Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeżeli posiadasz już konto.                         

Poprzedni temat :: Następny temat
Razem stwórzmy hisotrię!

Jesteś za?
Tak
71%
 71%  [ 5 ]
Nie
28%
 28%  [ 2 ]
Głosowań: 7
Wszystkich Głosów: 7

Autor Wiadomość
Fanatyk

Wysłany: 2012-10-07, 14:15   Razem stwórzmy hisotrię!

Na przełomie maja i czerwca (28 kolejka) przy ul. Warszawskiej 15 odbędzie się mecz Orlęta Łuków - Orlęta Radzyń Podlaski. Tym tematem chciałbym poruszyć serca i umysły Łukowskich fanatyków. Osobiście marzę o tym, aby właśnie te spotkanie zapisało się w kartach historii Orląt Łuków na bardzo długo. Chciałbym, aby były to derby, jakich nasz klub nie widział. Atmosfera, doping, oprawa... Jestem pewien, że każdy z Was pragnie tego samego. No dobrze, tylko do czego zmierzam? Wszystko poniżej...

Dwa punkty, które należy jak najlepiej zrealizować, aby był to wielki dzień:
1. Ludzie.
2. Rekwizyty.

Ad. 1 - Ludzie.
Mam na myśli jak największa ekipę dopingującą naszą drużynę.
Uważam, że gdyby odbyła się odpowiednia propaganda, zjawiłoby się nawet ponad 50 osób przyjezdnych (Pogoń Siedlce, FC Stanin i FC Wojcieszków).
Doliczmy tutaj nawet ponad 300 kolejnych łepków z miasta/bliskich okolic.
Mamy razem 400 osób na poszerzonym młynie (wiadomo, że wszystko zajmie o wiele więcej miejsca niż normalnie).
Pomyślicie, że oszalałem. Ja odpowiem, iż jest to jak najbardziej realne i to nic, że walczymy o utrzymanie w III lidze. Kibiców można ogarnąć! Tylko w jaki sposób dojść do takiej liczby dopingujących? Trzeba działać!
Osoby, które mają zdanie i są wysoko w kibicowskiej hierarchii muszą się spotkać, pogadać i obrać określone zadania. Ja oczywiście mogę sobie tutaj popisać, wy możecie sobie pomyśleć co by było gdyby i o.. na tym by się skończyło. NIE! Moderatorzy i administratorzy tej strony, osoby zarzucające doping i ci wszyscy inni liczący się fanatycy - zgadajcie się jak najszybciej (umówcie się na pogadankę np. 30 minut po najbliższym meczu) i przedyskutujcie całą sprawę, obierzcie jakieś konkretne cele! Tylko o czym byłyby te dyskusje, co proponuję? Ano wszystko wyjdzie w tej wiadomości...

Derby, jak to derby.. Zawsze jest te 100-200 osób na młynie i tyle. W jaki sposób przyciągnąć więcej?
1. Konkretna propaganda na nawet miesiąc przed meczem. Znane wszystkim prześcieradła, duża ilość widocznych plakatów na mieście i trąbienie o tym wydarzeniu na wcześniejszych meczach ("niech każdy weźmie kilku kolegów na derby, namawiajcie już znajomych bo będzie najlepsza z opraw w historii OŁ, tego jeszcze nie było itd..").
2. Kumpli zawsze można zabrać, tylko po co na młynie "nie ogary"? Właśnie to jest sprawa, którą należy rozwiązać. Trzeba będzie zrobić duży ukłon wobec nowych - napisać dla nich artykuł i wypromować go (wszystko musi być już na ten minimum miesiąc przed meczem).

- na głównej stronie orleta.lukow.pl w menu na górze dodać zakładkę o przykładowej nazwie "Akcja Derby" (trzeba wyróżnić ją również innym kolorem, aby była widoczna; oczywiście po kliknięciu napisu przenosi ludzi do artykułu)
- tak samo na głównej w pole "HOT NEWS!" należy wrzucić jakieś fajne zdjęcie z wcześniejszej oprawy + dodać ten przykładowy napis "Akcja Derby", po którego kliknięciu również przeniesie ludzi do tej wiadomości
- na forum, na face itd powrzucać odnośniki do tej akcji

Tylko co w tym artykule, co w tej wiadomości?
* Wstęp - to, co pisałem ja (generalnie takie lanie wody) - najlepsza oprawa w dziejach klubu, świetna i przyjazna atmosfera, super zabawa, doping na 100% przez 90 minut, zapraszamy wszystkich chętnych, stworzymy historię itd.. [trzeba zachęcić!]
+ tak na wejście kilka zdjęć z poprzednich opraw, dopingów

* Rozwinięcie
a) Informacja o zbiórce (np. derby zaczynają się o 18, to o 17.15 zbiórka na np. placu Narutowicza, gdzie omówi się kwestię zasad na meczu, zaplanuje to i tamto itd)
b) Wyciągnięcie ręki dla nowych:
"Po pierwsze nie bać się. Nic nikomu się nie stanie. Nie planujemy żadnych wydarzeń przed/pomeczowych, tylko chcemy się świetnie bawić dopingując Orlęta Łuków.
Po drugie nie przyłaź sam. Nawet jeśli żaden Twój kolega nie chodzi na mecze, to zgadaj się z kilkoma kumplami i przyjdźcie razem. Będzie raźniej, będzie fajniej. Samemu może się nie chcieć, namów więc ziomów i wpadajcie o 17.15 na zbiórkę!
Po trzecie informacje o cenach biletów + dodatek, że ta oprawa nic nikogo nie kosztuje. Po prostu przychodzicie i pomagacie swoją osobą w tworzeniu świetnej atmosfery.
Po czwarte nawet, jeśli nie znacie przyśpiewek - to nie jest problem. Kilku haseł, które wystarczy znać na derby możecie nauczyć się tutaj (no i odnośnik do filmiku na youtube).. [UWAGA! Tutaj po prostu wystarczy nawet na jakimś meczu na młynie odpalić dyktafon z telefonu, ponagrywać naprzód piłkarze, nasz cały świat, dla nas ten klub, orlęta ł orlęta k orlęta s oraz jeszcze kilka innych przyśpiewek i zrobić z tego film z napisami wpasowanymi w dźwięk]
Po piąte ubiór. Każdy ma być w żółtych lub czerwonych barwach. No i na ten miesiąc przed derbami trzeba wznowić sprzedaż koszulek w cenie praktycznie bez zarobku (maks 1-2 złote, im taniej tym lepiej.. wystarczy zrobić zapisy na koszulki a potem na ten tydzień przed derbami rozdać je) + tutaj informacja, że jeśli ktoś nie zdążył się zapisać/nie chce kupować to niech po prostu weźmie całą żółtą/czerwoną koszulkę (z np. baltony jeśli nie ma) i też styknie. Jeśli byłoby chłodno/deszczowo, to żółtą koszulkę zakładamy na bluzę/kurtkę.
Po szóste dyscyplina (no i tutaj dodać odnośnik do tego tematu na forum z dyscypliną)"
c) Trzeba dodać dużo ciekawych zdjęć, filmów z opraw naszych kibiców + ewentualnie wrzucić jeszcze jakieś ciekawe filmy związane z dopingiem na meczach nawet nie tyle OŁ co Legii/Pogoni [coby zachęcić ludzi]
d) Warto byłoby dać informację o tym, że wszystko będzie udokumentowane, że to będzie pamiątka na całe życie, że potem będzie się uczestnikom dopingu łezka w oku kręcić.. [UWAGA! Tutaj trzeba by porozmawiać z jakimiś lokalnymi mediami/klubem i niech cały doping nagrywają a potem udostępnią nam materiał, jeśli nie dojdzie do porozumienia to można to ewentualnie nagrać na własną rękę (+ fajnie byłoby, gdyby przewijały się zdjęcia/filmy z wnętrza młynu, a nie tylko z zewnątrz). Po co to, co to da? Satysfakcję, nękanie tym filmem Radzyniaków, promocja miasta i klubu (już widzę, jak na różnych kibicowskich portalach piszą o takich derbach i takim sercu kibiców z III-cio ligowej drużyny w 30 tysięcznym mieście, naszym mieście!)]

* Zakończenie - jeszcze raz zapraszamy, bla bla bla.

To tylko taki planik ramowy tego artykułu, zawsze coś można dodać.

Skoro byłaby taka konkretna wiadomość, należałoby ją jak już pisałem wypromować. Plakaty, prześcieradła, facebooki, strony.. Po prostu trzeba to wszędzie gdzie można zamieścić. Ktoś widzi informację o meczu na takim prześcieradle/plakacie + musi zobaczyć, że są zapisy na koszulki oraz że na stronie jest obszerny artykuł organizacyjny.
Można również zrobić specjalny event na fb, w którym Łukowianie widzieliby kto z ich znajomych bierze udział i z kim ewentualnie gadać, jeśli nie chciałoby się iść samemu.

Jeśli udałoby się zrobić taki szum wobec tego meczu no to trzeba by porozmawiać z ludźmi z Pogoni, Stanina i Wojcieszkowa - jeśli by się ich zachęciło, no to na pewno przyjechaliby konkretną ilością.

Ad. 2 - Rekwizyty.
Żeby móc rozwieszać te prześcieradła/plakaty oraz żeby zrobić fajną oprawę potrzebna jest kasa. Policzmy zysk 2zł na koszulce - np. 100 koszulek = 200zł. Od następnego meczu trzeba pogadać ze spikerem (dlatego jak najszybciej musielibyście się spotkać oraz obmówić wszystko) i niech w tej 80 minucie ogłasza o zbiórce kibiców Orląt na doping w kolejnych meczach (na ten miesiąc/półtora przed derbami u nas niech dodaje wzmiankę o derbach, to od razu więcej kaski wleci). Powiedzmy, że do tej puszki co mecz wpadnie średnio 20-30zł od dziadków i te 10-20zł od ludzi z młynu (tutaj prowadzący musi w np. przerwie meczu przedstawić wszystkim kibicom na najbliższym spotkaniu sytuację, że mimo, iż zostało dużo czasu to już się szykujemy na derby i niech każdy kto może przynosi jakieś 1-2zł i wrzuca systematycznie do skarbonki [+ przed samymi derbami każdy ma coś wrzucić, a nie że co drugi]). Za koszulki 2 stówy, ze zbiórek drugie tyle i jest łącznie ponad 500 złotych - 75% na oprawę, 25% na promocję. Nie chodzi przecież o to, żeby te kilka osób wyżej postawionych w hierarchii przed derbami złożyło się po 20zł i kupiło kilka rac. Przecież razem można więcej, stosunkowo małym kosztem jednostki!
+ co do kaski to zawsze chłopaki z pogoni/fan clubów mogliby przed derbami rzucić te 50zł na oprawę/przywieźć coś ze sobą.

No a co do samej oprawy, to wszystko jest do ustalenia (to już sami wymyślicie). Jeden baner pogoni, jeden orląt, jeden stanina, jeden łukowskich fanatyków i w sumie nic nie trzeba wydać, a ma się oblepione dwa-trzy sektorowe "płotki", za którymi będzie tych 400 dopingujących. Kupić 50 baloników czerwonych, 50 żółtych - 30zł wyjdzie maks. Do tego można jakichś serpentyn wziąć - kolejne 30zł. Ewentualnie jakieś karteczki/duży rozciągany baner podczas odpalania rac - maks 100zł. Flagi na poprzednich meczach były, także te 10-15 flag chyba w koszta wliczać nie trzeba. No i oczywiście reszta na promocję akcji + piro :)

Jak widać, spokojnie można coś konkretnego zdziałać. Trzeba tylko CZASU. Jeśli będziecie zwlekać - będzie mniej kasy. Jeśli nie będzie tej propagandy - będzie mniej ludzi. Trzeba chcieć a myślę, że można by zrobić naprawdę zajebistą oprawę i super atmosferę, co by się w dodatku uwieczniło i wypromowało tym klub. Ponadto, bardzo ważna rzecz - jeśli to wypali, można organizować wtedy kilka grubych akcji w sezonie (otwarcie, zakończenie, derby). W dodatku na pewno ta grupa nowych ludzi zakochałaby się w tym i przychodziła na zwykłe mecze (już nie 40, a np. 60 osób by było co jest na +).

