Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeżeli posiadasz już konto.                         

Poprzedni temat :: Następny temat
Władze klubowe
Autor Wiadomość
Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2009-06-17, 12:43   

Jesteśmy inspirujący. A Owad znowu powie, że ktoś kibicami steruje :mrgreen:

Kurde wkurza mnie to. Jest spadek, a nie ma żadnych słów wyjaśnień, tłumaczeń. Jak chłopaki Suchego przejdą Gwarka to w ogóle nasze działaczyki uznają sezon za ociekajacy sukcesem.

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

mali

Wysłany: 2009-06-18, 16:21   

ciekawe jak z kasą czy po spadku coś się zmieni

Radzio

Wysłany: 2009-06-19, 22:16   

haha :D oglądałem master i Prezesa Sycha :) mówił że ten transparent na pewno nie zrobiły osoby które go wywiesiły :D

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2009-06-19, 22:22   

CO WIĘCEJ!

PAN PREZES POWIEDZIAŁ ŻE ROZMAWIAŁ Z TYMI LUDŹMI I ONI MU SIĘ PRZYZNALI ŻE TO NIE BYŁ ICH POMYSŁ!

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Skuter

Wysłany: 2009-06-19, 22:24   

Do sądu! Do sądu!

Panie Prezesie, na prawdę, teraz wykonał Pan kawał zajebistego zadania!

Do sądu! Do sądu!

Mijam wielu, bardzo wielu smutnych ludzi.
A kilka metrów obok, na środku ruchliwego chodnika,
klęczy kilkunastoletni chłopiec z triumfalnie wyciągniętymi ramionami.
Nikogo nie widzi. Jest w ekstazie.
Klęczy i krzyczy na całe gardło - ORLĘTA ŁUKÓW !!!

Czubek

Wysłany: 2009-06-19, 22:27   

czystre skurwysyństwo. PIszemy do Mastera żeby dali na stronie sprostowanie !

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2009-06-24, 19:38   

http://telewizja.lukow.pl...baza=76&film=16

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

and1

Wysłany: 2009-06-24, 20:09   

mówił o wszystkim i o niczym :D oczywiście pochwalił się sukcesami, a o seniorach coś przebaknął :D ale jedno mnie zastanowiło. Kiedy redaktor zapytał o zmiany w zarządzie,nawet o zmianę prezesa Sych powiedział że ta nowa musiałaby być zaakceptowana przez zawodników,sponsorów...a nie decyduje o tym przypadkiem walne zgromadzenie członków klubu?

Czubek

Wysłany: 2009-06-24, 20:09   

a dlaczego ta świnia nakłamała tak o kibicach ?!

Radzio

Wysłany: 2009-06-24, 20:57   

Czubek napisał/a:
a dlaczego ta świnia nakłamała tak o kibicach ?!

sam napisałeś sobie odpowiedź :)

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2009-06-24, 22:37   

kłamca.

co do spraw sportowych: jak on może mówić o postawieniu na młodzież! żadnego stawiania nie było! sukces wyszedł sam. Stawiane było wszystko na seniorów i wszystko było nie tak robione jak trzeba. A teraz jak juniorzy cacy a seniorzy be to nagle zmienili polityke. Postawić na młodzież to oni mogą dopiero teraz.

Daj kamienia

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

and1

Wysłany: 2009-06-24, 22:44   

mnie zastanawiało jak on ma czelność mówić o zapaśnikach...jaka sytuacja w sekcji zapasów jest to każdy widzi.

Czubek

Wysłany: 2009-07-09, 16:40   

W komentarzach ktoś pisał o tym, że w klubie jest jakaś kontrola.
Jak się okazuje to to ponoć nie są plotki...Podobno kontrola wbiła niespodziewanie i pozabierała jakieś dokumenty itp.
Zobaczymy co z tego wyjdzie

Radzio

Wysłany: 2009-07-25, 00:02   

ciekawe jakie ceny biletów ustawi nasze szanowne towarzystwo na ten sezon

LEGION_UKF

Wysłany: 2009-07-25, 09:57   

po piec po dwa ile kto da:D

Radzio

Wysłany: 2009-07-25, 11:39   

co łaska ?? :D

Ardiano

Wysłany: 2009-07-25, 19:23   

hm... to zależy.... jeśli po dwóch pierwszych meczach będzie widać, że coś z nich może być to bilet normalny za 5 pln moge kupić. Jeśli będą odwalać kaszanę, to niech dopłacają, żebym chciał ich oglądać

Katyń 10 IV 1940 - 10 IV 2010 PamiętaMY!

