Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeżeli posiadasz już konto.                         

Poprzedni temat :: Następny temat
Władze klubowe
Autor Wiadomość
Skuter

Wysłany: 2007-01-05, 22:43   

A ja dostalem info, ze podobno zebranie ma nie byc otwarte? Czy ktos wie cos wiecej na ten temat?

Mijam wielu, bardzo wielu smutnych ludzi.
A kilka metrów obok, na środku ruchliwego chodnika,
klęczy kilkunastoletni chłopiec z triumfalnie wyciągniętymi ramionami.
Nikogo nie widzi. Jest w ekstazie.
Klęczy i krzyczy na całe gardło - ORLĘTA ŁUKÓW !!!

Czubek

Wysłany: 2007-01-06, 09:13   

Zadzwońmy do klubu i sie spytajmy :khekhe:
Wątpie żeby było zamknięte, bo w końcu jakby takie miało byś to by je zrobili w klubie, a nie w UM?

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2007-01-06, 14:06   

Cytat:
Radni z MP3 kwestionują metody działania burmistrza Zbigniewa Zemło. Chodzi im o sposób w jaki pozyskano pieniądze na budowę ogrodzenia wokół stadionu. Według radnych, burmistrz zdecydował się na postawienie ogrodzenia pomimo, że nie miał na to zgody Rady Miasta i wystarczających środków finansowych. W ubiegłorocznym budżecie na to zadanie przeznaczone było 90 tys. zł, a inwestycja kosztowała 130 tys. Gdy pierwszy raz burmistrz złożył wniosek o przesuniecie środków na ten cel, rada nie wyraziła zgody. Pomimo to wyłoniono firmę, która podjęła się wykonania ogrodzenia.

W związku z niejasnościami radni MP3 zwrócili się do RIO z wnioskiem o analizę trybu i sposobu realizacji zadania.

[Master TV]

Jeszcze raz na spokojnie przeczytałem art. ze Wspólnoty. I tak:

Cytat:
deficyt prawie 50 tys. zł w klubowej kasie

To jak nie było kasy i już dzisiaj jest? Jakieś papierki za wodę mineralną się znalazły czy co.

Cytat:
Komisja rewizyjna zbierze się w piątek, aby zbadać realizacje budżetu za 2006r. Jeżeli zapewnienia Ksieniewicza się potwierdzą, wówczas zarządowi zostanie udzielone absolutorium i będzie można przystąpić do wyboru nowych
władz

ciekawe co uradzili

Cytat:
Jeżeli nawet nowy zarząd zechce przedłużyć ze mną umowę, to nie mam zamiaru podpisywać nowego dokumentu

Dziwne no nie? bo a) ile razy już dyr. podobno składał rezygnację. b) teraz się umowa skończyła, ale ze starym zarządem by chętnie przedłużył. Z nowym już niekoniecznie.

Cytat:
Wśród odrzuconych był również wniosek
Tadeusza Gruli, od lat związanego z Łukowskim Klubem Sportowym

:fool: Przypominam że ten Grula chyba jako pierwszy podbijał I ligę.

Cytat:
Według obliczeń Jacka Ksieniewicza uprawnionych jest około 250 osób

Gdzie oni są?!

Cytat:
A ja dostalem info, ze podobno zebranie ma nie byc otwarte? Czy ktos wie cos wiecej na ten temat?

Jak wiarygodne to info? Poza tym to też trochę nie trzyma się kupy, bo na zebraniu chcą np. pojawić się ci co złożyli te wnioski o członkostwo i będzie się decydowało "czy tak czy nie". Więc jak im powie się "nie" to co wyproszą ich?

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Czubek

Wysłany: 2007-01-06, 14:29   

Wywiad z Ksieniewiczem, dyrektorem łukowskich Orląt.

Przed rozpoczęciem sezonu zapowiadał Pan walkę o awans.Tymczasem rzeczywistość okazała sie inna...

- Po skompletowaniu w okresie letnim składu drużyny byłem przekonany, że
wzmocnienia w osobach Korycińskiego, Ozygały oraz dwóch obcokrajowców pozwoli nam nawiązać walkę o pierwszą trójke. Niestety nie udało sie, a powodów bylo wiele. Moge śmiało powiedzieć, że więcej spodziewaliśmy sie po Pawle Korycińskim. Jednak po powrocie z Sokołowa Podl. nie prezentował już tak wysokiej formy jak wówczas kiedy od nas odchodził. Nie bez znaczenia był też fakt utraty przez Orlęta pierwszego bramkarza Krzysztofa Stężały, który w przerwie letniej odszedł do Radzynia Podl. Zawiedli rownież zawodnicy czarnoskórzy Richard i Junior. Więcej od nich oczekiwaliśmy. Wpływ na ich postawe miała zapewne bariera językowa. Zawodnicy Ci władają wyłącznie językiem francuskim ciężko bylo im wytłumaczyć co mają robić na boisku.

Warto, więc było sprowadzać do Łukowa obcokrajowców? Pieniądze z tytułu ich utrzymania można było przeznaczyć na inny cel związany z działalnością klubu.

- W maju kiedy testowaliśmy tych zawodników nie wiadomo było w jakiej sytuacji
znajdzie sie zespół po zakończeniu rundy. Nie wiedzieliśmy wówczas kto do nas
przyjdzie a kto odejdzie. Należało różnymi metodami łatać braki kadrowe i myśleć o przyszłości klubu, aby nie zostać z 11-osobowa kadrą. Skoro nadarzyla się okazja skorzystaliśmy z niej i wzmocniliśmy zespół tymi pilkarzami. Klub nie ponosił w związku z ich utrzymaniem dużych kosztów. Ich pobyt w Łukowie finansowany był przez prywatnych sponsorów między innymi wlaściciela hotelu, który zapewniał im darmowe noclegi. Obydwaj zostaną w Orlętach tylko dlatego, że otrzymali status uchodźców w związku z czym klub nie będzie ponosił żadnych kosztów związanych z ich utrzymaniem.

Czy pozyskanie Richarda i Juniora do Łukowa to nie był wymysł prezesa Sycha, który poprzez ich transfer do Orląt chciał osiagnąć sukces licząc, że dobrymi wynikami zamknie usta wielu krytykom jego poczynań?

- Prezes Sych nie decydował sam o pozyskaniu tych zawodników. Decyzje o
pozyskiwaniu piłkarzy są decyzjami strategicznymi i podejmuje je zawsze zarząd
klubu. Tak też było i w tym przypadku, Ale zanim to nastąpiło trener musiał ocenić wartość tych zawodnikow dla zespołu. Uznał widocznie, że sie nadają a mając w perspektywie niepewną sytuację kadrową w klubie postanowiono, że ci zawodnicy zasilą barwy Orląt.

Z końcem roku skończyła sie Panu umowa z klubem. Czy zamierza się Pan po raz kolejny ubiegać o stanowisko dyrektora Orląt?

- Nie podjąłem jeszcze decyzji (rozmowa z początku grudnia). Być może zarząd zechce przedłużyć ze mną umowę, być może zostanie ogłoszony konkurs na nowego dyrektora. Czy w nim wystartuje? Trudno powiedzieć. Może, jednak zechce trochę odpocząć od tej pracy bądź co bądź stresującej. Zupełnie inaczej postrzegałem te prace 5-lat temu kiedy za namową Arkadiusza Kaszni objąłem obowiązki dyrektora. Mieliśmy wówczas wiele pomysłów na rozwój sportu w Łukowie. Mogliśmy stworzyć piłkarzom odpowiednie warunki. Z czasem
jednak ten entuzjazm przygasł,w zarządzie zaszły zmiany, klub przestał dobrze
funkcjonować. Zaczeły sie rożnego rodzaju przepychanki, między innymi z piłkarzami o pieniądze. Jeżeli klub nadal ma funkcjonować tak jak teraz to niema sensu, abym w nim pracował i dalej wysluchiwał, że coś jest źle, że czegoś brakuje.

Na początku sierpnia ubiegłego roku złożył Pan rezygnację z funkcji dyrektora
klubu. Zarząd jej nie przyjął. Przepisy Kodeksu Cywilnego mówią jednak, że umowa zlecenie, a na takiej podstawie był Pan zatrudniony wygasa w chwili złożenia rezygnacji. Dlaczego nie skorzystal Pan z tej możliwości i do końca trwał na stanowisku dyrektora
?

- Muszę przyznać, że chciałem odejść już na początku ubiegłego roku. Zdawałem sobie wówczas sprawę, że ciężko będzie utrzymać klub z samej dotacji Urzędu Miasta. Należało, więc pozyskiwać środki z zewnątrz. Jednak zaangażowanie w to reszty członków klubu było bardzo małe Uznałem więc, że może zmiana dyrektora przyczyni sie do tego, że klub wyjdzie na prostą, a pozostali członkowie zaczną pracować dla dobra klubu. Zostałem tylko na prośbę prezesa Sycha, który przekonywał, że skoro wspólnie rozpoczeliśmy te
4-letnią kadencję to dobrze było gdybyśmy razem ją zakończyli. Zapewne trudno byłoby nowemu dyrektorowi objąć klub w sytuacji w jakiej się wówczas znajdowalł gdzie wydatki były ogromne i przewyższały naszą dotację. Uległem więc namowom prezesa oraz zarządu uznałem, że nie fair byłoby opuszczać klub na poł roku przed końcem kadencji i postanowiłem wypełnić umowe.

Mowiło się, że złożył Pan rezygnację, gdyż nie potrafił się Pan dogadać z prezesem Sychem, czy to prawda?

- Prowadzenie instytucji takiej jak klub sportowy nie jest łatwe, tym bardziej, że
pieniądze, które otrzymywaliśmy na działalność wcale nie były wysokie. Sytuacja
finansowa klubu nie bywa więc ciekawa. Do tego doszły jeszcze problemy organizacyjne i kadrowe w drużynie. Nikt nie myślałl wówczas jakie czynności należałoby podjąć, aby to wszystko naprawić. Dochodziło wtedy do różnego rodzaju spięć. Pojawiał się więc moment zwątpienia kiedy człowiek mówił sobie, mam już tego wszystkiego dość ile można prowadzić ten klub bez żadnego wsparcia. Należało, jednak przetrwać te trudne momenty i dalej ciągnąć ten wózek.

Niektórzy twierdzą, że został Pan tylko dlatego, że nęciła Pana pensja za pracę w klubie wynosząca prawie 1400 zł. miesięcznie. Wszak nie jest tajemnicą, że buduje pan dom a to dość wysoka suma na podreperowanie budowlanego budżetu.

- Każdy kto wykonuje jakąś prace oczekuje za nią odpowiedniej zaplaty. Czy jest to wysoka kwota? Dla wielu z pewnością tak, ale sądze, że są też tacy, którzy za te pieniądze nie chcieliby pracować w Orlętach i zajmować sie wieloma problemami klubu. Dla mnie ta kwota byla odpowiednia i nigdy nie zabiegałem o to żeby była wyższa, a należy pamiętać, że część z tej kwoty przeznaczałem na działalność klubu między innymi na wyjazdy w celach slużbowych. Ludzie mnie rozliczają, ale nikt nigdy nie zapytał ile zdrowia zostawiłem w tym klubie. Zanim trafilem do Orląt pracowałem na basenach i myślę, że gdybym tam teraz wrócił poświęcił bym tam na prace mniej czasu, a pieniądze miałbym znacznie wyższe.

Źródło: Wspólnota Powiatowa

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2007-01-07, 20:55   

działo się sporo... było ciekawie. Trudno mi to nawet streścić, moze jutro to zrobię.

Najważniejsze:
- przyjęto nowych członków aczkolwiek nieco dziwnie (dziwnie też odrzucono ich pierwotne wnioski)
- z ubiegania o reelekcję zrezygnował J.Sych
- o fotel nie ubiegali się również Trybonie, Kasznia, Kucharski czyli te bardziej znane nazwiska
- ostatecznie nie wybrano prezesa - jedyny kandydat W.Zakrzewski przegrał głosowanie 17-33
- wybrano zarząd i to on ma zadecydować czy wybierze prezesa ze swojego grona czy zwoła jeszcze jedno zebranie tylko dla wyboru prezesa.
- zaszczyt liczenia głosów przypadł min. jednemu z naszych forumowiczów - fakt, że bardzo dawno go nie było ale jednak :)

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

piwek

Wysłany: 2007-01-07, 21:06   

Szczerze mówiąc to nie wierzę w to, że będzie lepiej, ale mam nadzieję na chociażby małe zmiany.

Czubek

Wysłany: 2007-01-07, 21:41   

No and1 gdzieś zaginął :D
Heh tak jak juz kiedys wspominałem - trudno jest znaleźć godnego kandydata na prezesa, który nie bałby sie podjąć takiego wyzwania...

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2007-01-08, 12:58   

07.01.07 Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze w ŁKS Orlęta Łuków
Brak odważnych czyli bezkrólewie w Orlętach

