Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeżeli posiadasz już konto.                         

Poprzedni temat :: Następny temat
Trener
Autor Wiadomość
bartlomeo

Wysłany: 2007-05-02, 20:16   

eeeeee nie mow ze za dzialania Tajnera Małysz nic nie osiągał...
(dobra koniec :morda: mowimy w tym temacie o trenerze orlow :orleta: ;) )

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2007-12-29, 14:52   

Chyba każdy już sobie wyrobił jakieś zdanie po rocznej kadencji Zupy. Chciałbym je poznać :mrgreen:

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

LEGION_UKF

Wysłany: 2007-12-29, 22:03   

coz nie wiem pod jakim wzgledem oceniac pania Zupinho ale postaram sie z kazdej strony wiec 1 pozycja
Pozycja druzyny powinna cieszyc bardzo dobre mecze z czolowymi zespolami i remisy z slabeuszami widocznie pan trener zupa nie moze naszym pilkarzom pewnych spraw naklasc do glowy i to bylo widac moze jakies problemy sa z dyscyplina?

kolejna sprawa in plus ustawienie Darka dziewula i Skrzyni to naprawde bardzo dobre posuniecie obaj grali bardzo dobrze a Skrzynie w meczu z łeczna i bodajze w Miedyrzecu juz dawno nie widzialem tak grajacego kolejna sprawa co mowia ludzie na stadionie faworyzowanie zawodników tj Łukasika zawodnik ten naprawde czesto gra jakby gral w innym meczu zagubiony np Lubartow w Łukowie takze takie mecze mial a trener nie sciaga go albo trzyma dlugo nie wiem dlaczego tak sie dzieje to napewno wielki minus Trenerio.A pozatym Trener z m.Łukowa to zaden trener trzeba trenera zza miasta powiatu woj zeby nie bylo kolegów układó tylko praca ciezka praca takim trenerem byl J.Złomanczuk jednak do pelnej oceny pana Trenera poczekam do konca sezonu i wtedy sie wypowiem wiecej o nim nie mowie tu czy orleta awansuja do 3 ligi czy tez nie

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2009-04-03, 12:17   

http://orleta.lukow.pl/Ne...ja_zarzyckiego/

No i stało się to faktem.
I co teraz?

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Radzio

Wysłany: 2009-04-03, 12:21   

nie oczekuję żadnej zmiany w grze w przeciągu 2-3 meczy. Potrzeba czasu by Darek pokazał na co go stać. To mój jeden z ulubionych piłkarzy oby był też ulubionym trenerem.

Czubek

Wysłany: 2009-04-03, 14:16   

ale czy on ma papiery?
Treneiro Suchodolski ponoć juz konczy kurs (zostal mu tylko egzamin) na to żeby byc trenerem w 3 lidze ;d

Ardiano

Wysłany: 2009-04-03, 15:40   

w sumie dobra będzie jakaś zmiana, ale... zamienił stryjek siekierke na kijek. Trener był kumplem zawodników i to się nie zmieniło, a to głowna przeszkoda chyba u nas. Choć doświadczenie Solnego bezcenne.

W każdym razie, ode mnie Zupinho dzięki za wszystko.

Katyń 10 IV 1940 - 10 IV 2010 PamiętaMY!

czaki90

Wysłany: 2009-04-03, 19:35   

Z pierwszą częścią wypowiedzi Adriano bym się zgodził, że trener-kumpel zamieniony na trenera-kumpla, ale co do drugiej części to myślę, że doświadczenie Solnego tu za bardzo nie pomoże. Zupa też jako takie miał doświadczenie, ale gra w polu a ławka trenerska to dwie różne rzeczy.

LEGION_UKF

Wysłany: 2009-04-03, 20:17   

a moim zdaniem Solny ma pojecie o trenerce i moze byc tylko + z tego gorzej juz chyba nie moze byc i przypomne wam takze fakt iz Solny trenowal Orleta przez tydzien jak Zupinho byl na kursach i wtedy przywiozł 3 punkt bodajze z Tomaszowa:-)

czaki90

Wysłany: 2009-04-03, 20:50   

Ale tam miał w miarę przygotowaną drużynę a tutaj prawie nic nie zostało zrobione przez zimę, więc tak jakby wszystko musi zaczynać od zera.