Ardiano

Wysłany: 2009-08-16, 22:07   

będzie post pod postem, ale co tam...

Oświadczam, że w dniu dzisiejszym pałka się przegła. Za taką cenę oglądać taką padakę się nie godzi. Jak powiedziałem przed meczem zamierzam zapytać nasze szanowne kierownictwo, jak wyobrażają sobie dalszą frekwencję przy takich cenach.

Co prawda w klubie ponoć maila nie ma, ale... Szanowny Pan viceburmistrz posiada służbową skrzynkę i zamierzam ją nieco zaspamować. adres to: jsych@um.lukow.pl dostępny z resztą na oficjalnej stronie miasta, więc jak ktoś ma ochotę zapytać o coś Szanownego Pana Prezesa, to może skorzystać. Po to są przecież te maile...

andrzej

Wysłany: 2009-08-17, 13:06   

Czubek napisał/a:
W komentarzach ktoś pisał o tym, że w klubie jest jakaś kontrola.
Jak się okazuje to to ponoć nie są plotki...Podobno kontrola wbiła niespodziewanie i pozabierała jakieś dokumenty itp.
Zobaczymy co z tego wyjdzie

No właśnie.. I coś z tego wynikło?

kapitan_bomba

Wysłany: 2009-08-18, 16:00   

Co do ceny biletów to za 7 zł można wejśc już na 1 ligową Wisłe Płock na sektory A,B,C.
Za to w V(nie lubie nowego określenia IV liga) Dyskoboli Grodzisk Wlkp. kibice wchodzą za darmo.
Jak dla mnie te ceny to parodia.

Ardiano

Wysłany: 2009-08-19, 12:47   

Kasznia napisał/a:
Kibice-zarząd 1:0 czyli pierwsza wojna biletowa
Rzesze fanów dało po dwie stówy, aby móc zobaczyć Madonnę na żywo, a w Łukowie znaleźli się i tacy, dla których oglądanie zadolowolych facjat buca, Waldemara i innych, nie jest warte 7 złotych. Oto stała sie rzecz niewiarygodna: zazwyczj to kibiców nie wpuszcza się na stadion, a w Łukowie odwrotnie: kibice nie chcieli na stadion wejść. Teraz buc i spółka muszą obniżyć wycenę swoich facjat, bo być zbojkotowanym przez własnych kibiców to najgorsza rzecz, jaka może się przydarzyć w sporcie.
Przypomnę, ceny biletów w kwocie 5zł normalny i 3zł ulgowy, a kobiety i dzieci do lat 10 za darmo - ustaliłem jako prezes klubu w 1999 roku i przez 9 lat były niezmienne. Już za rządów mamonolubnego Waldemara odebrano darmowe bilety kobietom, a pozostałym podniesiono. Tłumaczono to nie lada atrakcją, bo 3 ligą (choć była to zreorganizowana czwarta klasa rozgrywkowa). Atrakcja się skończyła, a zamiłowanie do cudzego grosza pozostało, więc buc i spółka nie wrócili do poprzedniego systemu biletowego, bo nie spodziewali się tak ostrej reakcji kibiców.

Zapewne buc znowu napepla mediom, że za bramą stała "piąta kolumna inspirowana przez ludzi związanych ze starym zarządem" albo odwróci kota ogonem i powie, że to były okrzyki poparcia rozentuzjazmowanego tłumu na cześć jego i Waldemara. Co by głupiego nie wymyślił - jest w kropce: jeśli ugnie się przed kibicami i powróci do starego utrwalonego systemu biletowego - wówczas przegra z kibicami (a buc tego nie lubi, bo jest przecież najmądrzejszy i najcwańszy w tej szerokości geograficznej). A wówczas kibice odniosą ważne zwycięstwo - ugrają nie tyle 2 złote w kieszeni, ale poczują się ważną, zorganizowaną siłą społeczną mogącą realnie wywierać wpływ na decyzje w klubie. I za miesiąc, poznawszy swoją siłę, mogą zażądać dymysji dyrektora, albo i tego skompromitowanego zarządu in corpore.

