Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeżeli posiadasz już konto.                         

Poprzedni temat :: Następny temat
Trener
Autor Wiadomość
Skuter

Wysłany: 2009-06-25, 18:04   

Witam ponownie Łukowiaka :)

Co do trenera - denerwuje mnie ta pseudomedialność zarządu. Już było tak w sprawie Olszewskiego, ogłaszają coś zanim jeszcze wszystko się rozstrzygnie do końca.

Na miejscu Andrzeja - czy to Zarzyckiego, czy Suchodolskiego - nie brałbym posady trenera seniorów. Tutaj potrzeba kogoś świeżego, spoza tego łukowskiego grona; nawet kosztem awansu nie w tym, ale w następnym sezonie.

Mijam wielu, bardzo wielu smutnych ludzi.
A kilka metrów obok, na środku ruchliwego chodnika,
klęczy kilkunastoletni chłopiec z triumfalnie wyciągniętymi ramionami.
Nikogo nie widzi. Jest w ekstazie.
Klęczy i krzyczy na całe gardło - ORLĘTA ŁUKÓW !!!

Radzio

Wysłany: 2009-06-25, 18:35   

Suchy nie odda juniorów bo będzie grał z nimi ostatni rok a on trenuje 91 ich od początku startu w Orlętach. Bez pracy jest Zupa :) Może Filip lub Czubaszek :)

Czubek

Wysłany: 2009-06-25, 18:36   

Jest jeszcze dinozaur Tryboń

Radzio

Wysłany: 2009-06-25, 18:42   

Tryboń ? nie :) on ma swój Stoczek :)

and1

Wysłany: 2009-06-25, 18:48   

a co myślicie o Ryszardzie Grochowskim? miałem okazję pracować z tym trenerem i bardzo miło wspominam tamten okres ;) to spod jego ręki wyszli m.in. Fajfer, Kamil Kopeć czy tez Paweł Szewczak.

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2009-06-25, 18:57   

Rodzina Tryboniów jest w opozycji do władz klubowych, więc ten kierunek odpada.

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Ardiano

Wysłany: 2009-06-25, 19:09   

no Suchy jest i moim faworytem, ale ja bym nie zapominał o... Tadeuszu Kurku. :) Poza tym chciałbym zwrócić uwagę na kolejne naginanie faktów przez prezesa Sycha.

Katyń 10 IV 1940 - 10 IV 2010 PamiętaMY!

Radzio

Wysłany: 2009-06-25, 19:40   

and1 napisał/a:
a co myślicie o Ryszardzie Grochowskim? miałem okazję pracować z tym trenerem i bardzo miło wspominam tamten okres ;) to spod jego ręki wyszli m.in. Fajfer, Kamil Kopeć czy tez Paweł Szewczak.

nie ma takiej opcji :) trenował jm w tamtym sezonie i dzięki niemu spadliśmy z 1. ligi. Przyznaje spoko jest ale na trenera to on się chyba nie nadaje

and1

Wysłany: 2009-06-25, 21:10   

może to nie tylko "zasługa" trenera :P
jak ja kopałem to trener Grochowski był zawsze bardzo dobrze przygotowany do meczu. Zawsze podczas odprawy mieliśmy omówionego dokładnie przeciwnika. Treningi zazwyczaj były urozmaicone.
a nazwisko rzuciłem bo zawsze to jakaś opcja...na trenera spoza najbliższych okolic to Nas chyba nie stać. Mam jedną kandydaturę, taka trochę raczej w sferze marzeń, i raczej niemożliwa do zrealizowania z kilku względów ,ale pozostawię ja dla siebie :P

Radzio

Wysłany: 2009-06-25, 22:33   

Ja słyszałem ale tylko słyszałem że podobno złomańczuk był zainteresowany przyjściem do Łukowa w zamian za wysoką pensje i grę młodej ekstraklasy z Bełchatowa w OŁ. Niestety to nierealne przy tym zarządzie

and1

Wysłany: 2009-06-25, 23:29   

a na jakiej zasadzie ta młodzież miałaby tu grać? :> i czy byłaby pewność że będą lepsi niż te Borowiki czy jak im tam...

