Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeżeli posiadasz już konto.                         

Poprzedni temat :: Następny temat
Transfery
Autor Wiadomość
fredek889

Wysłany: 2011-02-26, 10:15   

W końcu nowi zawodnicy trenują z zespołem od początku okresu przygotowawczego, lub dochodzą do zespołu w jego trakcie. Może w końcu skończy się wieloletni cykl transferów ''Last Minute'' znany z czasów poprzedniego zarządu.

Radzio

Wysłany: 2011-06-19, 19:35   

Z Orlętami trenuje Kamil Kopeć. Kamil na 24 mecze strzelił 19 goli (a jeśli by liczyć te gole, które odjęto za walkowery to by miał ich 29) i będzie znowu królem strzelców. Jedyny warunek przejścia to klub musi mu załatwić pracę w Łukowie. Inaczej nici z transferu. Aaa i po sezonie do Łazów przejdzie Kmieć.

Czubek

Wysłany: 2011-06-19, 19:57   

Radzio napisał/a:
Jedyny warunek przejścia to klub musi mu załatwić pracę w Łukowie
a co, w Łazach miał pracę? :D

Radzio

Wysłany: 2011-06-19, 20:49   

no no ale taki warunek dał ;d

Skuter

Wysłany: 2011-06-19, 20:56   

Radzio napisał/a:
no no ale taki warunek dał ;d

To zrobi się trochę tłoczno w ataku. Gaj jako najbardziej doświadczony z napastników tak czy siak powinien grać w pierwszym składzie. Jako partnerzy graliby (rotacyjnie) Kopeć i Botwina. Do tego Purzycki w razie "awarii". Nie zapominajmy jeszcze o Łukaszu Kiryło, którego przesunięto na skrzydło, chociaż moim zdaniem powinien grać z przodu.

Jak się uda to we wtorek wypytamy Biadunia na walnym.

Mijam wielu, bardzo wielu smutnych ludzi.
A kilka metrów obok, na środku ruchliwego chodnika,
klęczy kilkunastoletni chłopiec z triumfalnie wyciągniętymi ramionami.
Nikogo nie widzi. Jest w ekstazie.
Klęczy i krzyczy na całe gardło - ORLĘTA ŁUKÓW !!!

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2011-06-19, 23:17   

A dzisiaj właśnie miałem odświeżyć temat i napisać ze fajnie by było namówić Kopcia do trenowania w Orlętach. Bo nie wiem jak to wygląda w Łazach ale wydaje mi się że przeważnie to są przyjazdy na mecze. Dodatkowo Kopeć powinien chyba w tym roku skończyć studia. Nie wiem jakie i czy robota po nich jest w Łukowie.

Po wieku juniora Kamilowi ciężko było w IV lidze ale może teraz nabrał doświadczenia i da radę.

Skejter to mnie rozwaliłeś stwierdzeniem o zatłoczeniu w ataku Orląt. Można aż wybierać i przebierać :D

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Skuter

Wysłany: 2011-06-19, 23:30   

Dev napisał/a:
Skejter to mnie rozwaliłeś stwierdzeniem o zatłoczeniu w ataku Orląt. Można aż wybierać i przebierać :D

Tylko że u nas ilość nie idzie w parze z jakością.

Radzio

Wysłany: 2011-06-20, 09:09   

on ma ostatni rok studiów już więc stąd ta decyzja :P

fredek889

Wysłany: 2011-06-20, 16:49   

Łazy o trochę takie nasze nieoficjalne rezerwy :) miejmy nadzieje, że transfer wypali, bo jak nam pokazała wiosna, warto stawiać na wyróżniających graczy z naszego regionu nawet jeśli grają w niższych ligach.

I mam takie pytanie odnośnie plotki w komentarzach na stronie, odnośnie podchodów Radzynia do Różańskiego? Czy to w ogóle prawda? Czyżby już im ich ''Mourinho'' przestał odpowiadać :)

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2011-06-20, 21:19   

Oprócz Kopcia Orły testują jeszcze innych grajków z regionu. Ale na razie nie chcą rozgłosu

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Litwin

Wysłany: 2011-06-20, 21:52   

Jak byłem na treningu to testowanych było 2 bramkarzy. Były bramkarz młodej ekstraklasy i Międzyrzecu Podlaskiego, oraz 2 nie wiem skąd. Było to tydzień temu.

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2011-06-20, 22:07   

Litwin napisał/a:
Jak byłem na treningu to testowanych było 2 bramkarzy. Były bramkarz młodej ekstraklasy i Międzyrzecu Podlaskiego, oraz 2 nie wiem skąd. Było to tydzień temu.

