Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeżeli posiadasz już konto.                         

Poprzedni temat :: Następny temat
Transfery
Autor Wiadomość
Radzio

Wysłany: 2006-05-14, 15:41   Transfery

Może to zawcześnie ale jak uwarzacie czy orlęta powinny kogoś kupić lub sprzedać w przerwie między sezonami ?? Pamiętajmy o tym że Orlęta nie są tak bogate jak np: Radzyń, Łęczna.

Dev: pozowoliłem sobie zmienić nazwę tematu na taką bardziej mówiącą o czym ów jest.

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2006-11-22, 13:12   

no to kto by się przydał? albo na jaką pozycję?

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Czubek

Wysłany: 2006-11-22, 13:38   

Drugi bramkarz musi być. Bo tak nie ma żadnej konkurencji i Lisiewicz broni jak mu sie zechce...

elip
[Usunięty]

Wysłany: 2006-11-22, 14:22   

2 bramkarz i jakis dobry napastnik... miejsce Tadka jest na obronie a nie w ataku :morda:

Skuter

Wysłany: 2006-11-22, 17:50   

- Ziarkowski
- Nakoulma
no i jakis bramkarz...

Mijam wielu, bardzo wielu smutnych ludzi.
A kilka metrów obok, na środku ruchliwego chodnika,
klęczy kilkunastoletni chłopiec z triumfalnie wyciągniętymi ramionami.
Nikogo nie widzi. Jest w ekstazie.
Klęczy i krzyczy na całe gardło - ORLĘTA ŁUKÓW !!!

Czubek

Wysłany: 2006-11-22, 18:57   

Można wypożyczyć Dadasiewicza - rezerwowy Motoru, gra w Motorze II

elip
[Usunięty]

Wysłany: 2006-11-22, 19:03   

mowisz seryjnie czy sobie jaja robisz??

piwek

Wysłany: 2006-11-22, 20:16   

Z całą pewnościa potrzeba nam drugiego bramkarza, no i jakiegos napastnika!! Jakis klasowy obrońca:D by się przydał.

Radzio

Wysłany: 2006-11-22, 20:52   

chyba po sezonie czas żeby Tadek odszedł i zwolnił miejsce w składzie jakiemuś młodemu ogierowi w obronie. Napastnik (może nakoumla), bramkarz (Tomasovia ma 3 może nam odda :D )

Czubek

Wysłany: 2006-11-23, 08:20   

elip napisał/a:

seryjnie :)
A co do tego Nakoumly waszego to ponoć kilka III ligowych klubów sie nim interesuje, więc wątpie żeby do nas trafił (?!)

Radzio

Wysłany: 2006-11-23, 08:22   

Choobec napisał/a:
elip napisał/a:

seryjnie :)
A co do tego Nakoumly waszego to ponoć kilka III ligowych klubów sie nim interesuje, więc wątpie żeby do nas trafił (?!)

Słyszałem że to Hetma Zamość albo nasza Łada

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2006-11-23, 12:54   

ta. N. odpada, pozatym bez pzresady z tymi obcokrajowcami. Swoich chłopaków promować!

Z Dadasiewiczem to myślę, że może coś być na rzeczy! On jest trzecim bramkarzem w Motorze i Motor chce go wypożyczyć. A rok temu przecież tak było z Kucharskim - też był zapchajdziurą, a u nas grał przyzwoicie.

Napastnik... Tu może być kłopot, bo nie widze nikogo w bliskim sąsiedztwie (Łazy, Adamów i wogóle nasz powiat), kto by był dobrym kandydatem.

Fajnie by było, żeby np. Marek Leszkiewicz przepracował z drużyną cały okres przygotowawczy. Bo to jest dobry pomonik/obrońca tylko rok miał stracony bo praktycznie nie trenował.

Jeszcze jakby Koperwas werszcie się wyleczył...

Ciekawe czy jakiś obóz jest przewidziany?

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Czubek

Wysłany: 2006-11-23, 14:41   

Dev napisał/a:
Ciekawe czy jakiś obóz jest przewidziany?

Jeśli juz to na pewno po nowym roku, ale nie wiem...może sie dowiem :>

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2007-02-01, 08:23   

Cytat:
Wiadomo już, że wiosną w liderze trzeciej ligi zabraknie innego bramkarza Dariusza Dadasiewicza, z którym za porozumieniem stron rozwiązano kontrakt.

Do wzięcia tylko trzeba się zainteresować.