StaryByk

Wysłany: 2009-06-26, 00:13   

Tak.. pewnie zespół pod okiem Złomańczuka trenowałby w Bełchatowie a na mecze zjeżdżał na tereny Lubelszczyzny. Coś jak plany Goclinu - Śląska... Taki żarcik... Taka sytuacje możemy włożyć miedzy bajki, ale miło gdybym zobaczył Pana Jana maszerującego z torba po łukowskich osiedlach... Stare czasy się przypomniały.

fredek889

Wysłany: 2009-06-26, 08:20   

Moim zdaniem szkoda, że Wiesiek Grula musiał zrezygnować z prowadzenia Orląt, bo już nie jednokrotnie prowadził kluby będące w takiej sytuacji jak teraz nasze Orlęta. No cóż, czasem są takie sytuacje w życiu... Moim zdaniem prawdopodnie trenerem zostanie ponownie Zarzycki.

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2009-06-26, 08:30   

hmm... coś w tym by było. Trenerem Zarzycki i odchodzi cała starszyzna, bo rozumiem że to z nimi były konflikty.

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

fredek889

Wysłany: 2009-06-26, 09:06   

Sądzę że Darek Solnica miał też problemy ze ''starszyzną''... Ale jeśli chodzi o odejście wszystkich bardziej doświadczonych zawodników to nie byłoby dobrym rozwiązaniem. Mocno odmłodzony zespół nie wiem czy by sobie tak od razu poradził w piłce seniorskiej. Powinno zostać kilku bardziej doświadczonych i wartościowszych graczy. Zawsze trochę doświadczenia się przyda zespołowi :) Raczej powinni się pożegnać z takimi co wprowadzają do zespołu konflikty, bo czegoś takiego nie powinno być w zespole. W mojej ocenie jest kilku starszych zawodników, którzy powinni zostać w zespole, ale też kilku którym można by już podziękować. Nie chce już wymieniać po nazwiskach, ale zmiany personalne powinny zajść szybciej by móc zacząć coś robić w kierunku przygotowań do sezonu.

joLek

Wysłany: 2009-06-26, 23:51   

o matko.. RZAL.. ja przepraszam ze sie wtracam ale troszke kibucuje i jak czytam co sie dzieje to az sie wlosy jezä. no ja sie nie dziwie ze nikt nie chce trenowac druzyny ktörej celem jest porazka. a co do Zarzyckiego to ja mysle ze jemu to juz sie nie bedzie chcialo..

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2009-07-06, 07:58   

http://orleta.lukow.pl/Ne...suchodolskiego/

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Czubek

Wysłany: 2009-07-06, 12:15   

Mozna sie bylo tego spodziewać. A czy to dobry wybór? Ciężko powiedzieć. Jeden plus na pewno jest taki, że zna juniorów, ktorzy dołączają do seniorskiej druzyny..
zobaczymy co z tego wyjdzie

Ardiano

Wysłany: 2009-07-06, 14:51   

a mnie to wogóle nie cieszy. Z tego co pamiętam, to poprzednia kadencja Suchego w seniorach nie zakończyła się jakoś superekstra. Nam jednak potrzeba kogoś z zewnątrz... tylko za co??

SaqieV

Wysłany: 2009-07-06, 18:52   

Ardiano napisał/a:
tylko za co??

Za to co jest. Sporo Orlęta dostały od miasta a ten robak żadnego poważnego sponsora nie znalazł. Miały być już rozmowy, że niby ze sponsorami, a nic z tego nie wyszło. Pytanie się nasuwa takie: Od czego w naszym klubie jest prezes? Nikogo dobrego nie ściągnie, ani piłkarza, ani trenera. Wygląda na to, że jest tylko od brania kasy...

kapitan_bomba

Wysłany: 2009-07-06, 20:53   

W kierowniczych kręgach w Zakłah Mięsnych chodzą pogłoski że H. Stokłosa chce zainteresować się sponsorowaniem Orląt. Oczywiście nie ma mowy o jakimś wielkim bumie ale być może ta III no nawet może kiedyś, kiedyś II jest realna.
Ale to są tylko póki co plotki więc nie ma co się jarać... a poza tym spójrzcie jak skonczylo się to w Radzyniu.

fredek889

Wysłany: 2009-07-07, 07:53   

To prawda, dopóki są pieniądze to jest i dobra piłka, wyniki itd. W Radzyniu jak mieli kasę to było wszystko ok, ale jak tylko się skończyła to sen o potędze się skończył... Czasem lepiej mieć wielu ale mniejszych sponsorów, niż jednego strategicznego...