Młodą Ekstraklasę to on na treningu widział, a nie grał. Był w juniorach Lecha. Adamiak był w Jadze i Koronie i co z tego? Dopóki to nic pewnego to nie ma co roztrząsać sprawy i się podniecać.

A no i oczywiście wypożyczenie Adamiaka nie będzie przedłużane.

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Radzio

Wysłany: 2011-06-21, 11:27   

ciekawe czy Lisiewicz jeszcze u nas zostanie

Basler

Wysłany: 2011-06-26, 11:32   

Po awansie Pogoni Siedlce jest szansa na pozyskanie paru mlodych zawodników od nich, którzy nie zmieszczą się w kadrze I drużyny albo będą grzać ławę. Np. takiego Cezarego Demianiuka - w beznadziejnym Naprzodzie Skórzec nastrzelał trochę goli to i u nas bez problemu by się sprawdził. Myslę, że pójście w tym kierunku nie byłoby złą ideą

R4obson

Wysłany: 2011-06-26, 12:05   

Naprzód Skórzec Gimnazjalny Uczniowski Ludowy Klub Sportowy hahaahaah
pewnie trener Różański przetestuje kupę zawodników i zostawi najlepszych oby transfery były bardziej udane niż ostatnio

fredek889

Wysłany: 2011-06-26, 12:51   

R4obson napisał/a:
Naprzód Skórzec Gimnazjalny Uczniowski Ludowy Klub Sportowy hahaahaah
pewnie trener Różański przetestuje kupę zawodników i zostawi najlepszych oby transfery były bardziej udane niż ostatnio

Właśnie ostatnie ostatnie zimowe transfery moim zdaniem były bardzo udane. Jak widać można pozyskać dobrych zawodników z naszego regionu grających nawet w niższych ligach. Poza tym w końcu nie były to transfery Last Minute.
Krzysiek Kierych - uważam, że jest dobrym następcą Pawła Gruli. Dobrze radzi sobie w środku pola, niezły technicznie, potrafi uderzyć z dystansu, oraz w razie konieczności może zagrać w linii defensywy.
Michał Botwina- na początku bardzo krytykowany, ale w perspektywie całej rundy udowodnił, że ma potencjał i warto na niego stawiać. Mimo, że wcześniej uczył się grać w piłkę, w tułającym się między A i B klasą wiejskim klubie, to ma sporo większe umiejętności aniżeli nie jeden nasz eks-junior grający już w seniorach Orląt.
Piotr Fortuna i Michał Gryczka - to były akurat transfery awaryjne wobec strajku piłkarzy.

Natomiast zgadzam się z Baslerem. W obliczu awansu Pogoni, może nawet wielu ich obecnych zawodników stracić szansę na grę w I zespole. Myślę, że dla nich to zawsze lepiej pójść grać do IV ligowego Łukowa niż kopać A-klasowych rezerwach lub w klubach z okolicznych wiosek.

R4obson

Wysłany: 2011-06-26, 14:00   

No może ja trochę wyolbrzymiłem sobie to wypożyczenie Adamiaka bo naprawdę Cysio był dobrym transferem ale przydałby się jeszcze obrońca w stylu Sergieja

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2011-07-09, 18:33   

Radzio napisał/a:

no i chyba się rozstaniemy :/

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Skuter

Wysłany: 2011-07-09, 18:34   

Dev napisał/a:
Radzio napisał/a:

To znaczy? Bez frazesów proszę :) .

Litwin

Wysłany: 2011-07-09, 18:51   

niech mnie nie wk*rwia nawet, pół roku temu zapłaciłem mu za rękawice i nadal "załatwia..", a hajs już dany.. :/

fredek889

Wysłany: 2011-07-09, 19:58   

No to będzie już 3 sezon z rzędu kiedy to całkowicie zmienia się nam obsada bramkarzy :/

W ogóle to coś wiadomo o konkretnych zmianach personalnych? Przyjścia? Odejścia? :)

Radzio

Wysłany: 2011-07-10, 19:06   

Wypożyczenie Kierycha i Botwiny dobiegło końca ale na sto procent beda nadal grac w Orletach. Była ostatnio informacja, że Radzyń koniecznie chce Botwine ale jak słyszałem to on chce zostać w Łukowie. Nie wiadomo jak z Czajenem. On też chyba na wypożyczeniu z Puław i sam nie wie gdzie bedzie teraz grac

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2011-07-11, 09:23   

No i Romaniuk ponoć o krok od Puław. Jak to możliwe to nie mam pojęcia. Arkadiusz Wróbel trenuje z Podlasiem. Na pierwszą drużynę raczej nie ma szans. Ale na 4ligowe rezerwy jak najbardziej.