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

lukowiak
[Usunięty]

Wysłany: 2007-02-01, 08:40   

Dev napisał/a:
Cytat:
Wiadomo już, że wiosną w liderze trzeciej ligi zabraknie innego bramkarza Dariusza Dadasiewicza, z którym za porozumieniem stron rozwiązano kontrakt.

Do wzięcia tylko trzeba się zainteresować.

Na c.uj nam Dadasiewicz!!!znowu sie ogra i spierdoli do Spomleku?bo Arturek D. (wujek badz kuzyn) bedacy drugim trenerem Radzynia bedzie dazyl do tego.
Oni (Dadasiewicze i Spomlek) tylko na takie okazje czekaja.
Moim skromnym zdaniem wolalbym poszukac bramkarza w Siedlcach moze Liczewski (gra teraz w Bialej bo studiuje ,on jest z Siedlec )mial i ma opinie dobrego bramkarza (czesciej gral w AZS-ie niz Stezala!!!)badz poszukac gdzie indziej
ABY nie Dadasiewicz !!!!Wkurwil bym sie jakbysmy "robili"za "frajerow" ogrywali zawodnikow a mleczarze by NAM podkupywali!!!
Zobaczcie jak teraz ONI Biala "doja" wszystko co najlepsze to podkupuja,wedlug nich to sie nazywa wspolpraca .

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2007-02-01, 09:16   

taaa tylko ten jest wolny. Już widzę jak nam Biała czy jakakolwiek drużyna oddaje bramkarza. A myślisz że z Liczewskim nie byłoby tak samo jak ze Steżałą? Przecież jak do nas przychodził nikt się nie spodziewał ze zabłyśnie formą i pójdzie do Radzyia

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

elip
[Usunięty]

Wysłany: 2007-02-01, 14:08   

lukowiak napisał/a:
Na c.uj nam Dadasiewicz!!!znowu sie ogra i spierdoli do Spomleku?bo Arturek D. (wujek badz kuzyn) bedacy drugim trenerem Radzynia bedzie dazyl do tego.
Moim skromnym zdaniem wolalbym poszukac bramkarza w Siedlcach moze Liczewski (gra teraz w Bialej bo studiuje ,on jest z Siedlec )mial i ma opinie dobrego bramkarza (czesciej gral w AZS-ie niz Stezala!!!)badz poszukac gdzie indziej
ABY nie Dadasiewicz !!!!Wkurwil bym sie jakbysmy "robili"za "frajerow" ogrywali zawodnikow a mleczarze by NAM podkupywali!!!
Zobaczcie jak teraz ONI Biala "doja" wszystko co najlepsze to podkupuja,wedlug nich to sie nazywa wspolpraca .

Czlowieku ogarnij sie! Mowisz o wyzszosci Łukowskich Orląt nad Radzynskimi a masz kompleks do tej 2 druzyny... Smieszny jestes... Nikt Cie nie widzial, nikt Cie nie zna... Skad ty mieszkasz?

LEGION_UKF

Wysłany: 2007-02-01, 17:39   

on musi jest skunca wsi napewno nie z Łukowa!!!!moze jakies Łazy albo Rzymy Las? :spy:

lukowiak
[Usunięty]

Wysłany: 2007-02-01, 18:35   

elip napisał/a:
lukowiak napisał/a:

Czlowieku ogarnij sie! Mowisz o wyzszosci Łukowskich Orląt nad Radzynskimi a masz kompleks do tej 2 druzyny... Smieszny jestes... Nikt Cie nie widzial, nikt Cie nie zna... Skad ty mieszkasz?

Oj chlopcze ,chlopcze!!!malo wiesz o zyciu i malo widziales i malo slyszales.
Jesli idzie o to gdzie mieszkam to byscie sie mlodzi chlopcy zdziwili .
Powiem wam synkowie wiecej :zeby nie niektore interwencje to byscie pewno byli filia Spomleku badz wspolpracowali jako"frajerzy"mleczarzy,zapewne tez jeszcze pare ochlapow by gralo w Lukowie z Radzynia.
A jesli idzie o przywiazanie do klubu to jestescie w stosunku do mnie malymi "pikusiami"i to slowo wcale nie jest na WYROST
I zapamietajcie sobie jedno chcesz robic jako przydupas kogos to WYPAD krec lody z przydupasem

elip
[Usunięty]

Wysłany: 2007-02-01, 18:40   

pomaga ci to jak sie tak napinasz na necie!?

lukowiak
[Usunięty]

Wysłany: 2007-02-01, 18:41   

[/quote]

Czlowieku ogarnij sie! Mowisz o wyzszosci Łukowskich Orląt nad Radzynskimi a masz kompleks do tej 2 druzyny... Smieszny jestes... Nikt Cie nie widzial, nikt Cie nie zna... Skad ty mieszkasz?[/quote]
Elipku----kompleks mowisz ze mam? raczej ZASADY ktorymi sie kieruje
A Zasady u mnie sa TWARDE
A ty i reszta to pewno takie "kundelki" bez zasad (ktos postawi piwo badz flaszke a zmieniaja pkt widzenia )
Jebac tych kutasow ze Spomleku!!!!

[ Dodano: 2007-02-01, 18:53 ]
elip napisał/a:
pomaga ci to jak sie tak napinasz na necie!?

Nie napinam sie!!!wiem jedno ze jest kilka osob ktore mysla podobnie jak ja ,i powiem wiecej jak by przyszedl mlody Dadasiewicz to bedziemy sie starali go WYKURZYC z Lukowa ,a sposoby to mamy!!!!Niewazne jak ale Wykurzymy,Wygonimy szczura

piwek

Wysłany: 2007-02-01, 19:32   

heh jacy ludzie mogą byc smieszni i dziwni, naprawdę!! Szkoda slow!! Lukowia wez sie zastanow z deka!!

lukowiak
[Usunięty]

Wysłany: 2007-02-01, 19:49   

kret napisał/a:
heh jacy ludzie mogą byc smieszni i dziwni, naprawdę!! Szkoda slow!! Lukowia wez sie zastanow z deka!!

Smieszny to moze Ty jestes ,gdzie nie pojdziesz tam sie z Ciebie smieja!!!!
Ja nie pier..le glupot ,wiem tylko jedno ze Dadasiewicz nie bedzie sie ogrywal w Lukowie zeby potem startowac do Spomleku.Lukowski klub to NIE FILIA SPOMLEKU

Czubek

Wysłany: 2007-02-01, 20:47   

dobra spokojnie. Ale lukowiak skoro tak wszystko wiesz i możesz to czemu np. my nie możemy wiedzieć kim Ty tak naprawde jestes? Bo nie dziw sie, ale nikt nie uwierzy w to, że "anonim" tyle działa.

lukowiak
[Usunięty]

Wysłany: 2007-02-01, 21:02   

Uchyle wam rabka tajemnicy
Zeby nie mala interwencja to w Lukowie mielibysmy dwoch bramkarzy.Drugim mial byc Krupa (Orleta Spomlek).Po sezonie jak zabrali Nam Stezale Radzyn mial problem co zrobic z Krupa? chcieli go wepchnac do Lukowa ,Suchy chcial ale pogrozono mu paluszkiem,wiec Radzyn rozwiazal ten problem tak: Dadasiewicza zrobiono drugim trenerem a Krupa zostal drugim bramkarzem!!!!
Chieli jeszcze ogrywac i wypozyczyyc Dabrowskiego(bylo by im razniej<z Krupa) ktory teraz jest wypozyczony do Parczewa!!!
Teraz wlasnie skarza sie w BOZPN i OZPN Lublin ze niektore kluby(nie wymieniaja nazwy Orlat ) nie chca z Spomlekiem wspolpracowac
Skojazcie fakty a przekonacie sie ze pisze PRAWDE

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2007-02-01, 22:40   

fajnie, fajnie ale za obrażanie dostajesz ostrzeżenie

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

LEGION_UKF

Wysłany: 2007-02-01, 22:42   

Łukowiak ogarnij sie czlowieku Dev tak 3maj

elip
[Usunięty]

Wysłany: 2007-02-02, 06:28   

lukowiak napisał/a:
A ty i reszta to pewno takie "kundelki" bez zasad (ktos postawi piwo badz flaszke a zmieniaja pkt widzenia )
twoja stara chyba... :mrgreen: Nie znasz mnie? nie oceniaj! Moze jak tak nie lubisz radzynia to w akcie terroryzmu wy**erdolisz sie w powietrze na ich stadionie!? Załatwie Ci nawet błogosławienstwo biskupa :morda:

Dev: Powidziałem, że koniec tematu radzyńskiego.