Ardiano

Wysłany: 2009-07-07, 08:48   

Stokłosa mówicie.... pewnie szuka nowego miejsca na zrobienie kilku przekrętów. Kasę ma, ale kryminaliście ja bym jednak nie wierzył w dobre intencje. Co nie zmiania faktu, że siatkarki z Piły radzą sobie nieźle :) A tak swoją drogą, w Pile Zakłady Mięsne dość mocno promowane. Nie tylko na strojach siatkarek, ale też na hali

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2009-07-07, 10:24   

jak się ten temat nazywa chłopaki :D

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

R4obson

Wysłany: 2009-08-14, 19:25   

Suchodolski Zrobi Swoje

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2010-07-12, 14:36   

http://orleta.lukow.pl/Ne...at_juz_wkrotce/

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

fredek889

Wysłany: 2010-07-12, 16:33   

KRZYSZTOF WIERZBICKI (urodzony 13 lutego 1961 roku) - piłkarz klubów od II ligi do B-klasy, m.in.: Floty Świnoujście, Celulozy Kostrzyn nad Odrą, Odry Wodzisław Śląski, Victorii Jaworzno, ROW Rybnik, Dozametu Nowa Sól; kariera trenerska: Morcinek Kaczyce (IV liga), Czarni Witnica (IV liga), LKS Łąka (IV liga), LKS Skrbeńsko (klasa A); drużyny młodzieżowe w Odrze Wodzisław Śląski i MOSIR-ze Jastrzębie, pierwszoligowa drużyna kobieca RKP Rybnik, staż trenerski w Hibernian Edinburgh (Szkocja).

W przerwie zimowej ostatniego sezonu starał się o angaż w Radzyniu.

Ale to jednak Różański został trenerem...
http://www.lubgol.pl/news,856

Basler

Wysłany: 2010-07-12, 21:19   

W sumie dobrze-wreszcie trener z zewnątrz, z bogatą karierą zawodniczą.
Ciekawie czy ściągnie Weja, bo to jego fumfel - ściągnął go wcześniej do Międzyrzeca i do Radzynia i chyba wcześniej do Białej (nie na 100%).

fredek889

Wysłany: 2010-07-12, 21:59   

Basler napisał/a:
Ciekawie czy ściągnie Weja, bo to jego fumfel - ściągnął go wcześniej do Międzyrzeca i do Radzynia i chyba wcześniej do Białej (nie na 100%).

Wątpię w to, zwłaszcza gdy Wej chyba ma ważny kontrakt z Radzyniem, poza tym nie sądzę by chciał znowu wrócić do Łukowa. 1,5 roku temu trochę w nie jasnych okolicznościach rozstał się z klubem, a szkoda bo to było duże osłabienie.

Różański jest chyba pierwszym od dłuższego czasu trenerem z zewnątrz więc ciekawe jakie będą tego efekty. Miejmy nadzieję, że dobre. Czas pokaże.

AdaśUKF

Wysłany: 2010-07-12, 23:30   

Szkoleniowiec ciekawy,moze coś zdziałać,ale musi miec do tego druzyne.Orientuje sie ktos co tymi nabytkami z zimy?Zalewski itd.Zostaja?

Skuter

Wysłany: 2010-07-13, 08:46   

Nie wiem co sądzić o samej zmianie trenera. Czy nie spełnił on wymagań zarządu? Przecież nie mówiło się o awansie do III ligi, a takowy awans w tym roku na pewno nie przysporzyłby entuzjazmu naszym działaczom. Wg mnie trener Suchodolski powierzone przed sobą zadanie wykonał (chodzi mi o jak najwyższą lokatę, jednak bez nastawiania się na awans). Zaczęliśmy wreszcie wygrywać na wyjazdach, dobrze poszedł nam PP, Suchego lubią zawodnicy a przede wszystkim juniorzy. Nie wiem, może sam zrezygnował?

Różańskiego nie znam, więc nie chcę się szerzej wypowiadać o jego umiejętnościach trenerskich, jednak moim zdaniem zmiana trenera co rok nie pozwala nam na "piłkarską płynność" - grę tą samą taktyką, jasny podział ról w drużynie, długofalowe plany. Boję się, że może dojść do sytuacji, że z trenerem "z zewnątrz" (chociaż jakie to "zewnątrz"...) skłóci się grupa "łukowiaków", którzy sami wiedzą jak najlepiej się trenować. Suchy miał posłuch, z Różańskim może być różnie.