Jeśli zaś buc się nie ugnie - iskrzyć się będzie nadal, a beczka prochu, na której sam siedzi, wybuchnie tak czy siak. A ja tam mógłbym zapłacić za wstęp na mecz z Żółkiewką jak za bilet na koncert Madonny, byleby nie musieć oglądać tej nieudolnej ferajny, okupującej wyremontowany w pocie czoła budynek klubowy.

qrde... wkurzył mnie troche ten tekst. Raz że Kasznia wcale nie był lepszy na stołku prezesa biorąc pod uwagę jego możliwości, a poza tym czuję się trochę tak, jakby wykorzystywał nas do walki politycznej. A poza tym, niby jakie my mamy możliwości, żeby "realnie wywierać wpływ na decyzje w klubie"??

E

Wysłany: 2009-08-19, 14:56   

Ardiano napisał/a:
a poza tym czuję się trochę tak, jakby wykorzystywał nas do walki politycznej

To się ocknąłeś :D Przecież nawet w artykule Wspólnoty ws. kłamstw zarządu Tryboń sie wypowiadał, nie wiadomo z jakiej paki. My się musimy od tego odciąć stanowczo, bo naprawdę wyjdziemy na "piątą kolumnę"

fredek889

Wysłany: 2009-08-19, 16:26   

Trzeba się odciąć od tego to prawda, żeby pokazać, że piłka nożna jest dla kibiców a nie dla gierek politycznych ( w tym przypadku między Łukbandą a Kasznią i jego ''kumpalmi'').

andrzej

Wysłany: 2009-09-24, 13:04   

http://nasza-klasa.pl/profile/28817468

Czyżby pan dyrektor miał konto na nk? :mrgreen:

kapitan_bomba

Wysłany: 2009-09-24, 13:38   

Ale interesik niezły rozkminił :)

Ardiano

Wysłany: 2009-09-29, 10:01   

Sprawa mojego maila do p. Sycha ma swój ciąg dalszy. Od wysłania listu minęły 2 miesiące. Jak się domyślacie, pan wiceburmistrz nie odpowiedział. Dlaczego? Bo maila wysłałem do Wiceburmistrza Mista Łuków, a nie do prezesa Łukowskiego Klubu Sportowego Orlęta Łuków, a to dwie różne osoby! Schizofrenia?? Rozdwojenie jaźni?? Nazwijcie to jak chcecie. Ktoś już kiedyś pisał, że Wiceburmistrz Sych nie wie co robi Prezes Sych i... miał rację! W każdym razie udało mi się zdobyć maila do klubu i jak ktoś jest chętny to na pw mogę sprzedać za dobry browar.

Scenka rodzajowa. Czas akcji: dziś rano. Miejsce akcji: Gabinet Wiceburmistrza Sycha. Rozmowa telefoniczna:
Ja: Panie Prezesie, jaki jest adres mailowy do klubu, skoro Pan Wiceburmistrz się tym nie zajmuje?
Wiceburmistrz: (łapie prawdopodobnie za drugi telefon) w tle słychać: Jaką mailową stronę ma klub pani A.?? (cytat 99% dosłowny)

Qrde profesjonalizm pełną gębą...

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2009-09-29, 10:34   

Mam rozumieć, że wiceburmistrz Sych poinformował Cię, żebyś nie zawracał mu gitary i zapychał miejskiej skrzynki e-mail, bo jest ona do bardziej podniosłych spraw przeznaczona?

I w sprawie wątpliwości zawartych w liście skontaktował się z prezesem Sychem na odpowiedni adres?

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Ardiano

Wysłany: 2009-09-29, 11:03   

no coś w tem guście....

