Herb
Odpowiedz do tematu

: Herb
Gdy znalazłem te karnety przypomniałem sobie o starym herbie. Jak Wam się podoba aktualny, mający niecałe 4 lata? Warto było zmieniać? A może warto było tylko inny projekt wybrać?

Mi na pewno nie przeszkadza

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
:
Mi tam sie podoba nasz herb. Tyle, że może nie zaszkodziło by jakby na nim był jakis napis. Ale i tak jest dobry i chyba jednak ciekawszy od poprzednich.

Będziemy dopingować Was ze wszystkich naszych sił...
Będziemy z Wami zawsze aż do końca naszych dni...
A
[Usunięty]
:
Chujowy, że aż szok!

http://lksorleta.w.interia.pl/stary.gif - ten jest najlepszy.

I tak jak już pisałem w innym temacie odnośnie nazwy powinno się trzymać tego który był najdłużej używany przez klub a nie iść za każdym wynalazkiem!

elip
[Usunięty]
:
To co bylo najdluzej? MZKS? ŁKS? czy KS Orlęta??

A
[Usunięty]
:
Nie wiem. Ja nie używam na co dzień ŁKSu.

:
a zauważyliście że na każdym jest niedźwiedź :> Wiem, ze to symbol miasta ale czego nigdy nie utożsamiano Orląt z niedźwiedziami :D

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
:

Być może tak też wyglądał przez pewien okres MZKSu nasz herb. Nawet spoko

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
:
fajny!!

Nie ważne jak ciężko trenujesz, ktoś trenuje ciężej...
Nie ważne jak dobrze grasz, ktoś gra lepiej...
Nie ważne jak bardzo chcesz wygrać, ktoś chcę bardziej...
:
dev, skąd masz ten herb?? można go gdzieś w oficjalnych publikacjach znaleźć? jest całkiem kozacki...

Dziś, gdy mój Prezydent nie żyje, zgraja hipokrytów prześciga się w pochwałach, z nikczemnym przekonaniem, że martwy już im nie przeszkodzi. Aleksander Ścios

Katyń 10 IV 1940 - 10 IV 2010 PamiętaMY!
:
To jest odznaka do przypięcia. Z tego co mi na razie wiadomo zrobionio ich w historii 4 rodzaje. Ma ją z allegro dziad jeden, bo ja akurat nie sprawdzalem czy przypadkiem ktoś czegoś Orlętowskiego nie wystawił :morda:

:
hehe wiem, ze kozacki

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
:
Ten dzisiejszy jest bardzo pomysłowy, łączy w sobie symbol i miasta i nazwę klubu.
W tych wcześniejszych dane o klubie były w postaci napisów. Jak dla mnie, każdy napis na logo, herbie dowodzi braku pomysłowości autora. 8-)

:
jest dobry. Ale za dużo bieli na nim... I nie wiem czy jak ktoś, kto nie zna tego klubu powie od razu, że jego barwy są żółto-czerwone.
Ale ogólnie podoba mi sie, nic do niego nie mam.
ps. E, Ty naprawde niegłupie posty nawet piszesz ;>

elip
[Usunięty]
:
Bo E w przeciwieństwie do Ciebie jest ogarnięta...
Bez napinki... :mrgreen:

:
Nowy herb ładniejszy,a tamten stary w ogóle mi się nie podoba.Fajny jest ten ze znaczka,który wrzucił Dev,ma takie fajny klimat :-)

Chuj z gospodarką, chuj z bezrobociem. Najważniejsza jest kara za transparent na płocie
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum