Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeżeli posiadasz już konto.                         

Poprzedni temat :: Następny temat
Transfery
Autor Wiadomość
A
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-10, 00:15   

Choobec napisał/a:
A ja dziś widziałem na treningu Sebe Izdebskiego! heh ciekawe czy bedzie znowu grał buehue

Chyba będzie. Grał w sparingu z Sokołem.

lukowiak
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-10, 08:09   

A napisał/a:
Choobec napisał/a:
A ja dziś widziałem na treningu Sebe Izdebskiego! heh ciekawe czy bedzie znowu grał buehue

Chyba będzie. Grał w sparingu z Sokołem.

Cienko widze Orleta skoro taki Izdebski bedzie gral na obronie ,znowu bedzie pieprzyl cala robote .(jak z mleczarzami zafundowal IM samobuja!!)
Z takimi zawodnikami jak ON nie mamy co szukac w 3 lidze!!!!
Jak mnie draznia tacy zawodnicy ,niezdajecie sobie sprawy---U takich jak Izdebski to brakuje "ikry"

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2007-03-10, 08:37   

Też raczej nie mam o nim zbyt dobrej opinii. W pamięci mam, ze chłopak zawsze straszniie się "obcina" i nie radzi z emocjami :D

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

piwek

Wysłany: 2007-03-10, 09:29   

HEH ja pamiętam jak starski kibice(tzw dziadki hooligans)jezdzili po nim na meczach:D Ale chyba mieli rację, bo nie gral jakos rewelacyjnie, kazdy to widzial!! Moze zdobyl troche doswiadczenia po latach i bedzie gral lepiej:Dzobaczymy:D

A
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-10, 13:05   

Seba miał podobno dołączyć do Pawłowskiego który gra w Żbiku Nasielsk ale zatrzymał go Zarzycki. :)

Czubek

Wysłany: 2007-03-14, 21:50   

a lud z Adamowa donosi, że Dariusz Dadasiewicz był widziany u nich na treningu :morda:

LEGION_UKF

Wysłany: 2007-03-15, 08:16   

lud z Adamowa donosil juz wiele np ze Orzylowski Dziewulski zostana Zupa tez dolaczy do nich Dadasiewicz na bramke Jezierski z Gornika Łeczna :-) (obecnie Ruch)

matiasek21

Wysłany: 2007-03-18, 22:59   

Solnica nic nam nie da, chociaz jest z niego lepszy kol od kucharskiego, który nie gr w NASZYM ŁKSie :-( ale co za kolo nie lubie kucharskiego, kiedys chcialem z nim zdjecie zrobic on powiedzial ze tak oczywiscie poczekajcie (bo byłem z kolegami) i poszedl waco przed siebie gwiazda, z synkiem i o nas zapomnial :-|

piwek

Wysłany: 2007-03-19, 14:14   

Heh moze rzeczywiscie zapomnial!! Chociaz woda sodowa mogla mu uderzyc do glowy, wielki sukces osiągnął i za to go szansuje!! A co do Solnego to moim zdaniem jest to jakies wzmocnienie i w moim przekonaniu moze cos wniesc do druzyny!!

czaki90

Wysłany: 2007-03-19, 14:23   

Na pewno ma duzo doswiadczenia ktore zyskal grajac w wyzszych ligach, zwlaszcza gdy odszedl Tadzio Kurek najbardziej ograny czlowiek Orlat

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2007-03-19, 16:07   

ciekawe kto teraz będzie kapitanem. Czy Ozy czy Skrzynia?

P.S jakby kogoś interesowało to w LSE jest Skarb Kibica IV ligi - z błędami ale jest. Gazeta do kupienia chyba do końca tygodnia.

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

elip
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-19, 17:04   

ja mam skarb kibica z PS... myślę że jest w miarę dobry

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2007-03-19, 17:06   

Jak moze być dobry skarb IV ligi w PS który w kioskach był dwa tygodnie temu, a oddany do druku kolejne dwa tygodnie wcześniej, jak można zgłaszać piłkarzy do pierwszego meczu :-)

no i podali link do stronki :)

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

czaki90

Wysłany: 2007-03-19, 20:22   

W dzisiejszym LSE jest tylko pierwsza czesc skarbu kibica, a w niej:Gornik Łeczna - I liga, III liga, IV liga oraz klasy okregowe.
Za tydzien: klasa A, rozgrywki juniorow, trampkarzy i kobiet ;-)

elip
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-19, 20:29   

to czego tak późno powiedzieliście!! :tired:

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2007-03-20, 14:15   

Cytat:
P.S jakby kogoś interesowało to w LSE jest Skarb Kibica IV ligi - z błędami ale jest. Gazeta do kupienia chyba do końca tygodnia.

czy ktoś mnie jeszcze słucha?