Na niedzielę 7 stycznia zaplanowano Walne Zebranie Sprawozdawczo - Wyborcze w klubie ŁKS Orlęta Łuków. O tym spotkaniu głośno było już od dawna. Lokalne media szeroko informowały o sytuacji w klubie. Przypomnijmy, że pierwsze zebranie miało odbyć się w grudniu ale zostało odwołane ze względów proceduralnych. Tuż przed godziną 15.00 sala konferencyjna Urzędu Miasta w Łukowie zaczęła się wypełniać. Kilka minut po „godzinie zero” prezes Jarosław Sych zakomunikował, że na sali znajduje się zbyt mała ilość członków stowarzyszenia (80 na 200) w związku z czym zebranie nie może odbyć się w I terminie. II termin zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami zaplanowano na ... 15.30. Wtedy zebranie można już było rozpocząć bez względu na ilość obecnych. Ciekawostką jest, że dużą część obecnych członków stanowili piłkarze pierwszej drużyny i zawodnicy sekcji juniorskich z uprawnieniami do głosowania. Na przewodniczącego obrad wybrano Jerzego Kamińskiego – dotychczasowego członka zarządu ŁKS. Kolejnym punktem zebrania było przyjęcie harmonogramu obrad i ewentualne wniesienie poprawek. Obecni na sali domagali się wyjaśnień od Zarządu, dlaczego odrzucone zostały wnioski nowych członków o przyjęcie do grona stowarzyszenia. Prezes Sych powołując się na status stowarzyszenia ŁKS komentował, że o przyjęciu nowych członków może decydować Zarząd. Podjął on taką, decyzje gdyż wnioski zostały złożone zbyt późno, jednak ich rozpatrzenie miało nastąpić w najbliższej przyszłości. Wtedy głos z sali zabrał Arkadiusz Kasznia i również powołując sie na status stwierdził, że “Zarząd może podejmować decyzje gdy jest Zarządem”. Wg AK Zarząd sprawował kadencje od posiedzenia 4 lata temu do obecnego. Były poseł wyjaśniał również, że WZSW jako najwyższy organ klubowy może rozpatrzyć wniosek o odwołanie nieprzyjętych członków. I taki właśnie formalny postulat do przegłosowania zgłosił do przewodniczącego obrad. Wtedy rozgorzała gorąca dyskusja między J.Kamińskim, a A.Kasznią o zgodności prawnej takiego postulatu. Kamiński proponował wybranie 10 członków nowego Zarządu teraz, a 5 kolejnych w późniejszym terminie, co A.Kasznia nazwał mętnym tłumaczeniem i zdecydowanie obstawał przy swoim. Przewodniczący Kamiński poddał wniosek pod głosowanie jednocześnie zaznaczając, że gdy zostanie on zaakceptowany przez Walne, on rezygnuje z prowadzenia obrad gdyż “nie będzie sygnował swoją pracą naginania statutu”. Zgromadzeni na sali zgodzili się przyjąć nowych członków, po czym radny Kamiński opuścił stół prezydialny. Obrady wróciły do punktu wyjścia – ponownie nie było przewodniczącego. Na sali zapadła – jak się później okazało nie pierwszy raz tego dnia – cisza. W końcu Tomasz Tryboń zaproponował na przewodniczącego... Arkadiusza Kasznię. “Szanowni państwo, w związku z tym, że nie zamierzam dzisiaj kandydować na żadne stanowiska, dzięki czemu nie dojdzie do niezręcznej sytuacji - zgadzam się i mam nadzieję sprawnie poprowadzić obrady” - powiedział Kasznia i zebranie rozpoczęło się na nowo. Jeszcze raz wprowadzono poprawki do porządku obrad – aktywny zwłaszcza był Tadeusz Borkowski. Przystąpiono też do rejestracji nowych członków (26). Wybrano komisje mandatową oraz uchwał i wniosków. Kolejnym punktem było przedstawienie sprawozdań przez prezesa i dyrektora klubu. Prezes Jarosław Sych opowiadał o minionych 4 latach. Przypomniał o kolejnych zmianach na fotelu prezesa i w zarządzie. Wymienił sukcesy klubu, głównie sekcji zapasów i podnoszenia ciężarów – medale na imprezach rangi Mistrzostw Polski . Z piłkarskich przypomniał o 3 miejscu seniorów w IV lidze i 2 miejscu juniorów starszych w lidze wojewódzkiej. Następnie na mównicę wszedł dyrektor klubu Jacek Ksieniewicz i zdał dokładny bilans finansowy z ostatnich 4 lat działalności klubu czyli na co szły pieniądze otrzymywane przez klub. Poniżej przedstawiamy wysokości budżetów Orląt w poszczególnych latach (w nawiasie wydatki):

2003 – 495 tys pln (513 tys pln)
2004 – 409 tys pln (415 tys pln)
2005 – 460 tys pln (446 tys pln)
2006 – 426 tys pln (429 tys pln)

Z podsumowania jasno wynikało, że największe nakłady idą na sekcję piłki nożnej. Następnie głos zabrał Marek Czerski – przewodniczący Komisji rewizyjnej i powiedział, że komisja ta nie stwierdziła żadnych uchybień w sprawach finansowych klubu i udzieliła absolutorium Zarządowi.
Z sali pojawiły się zarzuty o niegospodarność klubu. Tadeusz Borkowski dopytywał się o “drugie, trzecie i lewe obiegi pieniędzy” powołując się na informacje prasowe. Właściciel hotelu Korona poruszył sprawę utrzymania Kongijczyków Richarda i Juniora za którą klub nie płaci mu. Sprawy finansowe zdecydowanie zdementowała klubowa księgowa. Wypowiedział się również Jacek Ksieniewicz zarzucając innym rozpowszechnianie plotek na temat “jakobym podprowadził z klubu 50 tys zł na budowę domu”. Dyrektor wyjaśnił sytuację oraz zaapelował by nie krzywdzić oszczerstwami jego samego i jego najbliższych.
Wyjaśniono również, że obcokrajowcy dostali status uchodźcy w związku z czym otrzymują pieniądze na utrzymanie od Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, które deponują w klubie i klub wszystkie zaległości ureguluje.
Zasadność sprowadzenia Richarda i Juniora oraz ogólną sytuację w klubie krytykował Tomasz Tryboń wskazując min. marazm w piłce juniorskiej, przez co drużyna seniorów nie ma dopływu nowych zawodników. Wzburzony na te słowa trener młodzieży w klubie Andrzej Czubaszek wskazywał na niezłe wyniki swojej drużyny w rundzie jesiennej. Tryboń odparł, że nie deprecjonuje pracy trenerskiej ani talentu piłkarzy ale warunki w jakich przychodzi im pracować i szkolić się. Tą część dyskusji zakończył Przemysław Tryboń prosząc zgromadzonych o trafne wybory w głosowaniu by klub stanął na nogi. Wypowiedź obecnego trenera Dwernickiego przewodniczący nazwał głosem rozsądku i przeszedł do najbardziej interesującej kwestii zebrania – wyborów. Rozpoczęto zgłoszenia kandydatów na prezesa – zaproponowano min. T.Trybonia, J.Sycha, W.Grulę, B.Kucharskiego, W.Grochowskiego, W.Zakrzewskiego, D.Szustka. Co ciekawe żaden ze zgłoszonych nie wyraził zgody na kandydowanie. Przewodniczący ogłosił przerwę na konsultację kandydatur. Po przerwie sytuacja się nie zmieniła. Kandydaturę zaproponowano min Tadeuszowi Kurkowi, ale również bez zgody. Po raz kolejny propozycje odrzucili Sych i Kucharski. Wszyscy co wcześniej ostro dyskutowali i wytykali błędy nagle ucichli i nie było kandydata. Ostatecznie zdecydował się W.Zakrzewski – pracownik przedsiębiorstwa kolejowego w Siedlcach, na co dzień mieszkający w Łukowie, ojciec 2 zawodników sekcji Orląt.
W międzyczasie gremium udzieliło absolutorium ustępującemu Prezesowi i Zarządowi. Następnie rozpoczęto zgłaszanie kandydatur do nowego zarządu. Spośród wielu nazwisk ostatecznie na liście wyborczej znalazło się 11 osób. Zabrakło min Jarosława Sycha – który odmówił zgody. Podobnie uczynił Grzegorz Rzymowski (tłumacząc to pracą w komisji Sportu w Radzie Miasta, dzięki czemu i tak będzie pracował na rzecz klubu), Tomasz Tryboń. Wiesław Grula zaapelował do trenerów Orląt by zrezygnowali z uczestnictwa w Zarządzie by nie dochodziło do niezdrowej sytuacji, gdyby musieli sami siebie oceniać - “Trenerzy są od trenowania, zarządzaniem klubu niech zajmą się działacze”. Idąc tym tropem wszyscy trenerzy zrezygnowali.W końcu przystąpiono do wyborów. Przewodniczący przypomniał kandydatom jakie są warunki uczestnictwa we władzach klubu (min. brak powinowactwa członków, czy niemożliwość zasiadania we władzach innych związków sportowych rywalizujących z Orlętami) oraz wszystkim członkom zasady głosowania Zebranie mocno się przeciągnęło z powodów logistycznych. Zza stołu prezydialnego A.Kasznia zarzucał dyrektorowi nieumiejętne przygotowanie zebrania – brak kart do głosowania i urny. Ostatecznie nie udało się wybrać prezesa. Głosowało 55 członków, z czego dwa głosy były nieważne. Kandydatura Zakrzewskiego upadła stosunkiem głosów 17-36 (zwykła większość). Wybrano za to Komisję Rewizyjną i Zarząd Klubu. I to właśnie Zarząd zadecyduje co dalej. Czy dokona wyboru prezesa ze swojego grona czy zwoła w najbliższym czasie jeszcze jedno Walne Zebranie – tylko w celu wyboru nowego prezesa. Po zebraniu członków nastąpiło zebranie Towarzystwa Przyjaciół Orląt.

