Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeżeli posiadasz już konto.                         

Poprzedni temat :: Następny temat
Władze klubowe
Autor Wiadomość
Ardiano

Wysłany: 2010-12-17, 12:14   

ee nie do końca... popatrz kto w zarządzie siedzi. nie będzie buca będzie ktoś inny niekoniecznie popierany przez Darka Szustka

Katyń 10 IV 1940 - 10 IV 2010 PamiętaMY!

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2010-12-22, 10:53   

Przyzwyczaiłem się J.Sycha na fotelu prezesa... Był, a jakby go nie było. A jak jednak czasem był to było śmiesznie. Trochę osierocił nas. To chyba tylko Walerian G. lub Bogdan K. mogą się zdecydować na prezesurę z tego grona.

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Radzio

Wysłany: 2010-12-23, 12:57   

a ja słyszałem o jakimś Robercie. Chodzi mi po głowie Dołęga..

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2010-12-30, 11:11   

http://orleta.lukow.pl/Ne...prezesem_orlat/

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Ardiano

Wysłany: 2010-12-30, 11:19   

oby w styczniu została podjęta mądrzejsza decyzja...

Czubek

Wysłany: 2010-12-30, 12:12   

ha i Bącik moze poleciec :)

Basler

Wysłany: 2010-12-30, 20:53   

Jakub Chruściel? czy to ten, który mieszka na os. Sienkiewicza i jest nauczycielem w radoryżu smolanym? Wysoki łysy?
Czy może ten co buduje bloki na Międzyrzeckiej?

fredek889

Wysłany: 2010-12-30, 21:21   

Basler napisał/a:
Czy może ten co buduje bloki na Międzyrzeckiej?

To ten lokalny deweloper... :)

Szczerze mówiąc to nie spodziewałem się, że to Biaduń zostanie prezesem. Być może miasto chce by ŁKS i OSiR stanowiły tak jakby jedność.

Także w 2011 rok Orlęta wkraczają z nowymi sternikami. Ciekawe czy to spowoduje zmiany na lepsze...?

AdaśUKF

Wysłany: 2010-12-31, 00:26   

Najważniejsze to żeby dyrektorem została kompetentna osoba " z pojęciem ". Biaduń na prezesa mi średnio pasuje chociaż możliwe, że nim zostanie bo podobno przed wyborami starał się w jakiś sposób przypodobać ówczesnej opozycji, a dzisiejszej władzy. Nie zdziwie się jeżeli zostanie prezesem na dłużej i mam wątpliwości czy dla nas kibiców patrząc na te najbliższe nam sprawy (doping itd.) będzie to jakoś widocznie lepsza sytuacja niż za panowania J.S, może o tyle lepsza że będzie mniej mataczenia ze strony zarządu.

Ardiano

Wysłany: 2011-01-04, 21:05   

ot ciekawostka...

Cytat:
Z. Biaduń jest dyrektorem Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łukowie. Jako prezes „Orląt”, podobnie jak wszyscy jego dotychczasowi poprzednicy, będzie pracował społecznie.

Czubek

Wysłany: 2011-01-06, 13:38   

no to juz od dawno bylo wiadome :P oficjalnie prezes pracuje spolecznie, a czy tam przytulal dla siebie jakas kase to juz nie wiadomo

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2011-01-07, 23:47   

taka rewolucja a tu żadnej dyskusji. W piątek wybory, co to będzie, co to będzie

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Ardiano

Wysłany: 2011-01-07, 23:54   

niby Biaduń ma jakieś doświadczenie, bo:
- jest dyrektorem OSiR
- był prezesem Delfinka )niby klub już nie istnieje, ale obciążenia na szczeblu centralnym są sporo wyższe niż w 4 lidze
ale pozostaje pytanie, jaką ma wizję rozwoju klubu?

Nowy stadion to w tej chwili ostatnia rzecz o jakiej powinien myśleć. Przede wszystkim trzeba zadbać o:
-przyciągnięcie sponsorów do klubu
-znalezienie poważnego inwestora strategicznego
- systematyczne wzmocnienie kadry
- przyciągnięcie kibiców na stadion
- głębsza identyfikacja miasta z klubem

Skuter

Wysłany: 2011-01-08, 11:15   

A mi się coś wydaje, że Biaduń jest tylko tymczasowym rozwiązaniem i nie będzie startował w piątkowych wyborach.

