Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeżeli posiadasz już konto.                         

Poprzedni temat :: Następny temat
Władze klubowe
Autor Wiadomość
Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2006-04-01, 00:39   Władze klubowe

Ostatnio dużo kontrwersji wzbudza praca szefostwa klubu. Co o tym sądzicie? Oprócz opini o stanie obecnym proszę o propozycję rozwiązań które mogą wyciągnąć Orlęta z marazmu.
(Jako, że temat może prowadzić do "niemiłej dyskusji" będzie szczególnie moderowany, co nie oznacza cenzury na poglądy. Poprostu niedopuszczalne będą inwektywy, wulgarne epitety i nic nie wnoszące komentarze)

kOyot

Wysłany: 2006-04-01, 13:46   

no tak pytanie ciągle aktualne:] ale i odpowiedz jest chyba banalna mianowicie wywalić tych wsyztskich komuchów z tego zarząduuu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! niedługo wybory samorządowe pojdzcie po rozum do głowy i nie głosujcie na obecną elitę rządzącą!!!! bo jest ona kompletną porażka:] poki co nie widze szans dla naszego klubu:(

A
[Usunięty]

Wysłany: 2006-04-04, 11:36   

Tragiczne jest to co się dzieje w tym klubie. Banda pijaków i złodziei... :tired:

A co my możemy z tym zrobić? Chyba nic... chyba, że ma ktoś jakieś plany. :spy:

Vaclav

Wysłany: 2006-04-04, 14:19   

Taaa, obecna władża jest do klubu. Może by dać jakoś do zrozumienia, ze są tu niechciani? Jakiś transparent, czy cuś.

and1

Wysłany: 2006-04-04, 20:40   

a oni i tak beda lac na ten transparent! tu trzeba nowych wladz, tylko kto by chcial tym rzadzic??

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2006-04-05, 23:29   

Oni chyba wiedzą że są nie za bardzo chciani. Co do transparentu to nie Ameryka. Pewnie po wyborach może się coś zmienić. Tylko kto powiedział że na lepsze :)

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Vaclav

Wysłany: 2006-04-06, 14:24   

Ja tylko tak proponowałem. W końcu z tego co widziałem z skrutów i pelnych relacji meczy naszej 1ej ligi, to jak kibice są niezadowoleni z władży, to śpiewają piosenki o tym i dają jeden wielki transparent.

A
[Usunięty]

Wysłany: 2006-04-06, 14:25   

Była kiedyś taka akcja odnośnie byłego prezesa to poskarżyli się policji. :mrgreen:
Teraz na trybunach nic się nie dzieje to i nikt czegoś takiego nie zorganizuje... a szkoda.

Skuter

Wysłany: 2006-04-06, 14:37   

Zróbmy tak jak kibice Manchester United - załóżmy własny klub o podobnej nazwie i przekonajmy zawodników do gry w nim :D :mrgreen:

Mijam wielu, bardzo wielu smutnych ludzi.
A kilka metrów obok, na środku ruchliwego chodnika,
klęczy kilkunastoletni chłopiec z triumfalnie wyciągniętymi ramionami.
Nikogo nie widzi. Jest w ekstazie.
Klęczy i krzyczy na całe gardło - ORLĘTA ŁUKÓW !!!

Vaclav

Wysłany: 2006-04-06, 14:38   

Cytat:
Zróbmy tak jak kibice Manchester United - załóżmy własny klub o podobnej nazwie i przekonajmy zawodników do gry w nim

O tak. Będziemy mieli wlasny klub i zdobedziemy mistrzostwo kraju.

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2006-04-06, 14:40   

A88 napisał/a:
Była kiedyś taka akcja odnośnie byłego prezesa to poskarżyli się policji. :mrgreen:
Teraz na trybunach nic się nie dzieje to i nikt czegoś takiego nie zorganizuje... a szkoda.

Aż złoty wróci :)

Mówię wam po wyborach będzie przetasowanie.