Jak zauważył na początku WZSW ustępujący prezes Orląt Jarosław Sych zebranie cieszyło się dużym zainteresowaniem mediów – przybyli przedstawiciele Master TV, Wspólnoty Powiatowej, Słowa Podlasia i portalu orleta.lukow.pl
Zebrania miało być przełomowe. Czy jednak takim było? Początkowe gorące dyskusje nagle umilkły gdy przyszło do wyborów. Nikt nie chciał brać odpowiedzialności na siebie. Wprawdzie w zarządzie nastąpiła wymiana nazwisk, jednak nie widać by któraś z wybranych osób miała na tyle determinacji by “coś się ruszyło”. Do Zarządu wszedł Tadeusz Grula (dostał prawie 100% głosów) – znakomity przed laty zawodnik Orląt być może jemu uda się pokierować klub w dobrym kierunku.

[orleta.lukow.pl]

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
Ostatnio zmieniony przez Dev 2007-01-08, 23:01, w całości zmieniany 2 razy  

Czubek

Wysłany: 2007-01-08, 14:02   

Dobra robota Dev. :thumbup:
Dev napisał/a:
i portalu orleta.lukow.pl
Ciekawe czy wiedzieli, że tam jesteśmy :khekhe:
Najbardziej wkurzył mnie T.Tryboń, bo najwięcej sie udzielał i myslałem, że mógłby być prezesem ale odmówił, ze względu na "aktualną sytuacje polityczna w klubie".
Dobrze, że T.Grula jest w zarządzie - po cichu myslalem, że on by mógł być nawet prezesem, ale nikt go nie zaproponował. Choć, nie wiem czy by sie zgodził. Jak go spytali czy sie zgadza kandydować do zarządu odpowiedział: "no, mogę spróbować...:)".

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2007-01-08, 15:15   

Jest już nowe info w sprawie prezesa:

Cytat:
Podczas Walnego Zebrania członków Łukowskiego Klubu Sportowego „Orlęta” Łuków, wybrano 11 członków zarządu, 3-osobową komisję rewizyjną, nie wybrano zaś prezesa. Tylko Wiesław Zakrzewski zgodził się kandydować na stanowisko prezesa, ale nie uzyskał większości. Odmówili m.in. Jarosław Sych i Tomasz Tryboń.

W. Zakrzewski został natomiast wybrany przez nowy zarząd na funkcję wiceprezesa i upoważniono do rozmów z burmistrzem Zbigniewem Zemło, na temat przyszłości klubu.

Podczas Walnego Zebrania członków ŁKS „Orlęta” Łuków, które odbyło się 7 stycznia 2007r., delegaci wbrew stanowisku zarządu, postanowili przyjąć do klubu 26 nowych osób.

Chęć przystąpienia do klubu osoby te zgłosiły już listopadzie ub.r. Wówczas to, zarząd który rozpatrywał zgłoszenia, podjął uchwałę o odroczeniu podjęcia decyzji w sprawie przyjęcia tych osób, do momentu powołania nowego zarządu. Delegaci zdecydowali inaczej. Uznali, że sami mogą przyjąć nowych członków, pomimo, iż jak wynika z zapisów statutu, jest to kompetencja zarządu.

[Master TV]

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Spec

Wysłany: 2007-01-08, 21:44   

wow moze w koncu cos ruszy, heh

Czubek

Wysłany: 2007-01-09, 13:08   

Usłyszałem opinie jedną (nie powiem kogo), która głosi, że jak Sych nie jest prezesem to może być jeszcze gorzej, bo nie bedziemy dostawać pięniedzy z miasta, a jak vice-burmistrz był prezesem to to jeszcze jakoś było.
Btw: czy pan Sych jest dalej vice-burmistrzem Łukowa ?

and1

Wysłany: 2007-01-09, 16:03   

a chu* mu w d... za przeproszeniem :| na stanowisku prezesa nie sprawdzil sie, podobnie jak na stanowisku v-ce burmiszcza :P a ile dostaniemy piniedzy zalezy od rady miasta, a jaki jest jej sklad kazdy wie, i moze byc w tym roku krucho...ale trzeba byc dobrej mysli...moze zobacza ze w zarzadzie jes swieza krew to kapna tyle ile potrzeba

Czubek

Wysłany: 2007-01-09, 17:48   

Mamy dwóch (?) radnych w zarządzie, tyle że oni są akurat w opozycji...
A co do zarządu własnie, to 3 członków jest wybranych nielegalnie, bo nie otrzymali 50% głosów - tak przynajmniej pewna znana nam osoba powiada. I powiada też, że sam nie chciał do zarządu wejść, bo tam są sami "papierosiarze itp.."
Kurna, ja chce normalny zarząd i prezesa!!!! :(

Skuter

Wysłany: 2007-01-09, 19:43   

Pan S. zastępcą burmistrza od czasu obecnej kadencji nie jest, Łuków ma narazie tylko jednego wodza naczelnego :khekhe: . Ale nie bójcie się - zawsze jakiś stołek się znajdzie :morda:
Co do radnych - jest Pan G.R., który jest za Orlętami i on nam napewno pomoże, jak nie to już go kościuszkowcy wezmą w obroty :morda:

elip
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-09, 19:49   

ty wez w obroty siebie, bo jestesmy pozbawieni strony od ponad 2 miechow...