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

fredek889

Wysłany: 2011-07-11, 22:28   

Dev napisał/a:
No i Romaniuk ponoć o krok od Puław. Jak to możliwe to nie mam pojęcia.

Cytat:
Trener Wisły Puławy Mariusz Sawa podjął decyzje w kwestii przyszłości piłkarzy testowanych ostatnio w drużynie "Dumy Powiśla". Poza kadrą znaleźli się za to Michał Protasewicz, Rafał Loda i Patryk Romaniuk.

A jednak nie będzie grał w Puławach. Ten zawodnik to przeciętniak na IV ligę, a co tu mówić o graniu w znacznie wyższej lidze... Widać, że jego menago chce go gdzieś na siłę wpakować do jakiegoś lepszego klubu na Lubelszczyźnie

Skuter

Wysłany: 2011-07-11, 22:46   

fredek889 napisał/a:
Widać, że jego menago chce go gdzieś na siłę wpakować do jakiegoś lepszego klubu na Lubelszczyźnie

To amatorzy z 5 klasy rozgrywkowej mają menedżerów?

fredek889

Wysłany: 2011-07-11, 23:04   

Sk8ter napisał/a:
To amatorzy z 5 klasy rozgrywkowej mają menedżerów?

Wiesz jeśli chodzi o Romaniuka to w dotychczasowej karierze grał m.in w Wiśle Kraków, miał jakiś epizod w Hiszpanii, a ostatnio przed Puławami próbował sił w testach Zniczu Pruszków, Dolcanie Ząbki, Górniku Łęczna, Olimpii Elbląg (oczywiście wszystkie nieskutecznie) , tak więc sądzę, że ktoś mu ''pomaga''w szukaniu klubu. Bo nie wierze, że on sam sobie załatwiał udział w testach we wcześniej wymienionych klubach. Wiesz... często bywa, że managerami młodych piłkarzy są... ich ojcowie :D nie wykluczone, że tak jest i w przypadku Romaniuka.

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2011-07-11, 23:09   

fredek889 napisał/a:
Bo nie wierze, że on sam sobie załatwiał udział w testach we wcześniej wymienionych klubach. Wiesz... często bywa, że managerami młodych piłkarzy są... ich ojcowie :D nie wykluczone, że tak jest i w przypadku Romaniuka.

Dokładnie tak jest. Zresztą "kariera" Patryka od początku była nietypowa. Art z 2006
http://www.echo.siedlce.n...h_iid=2275&p=21

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2011-07-12, 15:09   

http://www.90minut.pl/new...sly-Pulawy.html

fik

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

R4obson

Wysłany: 2011-07-12, 17:15   

a kilka newsów niżej pisałem żeby go wzieli ;d http://www.90minut.pl/new...sle-Pulawy.html

Dezi

Wysłany: 2011-07-12, 23:24   

Gdyby nie Ty to na pewno by go nie przyjęli, powinien Ci podziękować. :)
Orlęta Łuków!

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2011-07-13, 21:38   

Sk8ter napisał/a:
Dev napisał/a:
Radzio napisał/a:

Parę dni i sytuacja się zmieniła. Może się dogadają.

Trzeba przyznać, że niezła czystka nam się szykuje. Więcej na stronie

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Skuter

Wysłany: 2011-07-13, 22:19   

Dev napisał/a:
Sk8ter napisał/a:
Dev napisał/a:
Radzio napisał/a:

Parę dni i sytuacja się zmieniła. Może się dogadają.

Trzeba przyznać, że niezła czystka nam się szykuje. Więcej na stronie

Po awansie chyba... Mieliśmy miotłę Bącikowo-Sychową, zaczyna się miotełka Biaduniowa

fredek889

Wysłany: 2011-07-14, 09:15   

Szczerze mówiąc spodziewałem się większych osłabień. Orzyłowski, Markowski, Adamiak, Kmieć, Wysokiński, Fortuna - nie odgrywali większej roli w zespole. Także ich odejścia raczej nie wpłyną osłabienie siły drużyny. Jedynie szkoda, że odchodzą Szewczak, Kiryło i Wróbel (chociaż ten ostatni też nie grał zbyt dużo w rundzie wiosennej). Ogólnie to trzon zespołu (poza dwoma graczami) pozostał, co powinno cieszyć.