PS Mała informacja co do dopingu.
1. "ŁKS ŁKS ŁKS, ŁKS ŁKS ŁKS, ŁKS ŁKS ŁKS, ŁKS ŁKS!!! ŁKS!!! ŁKS!!!" i tym podobne jest za cicho śpiewane. Słychać tylko klask.
2. Jest za mało zabaw. Na takich derbach można podzielić się na dwie części, odwrócić się do siebie i zarzucić przyśpiewkę za nasze miasto i za te barwy oddamy całe życie swe... (oczywiście trzeba by ją do tego filmiku na yt też wrzucić, żeby każdy ją znał). Do tego zatańczyć kilka razy labada (w tym plecami do Radzyniaków), cały czas skakać, bawić się itd..

I co do kibicowania, jeszcze taka jedna propozycja.
Prowadzący na przerwie wychodzi z młynu i co te 5-10 metrów zatrzymuje się i mówi tym dziadkom tak: "My tutaj z młynu mamy do państwa małą prośbę. Mianowicie podczas drugiej połowy jak zaśpiewamy 3x WSZYSCY WSTAJĄ I ŚPIEWAJĄ to chcielibyśmy aby wszyscy wstali i pomogli nam przez chwilę z dopingiem. Następnie gdy ja zarzucę ORLĘTA ŁUKÓW (klask klask, klask klask klask klask) to chciałbym abyście i ze mną i z moimi kolegami to śpiewali i klaskali. No i to wygląda tak - (no i tutaj prowadzący pokazuje jak to by szło, mówi że tak pięć razy itd). Potem można usiąść i tyle. Wielkie dzięki!".
Przechodzi te kilka metrów w bok i po raz kolejny to mówi.. I tak aż obejdzie całe trybuny.
Może te 300 osób nie z młynu śpiewałoby tak jak 30-50 na młynie, ale chodzi o zabawę :)
Jestem pewien, że to by wyszło.. A przecież byłoby fajnie i ciekawie. Gdyby wypaliło - można by to robić na kolejnych meczach.

Mam nadzieję, że coś się ruszy na + i dzięki temu, że jest jeszcze kupa czasu to takie długofazowe działania dadzą konkretny efekt. Liczę też na to, że zrobicie to bezinteresownie i z kwoty tych 5-6 stówek nie będziecie chcieli czerpać profitów ;p

Nie chciałem nikogo urazić! Jeśli zaraz będziecie po mnie jechać, wyzywać, oczerniać - pokażecie, że nie zależy wam na klubie i że w sumie to mija się z celem.. Bo po co dopingować na 10% i odpierdalać jakąś szopkę?

Litwin

Wysłany: 2012-10-07, 14:27   

Och kolego, takie rozmowy były nie raz i nie dwa. Jeżeli chodzi o propagandę, na razie koncentracja Avia, nie Radzyń, który z kurwidołka wyjedzie za pół roku. Jeżeli jesteś naprawdę tak zainteresowany to podejdź na meczu, pogadaj i najpierw trzeba się zająć tym meczem co jest, a nie żyć tym co będzie za pół roku. Ogólnie wyszedłeś z dobrą inicjatywą i za to propsy, ale niektóre rzeczy, które napisałeś są po prostu nierozsądne. Do zobaczenia na Avii.

Dezi

Wysłany: 2012-10-07, 22:57   

Szacunek za to, że tym się zainteresowałeś, ale napisać na forum to nie wszystko. Jeśli na prawdę Ci tak zależy jak napisałeś to spotkaj się z nami i przedstaw swoją koncepcję, jeżeli będzie ona rozsądna, na pewno ja wykorzystamy. Pozdrawiam.
Orlęta Łuków!

Fanatyk

Wysłany: 2012-10-08, 17:23   

Fajnie, że miło mnie odebraliście.