Ardiano

Wysłany: 2009-10-02, 18:43   

Post pod postem ale co tam :)

OGŁASZAM ŚWIĘTO NARODOWE!

ŁKS Orlęta odpowiedział na mojego maila! Co prawda bla bla bla, to nie my, to koledzy, a my możemy sie w tyłek co najwyżej podrapać, ale.... ODPOWIEDZIELI!!!!

Czubek

Wysłany: 2009-10-02, 18:44   

co jak i gdzie!! :D opowiadaj

Ardiano

Wysłany: 2009-10-02, 19:12   

Pytanie: Czy władze klubu przewidują w obecnym sezonie remont stadionu, tak aby poprawił się standard oglądania meczy?
Odpowiedź: Nie bo stadion nie jest nasz.
Pytanie: Czy można spodziewać się w ciągu tego sezonu, takiego wzmocnienia składu, aby piłkarze zapewnili kibicom łukowskim pozytywne emocje i walkę o powrót do 3 ligi?
Odpowiedź: Wzmocnienia składu w obecnym sezonie są możliwe tylko w zimowym
oknie transferowym. Przed zespołem postawiony został cel – walka o powrót do III ligi.
Pytanie: Czy prowadzone są jakiekolwiek działania, w celu znalezienia inwestora strategicznego, który byłby skłonny zainwestować w klub i utrzymać go na należnym naszemu miastu poziomie?
Odpowiedź: ŁKS "Orlęta Łuków" nie jest właścicielem obiektów sportowych i
nie może prowadzić działań celem pozyskania inwestora
strategicznego.

Podsumowując: Stadion to nie nasza sprawa, możemy grać na łące wśród krów. Transfery są możliwe, ale nie wiadomo czy będą. Nie wiem tylko co mają obiekty sportowe do znalezienia sponsora strategicznego??

Radzio

Wysłany: 2009-10-02, 19:43   

może chodzi im o reklamy na stadionie, które umieścił by sponsor :D

fredek889

Wysłany: 2009-10-03, 08:12   

Oj chyba działaczyki to nie mają ochoty sobie zawracać dupy szukaniem sponsorów... To po co jest zarząd skoro stadion nie ich i obiekty sportowe co według nich nie pozwala na pozyskanie sponsora strategicznego... To są śmieszni ludzie, przykład: stadion Polonii Warszawa właścicielem jest miasto a stadionem (nieudolnie) zarządza WOSiR. I co mają sponsora strategicznego którą jest firma właściciela klubu. Podobny przykładów mogę wymieniać masę. Po prostu działaczyki Orląt nie mają pojęcia w ogóle o kierowaniu klubem. Aż krew zalewa jak się o tym myśli co oni wyprawiają w klubie.

Manwe

Wysłany: 2009-10-07, 12:20   

właścicielem tychże rzeczy nie jest klub a stowarzyszenie przyjaciół orląt o ile dobrze pamiętam :) to jest tak zrobione żeby od kasy z miasta do rąk właściwych przeszła jeszcze przez kilka osób i stopniowo wsiąkała po drodze :)

Ardiano

Wysłany: 2009-10-07, 14:19   

akurat stadion jest własnością miasta i żadna z instytucji, czy to klub, czy pseudo-stowarzyszenie nie mają nic w tej sprawie do gadania moim zdaniem

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2010-01-04, 12:21   

Burmistrz ogłosił konkurs na kasę z budżetu. Trochę mi się to śmieszne wydaje, bo te kategorie to wyglądają jakby ta kasa była już z góry dla nich przewidziana. I kwestią jest tylko czy miastu spodoba się oferta czy nie. I tak można wywnioskować, że Orlęta dostaną 300 tys na piłkę i 110 na pozostałe sekcje. Razem 410 czyli chyba tyle samo ile w tamtym roku:

Cytat:
Burmistrz Miasta Łuków

działając na podstawie art. 13 w związku z art. 11 ust. 2 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie ( Dz. U. Nr 96, poz. 873 z późn. zm.)

OGŁASZA

otwarty konkurs ofert na realizację zadań miasta o charakterze pożytku publicznego w 2010 r.