Mijam wielu, bardzo wielu smutnych ludzi.
A kilka metrów obok, na środku ruchliwego chodnika,
klęczy kilkunastoletni chłopiec z triumfalnie wyciągniętymi ramionami.
Nikogo nie widzi. Jest w ekstazie.
Klęczy i krzyczy na całe gardło - ORLĘTA ŁUKÓW !!!

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2011-01-08, 11:40   

Też mi się tak wydaje. Zależy jaka jest "koncepcja". Bo jak Biaduń miałby być prezesem to naturalnie mi się widzi zbliżenie klubu z OSirem. I np. administrowanie stadionu przez OSIR. Koncepcja Kasznia + Tryboń też pewnie jest brana pod uwagę. Chruściel i Tryboń chyba mają po drodze (np. http://podlasie24.pl/wiad...kow-43bf.html). A nie oszukujmy się. To burmistrz Szustek namówił Chruściela na naszą inwestycję i to on teraz ma decydujący głos

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Czubek

Wysłany: 2011-01-14, 23:06   

i sprawozdanie usunelo sie z komputera :( haha

Ardiano

Wysłany: 2011-01-14, 23:37   

myślę, że w dzisiejszych czasach nie takie rzeczy udaje się odzyskiwać z twardych dysków, więc spokojnie.

Edyta: Master napisał, że rzeczywiście nastepuje zbliżenie OSiRu do wszystkich innych sportów łukowskich, a Orlęta nie będą miały dyrektora. Może więc Różański dostanie więcej obowiązków i stanowisko w rodzaju managera?

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2011-01-15, 00:39   

Ardiano napisał/a:
myślę, że w dzisiejszych czasach nie takie rzeczy udaje się odzyskiwać z twardych dysków, więc spokojnie.

Edyta: Master napisał, że rzeczywiście nastepuje zbliżenie OSiRu do wszystkich innych sportów łukowskich, a Orlęta nie będą miały dyrektora. Może więc Różański dostanie więcej obowiązków i stanowisko w rodzaju managera?

Raczej więcej będzie miał na głowie prezes i członkowie Zarządu. Bo dotąd to co oni robili oprócz bycia i np. Grochowski kasę czasem rzucił, czy jakiś hotel? Różański kwestie sportowe jak wskazywanie zawodników. Tylko jak w tym wszystkim odnajdzie się kierownik drużyny jak bardzo dużo jego obowiązków przejmie OSiR :D

Edit:

dla tych co nie byli mini relacja z wyborów na stronie. Coś tam jeszcze dodam na tygodniu.

Edit2:

Cytat:
Burmistrz nie ukrywa, że liczy na to, iż nowy zarząd wybierze ponownie na prezesa Zbigniewa Biadunia: - Zależy mi na tym żeby wszystko było jasne, transparentne, przejrzyste, żeby piłkarze dostawali premie za wygrane mecze, a nie np. ekwiwalent za pranie odzieży. Chciałbym tutaj zwrócić uwagę na takie kuriozum, za pranie odzieży Orlęta Łuków zapłaciły 70 tys. zł w ubiegłym roku. Niemniej jednak zaczęły się wielkie zmiany w Orlętach, myślę, że ku dobremu- stwierdził burmistrz Szustek.

dobre jaja

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

fredek889

Wysłany: 2011-01-15, 10:34   

Moim zdaniem w końcu pojawia się jakieś światełko w tunelu, że w końcu w klubie będzie lepiej. Myślę, że powstanie Biura Obsługi Sportu jest dość ciekawym pomysłem. Cieszy również fakt, że wielu przedsiębiorców dość znaczących firm w Łukowie znalazło się w zarządzie.

Tylko jedno mnie martwi. A mianowicie to, że mamy już połowę stycznia, większość zespołów już rozpoczęło przygotowania do wiosny, natomiast u nas formalnie (de facto) nie ma trenera, bo jeszcze nie przedłużyli z nim umowy, oraz zawodnicy w związku z tymi zawirowaniami w zarządzie nie wiedzą ''na czym stoją''... Ciekawe, czy razem ze zmianami w zarządzie dojdzie również do innych zmian personalnych w klubie tj. choćby odnośnie kierownika drużyny. Jeśli chodzi o politykę transferową, to jestem pewien, że Różański lepiej by sobie poradził z poszukiwaniami nowych grajków aniżeli były dyrektorek.

