Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeżeli posiadasz już konto.                         

Poprzedni temat :: Następny temat
Współpraca Orlęta Łuków + AP Legia Warszawa
Autor Wiadomość
LEGION_UKF

Wysłany: 2009-03-10, 21:16   FUndacja Legia warszawa nawiazala wspolpfrace z Orletami

http://www.legia.com/www/index.php?akt=6139 :klaszcze: :klaszcze:

Radzio

Wysłany: 2009-03-11, 15:10   

aż mnie zatkało !! :D już sie zastanawiam kogo nam zabiorą ;]

Czubek

Wysłany: 2009-03-11, 15:38   

no właśnie, zabiorą.
A jakie konkretne korzyści Orlęta będą z tego miały ? (oprócz szansy na wielkie granie dla naszych młodych zawodnikow)

Ardiano

Wysłany: 2009-03-11, 16:23   

konkretnie takie, że nie każdy może się pochwalić tym, że prowadzi biznesy z Papą Walterem. Swoją drogą, po ponad 10 latach od podpisania listu intencyjnego z Władysławem Stachurskim i Legią Daewoo, coś się zaczyna dziać. Imponujące tempo panie Bącik ;) W międzyczasie zdążył Pan doprowadzić klub do upadku. Czy tym razem scenariusz będzie podobny? Ciekawe, co pan Waldemar zrobi jak usłyszy kiedyś z naszych ust podczas meczu: ITI spier...aj!!?

Katyń 10 IV 1940 - 10 IV 2010 PamiętaMY!

Skuter

Wysłany: 2009-03-11, 16:32   

Ardiano napisał/a:
Ciekawe, co pan Waldemar zrobi jak usłyszy kiedyś z naszych ust podczas meczu: ITI spier...aj!!?

Zaraz zaraz, nie rozumiem czegoś. Czy w imię chorego strajku kibiców Legii chcesz włączyć w to także kibiców Orląt. Z łaski swojej nie wkładaj w "nasze" usta (przynajmniej moje) tego czego bym nie powiedział.

Mijam wielu, bardzo wielu smutnych ludzi.
A kilka metrów obok, na środku ruchliwego chodnika,
klęczy kilkunastoletni chłopiec z triumfalnie wyciągniętymi ramionami.
Nikogo nie widzi. Jest w ekstazie.
Klęczy i krzyczy na całe gardło - ORLĘTA ŁUKÓW !!!

Ardiano

Wysłany: 2009-03-11, 16:41   

też nie popieram tego typu akcji na naszym stadionie, ale jak pamiętasz, w poprzedniej rundzie był moment gdy ktoś to zarzucił w imię tzw. "solidarności z chłopakami z Legii", niekumaty tłum to podchwycił, a nikt z prowadzących doping nie zareagował z odpowiednią siłą... Tym bardziej jestem w stanie wyobrazić sobie taką sytuację w momencie, w którym Legia ściąga od nas najlepszego zawodnika, kluczowego np. w walce o utrzymanie, co powoduje znaczne osłabienie Orląt

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2009-03-11, 16:51   

Ardiano napisał/a:
Legia ściąga od nas najlepszego zawodnika, kluczowego np. w walce o utrzymanie, co powoduje znaczne osłabienie Orląt

Nie znam szczegółów tej umowy, ale mi to bardziej wygląda na coś takiego: juniorzy starsi wygrywają ligę, i kilku z nich jedzie na testy do Legii, ale tych młodzieżowych.
Albo co jest ten dzieciak w młodszych rocznikach co na kadrę LZPNu jeździ Buczek. I on dostaje szanse jako wyróżniający się aby spróbować sił na testach do młodzieżowych drużyn Legii.

Dlatego mistrzu staraj się :D Kto by chciał tych naszych pryków z seniorów. Oni to propozycji z Radzynia już nawet nie dostają.

Ciekawe co to znaczą te górnolotne słowa "Klubom, które nawiążą z nami współpracę ofiarujemy bogate doświadczenie i pomoc w sprawach sportowych i organizacyjnych"?