A .
Konkurs ofert dotyczy następujących zadań:

I . W zakresie krajoznawstwa oraz wypoczynku dzieci i młodzieży.
– 20.000,- złotych .

1)Program krajoznawczo – wychowawczy: „Harcerska Sakwa Włóczykija”. 7.000,-zł
2)Program „Wielkie rocznice z pomysłem” – biwaki, zloty i inne formy wyjazdowe oraz zajęcia w miejscu zamieszkania. 13.000,-zł

Termin wykonania zadania: luty - grudzień 2010 roku

II. W zakresie ekologii i ochrony zwierząt .
– 20.000,- złotych .

1)Zapewnienie opieki bezdomnym zwierzętom oraz ich wyłapywanie
na terenie miasta Łuków: sterylizacja albo kastracja, poszukiwanie
nowych właścicieli dla zwierząt, usypianie ślepych miotów. 20.000,-zł.

III . W zakresie kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i tradycji.
– 30.000,- złotych .

1)Organizacja koncertów z okazji świąt narodowych i innych uroczystości
miejskich. 7.000 zł
2)Udział zespołów tanecznych w okolicznościowych uroczystościach
miejskich. 18.000 zł
3)Organizacja zajęć tanecznych dla dzieci i udział w imprezach
organizowanych przez miasto. 5.000,-zł

IV. W zakresie upowszechniania kultury fizycznej i sportu
– 504 .400,- złotych .
1)Upowszechnianie kultury fizycznej i sportu w środowisku szkolnym
w obwodzie Szkoły Podstawowej Nr 1 12.000,- zł.
2)Upowszechnianie kultury fizycznej i sportu w środowisku szkolnym
w obwodzie Szkoły Podstawowej Nr 4 4.000,- zł.
3)Upowszechnianie kultury fizycznej i sportu w środowisku szkolnym
w obwodzie Szkoły Podstawowej Nr 5 5.900,- zł.
4)Upowszechnianie kultury fizycznej i sportu w środowisku szkolnym
w obwodzie Gimnazjum Nr 1 4.000,- zł.
5)Upowszechnianie kultury fizycznej i sportu w środowisku szkolnym
w obwodzie Gimnazjum Nr 2 10.000,- zł.
6)Upowszechnianie kultury fizycznej i sportu w środowisku szkolnym
w obwodzie Gimnazjum Nr 3 7.000,- zł.
7)Prowadzenie sekcji piłki ręcznej - zorganizowanie imprez
sportowych. 18.000,-zł
8)Szkolenie i współzawodnictwo sportowe w piłce nożnej obejmujące
minimum 6 grup szkoleniowych w różnych kategoriach wiekowych 300.000,-zł
9)Szkolenie i współzawodnictwo sportowe w piłce siatkowej. 20.000,-zł
10)Szkolenie i współzawodnictwo sportowe w podnoszeniu ciężarów i kulturystyce. 55.000,-zł
11)Szkolenie i współzawodnictwo sportowe w zapasach. 35.000,-zł

12)Prowadzenie sekcji piłki nożnej kobiet – szkolenie i udział
w rozgrywkach. 4.000,-zł
13)Organizacja imprez sportowo rekreacyjnych dla osób
Niepełnosprawnych. 4.000,-zł
14)Prowadzenie sekcji pływackiej – szkolenie i udział w zawodach. 12.000,-zł
15)Prowadzenie sekcji biegów długodystansowych –treningi i udział
w zawodach. 2.000,-zł
16)Szkolenie w zakresie piłki nożnej chłopców w klasach I-IV
na bazie miejskich szkół podstawowych minimum dwie grupy
szkoleniowe w różnych kategoriach wiekowych. 6.000,-zł
17)Udział w zawodach młodzieży szkolnej z terenu miasta Łuków należącej
do sekcji kick – boxing. 3.500,-zł
18)Udział w zawodach młodzieży szkolnej z terenu miasta Łuków należącej
do sekcji karate. 2.000,-zł