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2011-01-15, 12:51   

http://tinyurl.com/6y8w9y7
Plany nowego prezesa

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Ardiano

Wysłany: 2011-01-15, 17:59   

rzucę temat tak w formie żartu... czy waszym zdaniem, po ewentualnym zatrzymaniu przez policję do wyjaśnień byłych już władz klubu, udowodniliby im dodatkowo ustawianie jakichś meczy?

a tak na poważnie już to zastanawiam się nad jedną rzeczą.... Do tej pory mieliśmy OSiR i Orlęta. Zawirowania w jednym miejscu nie odbijały się prawie w ogóle na działalności drugiego. Po połączeniu, mogą pojawić się głosy pływaków odnoszących pewne sukcesy, że oto teraz cała kasa idzie na głupich piłkarzy i jest przez nich przejadana, bez osiągania jakichkolwiek sukcesów, a oni nie mają na nowe czepki i kąpielówki... Ten sam zarzut będa mogli postawić przy ewentualnym remoncie stadionu... poszła duża kasa na stadion, a basen przecieka. Poza tym, jeśli OSiR wpadnie w jakąś dziurę finansową, to wszystko dupnie...

Czubek

Wysłany: 2011-01-15, 23:43   

ale kto powiedział że ŁKS Orlęta łączy się z OSiRem ? Osir tylko przejmuje opieke nad obiektami przeciez

Ardiano

Wysłany: 2011-01-16, 11:47   

no w sumie tak, ale nie zmienia to tej części wypowiedzi dotyczącej stadionu i basenu :D

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2011-01-16, 12:11   

No ale to burmistrz proponuje budżet miasta, a Rada głosuje. Z.B jest trochę niewolnikiem tych co go namaścili na prezesa Orląt. Co jednak nie wyklucza, że nie będzie chciał przekonać ich na większe wsparcie Delfinka.

I tu się pojawia poniekąd nasza rola, gdyż kwestia Orląt i stadionu była jedną z najważniejszych w kampanii. I przynajmniej z zasady nie powinniśmy sobie wyobrażać, że nie będzie wcielane w życie.

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

LEGION_UKF

Wysłany: 2011-01-17, 09:47   

a ja uwazam ze nic sie nie zmieni a moze bedzie tak ze Orleta dostana mniej pieniedzy na pilke nozna która nie wystarczy na seniorów i bedziemy grac juniorami.A pozatym polowe tych ludzi z zarzadu to nawet nie sa kibice którzy na Orleta nie chodza czy tez chodza wtedy jak sa wybory jakies albo jakies wazne wydarzenie.W zarzadzie powinni byc piłkarze ze dwóch zeby mieli jakis wplyw na działanie Zarzadu taka jest prawda,A.Kasznia słusznie zauwazył ze wszystko juz bylo jasne przed walnym gdzie byla lista osob która w klubie bedzie w zarzadzie.Do tego dodam ze nie chce mi sie wierzyc ze Bizmesmen daje 100tys pozyczki o tak o

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2011-01-18, 00:06   

mam podobne wątpliwości jak Legion z jednym zastrzeżeniem. Piłkarzy czynnych być nie powinno. Oni nic nie wnoszą konkretnego do prac zarządu. Piłkarze są od grania, już wiele razy piłkarze byli w zarządzie i do niczego to nie prowadziło. Zresztą to niezdrowe. Zarząd jest też od oceniania drużyny. I mają sami siebie oceniać?

taka opcja była dla mnie zawsze chora.

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

LEGION_UKF

Wysłany: 2011-01-18, 20:33   

ciekawe dzis usłyszałem zdanie 100 tys dla Orląt = sie sprzedaż działki Nie wiedziałem o co chodziło ale patrzac na jeden z portali juz wiem :-)

http://www.podlasie24.pl/...lokow-5968.html

Skuter

Wysłany: 2011-02-01, 15:33   

No i mamy klops. Wychodzi na to, że poprzednie władze działając z premedytacją prowadziły niepełną księgowość. Czy myślicie, że zostaną podciągnięci do odpowiedzialności?