Zupa staż w Legii odbędzie ? :klaszcze:

Edit: Wydzieliłem temat bo ciekawy. Piszcie co myślicie.

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Radzio

Wysłany: 2009-03-11, 22:43   

ja myślę że jeśli juniorzy starsi wygrają ligę to może jakiś pojedzie do warszawy. Co do jm to największe szanse ma Kędziora ;] Jest sporo dobrych młodzików w OŁ i każdy może się im spodobać... a co do Buczka to znam go :) Chłopak umie grać w piłkę ale z jego charakterem Legia to za dużo powiedziane :)

ja już jestem za stary na Legię :) aczkolwiek przyjąłbym propozycję gry w Legii :)
Ciekawe jaka teraz będzie frekwencja na treningach w grupach młodzieżowych bo jak na razie to mało ludzi przychodzi na treningi ;/

LEGION_UKF

Wysłany: 2009-03-12, 08:08   

nic nie jest pewne czy beda zabierac czy beda dawac.Niemamy wiedzy natemat calej umowy a moze w umowie jest ze Kp Legia bedzie wzmacniac druzyne Orlat np zawodnikiem/ami nie mieszczacymi sie w skladzie Mlodej Ekstraklasy!? albo ze ufunduje komplety strojow pilek itp dla mlodych pilkarzy Orlat oraz da im dofinansowanie w postaci... zł .Tego nikt z was nie wie i raczej sie nie dowie nie bardzo chce mi sie ufac w to ze nasi dzialacze podpisali umowe bez zadnej korzysci dla Orlat.... aha Adriano list intencyjny pomiedzy Legia Daewoo a Orletami pamientasz dlaczego byl podpisany na meczu z Alitem chyba 1:0 dla naszych bo wtedy koreancow do Łukowa sciagnal J.Oleksy walczacy o glosy w naszym rejonie jak sie okazalo dalo te efekt idealny jak jak w przypadku A.Kaszni:-)

Ardiano

Wysłany: 2009-03-13, 09:29   

www.legia.net napisał/a:
Legia nawiązała współpracę z Orlętami Łuków

Fundacja Akademia Piłkarska Legii Warszawa nawiązała współpracę z Orlętami Łuków. Na jej mocy nasz klub będzie wspierał szkolenie dzieci i młodzieży w tym klubie. Co to dokładnie oznacza? Redakcja Legia.Net dotarła do bardziej szczegółowych informacji dotyczących umowy między klubami. Współpraca będzie dotyczyć m.in. transferowania piłkarzy - czasowego lub definitywnego. Więcej szczegółów znajduje się poniżej.

Fundacja Akademia Piłkarska Legii Warszawa będzie pomagała dzieciom i młodzieży w Orlętach w pozyskiwaniu sprzętu sportowego oraz organizacji wyjazdów i obozów dla drużyny. Na mocy umowy między klubami rozgrywane będą także mecze towarzyskie. Fundacja będzie zapraszać władze i trenerów Orląt na wykłady i konsultacje, zaś dzieci na mecze pierwszego zespołu. Szkoleniowcy będą mogli odbywać staże w naszym klubie, a w razie potrzeby będą mieć dostęp do sztabu szkoleniowego pierwszego zespołu. Zawodnicy z Łukowa będą mogli odbywać konsultacje medyczne i rehabilitacyjne w Warszawie. Współpraca będzie także dotyczyć transferowania zawodników - w obie strony. Piłkarze Legii będą mogli być wypożyczani lub wytransferowani na stałe do Orląt, zaś najzdolniejsi zawodnicy z Łukowa będą mogli trafić na Łazienkowską. Jak dotąd w Legii zagrało trzech wychowanków Orląt - Dariusz Solnica, Cezary Kucharski i Dariusz Dziewulski.