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

A
[Usunięty]

Wysłany: 2006-04-06, 14:41   

Sk8ter napisał/a:
Zróbmy tak jak kibice Manchester United - załóżmy własny klub o podobnej nazwie i przekonajmy zawodników do gry w nim :D :mrgreen:

Szkoda tylko, że żaden z nich nie zgodził się w nim grać. :mrgreen:
Podobnie jest przecież z Pogonią Szczecin... w sumie to nie jest głupi pomysł. ;-)

[ Dodano: 2006-04-06, 14:42 ]
Złoty być może wróci już za miesiąc i znowu się zacznieee.... :mrgreen:

Vaclav

Wysłany: 2006-04-06, 14:49   

Cytat:
Mówię wam po wyborach będzie przetasowanie.

To się okaże.

kOyot

Wysłany: 2006-04-06, 16:02   

pamiętaj tez ze zalozenie druzyny chocby w najnizszej klasie okręgowej kosztuje:P potem oddzielnie plac za boisko na mecz, sędziego, ochrone...:D to nie ejst taka latwa sprawa:D

Radzio

Wysłany: 2006-04-11, 17:14   

Ja myślę że oni powinni inwestować w zawodników a nie w wygląd klubu tu trzeba grać a nie ładnie wyglądać. Murawa 1 liga

kOyot

Wysłany: 2006-04-12, 08:56   

wiesz żeby zbudować dobry klub trzeba mieć też dobrą infrastrukturę :mrgreen:

Radzio

Wysłany: 2006-04-13, 21:19   

ale najpierw zbiera sie kasę na zawodników a oni sami przynoszą korszści swojimi osiągami.

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2006-09-20, 17:28   

Chyba tu będzie odpowiedni temat na to co chcę napisać.

8 lat temu: Baraże o II ligę: Orlęta Łuków - Stal Sanok 1:1 i 1:2
Stal potem spadła i z II i z III ligi, ale niezapomniane chwile im pozostały. W tym roku wrócili do III ligi. Zajmują w niej ostatnie miejsce. Pewnie spadną. Co z tego! Dzisiaj odprawili Legię Warszawa 2:1 w Pucharze Polski!

A gdzie my jesteśmy?

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Czubek

Wysłany: 2006-09-20, 19:12   

A my mamy "solidny, IV-ligowy zespół" :mrgreen:
A tak na poważnie no to ciekawe co by było jakbyśmy awansowali do tej III ligi...czy była by kasa na to :] A wszystko przez Listkiewicza! Akurat musiał zmienić system jak Orlęta zajęły I miejsce w III lidze ? Btw. można jakiegoś linka do wynik i tabel z tego (i ew. poprzednich) sezonu własnie, w którym ŁKS był w tej III lidze najlepszy?

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2006-09-21, 17:11   

Wtedy polski internet (szczególnie ten na nizszych szczeblach) praktycznie nie istniał, więc linka nie będzie. Od jakiegoś czasu opracowuję tego typu archiwalne informacje na stronę, ale jakos zawsze mi czasu brakuje.

Ligę w sezonie 1997/98 wygraliśmy z bodajze 3 punktami przewagi nad AZS-em Biała Podlaska. Mecze miedzy tymi drużynami były cholernie zacięte. Nasz bilans po sezonie to 29 zwycięstw, 4 remisy i tylko 1 porażka! (Szczegółowymi wynimai wszystkich spotkań nie dysponuje). A potem były te nieszczęsne baraże i się rypło. Następny sezon to porażka za porażką i bilans był prawie dokładnie odwrotny. Wygraliśmy tylko z Karpatami Krosno. Wyniki z żalu d*** ściskały. Np. 8:0 z Cracovią. Jako ciekawostkę dodam, że w tamtym meczu debiutował w barwach Craxy niejaki <B>Arkadiusz Baran</B>. Razem z drużyną awansował z 3 do 1 ligi i obecnie jest podporą linii pomocy Cracovii i znanym w lidze polskiej zabijaką (w rundzie wiosennej dwie czerwone kartki!)

We wcześniejszych 8 sezonach (w sumie 10) byliśmy średniakiem 3- ligowym. Pozycje 7-9. Raz spadliśmy, a raz mało brakowało :p

BTW: Listkiewicza jeszcze wtedy nie było na stołu. Rządził ŚP. Marian Dziurowicz. Też niezły model. Listek był chyba sekretarzem związku.