Ardiano

Wysłany: 2011-02-01, 16:54   

Myślę, że nie. Pan były Prezez jest Radnym-nierobem z koalicji, więc włos mu na łysinie nie urośnie

LEGION_UKF

Wysłany: 2011-02-04, 18:36   

No i ciekawe posuniecia zarzadu KickBoxing,boks,szachy,warcaby,biegacze piłka nożna kobieca.wszystko w wiekszosci funkcjonowalo przy osir no moze poza Boksem czy Kickboxingiem gdzie opiekowalo sie PTS Łukplast .Nie widze w kolorowych barwach sekcji seniorów piłki nożnej w Orletach

LEGION_UKF

Wysłany: 2011-03-14, 19:13   

http://www.legia.com/www/index.php?akt=21258

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2011-03-20, 09:01   

Macie jakieś pytania do Biadunia? Odnośnie funkcjonowania klubu, planów itd ?

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

LEGION_UKF

Wysłany: 2011-03-20, 09:17   

1) ile liczy obecnie członków liczy Klub Sportowy Orlęta?Jakie są składki roczne i kto może należeć do Orląt

2) Czy statut Orląt nie mówi o co rocznym rozliczeniu się skarbnika,komisji rewizyjnej itp z wszystkimi członami podczas walnego zebrania?.Czy takie rozliczenia będą podawane ?

3)Jak to sie stało ze Towarzystwo Przyjaciół Orląt ogłosiło upadłość a na jej miejsce powstało nowe?

4) co dalej planuje zrobić nowy zarząd klubu z brakiem rozliczeń ,brakiem jakieś tam sumy pieniędzy o której mówił A.Kasznia starego zarządu i TPO

5)Czy nie należało by pomyśleć aby we władzach poza ludźmi za którymi pan lobbował znaleźli się np przedstawiciel kibiców

6) 6) Co pan Myśli o utworzeniu Centrum Sportu Miejsko-Powiatowe czy tez Miejsko Gminno Powiatowego?.Na którego to można pozyskać by pieniądze z funduszy UE,Totalizatora Sportowego,Ministerstwa Sportu,Urzędu Marszałkowskiego,Powiatu Łukowskiego i gminy Łuków .

7) Czy w Łukowie jest potrzebna sekcja piłki Nożnej kobiet która już była i szybko się skończyła?

8) Czy planuje pan współprace z Klubem Kibica odnośnie np wyjazdów.Jeżeli tak to jak miało by to wyglądać.

9) Czy nowy zarząd stara sie o jakiegoś sponsora np Zakłady Mięsne Łuków.Czy w temacie sponsoringu prowadzi pan rozmowy? czy tez inni członkowie zarządu (choćby ten człowiek który jest z Zakładów Mięsnych)

10) Czy planuje pan organizacje jakiś meczów drużyn 1 czy tez 2 ligi w Łukowie albo reprezentacji jak to miało kiedyś miejsce w Łukowie

11) czy na stadionie nie można postawic jakiej Toiki zeby było gdzie się odlać:D

12) CZy w Łukowie powstanie sekcja Skoków Narciarskich :D :D :eek: :eek: Zartuje oczywiście:D

fredek889

Wysłany: 2011-03-20, 09:45   

Kiedy zostaną zamontowane nowe ławki rezerwowych? :mrgreen:

A tak na poważnie:
1. O co walczą w tym sezonie piłkarze Orląt?

2. Jakie cele do zrealizowania stawia sobie zarząd klubu na najbliższych kilka lat?

3. Wraz ze zmianą zarządu pojawiły się propozycje wprowadzenia nowych sekcji w Orlętach (m.in piłka nożna w wykonaniu płci pięknej ;) , boks itd) jak wygląda obecnie proces wdrażania tych nowych sekcji?

4. Jak wyglądają obecnie finanse klubu? Czy zadłużenie okazuje się jeszcze wyższe aniżeli wcześniej szacowano?, oraz jak wygląda sytuacja z pozyskiwaniem nowych sponsorów dla klubu.