B.
1.Ze zgłoszonych ofert na realizację powyższych zadań zostaną wybrane oferty najkorzystniejsze, w trybie otwartego konkursu przeprowadzonego w oparciu o przepisy ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie. Wybranym podmiotom zostanie udzielona dotacja z budżetu miasta po podpisaniu umowy.
2.Oferty mogą składać organizacje pozarządowe, kościelne i wyznaniowe osoby prawne i jednostki organizacyjne – prowadzące działalność pożytku publicznego w zakresie powyżej wymienionych zadań na terenie miasta oraz miejskie jednostki organizacyjne.
3.Ofertę należy złożyć na formularzu zawartym w Załączniku Nr 1 do rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 27 grudnia 2005 r. w sprawie wzoru oferty realizacji zadania publicznego, ramowego wzoru umowy o wykonanie zadania publicznego i wzoru sprawozdania z wykonania tego zadania (Dz. U. Nr 264 , poz. 2207).
4.Do oferty należy dołączyć:
a)aktualny odpis z rejestru lub aktualny odpis potwierdzający wpis do ewidencji lub rejestru dotyczącego statusu prawnego uprawnionego podmiotu i prowadzonej przez niego działalności (ważny do 3 miesięcy od daty wystawienia)
b)sprawozdanie merytoryczne i finansowe za ostatni rok,
c) aktualny statut,
d)ewentualne referencje.
C.
Zrealizowane zadania publiczne tego samego rodzaju ( dot.2009 r.).
Nr zadania
Zrealizowana kwota dotacji w roku 2009 (w zł)
I
7.000,-
II
20.000,-
III
30.000,-
IV
501.900,-

D .
0ferty należy składać w terminie do dn. 5 lutego 2010 roku w Urzędzie Miasta Łuków,
ul Piłsudskiego 17, pokój Nr 109 (sekretariat).
E.
Przy rozpatrywaniu ofert zostaną wzięte pod uwagę:
1.Ocena możliwości zrealizowania zadania przez podmiot składający ofertę czyli posiadane zasoby kadrowe, rzeczowe, doświadczenie.
2.Ocena przedstawionej w ofercie kalkulacji kosztów zadania w odniesieniu do zakresu rzeczowego zadania oraz udział środków własnych.
3.Dostępność realizowanego zadania dla mieszkańców i przewidziana liczba odbiorców oraz zapotrzebowanie społeczne na usługi świadczone w ramach oferty.

F.
Otwarty konkurs ofert zostanie przeprowadzony w dniu 12 lutego 2010 roku o godzinie
10 00 w siedzibie Urzędu Miasta Łuków ul. Piłsudskiego 17, w sali 107. Konkurs ma charakter jawny.
Szczegółowe informacje na temat konkursu można uzyskać pod numerem telefonu 798 3008 lub w pokoju Nr 105 Urzędu Miasta Łuków Wydział Edukacji, Kultury i Sportu.
Burmistrz Miasta – mgr Zbigniew Zemło

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Ardiano

Wysłany: 2010-01-04, 14:43   

ciekawe jak wygląda kwesta wykorzystania tych pieniędzy? Czy Buce wszystko przepijają czy są w stanie jakieś oszczędności zrobić? Nie wiecie czy gdzieś jest dostępne jakieś sprawozdanie finansowe z działalności klubu?

fredek889

Wysłany: 2010-01-04, 19:59   

Sądzę że gdyby prezesik J.S i wielkiej antysławy manager W.B nie mieli nic do ukrycia przed kibicami to ujawnili by w jaki sposób zostały wykorzystane te pieniądze. Co ciekawe podobną kwotą zostały dofinansowane Orlęta w ubiegłym roku, a wówczas zespół walczył w III lidze... Także na pewno będzie dużo grupa kibiców, która innego zakończenia tego sezonu niż tylko ''come back'' do III ligi sobie nie wyobraża. W sumie te pieniądze nie są małe. Nie wiem jeszcze jak to jest z kasą lub pomocą ze strony sponsorów.

Ardiano

Wysłany: 2010-01-04, 20:14   

a swoją drogą, to w dobie wszechobecnie srającego "kryzysu" i oszczędzaniu na czym się da, utrzymanie tej kwoty to chyba jednak dobry znak. JAk ja bym się cieszył, gdyby trafiła ona do kogoś, kto umiałby ją poprawnie wykorzystać...