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2007-03-27, 12:55   

Wróble ćwierkają, że Lisiewicz zrezygnował...

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

LEGION_UKF

Wysłany: 2007-03-27, 13:01   

wiec znowu mamy 1 bramkarza:D

Czubek

Wysłany: 2007-03-27, 13:08   

LEGION_UKF napisał/a:
wiec znowu mamy 1 bramkarza:D
no właśnie :doh: :morda: Lisiewicz focha strzelił, że znaleźli lepszego od niego i nie chce mu sie nawet walczyć o pierwsze miejsce w składzie. Tak sie nie robi! Tchórz! ;]
ale nie patrzmy też, że zawsze bramkarz juniorów będzie siedział na ławie seniorów, bo akurat w ten weekend juniorzy jeszcze nie grali i dlatego mógł usiąść. A oni też mają tylko jednego bramkarza eh... Tego Krupe juz mogli z Radzynia wypozyczyć też, skoro byla taka mozliwosc (sory lukowiak :morda: )

Skuter

Wysłany: 2007-06-08, 15:10   

Jeżeli ktoś z władz klubu to czyta to proszę o przyjrzenie się następującym zawodnikom:
- Pietras (Janowianka)
- Grzegorczyk (Łada)
- Gralewski (Lublinianka)
- Mazur (Kraśnik)
- Kurzępa (Bełżyce)
- Myszkowski (Tomasovia)
- Marzec (Poniatowa)
- Magier (Podlasie)

and1

Wysłany: 2007-06-08, 19:19   

Myszkowski to rocznik 88 wiec zapewne gdzies na studia pojdzie, chyba ze w technikum sie uczy :P ale niezly jest, lewonozny obronca,ale daloby sie go z powodzeniem przekwalifikowac na pomocnika bo z gra ofensywna problemow nie ma

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2007-06-08, 21:53   

Do tej listy to bardzo pasuje tytuł tematu. Tacy zawodnicy są za drodzy w utrzymaniu. Pół rundy już P.Kucharski grał w Orlętach i dojeżdżał z Lublina.
Trzeba kombinować coś bliżej.

Piłkarze, którzy wystąpili w sobotę.

O Pawle Szewczaku już pisałem w wychowankach.

Ismael ??? coś tam o "Łatarze" z Legii ostatnio bełkotał do nas, na meczu Kucharskiego.

Foto: http://www.legia.net/fotopokaz.php?id=505&i=77

Michał Łukasik - napastnik, 09.10.84, 177/77, 12 meczów jesienią w Podlasiu Biała podlaska i 5 goli. Wcześniej Sokół Adamów. Nie wiem dlaczego na wiosnę już nie gra. Pamiętamy historie z jego treningami w Łukowie w lecie.
Foto: http://www.legia.net/foto...harskiego73.jpg

Damian Dzido - pomocnik/napastnik, 04.09.84, w tamtym sezonie Sokół Adamów. I tak błędnie podałem tydzień temu jego przynależność klubową. W tym sezonie gra jednak w Zrywie Sobolew w MLSie Południe. Kilka bramek strzelił. Co ciekawe ostatnią w ubiegłą niedzielę, ze Zwolenianką. Przypominam, że dzień wcześniej zagrał połówkę w Łukowie. Szukając informacji o nim natknąłem się na niejakiego Piotra Pioruna. Wyborowy strzelec, gra razem z Dzido w Sobolewie i strzelił już 20 bramek. A dlaczego o nim wspominam? Wyjątkowa menda :D Swego czasu grał w Spomleku i na meczu w Radzyniu po swoim golu mocno kozaczył do nas i chyba gest Kozakiewicza pokazał. Przeczytałem na pewnym forum, że spokojnie by miał więcej goli w tym sezonie, gdyby nie to, że często kartkuje :morda: Zapamiętałem mendę.