5. Jakie są planowane działania mające na celu stopniowe zmniejszania zadłużenia klubu?

6. Czy zobowiązania finansowe z rundy jesiennej wobec piłkarzy zostały uregulowane?

7. Szkolenie młodzieży, a więc w jak będzie wyglądała współpraca Orląt z AP Legii Warszawa w najbliższym czasie?

8. Kulisy odejścia kierownika zespołu Tadeusza Kurka. Co było konkretnymi przyczynami?

9. Sprawa nowego stadionu... a więc jakie są realne szanse na powstanie nowego stadionu w Łukowie, czy może lepszym rozwiązaniem będzie modernizacja obecnego obiektu?

Czubek

Wysłany: 2011-03-28, 17:16   

http://telewizja.lukow.pl...rectlink&id=345 od 7:10

Ardiano

Wysłany: 2011-04-19, 10:49   

Czytając wywiad z Biaduniem przypomniał mi się pewien epizod z przeszłości...Nie wiem, ile jest w tym prawdy, ale kiedyś pojawiła się plotka, że do klubu miał wejść z zewnątrz ktoś z dużymi jak na nasze warunki pieniędzmi. Postawił tylko jeden warunek: księgowa pracująca w klubie ma przestać tam pracować. Klub się nie zgodził. Po tym co mówi Biaduń wydaje się to dość prawdopodobna sprawa. Gdyby wówczas wybuchła bomba finansowa, to biorąc pod uwagę, że władze klubu były również władzami miasta, mogłoby być ciekawie...

LEGION_UKF

Wysłany: 2011-04-19, 19:33   

Ardiano napisał/a:
Czytając wywiad z Biaduniem przypomniał mi się pewien epizod z przeszłości...Nie wiem, ile jest w tym prawdy, ale kiedyś pojawiła się plotka, że do klubu miał wejść z zewnątrz ktoś z dużymi jak na nasze warunki pieniędzmi. Postawił tylko jeden warunek: księgowa pracująca w klubie ma przestać tam pracować. Klub się nie zgodził. Po tym co mówi Biaduń wydaje się to dość prawdopodobna sprawa. Gdyby wówczas wybuchła bomba finansowa, to biorąc pod uwagę, że władze klubu były również władzami miasta, mogłoby być ciekawie...

Ten epizod z przeszłości nazywają sie Zakłady Mięsne Łuków :-)

Ardiano

Wysłany: 2011-04-20, 11:36   

Tygodnik Siedlecki napisał/a:
Policja i łukowska Prokuratura Rejonowa interesują się sprawami finansowymi Łukowskiego Klubu Sportowego „Orlęta-Łuków”. Już podczas ostatniego Walnego Zebrania Członków „Orląt” mówił o tym publicznie prowadzący zebranie Zbigniew Biaduń. W sprawie prawdopodobnych nadużyć finansowych w łukowskim klubie sportowym toczy się śledztwo.

Kolejne czynności kontrolne, pod nadzorem prokuratury, prowadzą specjalizujący się w przestępczości gospodarczej funkcjonariusze łukowskiej Komendy Powiatowej Policji. Informację tę potwierdził nadkom. Andrzej Dudzik, oficer prasowy KPP. – Szczegółów śledztwa nie mogę ujawniać – stwierdził rzecznik, odsyłając do prokuratora rejonowego, Mariusza Brojka.

– Na tym etapie postępowania nie możemy ujawnić prawie żadnych szczegółów – powiedział M. Brojek. – Śledztwo trwa od 6 tygodni. Sprawdzamy czy decyzje dotyczące gospodarowania publicznymi pieniędzmi w klubie sportowym były zgodne z prawem.

Prezes ŁKS „Orlęta-Łuków”, Z. Biaduń poinformował, że policja zwróciła się z prośbą o przekazanie na potrzeby śledztwa pełnej dokumentacji finansowo-księgowej klubu za lata 2007-2010.

czyżby sprawa się rozkręcała?

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2011-04-20, 12:07   

Czy ten art. wnosi cokolwiek nowego czego jeszcze nie wiedzieliśmy? Postępowania zaczęły się już jesienią i nadal trwają, było już sporo osób przesłuchiwanych. Jakoś wątpie żeby coś wyjaśniono.