Czubek

Wysłany: 2010-01-04, 20:34   

hmm no na ostatnim spotkaniu z kibicami pan Bącik przedstawiał nam ile i na co klub wydał :P

Ardiano

Wysłany: 2010-01-04, 20:39   

taa jak byłem na studiach też mówiłem matce że wydaję na xerówki kase, która poszła na wódkę, także poczekam na jakieś oficjalne sprawozdanie finansowe, które to klub, jako podmiot miejski finansowany z pieniędzy publicznych powinien napisać i upublicznić.

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2010-01-04, 20:55   

Ardiano napisał/a:
a swoją drogą, to w dobie wszechobecnie srającego "kryzysu" i oszczędzaniu na czym się da, utrzymanie tej kwoty to chyba jednak dobry znak.

Tu akurat można gdybać czy to dobry czy zły znak. Wszystko w kontekście tego co piszesz w innych postach. No bo na przykład we mnie zderzają się dwie, nazwijmy to postawy. Z jednej strony Kibica Orląt, który chce aby miasto jak najwięcej dawało kasy bo to wg naturalnej logiki starczy na więcej - na sukcesy. A z drugiej strony Realisty, mieszkańca Łukowa. Taki realista jak widzi, ze kasa się dziwnie upłynnia i nie ma z niej efektów w postaci sukcesów klubu w który jest pompowana kasa,to już by chyba wolał, żeby mu załatano kawałek osiedlowej uliczki.

I jeszcze spostrzeżenie. W tamtym roku dostalismy tyle samo na pół roku 3 i pół roku 4 ligi. W tym roku powinno być podobnie :mrgreen:

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Ardiano

Wysłany: 2010-01-04, 21:11   

Dev napisał/a:
I jeszcze spostrzeżenie. W tamtym roku dostalismy tyle samo na pół roku 3 i pół roku 4 ligi. W tym roku powinno być podobnie :mrgreen:

no tak, tylko to są zupełnie inne proporcje. inaczej uzupełnia się zespół po spadku - tnie się wtedy koszty, zwalnia nieźle opłacanych zawodników, a inaczej jak się do niej awansuje - wtedy trzeba wzmocnić zespół i dać piłkarzom więcej kasy.

ale zobaczymy. Klub nie może inwestować w stadion płaci więc tylko piłkarzom, obsłudze, elektrowniom itd. Resztę kasy powinien inwestować w rozwój sportowy.

LEGION_UKF

Wysłany: 2010-01-05, 09:39   

co sie martwicie o kase o wladze jawammowie ze w tym rokuOrleta swietuja awans do 3 ligi! dzieki wyborom,dotego mamy szanse na projekt stadionu,albo ogloszenie konkursu dla mlodych architektow na projekt na ktory nikt sie nie zglosi.No i wszystko bedzie zasluga wladz miasta Orlat itp:-)) ale dlaczegonie bylo zebrania sprawozdawczego!?.A codo kladyych przychodów rozchodów itp jak pytal adriano mysle ze w calosci nie bedziesz mial nigdy dostepu do takich danych dowiesz sie albo dowiedzial by sie np na Rok 09 Orleta mialy 300 tys 100 tys poszlo na Organizacje meczów seniorów 50 tys na przejazdy 50 tys na organizacje klubu 100 tys na cos tam jeszcze. Tyle mogbys sie dowiedziec wszystko bylo by podpisane przez komisje rewizyjna ktora podpisala wy przychody rozchody ale ty bys wiedzial podstawowe sprawy ktore komisja powinna przedstawic na zebraniu ktorego nie ma:D

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2010-01-25, 17:47   

Art ze strony LewartLubartow.pl Porównanie kasy otrzymywanej od władz miejskich, gminnych itp

Cytat:
Lewart jako Miejski Klub Sportowy swoją działalność opiera głównie na dofinansowaniu z Urzędu Miasta. W projekcie budżetu na 2010 rok na “Zadania w ramach kultury fizycznej i sportu” zarezerwowano 270 000 zł

Do kasy klubu nie trafi jednak cała ta kwota. Bowiem po uchwaleniu budżetu zostanie rozpisany konkurs na dofinansowanie zadań kultury fizycznej i sportu. Po miejskie pieniądze oprócz Lewartu staną na pewno inne miejskie kluby: MKS Lewart Lubartów AGS (sekcje taekwondo, kolarska, tenisa stołowego), MKS Nefryt, MKS Lubartów, Pogoń 07 Lubartów.

Do “biało-niebieskich” trafi jakaś część kwoty z całości. Jak dużo dowiemy się około maja. Jednak, aby mieć obraz sytuacji finansowej innych klubów z IV ligi zapraszamy do zapoznania się jakie kwoty zabezpieczono w innych gminach.

Miasto Łuków (30 000 mieszkańców)
W budżecie Miasta Łukowa na zadania związane ze sportem zarezerwowano kwotę 410 000 zł. Miejscowe Orlęta otrzymają z tej kwoty sumę około 300 000 zł.

Gmina Strzyżewice (7500 mieszkańców)
Klub POM Iskra Piotrowice otrzymał dotację w wysokości 110 000 zł. Jest to o 10 000 zł więcej niż w roku poprzednim.

Gmina Niedrzwica Duża (11 000 mieszkańców)
Do rozdysponowania jest kwota 140 000 zł, o około 20 000 zł więcej niż w roku 2008. Większość tej kwoty trafi do Orionu Niedrzwica Duża.

Miasto Krasnystaw (20 000 mieszkańców)
Na sport przeznaczono 260 000 zł, o 70 000 zł mniej niż w roku poprzednim. Konkurs na rozdanie pieniędzy trwa.

Miasto Bełżyce (7000 mieszkańców)
Z dotacji miejskich Unia otrzyma około 180 000 zł. Jest to o 12 000 zł więcej niż w minionym roku.

Gmina Żółkiewka (6200 mieszkańców)
Miejscowy Hetman na swoje potrzeby otrzyma 100 000 zł. Do tego 3000 zł dodatkowo na utrzymanie grup młodzieżowych.

Miasto Lublin (350 000 mieszkańców)
Do rozdysponowania na lubelskie drużyny piłkarskie jest 405 000 zł. Część z tej kwoty zapewne trafi do Lublinianki, jednak jak wiadomo będzie to kropla w morzu potrzeb.

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Skuter

Wysłany: 2010-12-11, 10:28   

Chodzą sluchy, że Ksienior ma wrócić na dyrektora.

Mijam wielu, bardzo wielu smutnych ludzi.
A kilka metrów obok, na środku ruchliwego chodnika,
klęczy kilkunastoletni chłopiec z triumfalnie wyciągniętymi ramionami.
Nikogo nie widzi. Jest w ekstazie.
Klęczy i krzyczy na całe gardło - ORLĘTA ŁUKÓW !!!

Czubek

Wysłany: 2010-12-11, 11:27   

jak on nawet do klubu by nie mogl dojezdzac bo mu prawko zabrali :D
totalna głupota i marna plotka ;p

Czubek

Wysłany: 2010-12-16, 23:19   

Cytat:
DYMISJA PREZESA ORLĄT

Jarosław Sych nie jest już prezesem ŁKS Orlęta Łuków. Podczas ostatniego posiedzenia Zarządu Klubu złożył pisemną rezygnację z pełnienia tej funkcji. Dymisja została przyjęta. Teraz pracami Zarządu kieruje wiceprezes Walerian Grochowski.

Jarosław Sych był prezesem klubu od lutego 2003 roku. lat. „Dymisja ta spowodowana jest uzyskaniem mandatu radnego powiatowego oraz zmianą miejsca pracy” – powiedział Telewizji Master Jarosław Sych.

Obszerny wywiad z J. Sychem wyemitujemy w najbliższym programie Master TV

Ardiano

Wysłany: 2010-12-17, 09:32   

oczekiwana zmiana miejsc. Czekam niecierpliwie na ruch zarządu klubu

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2010-12-17, 10:30   

Apokalipsa

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Odpowiedz do tematu