Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeżeli posiadasz już konto.                         

Poprzedni temat :: Następny temat
Trener
Autor Wiadomość
Basler

Wysłany: 2012-02-19, 22:04   

Ups... Pozdrawiam w takim razie żonę Pana Wieśka :)

Radzio

Wysłany: 2012-09-23, 19:16   

Zarząd zastanawia się nad zmianą trenera, a jego następcą miałby być ktoś z tej dwójki: Endrju Suchodolski i Przemysław Tryboń. Jak spaść to z przytupem ?

fredek889

Wysłany: 2012-09-23, 19:59   

Pffff..... No to już w ogóle kiepsko to widzę.... Różański jest moim zdaniem dobrym trenerem, ale co poradzić jak często przegrywamy mecze po indywidualnych błędach graczy a nie po złym ich przygotowaniu do meczu. Przykład meczu z Izolatorem... dwie bramki tracimy po stałym fragmencie gry, gdzie albo jeden nie dobiegnie lub odpuści krycie i pada bramka. Później zmarnowany karny. Prędzej widziałbym kandydaturę Andrzeja Zarzyckiego... jeśli w ogóle jeszcze bawi się w trenerkę, bo coś dłuższy czas jest cicho o nim... No ewentualnie może Suchy ale nie sądzę by zmiana trenera coś da...

Czubek

Wysłany: 2012-09-23, 20:02   

to chyba jasne, że jak zwolnia Robsona to wsadzą Suchego :D jak to Dev kiedys napisal - trener "zapchajdziura"

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2012-09-23, 20:27   

omatkoboska! Jestem na nie. Nie dla zwolnienia i nie dla tych zastępców.

Przynajmniej trafnie wytypowałem dwójkę zastępców.

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Radzio

Wysłany: 2012-09-23, 20:45   

wszyscy mówią, że lepszego trenera niż Różańskiego to w Łukowie ze świecą szukać. Może chcą pójść za przykładem Radzynia gdzie zwolnili Weja i mają od razu mają zwycięstwo. Śmieszy mnie to bo zamiast trenera to powinni lepszych zawodników pościągać, ale to już inna sprawa.

Czubek

Wysłany: 2012-09-23, 21:27   

niestety ale spojrzeć tez trzeba na to, że zmiana trenera wplynelaby pozytywnie na finanse klubu...choc to juz jest troche paranoja...

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2012-09-24, 12:27   

Klamka zapadła. Popołudniu ogłoszą oficjalnie A.S + P.G jako drugi trener

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Czubek

Wysłany: 2012-09-24, 13:13   

beznadziejna decyzja...

fredek889

Wysłany: 2012-09-24, 14:11   

Czubek napisał/a:
iestety ale spojrzeć tez trzeba na to, że zmiana trenera wplynelaby pozytywnie na finanse klubu...choc to juz jest troche paranoja...

To co nowy trener ma pracować w klubie społecznie? za darmo? Skoro nas nie stać na dobrego trenera, to po co my gramy w III lidze?

"Na kłopoty Suchodolski" tylko, że w tym przypadku wątpię że coś ta zmiana trenera da, wniesie jakiś nowy powiew optymizmu. Boję, się że ta zmiana będzie jednym z późniejszych elementów konfliktu na linii zarząd-piłkarze, którzy i tak mają pretensje o kwestie finansowe. Już pomijam warsztat trenerski obu trenerów bo było widać, że Różański wniósł wiele nowocześniejszy rozwiązań w grze zespołu np. gra 4 w obronie... Co prawda za ostatniej kadencji ''Suchego'' nie graliśmy jakoś źle, ale to była zupełnie inna liga inna rzeczywistość.

P.G ? chodzi o Pawła Grulę? Bo jeśli tak to lepiej jakby wrócił do grania... myślę że jego doświadczenie bardzo by się przydało w obronie, którą mamy tragiczną...

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2012-09-24, 18:16   

Obyśmy się mylili ale zdaje się że na dłuższą metę nikomu to nie wyjdzie na dobre.

Przypomnę też okoliczności sezonu 2009/2010. Zatrudniono Suchego z zadaniem: ogrywanie młodzieży. Potem na szybkiego ściągnięto "ruskich" i walczymy o awans. Juniorzy poszli w odstawkę. Dziwne ruchy na wiosnę ze zmianami w składzie. Na koniec powiedziano: celem był awans, awansu nie ma. I nie przedłużono umowy z Suchodolskim.
Tutaj o tym jak było opowiada sam Suchodolski: http://lubelskapilka.pl/2...lismy-jesienia/

Nie widzi mi się pomysł powrotu Gruli do składu. Ale nie zdziwię się gdy podczas przygotowań zimowych ponownie zobaczymy go wraz z Maćkiem Wrykiem. No i prawda jest taka, że teraz nawet nie mamy ludzi do grania w obronie.