Skuter

Wysłany: 2007-01-09, 19:56   

W ilu tematach to jeszcze przypomniesz? 5, 10, 15? Może specjalny dział chcesz?

elip
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-09, 20:04   

zaraz zrobie sobie w HP ;-)

lukowiak
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-09, 21:22   

Sk8ter napisał/a:

Elip ma racje!!!Wez sie do roboty a nie "masz slomiany zapal"
Udowodnij sobie ze potrafisz cos zrobic konkretnego!!!

LEGION_UKF

Wysłany: 2007-01-09, 22:17   

Choobec napisał/a:
powiada też, że sam nie chciał do zarządu wejść, bo tam są sami "papierosiarze itp.."

Radze ci sprawdzic kto jest dokladnie i jacy to ludzie bo np jest taki Zygmunt C zajebisty facet co wiem ze jest kumaty elip go powinien znac mieszka za nim w bloku i gra z nami w siate i w noge jest moj stary grula jankowski mechanik z Łukowa wiec nie wiem ilu tam jest tych niby fajkarzy albo jak ty to okreslasz mianem itp...<<to pozostawie bez zbednych komentarzy pozwolisz :doh:

[ Dodano: 2007-01-09, 22:19 ]
lukowiak napisał/a:
Sk8ter napisał/a:

Elip ma racje!!!Wez sie do roboty a nie "masz slomiany zapal"
Udowodnij sobie ze potrafisz cos zrobic konkretnego!!!

proponuje udzielic mu pomocy wtedy bedzie szybciej bo moze chlopaczyna niema czasu albo cos....ja np niemam pojecia takiego zeby odjebac nam zajebista stronke :crazy:

[ Dodano: 2007-01-09, 22:42 ]
http://www.telewizja.luko...id=News&news=76 a skomentuje to tak panowie dzialacze byli co wy zrobiliscie dla klubu......kurw.. ma... stolki sie pokonczyly i teraz trzeba plakac ze pan Dyrektor niema pracy ze niektorzy dzialacze nie beda mieli np darmowego karnetu.....ja to sobie tak tlumacze a pozatym jeszcze nowy zarzad nie dziala a oni juz mowia ze nie pozyskaja srodkow czy cos...jest pan Szustek jest Burmistrz ktory wraz ze swoja koalica ma wiekszosc wiec mysle ze nie bedzie gorzej..moze byc tylko lepiejchyba ze gorzej to spadek do 5 ligi a to nie grozi chocby Orleta mialy grac juniorami i starszymi pilkarzami sprzed lat nawet Stefciem Bublikiem ktory teraz juz z kariery nic niema
http://www.telewizja.luko...id=News&news=77 a ten nowy material no coz daj Boze zeby ten pan mial duzo zapalu i slowa przekladal na czyny i zeby wkoncu Orleta byly zespolem srodka tabeli 3 ligii

kOyot

Wysłany: 2007-01-10, 12:42   

Co do tego, że było to niezgodne ze statutem to prawda bo prezesa nie może wybrać walne zgromadzenie tylko władze klubu.

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2007-01-10, 13:25   

kOyot napisał/a:
Co do tego, że było to niezgodne ze statutem to prawda bo prezesa nie może wybrać walne zgromadzenie tylko władze klubu.

no chyba jednak może jak najbardziej. to mi wychodzi na nosens gdyby prezesa mógł wybierać tylko zarząd. Bozatym i tak Walne nie wybrało prezesa :morda: Raczej chodzi o tych nowych członków i tą większość przy głosowaniu na zarząd.

Cytat:
a ile dostaniemy piniedzy zalezy od rady miasta, a jaki jest jej sklad kazdy wie, i moze byc w tym roku krucho...ale trzeba byc dobrej mysli...moze zobacza ze w zarzadzie jes swieza krew to kapna tyle ile potrzeba

właśnie :( Ale nei zgadzam się z opinią Master że to źle że sa nowi członkowie. Bardzo dobrze. Tego Celińskiego kojarzę - przynajmniej na mecze chodzi!

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

kOyot

Wysłany: 2007-01-10, 15:23   

Dev napisał/a:
kOyot napisał/a:

no chyba jednak może jak najbardziej. to mi wychodzi na nosens gdyby prezesa mógł wybierać tylko zarząd. Bozatym i tak Walne nie wybrało prezesa :morda: Raczej chodzi o tych nowych członków i tą większość przy głosowaniu na zarząd.

Ale tak jest w statucie napisane wiem od członka stow. :morda: Zarząd/stow. liczy 50 paru członkow i oni powinni wybrac prezesa.

Czubek

Wysłany: 2007-01-10, 18:06   

kOyot - na walnym zgromadzeniu głosowali ci, którzy mieli mandaci czyli członkowie klubu. Wszystkich jest ich ponad 250 chyba a na Walnym było uprawnionych do głosowania chyba....64? Tak więc mówiąc, że wybiera Walne no to ma sie na mysli tych ludzi uprawnionych do głosowania. Jasne ? :)

LEGION_UKF napisał/a:
Choobec napisał/a:

powiada też, że sam nie chciał do zarządu wejść, bo tam są sami "papierosiarze itp.."

Radze ci sprawdzic kto jest dokladnie i jacy to ludzie bo np jest taki Zygmunt C zajebisty facet co wiem ze jest kumaty elip go powinien znac mieszka za nim w bloku i gra z nami w siate i w noge jest moj stary grula jankowski mechanik z Łukowa wiec nie wiem ilu tam jest tych niby fajkarzy albo jak ty to okreslasz mianem itp...<<to pozostawie bez zbednych komentarzy pozwolisz

To nie jest moje zdanie, tylko tak jak napisałem pewnej osoby z klubu, więc nie mów, że ja określam kogoś czy coś...Po prostu przytoczyłem kogoś słowa. Choć mysle, że mówiąc tak ta osoba nie miala na mysli wszystkich, którzy weszli do zarządu.
LEGION_UKF napisał/a:
jest pan Szustek

Tyle że on jest w opozycji.

and1

Wysłany: 2007-01-10, 20:25   

nawet nie jestescie swiadomi ilu na prawde czlonkow klubu mialo prawo glosu ale przemilcze ta kwestie... :-P co by nie bylo taki zarzad na pewno jest lepszy od poprzedniego...nie sa to ludzie z tzw. elit politycznych Lukowa, jezelio czyms taki mozna mowic, i to juz jest pozytyw

czaki90

Wysłany: 2007-01-10, 21:05   

Moze w koncu jakis pozytek bedzie z zarzadu i dzialalnosci klubu :-)

Czubek

Wysłany: 2007-01-10, 21:08   

and1 napisał/a:
co by nie bylo taki zarzad na pewno jest lepszy od poprzedniego...nie sa to ludzie z tzw. elit politycznych Lukowa, jezelio czyms taki mozna mowic, i to juz jest pozytyw

Tu sie zgodze z tobą. Bo jeśli z tych "elit" by byli, to byliby tylko dla "ozdoby". A tak są normalni ludzie związani z Orlętami, którzy chcieliby coś zrobić dla klubu...
Myle sie czy nie?! :crazy:

czaki90

Wysłany: 2007-01-10, 22:17   

Dobrze prawisz :-D

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2007-01-11, 12:18   

kOyot napisał/a:
Dev napisał/a:
kOyot napisał/a:

Ale tak jest w statucie napisane wiem od członka stow. :morda: Zarząd/stow. liczy 50 paru członkow i oni powinni wybrac prezesa.