Jeśli chodzi o wzmocnienia.... Większość piłkarzy to nasi ex-juniorzy lub już wcześniej powiązani z Orlętami. Na to wychodzi, że szykuje się duży zaciąg z Łazów (naszych nieoficjalnych rezerw :D ). Nie wątpliwie najlepszym transferem może się okazać przybycie Kamila Kopcia. Choć ze względu na informację, że Orlęta interesują się Zbigniewem Stonio, to liczę na to, że uda się klubowi dogadać w sprawie jego gry u nas. Wówczas moglibyśmy mieć całkiem niezły atak.

Wobec dużego osłabienia defensywy, jestem ciekaw co prezentują testowani Sterna i Padysz... Czy mogliby być wzmocnieniem dla nas... Różański nie ma łatwo z defensywą u nas. Właściwie co rundę, musi zgrywać nową obronę
Natomiast ewentualny powrót do gry Darka Solnicy może okazać się największym wydarzeniem w tej przerwie letniej.

Radzio

Wysłany: 2011-07-14, 11:14   

Momot i Baka zostaną w Łazach.

Radzio

Wysłany: 2011-07-26, 21:36   

Momot jednak w Orlętach bedzie kopał. Swoją drogą to super że klub szuka zawodników po okręgówce ale.. Kozłowski to pomyłka. On zbiera za dużo kartek i za czesto osłabia drużynę. Osial z tego co pamiętam i co oni słyszałem to może być dobry pomysł. W okręgówce był chwalony. Momot jest troche wolny ale silny i z dużym spokojem :) Kopeć na razie nie pokazał co potrafi ale to bedzie duże wzmocnienie.
Kiryło i Kmieć grali ostatnio w sparingu w Łazach, a w Jeleńcu grał Marciniak.

fredek889

Wysłany: 2011-07-26, 22:41   

Radzio napisał/a:
Momot jest troche wolny ale silny i z dużym spokojem

W sparingach grał chyba na lewym skrzydle obrony, ale wobec jego predyspozycji fizycznych, zdecydowanie lepiej jakby grał na środku defensywy. Na grę na skrzydle jest właśnie trochę za wolny.

Radzio napisał/a:
Osial z tego co pamiętam i co oni słyszałem to może być dobry pomysł. W okręgówce był chwalony.

Widziałem tylko 45 minut jak grał w springu z Białą. Niestety goście może byli raptem kilka razy w naszym polu karnym, oddając jeden strzał celny (a w zasadzie podanie do bramkarza), tak więc trudno było ocenić jego umiejętności. Ale mimo wszystko wydaje mi się, że jak na łapacza numer dwa w drużynie, będzie wystarczający.

Radzio napisał/a:
Kiryło i Kmieć grali ostatnio w sparingu w Łazach, a w Jeleńcu grał Marciniak.

Kiryło i Marciniak to zagrali rekreacyjnie w tych zespołach. No chyba, że Kirył uważa, że gra w Łazach (w przeciwieństwie do Orląt) nie będzie mu kolidowała ze studiowaniem w Warszawie :mrgreen:

Radzio napisał/a:
Swoją drogą to super że klub szuka zawodników po okręgówce

W sumie to ciekawy kierunek w poszukiwaniu piłkarzy. W końcu w niższych ligach też można wynaleźć niezłych grajków, tak jak zimą Botwinę i Kierycha. Ale z drugiej strony taki spory zaciąg piłkarzy z okręgówek trochę mnie jednak martwi. Nie wiem, czy większość z tych piłkarzy będzie dla zespołu wzmocnieniem, czy tylko jego uzupełnieniem...

LEGION_UKF

Wysłany: 2011-07-27, 08:06   

fredek889 napisał/a:
Kiryło i Marciniak to zagrali rekreacyjnie w tych zespołach. No chyba, że Kirył uważa, że gra w Łazach (w przeciwieństwie do Orląt) nie będzie mu kolidowała ze studiowaniem w Warszawie :mrgreen:

Mysle ze tak uważa bo w Orlętach musiał by sie stawiać na jakiś treningach a w Łazach przyjezddza wchodzi z marszu w mecz i na pewno jest jednym z najlepszych zawodników ligii

a co do Kozłowskiego to nie jest zły zawodnik pamiętam go z czasów gry w Orlętach widziałem go także w Lesovii i na Łukowskiej Halówce mysle ze w Orlętach by sie on przydał

Skuter

Wysłany: 2011-07-27, 14:19   

Kirył nie zagrał rekreacyjnie w Łazach - podobno nie przykładał się do treningów i za niesportowy styl życia nie będzie grał w Orlętach. A że w Łazach bez treningu będzie najlepszym zawodnikiem... Jego wybór.