Ardiano

Wysłany: 2009-04-04, 13:08   

czaki, ale czemu porównujesz doświadczenie zawodnika max Błękitnych Kielce (III liga) do zawodnika, który grał w europejskich pucharach, I lidze i zdobył wice mistrzostwo Polski? TO troche tak jak ustawić obok siebie malucha i Opla. Solnica ma dużo większe doświadczenie, ale jeśli będzie dla naszych kopaczy nadal kumplem to nic się nie zmieni

and1

Wysłany: 2009-04-04, 13:59   

Mnie osobiście nie podoba się takie rozwiązanie i mam nadzieję że będzie ono krótkotrwałe. Solnica jest kumplem dla nich o to się nie zmieni. Fakt,ma doświadczenie z rozgrywek na wysokim poziomie i niektóre standardy mógłby przenieść na nasz grunt,ale równie dobrze mógł pewne rzeczy podpowiedzieć Zupie, a w dodatku rozwiązania z I-ligowych drużyn nie funkcjonowałyby dobrze w klubie III-ligowym, bo nie mamy do tego wykonawców...
i tak efektów pracy trenera nie możemy ocenić po 2. czy 3. meczach...obiektywne oceny będzie można wystawić dopiero na koniec rundy (jeżeli Solny pozostanie na tym stanowisku tak długo)

LEGION_UKF

Wysłany: 2009-04-04, 14:16   

a kto by tu nie byl kumplem:D jak wiekszosc to mieszkancy Łukowa wychowankowie Zupa takze zna w wiekszosci doskonale tych ludzi wiec tu trzeba by trenera zzewnatrz takiego jaki byl na meczu z Stala Krasnik tj Jana Złomanczuka u niego nazwiska nie graly i widac to byla po przykladzie np Kosmalskiego ze dopuki nie zbil wagi nie bedzie grac czy G.Orzylowskiego gdzie kiedys wprowadzil go na murawie i po jego jednej straci zrobil kolejna zmiane go zdejmujac

and1

Wysłany: 2009-04-04, 14:31   

dokładnie,wszyscy wszystkich znają... :P

Ardiano

Wysłany: 2009-04-05, 00:06   

ok Legion, ja wszystko rozumiem, ale na dziś nie ma co marzyć o trenerze z zewnątrz. Gdyby nawet taki się znalazł, to i tak szybko by uciekł, wiedząc, że nie ma szans na wzmocnienia

LEGION_UKF

Wysłany: 2009-04-05, 08:52   

no niestety trener ktory przychodzi daje pewna wizje po 2-3-4 treningach mowi potrzeba mi np srodkowego obronce napastnika i 2 pomocników dajecie kase na nich ? nie to dowidzenia.Bo ntrener zzewnatrz nie bedzie se nazwiska psuć widzac ze niema szans na wzmocnienia a grajac w wiekszosci wychowankami tak jak Orleta to jest szansa conajwyzej na zbieranie punktow i liczenie ze sie utrzyma w lidze.Złomanczuk wlasnie byk takim trenerem chcial wzmocnienia odrazu no i bral tez niezla kase dlatego byl sezon w Łukowie a jaki to trener kogo trenowal trenuje widac GKS Belchatow trenowal nawet w Orange Ekstraklasie po zwolnieniu Lenczyka 1 zespol teraz chyba jest w szkolce GKS ma nazwisko ma marke mimo ze byl na meczu z Krasnikiem w Łukowie(z sentymentow napewno rozmawial min z Zupinho i Tadziem Kurkiem ) to nigdy niechcial by reklamowac Orlat w takiej sytuacji jakie sa teraz owiedzial by jasno kasa miesznanie dla siebie wzmocnienia wtedy rozmawiamy i kazdy tak postapil by z uznanych trenerow.A Darkowi Solnicy mowie dajmy szanse chlopak troche gral w tych klubach napewno pojecie ma o trenowaniu z doswiadczenia a zeby byc dobrym trenerem wcale nie trzeba miec papierow o skonczonych kursach....