Zarząd ustępujący napewno nie był aż tak ogromny (zresztą na starej stronie było napisane kto jest członkiem Zarządu), a ilość zwykłych (takich co każdy nim może być) członków Klubu (forma organizacyjn to stowarzyszenie) na pewno nie była tak mała (liczby które podawał czubek).

Czekam na jakieś decyzje tego zarządu. Czekam aż W.Zakrzewski pogada z burmistzrem. Czy to jakiś wielki problem?

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2007-01-13, 09:53   

Walne zebranie członków nie przyniosło rewolucji.
“Orlęta” mają nowy zarząd, ale nie mają prezesa.

Walne zebranie członków łukowskich “Orląt” miało być lekarstwem na złą sytuacją, jaka przez ostatnie miesiące panuje w klubie. Miało być, ale nie było. Walne wybrało nowy zarząd, nie ma jednak prezesa. Jarosław Sych nie ubiegał się o reelekcję. Pat w klubie nadal trwa.

Zebranie zaczęło się od wyboru przewodniczącego. Na wniosek Jarosława Sycha został nim Jerzy Kamiński. Tomasz Tryboń zgłosił wniosek, aby wal;ne przegłosowało przyjęcie do klubu 34 nowych członków. Przypomnijmy, propozycja ta była już wysuwana w czasie pierwszego zebrania walnego w grudniu. Wówczas zarząd odrzucił kandydatury proponując aby te osobo zostały włączone w poczet członków klubu po zebraniu walnym 7 stycznia.Staremu zarządowi było to nie na rękę, gdyż nowi członkowie zyskiwali automatycznie prawo głosu. Przed zebraniem zarząd, prezes Sych i dyrektor Ksieniewicz nie mieli najlepszych notowań

Kasznia kontra Kaminśki.

Wniosek Trybonia nie spodobał się przewodniczącemu Kamińskiegu, który argumentował, że zgodnie ze statutem klubu tylko zarząd ma prawo przyjmować nowych członków. Z pomocą Tomaszowi Tryboniowi przyszedł Arkadiusz Kasznia. - Walne posiada kompetencje rozpatrywania odwołań od tego co uchwalił zarząd – mówił były poseł. Napiętą sytuację próbował załagodzić Marek Czerski, przewodniczący komisji rewizyjnej. - Wnioskuję aby najpierw dokonać niezbędnych zmian w statucie klubu. Nie chcę, abyśmy sprzeczali się odnośnie interpretacji przepisów – argumentował Czerski. Jego wniosek nie zyskał poparcia. W pewnym momencie walne przerodziło się w rozgrywkę Arkadiusz Kasznia kontra Jerzy Kaminski i Jarosław Sych.W końcu po kilku minutowej przepychance walne zdecydowało, że nowi członkowie w trybie odwołania od starej decyzji, mogą zostać przyjęci. Na znak protestu Jerzy Kamiński zrezygnował z dalszego przewodzenia zebraniu. Jego miejsce zajął Kasznia.

Zarząd dostał absolutorium

Walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze było rozliczeniem starego zarządu klubu za działalność ostatnich 4 lat.z działalności zdał prezes Sych, o finansach klubu mówił pełniący obowiązki dyrektora Jacek Ksieniewicz. Odniósł się także do zarzutów, jakie stawiają mu niektórzy członkowie klubu. - Mówiąc, że zawłaszczam jakieś pieniądze klubowe, robicie krzywdę mi i mojej rodzinie – argumentował Ksieniewicz. - Wolę dołożyć do tego klubu 10 zł, niż wziąć niezgodnie z prawem choćby złotówkę. Członkowie klubu zarzucili obecnemu zarządowi, że rok 2006 klub zamknął długiem 37 tys. W swoim sprawozdaniu komisja rewizyjna, ustami Marka Czerskiego oceniła politykę finansową za przejrzystą i wzorową. W czasie głosowania nad absolutorium dla zarządu większość delegatów udzieliła mu poparcia. Prezes Sych i dyrektor Ksieniewicz mogli odetchnąć z ulgą.

Wybory nowych władz nierozstrzygnięte

Najwięcej zamieszania przyniosły wybory nowych władz klubu. Nie było chętnych, aby stanąć do walki o fotel prezesa. Kolejno odmawiali Jan Dmowski, Dariusz Szustek, Tomasz Tryboń i Jarosław Sych. W tym momencie przewodniczący zebraniu Kasznia zarządził przerwę, aby dać czas delegatom na powtórne zastanowienie się nad kandydaturami. Po przerwie pojawiły się 3 kandydatury. Bogdan Kucharski, właściciel “Drogbudu” odmówił przyjęcia propozycji kandydowania, tłumacząc się względami zawodowymi. Po raz kolejny propozycji nie przyjął J.Sych. Na placu boju pozostał jedynie, znany w wąskim gronie Wiesław Zakrzewski, na co dzień pracownik Spółki Kolejowej w Siedlcach. Powstał pat. Część delegatów wnioskowała nawet, aby na tym walnym nie wybierać prezesa. Ostatecznie wybory odbyły się z ustaleniem, że Wiesław Zakrzewski będzie pełnił swoją funkcję na okres próbny – jednego miesiąca. W tajnym głosowaniu Zakrzewski otrzymał 17 głosów poparcia przy 36 przeciw. Klub został bez prezesa. Nowo wybrany zarząd zdecydował aby powierzyć W.Zakrzewskiemu fotel viceprezesa. Dogra wyboru prezesa może być trojaka. Po pierwsze, członkowie zarządu mogą wybrać go spośród siebie. Po drugie w zarządzie są jeszcze 4 wolne miejsca i prezesem może zostać ktoś z tej czwórki. Po trzecie zarząd może zwołać nowe walne. Póki co żadne nazwiska ewentualnego prezesa nie padają. - Daliśmy sobie czas do namysłu – powiedział Wspólnocie Dariusz Szustek, nowo wybrany członek zarządu.

Od Autora:

Po Walnym Orlęta podzieliły się na co najmniej dwa obozy: zwolenników starego zarządu i jego krytyków. Jarosław Sych dwukrotnie odmówił przyjęcia propozycji kandydowania na fotel prezesa. Wcale mu się nie dziwię, gdyż jego prezesura kończyła się w świetle nie najlepszej sytuacji w klubie.. Obóz Arkadiusza Kaszni także nie chciał brać odpowiedzialności za klub. Ani Arkadiusz Kasznia, z przyczyn formalnych, ani Tomasz Tryboń nie startowali w wyborach do nowego zarządu klubu. Nowy zarząd i prezes będą musieli przede wszystkim dogadać się z burmistrzem i Radą Miasta, bo to miasto jest największym płatnikiem dotacji na klub. Bez poparcia władz Łukowa przyszłość klubu przedstawia się w czarnych barwach. Oby tak nie było.