Bobo

Wysłany: 2010-07-13, 09:33   

Może niektórym nie pasowało że za dużo wygrywał na wiosnę? :D

Ardiano

Wysłany: 2010-07-13, 09:36   

hm... osobiście wolałbym Wierzbickiego. Człowiek całkiem z zewnątrz mógłby dać nową jakość. Różański nic o nim nie wiem, ale życzę mu powodzenia, bo będzie mu potrzebne.
A swoją drogą, kiedyś, w latach 90., w Łukowie grał Wierzbicki. Całkiem solidny grajek jak pamiętam. Pamiętam też, że często graliśmy z nim w piłkę na "dwójce".

fredek889

Wysłany: 2010-07-13, 09:56   

Jeśli chodzi o Wierzbickiego to mnie nie przekonuje, bo trochę dziwne dla mnie że gość ze śląska szuka sobie posady w IV ligowym klubie tutaj na Lubelszczyźnie (wcześniej starał się o angaż w Radzyniu). Widocznie tam go nie chcą...

Różański ma różne opinie, w Radzyniu co prawda zwolnili go po 5 kolejkach jednak dość ciepło się o nim wypowiadają. Z takim zespołem jaki mieli to i nawet znacznie lepszy trener nic by nie wskórał. Czas pokaże jaki z niego trener.

Ardiano

Wysłany: 2010-07-16, 08:36   

Tygodnik Siedlecki napisał/a:
Zarząd Łukowskiego Klubu Sportowego „Orleta-Łuków” odwołał dotychczasowego trenera drużyny piłkarskiej, Andrzeja Suchodolskiego. Władze klubowe podjęły taką decyzję ponieważ piłkarze nie awansowali do III ligi.

nosz qrwa mać... najpierw nie dają kasy na awans, a teraz zwalają winę na trenera i zawodników??

Skuter

Wysłany: 2010-07-16, 10:35   

Ardiano napisał/a:
Tygodnik Siedlecki napisał/a:
Zarząd Łukowskiego Klubu Sportowego „Orleta-Łuków” odwołał dotychczasowego trenera drużyny piłkarskiej, Andrzeja Suchodolskiego. Władze klubowe podjęły taką decyzję ponieważ piłkarze nie awansowali do III ligi.

nosz qrwa mać... najpierw nie dają kasy na awans, a teraz zwalają winę na trenera i zawodników??

Nie wierzę w taki motyw. Krętacze. Suchy mógł być za bardzo "niepodległy" i dlatego go zwolnili. Albo sam odszedł jak zobaczył ten grajdoł. Ale wspomnicie moje słowa, Suchy wróci za kilka lat. To taki trener "zapchajdziura", który przyjdzie do Łukowa jak już nikt nie zechce.

fredek889

Wysłany: 2010-07-16, 11:25   

Niestety to chyba specjalność naszych owadów, żeby w jak najgorszej atmosferze ludzie rozstawali się z klubem zarówno piłkarze jak i trenerzy. Mamy przykład zza miedzy że przyjazna atmosfera i szacunek powodują że byli zawodnicy z przyjemnością wracają do starego klubu, czego nie można na pewno powiedzieć u nas.

Ardiano napisał/a:
Władze klubowe podjęły taką decyzję ponieważ piłkarze nie awansowali do III ligi.

Co jest najgorsze, że oni nigdy nie czują się winni, zawsze uważają, że mają rację, żal... Moim zdaniem Suchy zrobił to co mógł, przede wszystkim powodem braku awansu była słaba jesień, ale czemu tu się dziwić jak za każdym razem trener otrzymuje w ostatniej chwili na tydzień przed ligą kilku nowych zawodników z ''łapanki''. Za pewne teraz również przeżyjemy transferowe ''deja vu'' czyli transfery za pięć dwunasta...

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2010-07-17, 19:23   

Ciekawe co z nowym trenerem zrobią nasi piłkarze. Już Zarzycki próbował być takim troche trenerem z zewnątrz i mu się nie udało. Oby jak Różański zacznie wprowadzać nowe zasady nie pojechali podobnie z nim.

A Suchy... wytarli sobie nim dupę moim zdaniem. Latem jak nikt nie chciał się za Orlęta zabrać to on się jedyny zgodził. Ciągle mu koncepcje zmieniali, składu też nie miał. A jak przyszło co do czego to mu podziękowali i wygląda to jakby zwalali winę.
Ja znam te tłumaczenia Tabanusa bavinusa: "Czy ja ustalam skład? To trener decyduje. On chciał mieć takich zawodników." Suchy zawalił Cisy, ale i tak wycisnął tyle ile się dało.

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

and1

Wysłany: 2010-07-18, 11:29   

nie wydaje mi sie, że to trener zawalił mecze z Cisami. Po wyjściu z szatni to od "piłkarzy" zależy wynik...