Co do koncepcji - tutaj nie ma nic do gadania, czy do przedstawiania. Do derbów jeszcze kupa czasu... Chciałem tylko dać wszystkim do myślenia - dobra oprawa to przecież super sprawa :)

Wg. mnie to na dzień dzisiejszy można jedynie wszcząć zbiórkę kasy, żeby na miesiąc/dwa przed meczem nie okazało się, iż jest z nią krucho (a tak będą już ze 2-3 stówki w kieszeni). Koszulki, propaganda, czy artykuły są to działania "na bieżąco". Dzisiaj nie ma sensu poruszać tych tematów. Tak po prostu miałem w głowie kilka pomysłów to je zarzuciłem dla dobra wspólnego. Jeśli chcielibyście jakiejś pomocy przy filmie z przyśpiewkami czy gdybyście zdecydowali się co do artykułu - zawsze mogę was w tym wesprzeć.

Obszerny i konkretny artykuł dla nowych, jeśli zostałby dobrze wypromowany, przyniósłby dużą liczbę dopingujących na meczu z Radzyniem. No ale to jak mówiłem - będzie się myśleć za jakiś czas. Na dzisiaj to chyba tylko zbiórka kasy.

Marzy mi się konkretna oprawa i konkretny doping... :)

Dain

Wysłany: 2012-10-08, 18:35   

Na mecze Orląt chodzę regularnie od ostatnich derbów z Radzyniem. :wink:

Dezi

Wysłany: 2012-10-09, 13:26   

Wiesz ja mógłbym napisać tutaj książkę pod tytułem "Jak bym chciał widzieć ruch kibicowski w Łukowie na Orlętach", ale na tym by się to skończyło. Działam już na Orlętach kilka lat i zostało nas z tamtego okresu garstka. Próbowaliśmy już miliona sposobów, żeby ludzie się w końcu "podjarali" Orlętami, ale nic z tego nigdy nie wyszło. Tutaj każdy woli posiedzieć sobie z kumplami na osiedlu niż przyjść na mecz, taka jest już natura naszego miasta. To co napisałeś to już było przerabiane ze 3 lata temu i efekt jest widoczny teraz na każdym meczu. Najlepiej jest się spotkać i pogadać niż pisać tutaj jakieś wypracowania, bo od pisania jeszcze nikt nic nie zbudował. Jeśli Ci tak zależy na Orlętach, jak opisałeś w swoim poście to mam nadzieję, że nie zakończysz swojego działania tylko na tym forum i wyjdziesz z jakąś inicjatywą spotkania się.

Koszulek jest więcej na mieście, niż ludzi na meczach. Nie widzę żadnej potrzeby wypuszczania nowych koszulek, chyba, że wśród ludzi którzy są zawsze na każdym meczu.

Ruch kibicowski nie opiera się tylko i wyłącznie na derbach.
Orlęta Łuków!

Fanatyk

Wysłany: 2012-10-09, 16:29   

Dezi napisał/a:
Ruch kibicowski nie opiera się tylko i wyłącznie na derbach.

Jednak na derbach ludzie mogą zarazić się dopingiem, tak jak to kolega Dain opisał z autopsji. Im lepszą atmosferę osiągnie się na takim "szlagierze", tym więcej osób może pomyśleć sobie "w sumie doping to lepsza sprawa od ławeczki" i tym samym liczebność młynu wzrośnie. Do tego ta hipotetyczna "akcja derby" kierowana jest raczej ku nowym, którzy jeśli przyjdą raz - w 90% przyjdą i kolejny, ponieważ w sercu jakaś iskra się pojawi.

BTW. Moim założeniem było tylko coś zaproponować. Próbowaliście tysięcy sposobów, a może to ten tysiąc pierwszy da efekt?

Litwin

Wysłany: 2012-10-09, 18:11   

Fanatyk napisał/a:
BTW. Moim założeniem było tylko coś zaproponować. Próbowaliście tysięcy sposobów, a może to ten tysiąc pierwszy da efekt?