Bobo

Wysłany: 2011-07-27, 14:31   

Niesportowy tryb życia w Orlętach... Hahahahahahaha :D

Radzio

Wysłany: 2011-07-27, 15:54   

Skuter napisał/a:
Kirył nie zagrał rekreacyjnie w Łazach - podobno nie przykładał się do treningów i za niesportowy styl życia nie będzie grał w Orlętach. A że w Łazach bez treningu będzie najlepszym zawodnikiem... Jego wybór.

on idzie na studia i chciał znaleźć klub obok Warszawy ale klub chce za niego sporo kasę więc pewnie pójdzie na wypożyczenie do Łazów.

Czubek

Wysłany: 2011-07-27, 15:54   

:lol:
Sam zainteresowany mówil mi co innego nt swojej przyszlosci :P
Skuter napisał/a:
podobno nie przykładał się do treningów i za niesportowy styl życia nie będzie grał w Orlętach
A to akurat bzdura. Juz niektorzy wczesniej rozkminili, dlaczego przestał grac w 1 skladzie - wiedzieli, że po sezonie odejdzie i dlatego. Tak jakby troche na złość

fredek889

Wysłany: 2011-07-27, 18:54   

Czubek napisał/a:

Sam zainteresowany mówil mi co innego nt swojej przyszlosci
Skuter napisał/a:
podobno nie przykładał się do treningów i za niesportowy styl życia nie będzie grał w Orlętach
A to akurat bzdura. Juz niektorzy wczesniej rozkminili, dlaczego przestał grac w 1 skladzie - wiedzieli, że po sezonie odejdzie i dlatego. Tak jakby troche na złość

Sugerujesz, że Biaduń mataczył odnośnie sytuacji Kiryła? :D

Czubek

Wysłany: 2011-07-27, 19:19   

Moze nie tyle Biadun, przeciez to trener decyduje kto gra :)

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2011-07-27, 19:22   

fredek889 napisał/a:
Sugerujesz, że Biaduń mataczył odnośnie sytuacji Kiryła? :D

To Ty nie wiesz jak to jest? Jest "prawda", "tysz [też] prawda" i "gówna prawda". Każdy ma jakieś w tej sprawie swoje racje. A ten kto ma rację to stawia kolację.

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

fredek889

Wysłany: 2011-08-03, 16:52   

http://lubgol.pl/news,384...-orletach-lukow

A więc już oficjalnie są piłkarzami Orląt

Radzio

Wysłany: 2011-08-03, 17:35   

Kiryło na testach w Puławach

fredek889

Wysłany: 2011-08-04, 11:10   

http://lubgol.pl/news,384...ez-wisle-pulawy
Radzio napisał/a:
Kiryło na testach w Puławach

A więc to prawda... Czy to będzie nagły zwrot w karierze Kiryła? Skoro Romaniukowi tam udało się jakoś ''wprosić'' do Wisły to nie wykluczone, że i Kirył tam zagości.

Radzio

Wysłany: 2011-08-04, 12:27   

nawet jesli sie dostanie.. to i tak z jego przygotowaniem wiecej niż kilku meczu z ławki nie zagra.. a jeszcze nie wiadomo czy go Biaduń puści bo są skłóceni

SaqieV

Wysłany: 2011-08-04, 13:45   

Radzio napisał/a:
nawet jesli sie dostanie.. to i tak z jego przygotowaniem wiecej niż kilku meczu z ławki nie zagra.. a jeszcze nie wiadomo czy go Biaduń puści bo są skłóceni

A to tak trudno nadrobić kondycyjnie ? :P 1-1,5 miesiąca harówy i kondycja będzie :D zły też nie jest.

fredek889

Wysłany: 2011-08-04, 14:34   

SaqieV napisał/a:
1-1,5 miesiąca harówy i kondycja będzie

Wiesz SaqieV...Trzeba też chcieć tak ciężko harować... :)

Miał szukać klubu w okolicach Warszawy, a tu do Puław się stara :) No w tej chwili to bardziej prawdopodobna jest wersja Biadunia aniżeli samego zawodnika odnośnie jego odejścia z klubu. No chyba, że teraz ma w planach studiowanie w Lublinie :)

Odpowiedz do tematu