Jeśli rzeczywiście ta współpraca będzie tak wyglądać, to odszczekam wszystko, co napisałem powyżej.

kapitan_bomba

Wysłany: 2009-03-20, 10:28   

Sk8ter napisał/a:
Zaraz zaraz, nie rozumiem czegoś. Czy w imię chorego strajku kibiców Legii chcesz włączyć w to także kibiców Orląt. Z łaski swojej nie wkładaj w "nasze" usta (przynajmniej moje) tego czego bym nie powiedział.

Zaraz, zaraz to ja czegoś nie rozumiem? Dlaczego ktoś miałby nie krzyknąć "ITI s*******j". Jakoś kibicom min. Lecha, Widzewa, Wisły to nie przeszkadzalo bo to nie chodzi o Legie tylko o zasade(bo kazdemu moze sie trafic taka sytuacja jaka ITI zgotowalo na Łazienkowskiej).... ba... transparenty z takim hasłem pojawiły się nawet na stadionach Niemieckich. Tu nie chodzi o Legie, bo jesli taka sytuacja byla by w innym klubie to tak samo popierał bym taka forme wspierania protestu.
Więc jak dla mnie ten okrzyk na naszym stadionie jest jak najbardziej normalny.

Skuter

Wysłany: 2009-03-20, 15:04   

Żeby nie było, to jest tylko moje zdanie - nie jestem za żadną ze stron w tym konflikcie.

Na mecze przychodzimy kibicować Orlętom Łuków, a nie Legii Warszawa. Ja rozumiem - jesteśmy FC i tak dalej, ale przypomnijmy sobie sytuację z finałem PP w tamtym roku - dlaczego nikt inny się nie zainteresował? To jest bardzo podobna sytuacja. No, może szczebel rozgrywek trochę inny. Zdaję sobie sprawę, że wchodzi tutaj w grę solidarność kibicowska, jednak proponuję abyśmy najpierw rozejrzeli się dokoła siebie i ogarnęli (nie lubię tego słowa, ale pasuje tu jak ulał :P ) swoje podwórko.

Z mojej strony EOT - każdy ma swoje zdanie i myślę, że nie dogadamy się :) . Pozdrawiam.

Mijam wielu, bardzo wielu smutnych ludzi.
A kilka metrów obok, na środku ruchliwego chodnika,
klęczy kilkunastoletni chłopiec z triumfalnie wyciągniętymi ramionami.
Nikogo nie widzi. Jest w ekstazie.
Klęczy i krzyczy na całe gardło - ORLĘTA ŁUKÓW !!!

Radzio

Wysłany: 2009-03-29, 11:48   

Wczoraj dowiedziałem się że jeden z naszych nabytków będzie tylko przyjeżdżał na mecze i grał w pierwszym składzie... Nie wiem kto bo ich nie znam :)

Czubek

Wysłany: 2009-04-01, 14:48   

http://telewizja.lukow.pl...=News&news=1567
niegłupio by było..gdyby to nie prima aprilis :D ale czemu oni wszystkie prima aprilis napisali z datą wczorajszą a nie dzisiejszą to nie rozumiem :P

SaqieV

Wysłany: 2009-04-01, 15:45   

Bo oni nie pisali tego dzisiaj, tylko wczoraj, może nie mogli dzisiaj rano, czy coś :D

LEGION_UKF

Wysłany: 2012-03-07, 09:58   

Mini Legia Cup rocznik 2001
Klasyfikacja generalna
1. Legia Warszawa II
2. Ursus Warszawa
3. Dragon Warszawa
4. Znicz Pruszków
5. Orlęta Łuków
6. Marcovia
7. Legia Warszawa I
8. Legionovia
9. Dolcan Ząbki
10. Broń Radom

Mecz o miejsca 5-8
Legia I - Orlęta Łuków 1:1 (Duczek) przegr. w karnych

W turnieju brały min drużyny parterskie AP Legii Warszawa

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2013-09-05, 08:01   

I to by było na tyle ze współpracy z AP Legii :)

http://legionisci.com/new...kiej_Legii.html

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Odpowiedz do tematu