Basler

Wysłany: 2010-07-24, 11:47   

Już można powiedzieć, że nowy trener nie wypełni postawionego przed nim zadania-czyli awansu do III ligi-i to nie swojej winy! Wystarczy spojrzeć kto będzie grał w Radzyniu i Kraśniku, a kogo pozyskali nasi "działacze"?!

Wiadomo czy zostaje Sylwek Buga?

fredek889

Wysłany: 2010-07-24, 12:20   

No to prawda, Różański nie będzie miał łatwego zadania. Ale moim zdaniem to są tylko takie buńczuczne, a zarazem puste zapowiedzi działaczy na temat awansu do III ligi. Tak, żeby przez jakiś czas nikt ich się nie czepiał, że zespół tak na prawdę o nic nie gra, bo nie jest wystarczająco mocny by walczyć o awans. Później gdy okaże się, że jak na awans nie ma szans, to będą zwalać winę na każdego byle nie obciążać siebie. Tak jak to było w wywiadzie z Bącikiem na początku rundy wiosennej. Tylko prawda jest taka, że zespół nie jest odpowiednio wzmacniany, a jeśli są jakieś transfery to oczywiście na ''Last Minute''. I w jaki sposób trener ma przygotować zespół skoro piłkarze którzy dochodzą zazwyczaj praktycznie nie mają przepracowanego okresu przygotowawczego wspólnie z zespołem, a czasem nawet ich pierwszy mecz w lidze jest zarazem pierwszym jaki w ogóle zagrali w Orlętach (!) Więc jaką tutaj winę może ponosić trener skoro działacze nie potrafią w porę sprowadzić zawodników tak żeby chociaż ich zgrać z resztą zespołu...

A tak poza tematem bardzo ciekawy jest fakt, że wielu nawet niezłych zawodników z III ligowych klubów w tej przerwie letniej przeniosło się do IV ligowców... Czyżby grać w IV lidze jest znacznie wygodniej dla nich aniżeli w wyższej klasie rozgrywkowej?

Ardiano

Wysłany: 2010-07-24, 12:30   

moim zdaniem, to są łatwiejsze pieniądze.. podejrzewam, że zarobki wiele się nie różnią, a trzeba mniej biegać, mniej się angażować i raczej mniejsza presja.

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2010-07-24, 12:38   

Ardiano napisał/a:
moim zdaniem, to są łatwiejsze pieniądze.. podejrzewam, że zarobki wiele się nie różnią, a trzeba mniej biegać, mniej się angażować i raczej mniejsza presja.

a przy okazji można łatwiej pogodzić z pracą zawodową. Mniejsze wymagania co do treningu itd.

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Bryk

Wysłany: 2010-09-18, 14:14   

Wspólnota napisał/a:
''Kibice z Łukowa mogą mieć żal do swoich ulubieńców za postawę w środowych derbach. Niektórzy nawet wysyłają trenera Różańskiego do... Izraela w myśl kibicowskiej przyśpiewki: 'Ta ostatnia niedziela... pojedziesz do Izraela..''

Radzio

Wysłany: 2010-09-18, 15:23   

haha no dobre :D nie słyszałem tego :P

Skuter

Wysłany: 2010-09-18, 15:37   

Kurde. Nagromadzenie tzw. "newsów roku" w tym tygodniu jest już porażające. Dobrze, że nie napisali, że wspieramy radzynian okrzykami "Orły grać, k...a mać!"

LEGION_UKF

Wysłany: 2010-09-19, 09:03   

Bryk napisał/a:
Wspólnota napisał/a:
''Kibice z Łukowa mogą mieć żal do swoich ulubieńców za postawę w środowych derbach. Niektórzy nawet wysyłają trenera Różańskiego do... Izraela w myśl kibicowskiej przyśpiewki: 'Ta ostatnia niedziela... pojedziesz do Izraela..''

Piosenkę ułożona została w Lubartowie i tam ja śpiewaliśmy Ta ostatnia niedziela wracaj do Izraela wracaj do Izraela najwyższy czas

Basler

Wysłany: 2010-11-22, 19:51   

Nasz trener zdobył w wyborach samorządowych 32 głosy!!! Gratulacje

Basler

Wysłany: 2012-02-15, 22:49   

Trochę nie na temat, ale dziś był pogrzeb Pani Grażyny Gruli - żony byłego trenera Pana Wieśka

Czubek

Wysłany: 2012-02-16, 00:15   

Chyba nie Wieśka, a Tadka. I matka naszego byłego piłkarza - Pawła Gruli. Była dyrektorką w Zalesiu

Odpowiedz do tematu