Foto: http://www.legia.net/foto...harskiego72.jpg

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Radzio

Wysłany: 2007-06-11, 09:06   

Tym występem w Poniatowej Dadasiewicz potwierdził żę nie mamy bramkarza. Natychmiast jest nam potrzebny jakiś dobry bramkarz (nie musi być to koniecznie stężała ). Bartek jest jeszcze za młody by bronić od pierwszych minut. Co się stało z Włodkiem Lisiewiczem i ze Zbyszkiem Stonio ??

elip
[Usunięty]

Wysłany: 2007-06-11, 09:10   

ja bym chciał żeby wrócił Bartek Pawłowski

zullinho

Wysłany: 2007-06-12, 16:30   

Zbyszek Stonio studiuje na awf w Białej Podlaskiej i póki co nie gra w piłkę

El_Adi

Wysłany: 2007-06-12, 21:05   

Ja bym chcial zeby do naszych Orlat powrocil Stezala(marzenie) no albo ktos nawet troche slabszy i Kucharski (ten co gral rok temu u nas) i wtedy 3 liga by stala dla nas otworem :D

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2007-06-13, 18:56   

"Zbyszkowi nie podawali" :)

Stężała nie wróci, Motor mógłby go podkupić. A Kucharskiego nie lubię, taki lokalny obieżyświat, lecący na kase, gdzie tylko ją rzucą. Przegrał sprawę Włodek Lisiewicz, bo na pewno by teraz bronił.

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Radzio

Wysłany: 2007-06-13, 19:36   

A może by poszukali w okręgówkach lub w piątej lidze. SŁyszałem że w Adamowie jest jakiś dobry bramkarz.

czaki90

Wysłany: 2007-06-13, 20:30   

mistrzu995 napisał/a:
SŁyszałem że w Adamowie jest jakiś dobry bramkarz

Jest, Lipek. Nawet dobrze broni, w tamtym sezonie gral w Łazach

and1

Wysłany: 2007-06-13, 21:36   

zaraz tradycja stanie sie zatrudnianie bramkarzy z Adamowa :P
a ja bym dal jednak szanse Pawlowi Sychowi

LEGION_UKF

Wysłany: 2007-06-24, 11:41   

Dadasiewicz jest kontuzjowany a klub rozwiaze z nim umowe nowym bramkarzem Łukowskich Orlat bedzie Liczewski zawodnik Podlasia Biała Podlaska o miejsce w skladzie bedzie walczyc z tym mlodym juniorkiem co byl rezerwowym i bronil z Sokolem ta jest na 99% pewne:-) caly sklad Orlat jest przeciwko Dadasiewiczowi za duzo strat przez nego jest

piwek

Wysłany: 2007-06-24, 12:33   

Ehhh...ja tam bym kupil jeszcze jednego bramkarza...bo Szaniawskiemu do perfekcji jeszcze duzo brakuje, oj bardzo duzo, ale moze sie rozegra...To juz moze ten Sych bedzie lepszy...jego trzeba wyprobowac!!

Skuter

Wysłany: 2007-06-27, 15:41   

Liczewski za Dadasiewicza w Łukowie
W nadchodzącym sezonie bramki łukowskich Orląt nie będzie już strzegł Dariusz Dadasiewicz. Jego miejsce zajmie pozyskany z Podlasie Biała Podlaska Radosław Liczewski.
24-letni Liczewski jest wychowankiem Pogoni Siedlce, kilka ostatnich sezonów spędził w Białej Podlaskiej, występując zazwyczaj w podstawowym składzie. Dodajmy, iż zawodnik ten jest kolejnym golkiperem z Podlasia, przechodzącym z tej drużyny do Łukowa. Poprzednio szlak ten "przecierał" Krzysztof Stężała, obecnie bramkarz Orląt Radzyń.
Źródło - LubelskaPilka.pl

Myślę, że Radosław to wypromowana marka w naszej okolicy. Mam nadzieje, ze sobie poradzi :)

Czubek

Wysłany: 2007-06-27, 15:43   

Tego newsa napisali, bo ja tak napisałem na forum lp :D
Ale niemniej info pewne, bo już kilka osób to potwierdza.
Witamy nowego grajka :)

Radzio

Wysłany: 2007-06-27, 16:10   

Może jeszcze kogoś do środka pomocy i walka o 3 ligę będzie. Solny zostaje na następny sezon ?

