się zdaje, że UE nie daje na takie rzeczy kasy, tylko przykladowo na produkcje boisk przy szkołach itp.

Jak mówie źle to mnie poprawcie.

LEGION_UKF

Wysłany: 2007-12-29, 01:25   

wiec ja cie poprawie troche np taki cytat znalazlem w necie
Do końca roku Lublin otrzyma na stadion pieniądze z Unii Europejskiej (Bruksela sfinansuje połowę wartej 50 mln zł inwestycji).

Na województwo lubelskie w ramach RPO na lata 2007 – 2013 przypadło do rozdysponowania 1,15 mld euro. Przypomnijmy, że w ramach podobnego programu ZPORR z lat 2004-2006 dostaliśmy 201 mln euro, czyli niecałe 100 euro na głowę mieszkańca województwa. Teraz ta kwota będzie ponad 5 razy większa.
To z tych pieniędzy będą dofinansowane nowe sieci kanalizacji, oczyszczalnie ścieków itp. Blisko 110 mln euro będzie na inwestycje w kulturze i turystyce oraz na ich promocję. Będą także środki na nowe obiekty sportowe ,,,,,,,,,,,

do tego sa instytucje takie jak rady Miasta powiatu Gminy,dokladamy totalizator Sportowy,a nawet prywatnych inwestorów!

PPp
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-29, 10:55   

Trzeba przyjąć że woj. lubelskie jest jednym z najuboższych regionów Polski więc stadionu możemy sie spodziewać chociaż rada miasta wolała by wielką fontanne albo wydawać pieniądze na jakieś durne zegary :mrgreen:

Skuter

Wysłany: 2007-12-29, 13:48   

Przejeżdżałem wczoraj obok stadionu Górnika Łęczna i muszę powiedzieć, że duży stadion w ogóle nie jest nam potrzebny. Najlepszy jest kameralny obiekt, gdzie pomieści się 2000-2500. Taki stadion pomieści 8% ludności miasta i to chyba wystarczająco.

człowiek_którego_nie_ma
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-29, 15:21   

i tak za dużo... jak już to wykombinują na 999 osób żeby ominąć ustawę o imprezach masowych

SaqieV

Wysłany: 2007-12-29, 18:18   

To sie mija z celem, stadionu nie powieksza sie o 200 krzeselek.
Jezeli mieli by coś robić z tym stadionem to raczej coś większego, bo inaczej to raczej wogóle nie będą nic budować.

Odpowiedz do tematu