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Czubek

Wysłany: 2006-09-21, 19:33   

Aha dzieki Dev. A jeśli nie byłoby tych zmian w ligach (byłyby dalej 2 grupy II ligi) to awansowaliśmyby automatycznie z I pozyjcji? Czy też by były jakies baraże :> W necie nie moge jakoś znalesc archiwum III ligowych...

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2006-09-21, 20:10   

Bo jako takich nie ma archiwów z lat 1990-99.

Reforma była dwu-letnia (a właściwie trzy). Jej celem nie było tylko utworzenie jednej II ligi, ale także 4 grup III lig (tak jak mamy obecnie). Przed reformą było 8 grup 3 ligi i ci co zajęli pierwsze miejsca awansowali. Bez baraży.

W tamtym sezonie zapowiedziano reformę (97/98). W Łukowie cel był jednak taki by zajać miejsce w górnej części tabeli, bo w związku z reorganizacją leciała połowa ligi. Chodziło, zeby utrzymać III ligę. Ten awans dopiero wyszedł w trakcie. I tak po tym sezonie było już 4 grupy III ligi, ale nadal 2 grupy II ligi. Stal Sanok grała we wschodniej II lidze (min. z Łęczną, Śwdnikiem, Zamościem).

Po upokarzajacym dla nas sezonie 1998/99 do 3 ligi (z obu grup II ligi) spadło 10 zespołów (w tym Sanok), a z naszej III ligi aż 7 zespołów poleciało do IV: w tym Orlęta i Biała - drużyny, które walczyły o wygranie ligi rok wcześniej.

(w sezonie 1999/00 II liga liczyła sobie aż 24 zespoły grające w jednej grupie i z każdym rokiem ta liczba sie zmniejszała)

I z tego bagna w jakim siedzimy już wygrzebać się nie da.

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Czubek

Wysłany: 2006-09-21, 20:13   

Dev napisał/a:
I z tego bagna w jakim siedzimy już wygrzebać się nie da.

no ale nadzieja umiera ostatnia w końcu... :morda:

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2006-09-22, 16:44   

taa...

jakby nie patrzeć idą wybory. I jak sygnalizowałem już w artykule na stronie zaczną się obiecanki. Ciekawe co zmieni się w kwestii klubu po wyborach. Ale jakoś nie widzę, wielkiego sympatyka sportu wśród łukowskiej bracii politycznej. Przydałby sie jakiś fanatyk.

Żadnych ulotek jeszcze nie ma, ciekawe kiedy się pojawia :morda:

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Czubek

Wysłany: 2006-09-22, 21:33   

Dev zgłoś swoją kandydaturę na burmistrza lub radnego :mrgreen:

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2006-09-23, 09:10   

żeby ktoś o mnie artykuł że nie chodzę na mecze napisał za 4 lata :doh:

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Skuter

Wysłany: 2006-09-23, 10:52   

Dev - chyba na burmistrza od 25 r. ż. można startować :) czy myle sie?

and1

Wysłany: 2006-09-23, 12:21   

nie namawiajcie Dev'a do takich rzeczy, tfuuuuu :P

Czubek

Wysłany: 2006-09-23, 20:57   

No przecież zartowałem :-D

and1

Wysłany: 2006-09-24, 14:54   

no ja mysle :-P sadze ze Dev nie upadlby tak nisko zeby startowac na burmiszcza xD

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2006-09-24, 19:33   

and1 napisał/a:
no ja mysle :-P sadze ze Dev nie upadlby tak nisko zeby startowac na burmiszcza xD

właśnie :doh:

Moim zdaniem zmiana GTW w mieście wcale nie musi oznaczać zminay GTW w klubie.

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Czubek

Wysłany: 2006-10-16, 21:50   

To wiadomo już, kto startuje na burmistrza? Bo ja jak na razie widziałem tylko ogłoszenie, że jakieś tam towarzystwo wyborców poszukuje "idealnego kandydata na burmistrza"... :morda:

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2006-10-17, 14:05   

http://www.telewizja.luko...d=News&news=532

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Czubek

Wysłany: 2006-10-18, 14:25   

Aha, dzieki :) A wiadomo, który byłby "najlepszy" bioriąc pod uwagę nasz klub ? Według mnie ogólnie rzecz biorąc Zemło nie jest złym burmistrzem, bo wykorzystuje dotacje z UE i sporo sie buduje w Łukowie...No i balta w koncu ma być przeniesiona :morda: Ale czy coś z samymi Orlętami zrobił ?