Czubek

Wysłany: 2007-02-02, 11:46   

czyli dzięki lukowiakowi nie mamy bramkarza. Brawo, dziękujemy oby tak dalej to na pewno awansujemy dalej z jednym golkiperem;/

LEGION_UKF

Wysłany: 2007-02-02, 15:44   

czlowiek jest ciemny i guzik sie zna Dadasiewicz jest do wziecia za darmo i mam nadzieje ze panowie dzialacze cos zrobia bo jak wiem tez rosolaki sie ciesza(damow) ze ich Dadaś zagra na ich stad de france :mrgreen: i ma tez zagrac jak twierdza remigiusz Jezierski byly napastnik wielu klubow Polskich ostatnio Gornik Łeczna i maja grac w 4 lidze :D 8-)

Czubek

Wysłany: 2007-02-06, 16:35   

lukowiak musze sie zmartwić, bo Dadasiewicz będzie na 90% bronił w Orlętach.
Darek Solnica na 100% bedzie grał i - miejmy nadzieje - strzelał bramki dla nas.

piwek

Wysłany: 2007-02-06, 19:40   

No i barzo dobrze ze jakis bramkarz przyjdzie bo z jednym to kiepa:D A co do Solnicy to pokladam w nim nadzieję:Dma jakies doswiadcznie i to moze pomoc!!

elip
[Usunięty]

Wysłany: 2007-02-06, 20:30   

bardzo dobrze!! miejmy nadzieje ze dadasiewicz bedzie bramkarzem w Orlętach bo to wstyd ze mamy tylko 1 bramkarza... Ja chce Bartka Pawłowskiego!! ;-)

and1

Wysłany: 2007-02-06, 20:55   

a ja chce Artura Boruca, i co?? :morda:
Dadasiewicz to bardzo dobry zawodnik, jakos niedawno chyba byl testowany w Slasku Wroclaw a to nie byle jaki klub

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2007-02-07, 19:14   

no i ma epizod w Świcie (jak świt był niczego sobie).

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

piwek

Wysłany: 2007-02-07, 19:24   

A grywal tam czasami, czy tylko lawe grzal?? Bramkarz byl potrzebny bo miec jednego bramkarza w druzynie to troche dziwna sprawa:D przynajmniej TADZIO KUREK bedzie sie mogl skupic na swojej nominalnej pozycji:D

Czubek

Wysłany: 2007-02-07, 19:28   

kret napisał/a:
TADZIO KUREK bedzie sie mogl skupic na swojej nominalnej pozycji:D
Niestety skupić on juz sie bedzie mógł na piłkarskiej emeryturze.
Prawdopodobnie Tadek już nie wybiegnie na boisko :( W gazecie pisal, że pewnie da juz sobie spokój i też od innych osób słyszałem, że to juz koniec.
Szkoda..

piwek

Wysłany: 2007-02-07, 19:29   

Serio?? To jest legenda ŁUKOWSKICH ORLĄT!! Ciekaw jestem czy będzie go kim zastapic!! Ale szacunek dla niego:D

Spec

Wysłany: 2007-02-07, 20:04   

Zawodnik uniwersalny trzeba go bedzie dodac w master league w pes 7 do sekcji Talent search -> Wszechuzdolniony zawodnik ;]

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2007-02-08, 11:00   

myślę, że tadek będzie jeszcze grał. Szlaski odchodzi to kto kurna w tej obronie ma grać? Jak słychać tylko o ofensywnych wzmocnieniach. Ponoć ktoś jeszcze z Adamowa może dojść.

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

elip
[Usunięty]

Wysłany: 2007-02-08, 15:09   

Gdyby Tadek odchodzl na emeryture pilkarska to mozna by zrobic mecz pozegnalny z Pogonia Siedlce albo z Legia i dac statuetke, dyplom i szal od kibicow :morda:

LEGION_UKF

Wysłany: 2007-02-08, 18:20   

i karnet na lawke do parku zeby dokarmial ptaki i karte wedkarska zeby nie nudzil sie jako emeryt ryby by siedzial i łowil 8-) :khekhe: :khekhe:

piwek

Wysłany: 2007-02-08, 19:53   

Moze w ogole niech jakas ulica nosi nazwę: ulica im. Tadeusza Kurka??:D Szacunek dla niego, ale moglby jescze pograc do konca sezonu!!

elip
[Usunięty]

Wysłany: 2007-02-08, 21:41   

Stadion moze powinien nazywac sie Tadeusza Kurka :D

ossto

Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 2007-02-09, 00:20   

moze puzno juz pisze ale moim zdaniem do orląt powinien na bramke przyjsc Fabianski a Boruc wrucic do (L)egii i będzie wporządku :khekhe: :khekhe: :khekhe: :khekhe: :khekhe:

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2007-02-09, 09:02   

Duży artykuł o Solnym w dzisiejszym Dzienniku Wschodnim

Solnica wrócił do Łukowa
To prawdziwy hit transferowy tej zimy na Lubelszczyźnie. Dariusz Solnica wrócił do Łukowa i na razie tylko organizacyjnie wspiera Orlęta.

