APEL!!
Odpowiedz do tematu

człowiek_którego_nie_ma
[Usunięty]
: APEL!!
http://pogonsiedlce.com/c...hat=news&id=814

Apel

Do Prezydenta Miasta Siedlce

Pana Wojciecha Kudelskiego

Zwracam się do Pana z apelem, by podjął Pan niezwłocznie działania, które uratują piłkę nożną w Siedlcach. Miejski Klub Sportowy "Pogoń", sekcja piłki nożnej boryka się z olbrzymimi problemami, zarówno organizacyjnymi jak i finansowymi. 30 czerwca b.r. większości zawodników jak i trenerowi kończą się kontrakty. Piłkarze w poszukiwaniu nowych klubów rozjadą się zapewne po regionie zamiast reprezentować nasze miasto. Zarząd klub nie wystąpił dotychczas do związku o wydanie licencji na grę w rozgrywkach IV ligi choć same rozgrywki zaczynają się już 15. sierpnia.

W obecnej sytuacji istnienie piłki nożnej w Siedlcach jest ogromnie zagrożone. Z każdą chwilą sytuacja staje się gorsza.. W przypadku upadku piłki nożnej zbędnym wydaje się budowa ośrodka sportu na siedleckich błoniach ze stadionem na kilka tysięcy miejsc.. Tym nie mniej apeluję o natychmiastową interwencję i rozpoczęcie działań na rzecz ratowania piłki nożnej w Siedlcach. My kibice liczymy na Pana. Los naszego klubu leży w Pana rękach.

Ze sportowym pozdrowieniem,

Imię Nazwisko, (jak chcecie to możecie wpisać Łuków, żeby nie było że tylko w Siedlcach ludzie widzą problem)List należy podpisać i wysłać na adres prezydent@um.siedlce.pl Jako tytuł wstawcie "MKS Pogoń Siedlce"


POMÓŻMY NASZYM BRACIOM!! To NIC nie kosztuje!!!

:
Apel na głownej.


Mijam wielu, bardzo wielu smutnych ludzi.
A kilka metrów obok, na środku ruchliwego chodnika,
klęczy kilkunastoletni chłopiec z triumfalnie wyciągniętymi ramionami.
Nikogo nie widzi. Jest w ekstazie.
Klęczy i krzyczy na całe gardło - ORLĘTA ŁUKÓW !!!
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.