Radzio

Wysłany: 2009-04-05, 18:13   

Brawo Darek :) kompletna przemiana... czy to możliwe ?? :)

Ardiano

Wysłany: 2009-04-05, 18:35   

nie wiem, czy kompletna przemiana, ale rzeczywiście gra nie wyglądała dziś najgorzej. Co prawda Radzń chwilami cisnął, ale wyszło dobrze. I co najważniejsze, w końcu trener, który żyje meczem. Cały czas przy linii rozgrywał mecz

Radzio

Wysłany: 2009-04-05, 18:40   

i było widać jakąś taktykę... nie było żadnej piłki wybijanej na hura

SaqieV

Wysłany: 2009-04-05, 19:09   

lider napisał/a:
i było widać jakąś taktykę... nie było żadnej piłki wybijanej na hura

Było widać zaangażowanie trenera, Solny cały czas stał i jak reagował. :)

czaki90

Wysłany: 2009-04-05, 19:39   

Ardiano napisał/a:
I co najważniejsze, w końcu trener, który żyje meczem.

Dokładnie. Jakby mógł to wszedłby na boisko i Łuków grałby w 12.
Jednakże nie ma co oceniać czy to była wielka przemiana i czy Solny jest dobrym trenerem po jednym meczu. Wiadomo, że to były derby, a derby rządzą się swoimi prawami. Poczekamy, zobaczymy co z tego wyjdzie.

bartlomeo

Wysłany: 2009-04-20, 21:06   

http://orleta.lukow.pl/Ne...pogoni_siedlce/

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2009-04-20, 21:22   

haha. Spodziewałby się kto? :D

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Radzio

Wysłany: 2009-04-20, 21:56   

nie przypuszczałem że zupa będzie trenować Pogoń :) Bardziej do głowy przychodził mi Adamów bądź MP

Czubek

Wysłany: 2009-04-20, 22:06   

no ale żeby taki numer Pogoni wykręcić.. :lol: To dawać Anusiewicza do Łukowa! :klaszcze:

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2009-04-21, 16:06   

Jaja jak berety. Ale może to jest właśnie szansa dla Zupy? Tu nie miał przebicia, z 80% zawodników był dawnym kolegą z drużyny. Nie potrafił tej granicy przekroczyć. Tam ma wręcz modelowe warunki jak na tą klasę rozgrywkową, kasa pewnie jest, na treningi chodzić będzie. Nic tylko się wykazać. Ale kto by pomyślał...

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Dezi

Wysłany: 2009-04-21, 16:54   

Może dlatego podał się do dymisji?
Orlęta Łuków!

Basler

Wysłany: 2009-04-21, 22:01   

Piszecie, że trener Solnica żył meczem, a Zupa nie i co z tego?!
Są różni ludzie i różnie reagują. A czy Solny tak samo reagował na meczach z Karpatami czy Izolatorem, bo nie byłem na nich? I czy to Nam dało punkty czy nie??? Powiedzmy sobie prawdę to żadna zasługa Solnego, że wygraliśmy z Radzyniem, to piłkarze zagrali ambitnie, gryźli trawę i dzięki ich ambicji, która wyzwoliła się w derbowym spotkaniu zdobyliśmy trzy punkty!
A Zupa zrobił dla klubu dobrego, trzeba mu za to podziękować i życzyć jak najlepiej w Pogoni

LEGION_UKF

Wysłany: 2009-04-22, 06:50   

Basler napisał/a:
A czy Solny tak samo reagował na meczach z Karpatami czy Izolatorem, bo nie byłem na nich?

nie wiem jak z Karpatami ale z Izolatorem zył meczem

Basler

Wysłany: 2009-04-22, 18:50   

Ale punktów to nie dało! Więc chyba nie w tym rzecz...

Manwe

Wysłany: 2009-04-23, 09:41   

nie można oceniać pracy trenera po jednym wygranym meczu z radzyniem (a tak było) i nie można oceniać pracy trenera po 3-4 meczach. myślę, że efekty jego pracy z drużyną będzie widać nie wcześniej jak za miesiąc. Przecież on ma ich czegoś nauczyć, a nie przeprogramować komputer, a nauka trochę czasu trwa :P więc dajmy mu jeszcze czas i dopiero potem oceniajmy jego pracę.

Radzio

Wysłany: 2009-04-30, 09:13   

http://magazynpilkarski.pl/?mod=news&nid=52427

komentarz jest rozbrajający...