Jednak przyznaje, iż nie jest wykluczone, że po czternastu latach przerwy ponownie zagra w żółto-czerwonym trykocie!

Postanowiłem wrócić, jednak nie ukrywam, że mam ambicję pogrania jeszcze w wyższych ligach - przyznaje Dariusz Solnica, który właśnie rozwiązał umowę z Piastem Gliwice. Doświadczony napastnik na brak ofert nie narzeka, bowiem otrzymał propozycję m.in. z Odry Opole czy Stali Stalowa Wola. - Odrzuciłem je, podobnie jak ofertę Dynama Mińsk. Dlaczego? Przyznam, że nieco przestraszyłem się wyjazdu na Białoruś, tym bardziej że byłbym jedynym Polakiem w zespole. A co, gdyby Łukaszenko nie wypuścił mnie z kraju? - żartuje zawodnik.
Solnica do Łukowa przeprowadził się z całą rodziną. Już na dzień dobry został nowym członkiem zarządu klubu... - Byłem mile zaskoczony, zwłaszcza że nigdy nie widziałem siebie w tej roli. Chcę jednak pomóc klubowi i bardziej zaangażować się w jego życie. Może moja osoba przyciągnie więcej kibiców i sponsorów - mówi z nadzieją piłkarz. Na pewno tak by było, gdyby, mający obecnie 32 lata, napastnik zdecydował się zagrać w barwach Orląt. - Owszem, rozmawialiśmy na ten temat, jednak niczego jeszcze nie mogę obiecać. Kwestia jest jak najbardziej do rozważenia - dodaje Solnica. - Byłoby miło, gdyby chciał grać, ale na siłę nie będziemy go namawiali - przyznaje Jarosław Sych, prezes klubu.
A nowo wybrany zarząd klubu już ostro wziął się do pracy. Jak już wczoraj informowaliśmy, nowym szkoleniowcem Orląt został Andrzej Zarzycki, który ostatnio pracował w Sokole Adamów. - Najpierw muszę się przyjrzeć, jakim dysponuję potencjałem, niemniej jednak żadnych nerwowych ruchów w kadrze nie planuję - przyznaje nowy trener łukowian. Priorytetem będzie pozyskanie bramkarza i wszystko wskazuje na to, że będzie nim Dariusz Dadasiewicz. Popularny "Dida” rozwiązał kontrakt z Motorem Lublin i jest na etapie poszukiwań nowego klubu, a z trenerem Zarzyckim zna się doskonale, jeszcze z czasów współpracy w Sokole. - Na pewno baczniejszą uwagę będę musiał zwrócić na juniorów. Czeka mnie dużo pracy, a czas nagli - podkreśla Andrzej Zarzycki. - Zależy nam na tym, aby szkoleniowiec zbudował drużynę, która może powalczyć o awans. Łuków zasługuje na III ligę i pomyślimy o promocji, ale tylko wówczas, kiedy wejdzie w życie planowana przez PZPN reorganizacja rozgrywek - podkreśla prezes Orląt

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Spec

Wysłany: 2007-02-10, 14:34   

Ciekawy kawałek, szkoda tylko ze orleta pozysukja 32 Solnice a nie mlodych perspektywicznych zawodnikow... Nie liczac naszych afrykańskich braci.

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2007-02-12, 09:38   

Łukowiak może interweniuj bo.. LSE donosi że Majka chce by Krupa grał w pobliskim klub 4ligowym i może chodzić o wypożyczenie do Orląt. :morda:

Mówi Zupa: - Rozmowy z Dadasiewiczem są już bardzo zaawansowane, w przyszłym tygodniu myślę, że wszystko będzie już wyjaśnione. A czy przewidywane są inne ruchy kadrowe? Na pewno jest sporo przymiarek, kluczowa kwestia to wypełnienie luki po Tadeuszu Kurku. To nie będzie jednak łatwe. Tadek był ostoją defensywy Orląt przez długie lata. Na dobrą sprawę przydałoby się wzmocnić skład w każdej formacji, szczególnie w ataku. Owszem mówi się o osobie Darka Solnicy, jednak to tylko spekulacje, wszystko zależy od niego.