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2011-05-24, 00:09   

http://orleta.lukow.pl/Ne...ji_rady_miasta/

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

fredek889

Wysłany: 2011-06-09, 19:08   

http://www.telewizja.luko...nosci&Itemid=67

Ciekaw jestem tego sprawozdania...

Radzio

Wysłany: 2011-07-04, 11:55   

i nikt z Orląt nie dostał nagrody na gali..

http://bozpn.pl/II_letnia_gala.htm

Bobo

Wysłany: 2011-07-05, 17:42   

A za co niby miał dostać?

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2011-09-14, 21:48   

Co za poprawki zostały dzisiaj wprowadzone do statutu?

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Skuter

Wysłany: 2011-09-14, 22:45   

Może przedstawię mniej-więcej jak to wszystko wyglądało:

W statucie uzupełniano martwe punkty, tzn. nielogiczne albo w ogóle bez składu i ładu (ciekawe jaki sąd zatwierdził taki statut...). Do tego klub będzie prowadził działalność gospodarczą (dlatego na meczu będzie można kupić szalik w kasie). Pan spiker zapytał czy przez to stracimy dotację, a Biaduń zripostował mu wykładnią Regionalnej Izby Obrachunkowej, z której wynikło, że można jednocześnie prowadzić działalność gospodarczą i otrzymywać dotację, np. z miasta. Do tego prowadzenie działalności wiąże się z tym, że nie będzie można pobierać tego 1% podatku. Biaduń mówił, że z działalności można mieć ponad 100 000 (tyle miało TPO), a z PIT-ów było od 1500 do max 7000. Co więcej, wreszcie sponsorzy będą wiedzieli, że sponsorując ŁKS podpisują umowę z klubem a nie jakimś stowarzyszeniem. Do tego wpływy za bilety, gadżety, reklamy itd idą na cele klubu. Dodatkowo walne sprawozdawcze ma być co rok, a nie co dwa lata. Wyborcze tak jak było - co cztery.

Klub podpisał umowę, pawilon rozbiorą do 17 października.

Wkurzyła mnie sekcja podnoszenia ciężarów (to chyba oni, jeśli nie to zwracam honor). R. Dołęga zapytał dlaczego nasz klub nie jest członkiem LZS. To podobno jakaś kasa na wyjazdy dla sportowców i uczestnictwo w igrzyskach LZS. Sami wiemy, że w takich igrzyskach grają drużyny pokroju Huczwy czy innych ogórków :) . Pani Anna Koza powiedziała, że dowiadywała się mniej-więcej jak to wygląda i polega to na tym, że klub musiałby zmienić nazwę, co Biaduń skwitował tym, że na pewno kibice nie zaakceptowaliby (piłkarze też nie, z politowaniem przysłuchiwali się sprawie). Kolega R. Dołęgi stwierdził, że kibice nie finansują klubu i w ogóle ma w nosie historię klubu. -_-

Ardiano

Wysłany: 2012-06-20, 19:44   

jak napisał Master TV:

Zbigniew Biaduń zrezygnował z funkcji prezesa Łukowskiego Klubu Sportowego Orlęta Łuków. Rezygnacja została przyjęta przez Zarząd Klubu.

Zbigniew Biaduń jako przyczynę swojej rezygnacji podał pogorszenie stanu zdrowia uniemożliwiające mu pełnienie funkcji w klubie. Tymczasowo funkcję prezesa będzie pełnił dotychczasowy zastępca, Jakub Chruściel.

i znów przed startem III ligi burdel na kółkach w klubie...

fredek889

Wysłany: 2012-06-20, 20:01   

Ardiano napisał/a:
znów przed startem III ligi burdel na kółkach w klubie...

Szkoda, bo nie wątpliwie Biaduń miał dobrą rękę do prowadzenia klubu. Liczę na to że znajdzie się jakaś dobry kandydat na to stanowisko i klub organizacyjnie na tym nie ucierpi...

Czubek

Wysłany: 2012-06-20, 20:14   

cos tu mi śmierdzi

Litwin

Wysłany: 2012-06-20, 21:58   

Czubek napisał/a:
cos tu mi śmierdzi

A co w tych czasach nie jest podejrzanego..?

SaqieV

Wysłany: 2012-06-23, 13:04   

Co niby Ci śmierdzi?

Odpowiedz do tematu