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2006-10-19, 13:14   

Dla ścisłości Z.Zemło był (chyba już nie jest) w tym Towazystwie Przyjaciół Orląt czy jak tam im co co był ten kryzyzs w 99 z A.Kasznią odbudowały jakby nie patrzeć Orlęta. Gdyby nie oni niewiadomo czy byśmy dzisiaj mieli jakikolwiek sport.

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Czubek

Wysłany: 2006-10-19, 16:37   

Odbudowali...ale czy to sie przypadkiem znów nie sypie ? :shock: Ja nie wymagam żeby Orlęta grały w II lidze. Ale na III lige powinno nas być stać. A głownym naszym celem powinno być szkolenie młodzieży! A tutaj też nie jest pięknie...

kOyot

Wysłany: 2006-10-20, 13:25   

Choobec napisał/a:
A wiadomo, który byłby "najlepszy" bioriąc pod uwagę nasz klub ? Według mnie ogólnie rzecz biorąc Zemło nie jest złym burmistrzem, bo wykorzystuje dotacje z UE i sporo sie buduje w Łukowie...No i balta w koncu ma być przeniesiona :morda: Ale czy coś z samymi Orlętami zrobił ?

Na co niby te środki pozyskał? Główną ulicę sponsouruje GDDKiA, małą obwodnicę buduje powiat oni robią Międzyrzecka tylko :-D A z baltoną to oni już dawno powinni zrobic porządek! Dlaczego wszystko się robi na kilka miesiecy przed wyborami?! Zauważyliście, że nie ma w Łukowie oficjalnego komitetu SLD :-D tylko sobie jakieś porozumienia nawymyślali! Stary komunistyczny chwyt! Moim zdaniem brak jest odpowiedniego kandydata na stołek burmistrza! I to jest przykre :-?

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2006-10-20, 23:09   

Ostateczna lista kandydatów:

Cytat:
1. Kozłowski Kazimierz Stanisław, 52 lata, wyk. średnie, zam. Ryżki, zgłoszony przez KWW WSPÓLNY DOM-ŁUKÓW, nie należy do partii politycznej.

2. Denisiuk-Cierlica Maria Bogumiła, 57 lat, wyk. średnie, zam. Łuków, zgłoszona przez KW Samoobrona RP, członek Samoobrony Rzeczpospolitej Polskiej

3. Kasznia Arkadiusz, 33 lata, wyk. wyższe, zam. Łuków, zgłoszony przez KWW Łukowa "mp3 - Miasto Trzech Pokoleń", członek "Socjaldemokracji Polskiej"

4. Baranowski Leonard Leszek, 58 lat, wyk. średnie, zam. Łuków, zgłoszony przez KWW Łukowska Wspólnota Samorządowa, nie należy do partii politycznej.

5. Szustek Dariusz Jan, 41 lat, wyk. wyższe, zam. Łuków, zgłoszony przez KW Prawo i Sprawiedliwość, członek Prawa i Sprawiedliwości

6. Zemło Zbigniew, 52 lata, wyk. wyższe, zam. Łuków, zgłoszony przez KWW Przymierze dla Ziemi Łukowskiej, członek Sojuszu Lewicy Demokratycznej

7. Gomoła Grzegorz, 41 lat, wyk. wyższe, zam. Łuków, zgłoszony przez KW ŁUKOWSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE, nie należy do partii politycznej.

8. Żurawski Marek Andrzej, 41 lat, wyk. wyższe, zam. Łuków, zgłoszony przez KW Liga Polskich Rodzin, członek Ligi Polskich Rodzin

Jeszcze 3 meisiące temu nie miałęm pojecią o 5 osobach - kto to wogóle. Teraz nadal nie wiem o 2 nic :D I co ja biedny wyborca mam zrobić. Tylko się załamać. ALbo zwariować :crazy:

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2006-10-28, 09:28   

heh wiecie że kandydują na radnych min. Wiesław Grula i ... Paweł Szlaski

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

elip
[Usunięty]

Wysłany: 2006-10-28, 09:37   

szlaski w ktorym okregu??