Skład nowego Zarządu:

Janusz Lisiewski, Cezary Żaromski, Antoni Jankowski, Zygmunt Celiński, Zygmunt Kazimierz Celiński, Krzysztof Krystecki, Mariusz Ozygała, Dariusz Szustek, Tadeusz Grula, Zbigniew Niebrzegowski, Wiesław Zakrzewski.

[Wspólnota; Łukasz Prusak]

To tyle o Wyborach, teraz o plamie na uroczystościach w BOZPN. Nie będę wszystkiego kopiował, tylko interesujący nas fragment.

Łuków dał plamę bo...

Wielu przedstawicieli klubów zrzeszonych w strukturach BOZPN wręczyło na ręce prezesa związku pamiątkowe puchary oraz listy gratulacyjne, a w swoich wystąpieniach pochlebnie wypowiadali się o działalności związku. [...]
Zabrakło w tym gronie łukowskich Orląt – jednego z piłkarskich filarów na południowym Podlasiu. W kuluarach dało się usłyszeć niezbyt pochlebne komentarze między innymi taki, że “Łuków schodzi na psy”. Rozczarowany tym faktem był Arkadiusz Kasznia, prezes BOZPN, przez wiele lat prezes łukowskiego klubu. - Pomimo, ze już od roku nie jestem z tym klubem związany, to jednak nadal wielu mnie z nim kojarzy. Niezręcznie mi więc było tłumaczyć się za Orlęta i ich działaczy. Wielu gości, wiele klubów, nawet z tych niższych lig zdobyło się na podziękowania dla BOZPN. Mimo, iż z Orląt wyróżnionych było kilka osób, na spotkanie przybyli tylko prezes Jarosław Sych i trener Andrzej Suchodolski. Odebrali jedynie medale i wpadli na przekąski. - skomentował Kasznia.

Prezes nie dopilnował sprawy.

- Orlęta w strukturach BOZPN są od niedawna (1999 rok). Zarząd klubu nie zajął stanowiska w uhonorowaniu związku przez nasz klub. Zakup pamiątkowego pucharu wiązałby się z dodatkowym kosztem. List gratulacyjny powinien być jednak zawieziony. Niestety nie dopilnowaliśmy tej sprawy. Przypomnieliśmy sobie z trenerem o tym w drodze do Białej Podlaskiej – powiedział Wspólnocie Jarosław Sych, prezes łukowskiego klubu.

[Wspólnota; Łukasz Prusak]

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

1) Jest 2 radnych w Zarządzie. Boję się by nie było "niszczenia" klubu przez RM polegającego na drastycznym obniżeniu dotacji.

2) Podoba Wam się tłumaczenie "przypomnieliśmy sobie w drodze?" :crazy:

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

and1

Wysłany: 2007-01-13, 18:15   

qrfa, Stoczek mogl kupic jakis puchar a nasi nie?? porazka na calej linii...

lukowiak
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-13, 19:53   

and1 napisał/a:

A ja uwazam ze slusznie zrobiono!!!
Klub lukowski to solidna firma zeby sie klaniac "kazdemu"a po drugie MY tzn lukowianie jestesmy stosunkowo krotko w BOZPN.
Zapytam Was jeszcze moze chcielibyscie skladac gratulacje SPOMLEKOWI badz Huraganowi (jak w tym roku wejdzie do 4 ligi)
Zapmietajcie sobie jedno :oprocz AZS-u terazniejszego Podlasia to zaden klub pod bandera BOZPN nie ma takich OSIAGNIEC i sukcesow!!!!A ponadto jedynie Orleta Lukow NIGDY nie wystepowaly na 5-iato ligowym froncie!!!!!

[ Dodano: 2007-01-14, 10:51 ]
and1 napisał/a:

Powiem WAM JEDNO:80% Was sa to tzw.choragiewki!!!!
Bez ambicji ,bez ZASAD itp!!!!
Chlopcze o ksywce and1= jak ty mozesz pisac ze Stoczek kupil puchar a Orleta Lukow NIE!!!!
Synku!!! TY chcesz zeby Lukow "klanial"sie kazdej druzynce z BOZPN? Tu w BOZPN zaden zespol praktycznie NIE MOZE konkurowac z klubem lukowskim!!!!Zaden klub w BOZPN NIE MA takich Osiagniec!!!!
Synku nie wkurwiaj mnie!!!! poczytaj sobie a potem pisz!!!!
Lukow NIGDY NIE BEDZIE "czapkowal" frajerskim klubom!!!!
A jesli zacznie "czapkowac" tak jak Ty bys chcial TO bedzie oznaczalo "DNO Lukowskiego klubu"
Bylismy Soba,jestesmy Soba ---Musimy BYC SOBA!!!!

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2007-01-14, 11:14   

Znowu Ci odwala? Co ma piernik (Radzyń) do wiatraka (związku piłki nożnej). Będąc już BOZPNie wygraliśmy 3 razy Puchar Polski, dzięki czemu min pokazaliśmy się w centralnym PP. Ten argument jest kretyński, bo jak nie BOZPNowi to powinniśmy coś wysłać np. Siedleckiemu Związkowi, który jubileusz obchodził na początku grudnia. A tak się też nie stało.
To nie jest kłanianie się dla Miedzyrzeca czy Stoczka ale podziękowanie za organizacje rozgrywek dla związku. Inne drużyny nie mają nic do tego.

To w takim razie po co tam jechali? Żeby się nawpierdalać i vd napić? Dając list gratulacyjny to co robimy - "czapkujemy" Radzyniowi? co mnie do chuja pana obchodzi Radzyń czy Międzyrzec. Interesuje mnie że Łuków spada na psy.

Ta solidna nasza firma takim zachowaniem podupada.

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

and1

Wysłany: 2007-01-14, 13:43   

panie lukowiak, puchar ten mial byc dla BOZPN jako dla struktury a nie dla druzyn ktore funkcjonuja w strukturach BOZPN. Troche w tym klubie juz "siedze" i wiem jak to wyglada i nadal nie rozumiem Twojego przeadzonego lokalnego patriotyzmu...
ten klub juz od n-lat nie jest solidna firma i zaczynam powatpiewac czy jeszce ma szanse byc...

lukowiak
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-14, 18:53   

Dev napisał/a:
Znowu Ci odwala? Co ma piernik (Radzyń) do wiatraka (związku piłki nożnej). Będąc już BOZPNie wygraliśmy 3 razy Puchar Polski, dzięki czemu min pokazaliśmy się w centralnym PP. Ten argument jest kretyński, bo jak nie BOZPNowi to powinniśmy coś wysłać np. Siedleckiemu Związkowi, który jubileusz obchodził na początku grudnia. A tak się też nie stało.
To nie jest kłanianie się dla Miedzyrzeca czy Stoczka ale podziękowanie za organizacje rozgrywek dla związku. Inne drużyny nie mają nic do tego.