A teraz wywiad z Solnicą:

Kiedy urodził się temat pańskiego powrotu do macierzystego klubu i kto miał w tym największy udział?
- Pierwsze sygnały pojawiły się jeszcze w grudniu. Wiedziałem że szykują się wybory., byłem o wszystkim informowany. Najbardziej do powrotu namawiał mnie Tadek Grula. Sporo rozmawialiśmy o sytuacji zespołu, o tym, że jest szansa coś tutaj zrobić, a w szczególności odbudować wizerunek klubu. Nie da się ukryć, że sporo się zmieniło od mojego wyjazdu. Kiedyś przychodziły na stadion tłumy kibiców, teraz z tego co słyszałem garstka. Trzeba to zmienić.

Na razie jest pan tylko działaczem, sporo spekuluje się jednak, że ponownie założy pan też koszulkę Orląt. Jak jest naprawdę?
- Nie wykluczam, że jest to możliwe. Rozmawiamy z działaczami i bodajże na środę umówiliśmy się na kolejne spotkanie. Nie chciałbym, jednak nic przesądzać sporo może się jeszcze wydarzyć.

No właśnie, były przecież oferty z innych klubów, z drugiej ligi i z zagranicy, dlaczego je pan odrzucił?
Rzeczywiście, dostałem propozycje ze Stalowej Woli i z Opola. One mnie jednak ie bardzo interesowały. A co do zagranicznej oferty to chodziło o Dynamo Mińsk, ale ten kierunek wydał się mi zbyt egzotyczny. Zresztą mowa była tylko o testach.

Sprowadza się pan do Łukowa wraz z całą rodziną, nie ma więc chyba możliwości łączenia pracy w zarządzie Orląt z graniem w piłkę w innym klubie?
Takie rozwiązanie rzeczywiście nie wchodzi w rachubę, to byłoby zbyt skomplikowane.

To konkretnie, jakie są procentowe szanse na hit transferowy w czwartej lidze, czyli przejście Dariusza Solnicy do Orląt?
Ciężko w ten sposób oszacować. Mogę jedynie powiedzieć, że na pewno szanse są bardzo duże. Trzeba jednak uzbroić się w cierpliwość, najbliższy tydzień powinien sporo wyjaśnić.

Skoro na razie, jest pan tylko działaczem, proszę powiedzieć o co chcecie w nadchodzącej rundzie powalczyć?
Ta runda ma służyć przebudowie składu, wprowadzeniu przynajmniej dwóch młodych chłopaków. Z tego co wiem ani awans, ani spadek raczej nam nie grozi. Żadnych konkretnych celów nie będziemy sobie wyznaczać. W związku z reorganizacją rozgrywek ważny będzie jednak kolejny rok.

A czy w zespole Orląt został jeszcze ktoś z kim grał pan przed laty?
Wyjeżdżałem piętnaście lub czternaście lat temu, ale jest w drużynie Piotrek Ozygała, występowałem też, z Tadkiem Kurkiem, ale on akurat kończy z graniem.

Wszystko źródło LSE

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

lukowiak
[Usunięty]

Wysłany: 2007-02-12, 10:18   

Dev napisał/a:
Łukowiak może interweniuj bo.. LSE donosi że Majka chce by Krupa grał w pobliskim klub 4ligowym i może chodzić o wypożyczenie do Orląt. :morda:

Devilku ,mysle ze chodzi o Victorie Parczew(90%)
Orleta Lukow nie beda filia Spomleku.Nie ma takiej OPCJI

piwek

Wysłany: 2007-02-12, 10:28   

metafan napisał/a:
Ciekawy kawałek, szkoda tylko ze orleta pozysukja 32 Solnice a nie mlodych perspektywicznych zawodnikow... Nie liczac naszych afrykańskich braci.

Ale wiesz to jest zawodnik ktory ma doswiadczenie, on gral w troche wiekszych POLSKICH klubach i mysle ze wiecej wniesie do zespolu niz jakikolwiek mlody zawodnik!!

Odpowiedz do tematu