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2006-10-28, 09:40   

w naszym :D Dla zapchania listy pewnie ale jest. MP3

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

elip
[Usunięty]

Wysłany: 2006-10-28, 10:28   

mp3... szkoda ze nie iPod

Skuter

Wysłany: 2006-10-28, 11:10   

Dev - podaj numer okręgu. Bo jak się orientuje to kogo innego wybiera np. Międzyrzecka, Poważe czy Cieszkowizna :)

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2006-10-28, 11:45   

mój czyli IV - Sienkiewicza i te rejony. Gdzies powinni te listy umieścić w necie.

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Czubek

Wysłany: 2006-11-06, 14:30   

Są 4 okręgi - ale nie chce mi sie wymieniać ulic bo to za dużo pisania :mrgreen:
No i co do wyborów to według mnie największe szanse mają Kasznia i Zemło. Nawiązując do naszego klubu, to jak zostanie ponownie Zemło no to bedzie to samo wiec chyba nic sie nie zmieni :| A jak Kasznia no to..przecież oni sie tam wszyscy z panem Kasznią znają więc wątpie żeby kolegów wywalał :morda:
A czy któryś z kandydatów na burmistrza ma jakies konkretne plany co do Orląt ? :D
Nie jestem zapoznany z kazda oferta (do domu doszla do mnie tylko oferta Kaszni), wiec pytam...Pan były poseł pisze coś o sporcie, o modernizacji i powstawaniu nowych boisk, a i chyba przeczytalem (nie wiem czy u niego, czy u jakiegos potencjalnego radnego), że planuje "modernizacje obiektów sportowych". Czyżby rozbudowa stadionu ? :mrgreen:
Także prosze o odpowiedz na moje pytanie wyzej zawarte o planach co do klubu :-)
(Ale sie rozpisałem)

-------
Mój okręg to okręg I, ale niestety na razie nie jest mi dane głosować :khekhe:

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2006-11-06, 15:44   

Nikt za bardzo nie chce się w kampani zająć sprawą sportu i orląt by się nie sparzyć. Co do A.K to krąży plotka, że jak on był prezesem Orląt to były lepsze widoki na przyszłość. Ze niby młody, że wszystkich gonił, ze jak się uparł to tak musiało być.
A obecne władze to PRL. Nie mi to oceniać bo nie wiem co było w srodku klubu.

Jak już niektórzy wiedzą ciężki orzech do zgryzienia te wybory. :-?

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Vaclav

Wysłany: 2006-11-07, 10:28   

Nie dla mnie, ja to mam już całą gamę kandydatów, w tym mego starszego ;-)

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2006-11-07, 12:15   

Vaclav dostanie zaraz bana za reklame bez zezwolenia :D

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

LEGION_UKF

Wysłany: 2006-11-09, 20:04   

Ja tam glosuje na Krzysztofa Krysteckiego okreg 4 pozycja 8 lista Nr20 ;-) ;-) ;-) ;-) na kogo jak na kogo ale na ojca chyba wypada:P a jezeli chodzi o burmistrza kazdy wypowiada sie o sporcie ale zadnych konkretow niema ale mysle ze Kazik Kozlowski ojciec Kozlowskiego tego co gral pare meczow w ŁKS i wyjechal niedawno za granice z powodu nie jasnych stytuacji....... wiem ze mimo ze Kazio niema wielkich szans on mogby cos zrobic w Orletach

[ Dodano: 2006-11-09, 20:07 ]
a jeszcze jedno co do pana Arkadiusza mial ten pan szanse pokazac sie w Łukowie i byc bardzo lubiana osoba duzo szumu duzo obietnicy malo czynow tak widze tego kandydata

kOyot

Wysłany: 2006-11-10, 09:40   

Ma pan rację panie Legionie co do Kaszni. A jescze ten wyjazd do Opola na wybory parlamentarne! I pan się teraz o fotel burmistrza ubiegasz?!! WSTYD! Ulotkę ze stadionem pamiętam nadal :mrgreen: Ale co ja tu widzę! Darmowe forum ogłoszeniowe kandydatów? :-D :khekhe:

Odpowiedz do tematu