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2007-06-28, 15:29   

dopóki go nie zobaczymy na treningu czy meczu to nie mówcie że pewne.

Adamowiaki w komentach na swojej stronie piszą, że cała kolonia z Afryki będzie u nich grała plus Michał. Myślę, że wszystko jest prawdopodobne. I nawet się trochę cieszę, dobrze że murzynki nie znikną nam z bliższego otoczenia.

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

piwek

Wysłany: 2007-06-28, 18:46   

Ehhh...Richarda bym zostawil...pod koniec sezonu sie rozegral...widac bylo ze zlapal troche doswiadczenia!!
W meczu z Legią chodzil skrzydlami...az milo bylo popatrzec!!
Ostatnio zmieniony przez piwek 2007-06-28, 19:54, w całości zmieniany 1 raz  

Czubek

Wysłany: 2007-06-28, 18:51   

W meczu z Legią to i Dadasiewicz sam na sam wybronił :morda:

klimas

Wysłany: 2007-06-28, 18:54   

Ja bym też go zostawił a jakby się nie sprawdził to najwyżej w po rundzie wiosennej oddał bym go do Adamowa :morda:

Skuter

Wysłany: 2007-06-28, 19:23   

piwek napisał/a:
Ehhh...Richarda bym zostawil...pod koniec sezonu sie rozegral...widac bylo ze zlapal troche obławy!!

To była obława na Ryśka?! Gdzie i kiedy? :khekhe:

A tak na poważnie to ja bym go wypożyczył do tego Adamowa. Jak tutaj ma grzać ławę i grać ogony to ja wolę, żeby cieszył kibiców innej drużyny.

Mijam wielu, bardzo wielu smutnych ludzi.
A kilka metrów obok, na środku ruchliwego chodnika,
klęczy kilkunastoletni chłopiec z triumfalnie wyciągniętymi ramionami.
Nikogo nie widzi. Jest w ekstazie.
Klęczy i krzyczy na całe gardło - ORLĘTA ŁUKÓW !!!

Radzio

Wysłany: 2007-06-28, 20:11   

Ale nie wiem czy to dobre by było dla niego. Podobno w piątej lidze wyśmiewają juniora i dlatego nie chce tam grać. Ale i Ryśkowi dostawało się na wyjazdach od gospodarzy.

LEGION_UKF

Wysłany: 2007-06-28, 21:36   

jak na 4 lidze mowia spikerzy na niego murzyn to w 5 lidze na wyjezdzie w jakims zabikowie czy innym to strach pomyslec co sie dzieje

Skuter

Wysłany: 2007-06-28, 22:52   

Tak przeglądałem sobie wnikliwie ostatni Lubelski Sport Express i postanowiłem stworzyć listę zawodników, którzy mają w jakiś sposób nieuregulowaną sytuację z klubem, odchodzą z niego, bądź uznani są przeze mnie za ciekawych. Mam nadzieję, że ktoś z włodarzy Orląt to czyta i poświęci kilka minut na przeczytanie tego.

Motor Lublin:
Kamil Strzyżej – bramkarz, powrócił z wypożyczenia do Avii Świdnik. Nie chce być trzecim golkiperem i zamierza po wykupieniu swojej karty zostać wolnym zawodnikiem.
Damian Iracki – młody utalentowany napastnik, w swoich szeregach chętnie widziałaby go Łada Biłgoraj oraz kilka klubów IV-ligowych.

Orlęta Radzyń Podlaski
Przemysław Troć, Paweł Sitkowski, Łukasz Gołąb, Mariusz Gołociński – zawodnicy, którzy nie będą zgłoszeni do rozgrywek w następnym sezonie.

Avia Świdnik
Łukasz Misztal – odszedł ze Świdnika na wolny transfer, interesuje się nim Motor.
Michał Maciejewski – syn byłego trenera Avii, także najprawdopodobniej opuści klub.

Hetman Zamość
Maciej Sarmak, Tomasz Margol, Tomasz Albinger – trener zamościan nie widzi ich w pierwszej drużynie.