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2009-06-16, 23:26   

Giełda trenerska.

Wiesiek Grula, Przemysław Tryboń. Kto tam jeszcze. Może Andrzej Czubaszek? :D

NIe chce po raz kolejny przerabiać Trybonia ;/

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Radzio

Wysłany: 2009-06-17, 20:31   

Ja słyszałem że to Grula ale nie Wiesiek

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2009-06-18, 12:35   

A jednak Wiesiu. Taka poczciwina... Czubek co o nim sądzisz?

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Radzio

Wysłany: 2009-06-18, 14:53   

trenował mnie 2 lata i za dużo mnie nie nauczył ale jest spoko... Na awans do 3 ligi to to za mało

Czubek

Wysłany: 2009-06-18, 15:40   

no cóż, Wiechu to Wiechu. Ma pojęcie, ale jak się teraz sprawdzi no to ciężko ocenić. Aczkolwiek myślę, że jest troche "twardszy" od Zupy i nie da sie ruchac w dupe. Poza tym przez tyle czasu trenował różne grupy młodzieżowe, a że teraz Orlęta mają grać odmłodzonym składem to może to coś da...
Zaznacze, że pan Wiesław był pierwszym trenerem chlopakow z rocznika 90', czyli tych, którzy teraz konczą wiek juniora i trafią do seniorów.

ps. a mnie przez 2 lata wfu uczyl i chuj? :morda:

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2009-06-20, 15:53   

Sych w tym wywiadzie powiedział że zmienili trenera w trakcie rundy ze względu na konflikt Zupy z drużyną.

A teraz Zupa odszedł z Pogoni. Jeżeli faktycznie jest tak jak można przeczytać w komentach (nie chcieli mu zagwarantować wzmocnień) to myślę że bardzo dobrze postąpił. Już raz to w Orlętach przerabiał i było bagno.

Wracajac do Gruli to jak było wspominane już trenował Orlęta. A w rundzie jesiennej 2003/2004 także Podlasie Sokołów Podlaski (wtedy MLS - Vliga)

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Skuter

Wysłany: 2009-06-20, 15:56   

[ironia]W sumie dobry wybór. Znany trener, nie będzie zbytnio forsował kolegów-zawodników, nie będzie za dużo wymagał jak trener z zewnątrz bo i po co, przecież nie celujemy w awans.[/ironia]

Mijam wielu, bardzo wielu smutnych ludzi.
A kilka metrów obok, na środku ruchliwego chodnika,
klęczy kilkunastoletni chłopiec z triumfalnie wyciągniętymi ramionami.
Nikogo nie widzi. Jest w ekstazie.
Klęczy i krzyczy na całe gardło - ORLĘTA ŁUKÓW !!!

Czubek

Wysłany: 2009-06-20, 16:00   

a skąd Ty mozesz wiedzieć ile Wiesław będzie wymagał od zawodników ? :/
W ogołe go nie znasz i nie masz o nim pojecia, a gadasz aby gadać.

Skuter

Wysłany: 2009-06-20, 16:05   

A żebyś wiedział, że znam jego charakter z opowieści bo kilka osób z mojej rodziny grało w młodych latach w Orlętach. Więc jak już chcesz rzucać faktami "W ogołe go nie znasz" to udowodnij albo przeproś :) .

Mijam wielu, bardzo wielu smutnych ludzi.
A kilka metrów obok, na środku ruchliwego chodnika,
klęczy kilkunastoletni chłopiec z triumfalnie wyciągniętymi ramionami.
Nikogo nie widzi. Jest w ekstazie.
Klęczy i krzyczy na całe gardło - ORLĘTA ŁUKÓW !!!