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Radzio

Wysłany: 2012-09-24, 18:37   

weźcie pod uwagę jeszcze jeden problem.. Różański brał trochę kasy za trenowanie, a Suchy na pewno nie ma wygórowanych kwot w głowie. Może tną koszty bo z tego co słychać to pieniędzy wystarczy do sylwestra a co potem ?

fredek889

Wysłany: 2012-09-24, 21:21   

Radzio napisał/a:
z tego co słychać to pieniędzy wystarczy do sylwestra a co potem ?
to i tak nieźle bo myślałem, że nawet do Sylwestra nie będzie...a co potem? Kolejna dotacja? :D

Wiadomo, że Suchy nie będzie brał takiego hajsu jak Różański, no ale Różański nie brał kasę za nic to trzeba przyznać. Odwalił kawał dobrej roboty. Oczywiście nie życzę źle Suchemu wręcz przeciwnie... ale odnoszę wrażenie, że po roku nadziei normalności jaką przynajmniej pozornie stworzył Biaduń w klubie, znowu wracamy do tego dobrze znanego nam marazmu z przed lat tylko w zmienionej obsadzie... Znowu ta znana nam wszystkim ''łukowska myśl szkoleniowa'' i ''łukowski poziom organizacji'' w klubie....

fredek889

Wysłany: 2012-09-25, 15:05   

Sorry że post pod postem ale sytuacja tego wymaga...
http://orleta.lukow.pl/Ne...trenerem_orlat/

Takiego kabaretu nawet za Bącika nie było... Gość z ZEROWYM doświadczeniem trenerskim obejmuje III ligowy zespół seniorów. W dodatku to dla grupki nadal grających piłkarzy ex kolega z zespołu, który odszedł w niezbyt miłych okolicznościach. Jeśli tak bardzo chcą trenera z Łukowa, to może niech lepiej pogadają z trenerem Zarzyckim... Przynajmniej gość ma jakieś pojęcie o trenerce w końcu awansował z Orlętami i Pogonią do III ligi. Z takim podejściem to my już po 9 kolejkach skazujemy się na pewny spadek! Szkoda tylko hajsu który i tak będzie trzeba wyłożyć aby dokończyć ten sezon....

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2012-09-25, 17:39   

Ciekawe czy gdyby wiedzieli, że Suchy im zrezygnuje to czy by zwalniali Robsona?

No bo teraz jesteśmy bez trenera. Chociaż coś czuję że z Sarzyną wygramy i powtórzy się sytuacja jak z Solnicą.

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Radzio

Wysłany: 2012-09-25, 18:35   

nawet nie wiem co tu powiedzieć.. ale mam wrażenie, że ktoś tu nie lubi prezesa :) Mam wrażenie, że to nie jest ostatnia roszada i za parę dni usłyszymy, że trenerem zostanie.. no właśnie kto ? co do Zupy, jest za mądry żeby wejść w takie bagno

Basler

Wysłany: 2012-09-27, 20:47   

Na pewno należą się podziękowania i szacunek trenerowi Różańskiemu za pracę w Łukowie, za III ligę: awans i wspaniały styl w jakim to zrobił. Wg mnie należało Mu dać popracować przynajmniej do końca rundy i wtedy ocenić, a w razie braku poprawy wyników, zatrudnić nowego trenera.
Jeśli chodzi o Pawła Grulę to fakt, że jest zupełnie zielony w pracy z seniorami, ale Jego ojciec - Pan Tadeusz ma doświadczenie i myślę, że będzie Mu pomagał. Więc może nie będzie tak źle. Oby...

Radzio

Wysłany: 2013-02-14, 14:19   

w sobotę usłyszałem ciekawą informację no i postanowiłem trochę poszukać. Na stronie BOZPN znalazłem coś takiego:
Cytat:
2. LZS Dobryń
Dobryń Duży 21-512 Zalesie
Tel. 503080474
Rok założenia 1997
Barwy klubowe: zielone
Prezes:Wiesław Rzymowski
Kierownik:
Trener: Robert Różański II Kl.
Stadion: Dobryń

być może to zbieg okoliczności ale to co słyszałem, że RR jest trenerem LZS to jednak prawda

Basler

Wysłany: 2014-01-28, 21:11   

Dalsza część garści informacji z sezonu ogórkowego : były trener z sukcesami Orląt Robert Różański skorzystał z klauzuli zawartej w kontrakcie z Polonią Przemyśl mówiącej, że może zrezygnować z prowadzenia Polonii w przypadku pojawienia się interesującej propozycji z innego klubu. I takową otrzymał z Podlasia Biała Podlaska. W Polonii podobno bieda aż piszczy, nawet prąd wyłączyli, trenuje garstka zawodników, więc trener RR podjął się równie niełatwego zadania - pozbierania do kupy Podlasia, z którego ucieka kto tylko może, ale np. trenuje inny nie tak stary znajomy - Marek Piotrowicz.

Odpowiedz do tematu