Unia Bełżyce
Piotr Gałkowski – napastnik, interesuje się nim Hetman Zamość.

Start Krasnystaw
Robert Wagner – napastnik, zainteresowanie nim wyraził Hetman Zamość.

Wisła Puławy
Robert Mirosław – pomocnik

Czubek

Wysłany: 2007-06-28, 23:03   

Tyle że w naszej sytuacji to musi być ktoś z regionu. Bo wątpie, żeby klub dawał takie zarobki, że ktoś bedzie mógł sobie zamieszkać w ukf lub dojeżdzać codziennie. Ale i to i to, raczej nie ma sensu
A ktoś, kto by przyjeżdzał tylko na mecze, chyba nie jest nam potrzebny zbytnio.

Skuter

Wysłany: 2007-06-28, 23:07   

Cytat:
Tyle że w naszej sytuacji to musi być ktoś z regionu. Bo wątpie, żeby klub dawał takie zarobki, że ktoś bedzie mógł sobie zamieszkać w ukf lub dojeżdzać codziennie. Ale i to i to, raczej nie ma sensu
A ktoś, kto by przyjeżdzał tylko na mecze, chyba nie jest nam potrzebny zbytnio.

Jeżeli mamy ambicje na nową III ligę to należy poszerzyć horyzonty. Nasz region, szczerze powiedziawszy, to nie zadna kopalnia diamentow.

elip
[Usunięty]

Wysłany: 2007-06-28, 23:11   

Jeśli ktoś zdecydowałby się na grę w Łukowie spoza regionu to pewnie załatwiono by mu jakąś robotę...

Bryk

Wysłany: 2007-06-28, 23:18   

Sk8ter napisał/a:
Start Krasnystaw
• Robert Wagner – napastnik, zainteresowanie nim wyraził Hetman Zamość.

Od kilku dni trenuje z Górnikiem Łęczna

Czubek

Wysłany: 2007-07-10, 17:40   

Cytat:
Ledwie zakończyły się rozgrywki IV ligi sezonu 2006/07, a ruch transferowy już się rozkręca. Wiemy, że szeregi klubu „Orlęta” Łuków opuszcza bramkarz Dariusz Dadasiewicz, a jego miejsce zajmie Radosław Liczewski z Podlasia Biała Podlaska. Trener Andrzej Zarzycki prawdopodobnie zrezygnuje również z usług Ismaela, a do drużyny powróci z wypożyczenia inny czarnoskóry zawodnik Junior. Władze Orląt podobno są również zainteresowani pozyskaniem Piotra Wodnickiego z KKS Koluszki.
Ten Wodnicki miał do nas dojść w przerwie zimowej ponoć, ale nie wyszło więc teraz czemu nie? Mówią, że to dobry obrońca.
A Junior... no nie wiem, jak mu tak dobrze było w w Sokole, to niech tam zostanie. Do nas jest chyba za słąby. Ale moze się myle...

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2007-07-15, 15:29   

Choobec napisał/a:
Cytat:
Ledwie zakończyły się rozgrywki IV ligi sezonu 2006/07, a ruch transferowy już się rozkręca. Wiemy, że szeregi klubu „Orlęta” Łuków opuszcza bramkarz Dariusz Dadasiewicz, a jego miejsce zajmie Radosław Liczewski z Podlasia Biała Podlaska. Trener Andrzej Zarzycki prawdopodobnie zrezygnuje również z usług Ismaela, a do drużyny powróci z wypożyczenia inny czarnoskóry zawodnik Junior. Władze Orląt podobno są również zainteresowani pozyskaniem Piotra Wodnickiego z KKS Koluszki.
Ten Wodnicki miał do nas dojść w przerwie zimowej ponoć, ale nie wyszło więc teraz czemu nie? Mówią, że to dobry obrońca.
A Junior... no nie wiem, jak mu tak dobrze było w w Sokole, to niech tam zostanie. Do nas jest chyba za słąby. Ale moze się myle...

Nie widziałem różnicy między Juniorem sprzed roku, a Juniorem wczoraj.

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Czubek

Wysłany: 2007-07-16, 19:00   

Na dzisiejszym treningu dalej tylko 14 osób.
Był Sudowski, Łukasik, ale Liczewskiego dalej brak.

Odpowiedz do tematu