Czubek

Wysłany: 2009-06-20, 16:07   

Sk8ter napisał/a:
i "W ogołe go nie znasz"
w życiu z nim nie rozmawiales wiec go nie znasz :)

LEGION_UKF

Wysłany: 2009-06-20, 17:35   

Znam osobiscie Wieska Grule uwazam ze jest to dobre posuniecie ze zostal trenerem.On kiedy trzeba potrafi opierdolic zawodników a prywatnie jest bardzo kolezenski ma pojecie o trenerce i wielu mlodych pilkarzy ktorych trenowal teraz graja w druzynie Suchego.Dodam jeszcze ze wtedy kiedy byl trenerem Podlasia rywalizowal z Pogonia;) Proponowal nawet nam transport do Łukowa z Sokolowa ale wtedy wybralismy inny zakonczony na dołku w Siedlcach 8)

mali

Wysłany: 2009-06-22, 22:30   

w sumie kiedy mamy grać juniorami, to chyba do tej strategi lepiej że na trenera powołali osobę która ich zna najlepiej. Ściągnęliby jakiegoś obcego to zacząłby ganiać tych młodziaków, tak to przynajmniej będzie wiedział jakie maja predyspozycje. Szkoda że gramy w IV Lidze. Bo w zasadzie to jest piąta licząc w starym systemie...

Radzio

Wysłany: 2009-06-23, 08:10   

Wychodzi na to że za rok trenerem seniorów będzie Suchy :)

andrzej

Wysłany: 2009-06-25, 15:58   

Cytat:
Łukowska piłka nożna na zakręcie
„Orlęta” nie mają trenera

Piłkarze Łukowskiego Klubu Sportowego „Orleta-Łuków”, po odejściu Dariusza Solnicy z funkcji trenera, nadal pozostają osieroceni. Próba zatrudnienia jako trenera doświadczonego szkoleniowca, Wiesława Gruli, nie powiodła się.

Z W. Grulą Zarząd ŁKS prowadził zaawansowane rozmowy na temat objęcia funkcji trenera. Prezes Zarządu ŁKS, Jarosław Sych, podał nawet do publicznej wiadomości w mediach, że drużyna seniorów została już objęta opieka trenerską przez nowego szkoleniowca. Wczoraj jednak W. Grula zrezygnował ze współpracy z „Orlętami”.

– Przyczyna tej decyzji jest tylko jedna. Zachorowała moja mama i muszę jej poświęcić swój czas. Bardzo bym chciał pomóc zebrać się „Orlętom” w sobie. Miałem już podobne sytuacje, że ratowałem drużyny spadające w lidze i w Łukowie, i w Sokołowie podlaskim. Jestem zdania, że powiodłoby się i teraz w „Orlętach”. Tym razem jednak przyczyny osobiste każą mi zająć się rodziną – powiedział nam trener W. Grula.

A więc „Orlęta” nadal nie mają trenera, a przed dyrekcją i Zarządem klubu stoi bardzo poważne zadanie, by jak najszybciej zatrudnić odpowiedniego szkoleniowca. (pgl)

http://www.tygodnik.siedl...aja.trenera.htm

fredek889

Wysłany: 2009-06-25, 16:20   

a więc nadal nie ma trenera.... tylko ciekawe kto w tej sytuacji teraz mógłby objąć to stanowisko...

Czubek

Wysłany: 2009-06-25, 16:21   

Suchego wezmą, bo kogo innego :P

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2009-06-25, 16:46   

http://orleta.lukow.pl/Ne...nie_w_orletach/

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

lukowiak

Wysłany: 2009-06-25, 17:06   co bym zrobil

Czubek napisał/a:
Suchego wezmą, bo kogo innego :P

Mozna sprobowac i tak jak piszesz a na trenera juniorow starszych zaproponowac A.Zarzyckiego(jest duza roznica wieku trener-zawodnicy,i mozna sprawdzic czy Zupa potrafilby cos zrobic z mlodziakami)
Ale podstawowym WARUNKIEM budowy NOWEJ DRUZYNY ORLAT jest: zrezygnowanie z P.Ozygaly,D.Dziewulskiego(to jest obowiazek!!) ci ludzie sieja ferment w druzynie a ponadto nic nie wnosza,daja zly przyklad i sa wiekowi!!!Oni musza odejsc dla oczyszczenia atmosfery w druzynie.Innym dalbym szanse,jesli zaczeliby jakies fokstroty czynic automatycznie usunalbym z druzyny.Zostawilbym tez P.Rodaka i obowiazkowo R.Liczewskiego o ile chcialby zostac.Pewny bramkarz daje spokuj w druzynie ,mlodzi nie stresuja sie tak

Odpowiedz do tematu