To w takim razie po co tam jechali? Żeby się nawpierdalać i vd napić? Dając list gratulacyjny to co robimy - "czapkujemy" Radzyniowi? co mnie do chuja pana obchodzi Radzyń czy Międzyrzec. Interesuje mnie że Łuków spada na psy.

Ta solidna nasza firma takim zachowaniem podupada.

Wedlug mnie to Nikt z Lukowa nie powinien jechac na taki Zjazd!!!Wedlug mnie jadac tam musisz sie "witac"z tamtejsza smietanka druzynkami z bialskopodlaskiego,JA bym osobiscie odbil pileczke tak:"wyslal bym list ".Napewno tym fiutom ze Spomleku czy z MIedzyrzeca nie podal bym reki i nie chcial bym w ich gronie przebywac!!!!

Spec

Wysłany: 2007-01-14, 21:22   

Cytat:
ponadto jedynie Orleta Lukow NIGDY nie wystepowaly na 5-iato ligowym froncie!!!!!
" Bo orlęta jakby sie przyłożyły to by grały w 2 lidze a nie w 4 , piłkarzy nie mamy najgorszych wyczuwam tutaj brak ambicji u naszych graczy.. Niema to jak juniorskie ambicje, bo zawodnicy którzy kiszą się w 4 lidze ileś tam sezonów tracą chyba te ambicje :tired:

Czubek

Wysłany: 2007-01-15, 14:06   

lukowiak a co do Międzyrzeca masz? Im trzeba pogratulować raczej, że nigdy nie byli w 4 lidze nawet, a mają zajebiste zaplecze - chyba 3 boczne boiska jesli sie nie myle.
lukowiak napisał/a:

Może to hasło na flage? :crazy:

Spec

Wysłany: 2007-01-15, 16:09   

Rzeczywiscie dobre haslo :D

lukowiak
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-15, 17:18   

Tak to haslo odzwierciedla historie oraz powinno byc haslem dajacym przyklad jaka Droga Isc ,czym Wszyscy zwiazani z klubem maja sie kierowac!!!!

Nigdy Orleta Lukow nie liczyly na sasiednie kluby ,zawsze gralismy swoje,potrafilismy zespoly z regionu Wypunktowac zeby pokazac kto w regionie rzadzi.Szkielet zespolu ZAWSZE opieral sie na lukowiakach---czyli typowy przyklad lokalnego patryjotyzmu

and1

Wysłany: 2007-01-15, 17:38   

z kolega lukowiakiem sie po czesci zgodze: byloby lepiej jakby w ogole nie pojechali :P
szkoda ze nie wszyscy, szcegolnie wladze klubowe, ida ta droga...

Czubek

Wysłany: 2007-01-15, 18:05   

A dziś podpisałem sie pod wnioskiem o zwołanie kolejnego walnego zgromadzenia... ;)

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2007-01-15, 18:28   

Choobec napisał/a:
A dziś podpisałem sie pod wnioskiem o zwołanie kolejnego walnego zgromadzenia... ;)

tylko czy przyjdzie ktoś na to zebranie z mocnym postanowieniem kandydowania

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

and1

Wysłany: 2007-01-15, 20:10   

a gdzie taki wniosek daja??:>

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2007-01-16, 12:16   

Wczoraj o 18 miało odbyć się pierwsze zebranie nowego zarządu.

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Zimorodek

Wysłany: 2007-01-16, 13:49   

No i się odbylo , cos istotnego zarządzili??

Czubek

Wysłany: 2007-01-16, 13:57   

Zastanów się nad sensem twojego posta. Skoro wiesz, że sie odbyło to, no to pewnie i wiesz co sie na nim działo, więc po co sie pytasz - sam nam powiedz!

A tak na poważnie to heh nie miałem dziś rano jak sie zapytać pana Gruli w szkole czy coś wie, ale jak dobrze pójdzie to może dziś jeszcze bede coś wiedzial od mojego źródła (wtajemniczeni wiedzą ocb :khekhe: )
A i jeszcze w gazecie też napisali wypowiedź jednego z zawodników naszych "są dwa scenariusze: albo dojdzie do nowych wyborów i sie wszystko ustabiluzuje albo Orlęta będą grać w przyszłej rundzie juniorami"
Lol, brzmi to nieciekawie!

LEGION_UKF

Wysłany: 2007-01-16, 15:22   

Jestem po rozmowach z Panem Dariuszem Szustkiem mam z nim kontakt telefoniczny i chcialby on zeby sie spotac 2-3 osoby z klubu kibica w celu wyjasnieniu spraw np darmowe wejscie dla nas na mecze wyjazdy na Orleta czy inne sprawy organizacyjne wiecj jak cos to sie zdecydowac kto chce isc i rozmawiac z panem Szustkiem w tych sprawach no wiadomo z czlonkiem klubu wiec czekam na odpowiedz a co do tego ze w Orletach jest za malo radnych sa jeszcze wolne miejsca z tego co wiem i jest szansa aby inni radni byli w Orletach i ich wspomagali a co do ustalen wczoraj to niemam pojecia czy sa jakies konkrety.......czekam na odpowiedz

[ Dodano: 2007-01-16, 15:26 ]
Choobec napisał/a:
A i jeszcze w gazecie też napisali wypowiedź jednego z zawodników naszych "są dwa scenariusze: albo dojdzie do nowych wyborów i sie wszystko ustabiluzuje albo Orlęta będą grać w przyszłej rundzie juniorami"
Lol, brzmi to nieciekawie!

Z tego co wiem to niema takiej mozliwosci abysmy mieli grac samymi juniorami glupie plotki bylych dzialaczy! a czy moze byc zle???bardziej niz jest??? bo malo prawdopodobne abysmy mieli grac w 5 lidze:D a nawet powiem inaczej po reorganizacji awansujemy 8-) 8-) 8-) bez pomocy starych czlonkow :spy: :ball: PILKA NOZNA DLA KIBICOW

Czubek

Wysłany: 2007-01-16, 15:49   

kurna legion liczyłem na ciebie, że bedziesz coś wiedział :-P
a co do pana Szustka no ja jestem chętny porozmawiać! Myśle, że i jeszcze by sie paru znalazlo, więc skoro tak mówisz to można takie spotkanie zrobić ;]
Co do plotek to podobno prezesem ma być Andrzej Skwarek! I ma dobrać tych 4 czlonkow brakujących...ale to tylko pogłoski.

Skuter

Wysłany: 2007-01-16, 17:47   

Sorka Czubek, ale to nie dla nas "gówniarzy" te rozmowy. Ja proponuje kogos starszego, bardziej doswiadczonego no i z tym calym "jajem". Pozdro :)

LEGION_UKF

Wysłany: 2007-01-17, 08:30   

miejsca jak pisalem sa zostawione chcieli by widziec jeszcze Radnych Miasta w klubie a co do rozmow z panem Szustkiem mowil on o 3-4osobach mysle ze warto bylo by sie wybrac na spotkanie i porozmawiac chocby o wjezdzie za free na stadion bo teraz plot duziiiiiiiiiiiiiii i ciezko wejsc:D

Odpowiedz do tematu