To co napisałeś tysiąc pierwszy, było przerabiane w te wakacje. Początek sezonu, transparenty, promocja, plakaty, wszystko było - Chełmianka = 127 osób, kolejny mecz, ta sama propaganda tylko z dajmy "Petardą Tuchowicz" osób 33. Coś to mówi samo za siebie.

Dain

Wysłany: 2012-10-09, 20:19   

http://www.e-wspolnota.co...zmy_glowa-5099/

Problem frekwencji pojawia się także u "sąsiadów" zza miedzy...

Czubek

Wysłany: 2012-10-09, 20:44   

3 lata temu juz byly derby ktore przeszly do historii. Niestety, moim zdaniem prędko sie tego nie powtorzy.
Wtedy na pierwszym meczu w ogole mlyna nie bylo, bo przyszlo tylko z 15 osob do mlyna, na derbach bylo ponad 300 (co oczywiscie jest rekordem i super osiagnieciem) a w kolejnym meczu juz raptem 30-40 osob i tak zostalo do konca sezonu....

Dezi

Wysłany: 2012-10-10, 01:13   

Na derbach z Radzyniem wtedy było nas około 320 osób, a na następnym meczu było nas 15-20 osób w młynie.

W naszym mieście ludzi to można zarazić co najwyżej grypą żołądkową, albo AIDS, bo niczym więcej.
Orlęta Łuków!

Ardiano

Wysłany: 2012-10-10, 14:01   

ja tylko chciałem powiedzieć, że "serca i umysły łukowskich fanatyków" są bliżej Łazienkowskiej 3 niż Warszawskiej 15.

Katyń 10 IV 1940 - 10 IV 2010 PamiętaMY!

Prk27

Wysłany: 2013-03-10, 01:33   Orlęta Łuków-Orlęta Radzyń w maju 2013

Wiec trzeba tak jak było mówione wczesniej zrobić reklame na min. mieśiac przed derbami z Radzyniem plakaty,facebook,ogłoszenia itd.Najlepiej zacząc ogłaszać w marcu lub koło kwietnia i w tedy na pewno powinno by 400 osób w młynie.Wszystko zależy od rozreklamowania i ogłoszenia np.jakis filmik na youtube już w marcu.I tak w ten sposób powinno wypalić i młyn bezie duży i bedzie historyczny mecz derbowy Radzyniem....!!! warto sie poswięcić i zrobić to wczesnie jak najwczesniej!!!:klaszcze:

Litwin

Wysłany: 2013-03-10, 10:18   

Aha, dobrze, to czemu jest pisane, mówione, a nie robione? Zrób "filmik" pokażesz go nam, albo go zaakceptujemy albo będzie zły. Plakaty transparenty - kiedy znana będzie data żaden problem, żeby każdy zrobił po 2 - 3 i gdzieś rozwiesił, plakaty każdy chce na mieście, nikt nie rozwiesza, więc po co mówić, trzeba robić.

Bobo

Wysłany: 2013-03-10, 14:54   

Lipa by była gdyby mecz pokrywał się z Legią.

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2013-03-10, 15:37   

Bobo napisał/a:
Lipa by była gdyby mecz pokrywał się z Legią.

No właśnie. Należało się tego spodziewać, bo w tym roku kalendarz psikusa wyrządził i bardzo wcześnie jest Boże Ciało - 30 maja i Ekstraklasa to wykorzystała.

Ostatnia kolejka ekstraklasy wyznaczona jest na niedzielę 2 czerwca, a więc Legia-Śląsk (plus ewentualna feta). Pewnie na 17:00, chociaż nie ma jeszcze dokładnej daty. No ale jak nie będzie rozstrzygnięć w lidze do tego czasu to wszystkie mecze muszą się odbyć o tej samej porze. Raczej nic nie przeniosą, bo przedostatnią kolejkę grają w ... czwartek 30 maja bo to właśnie Boże Ciało. Na bank Legia zagra w niedzielę 2 czerwca.

Z kolei Orlęta swój mecz wyznaczyły na niedzielę 2 czerwca na 17:00. Jest to 28 kolejka III ligi więc mecze nie muszą być grane o tej samej porze i większość III ligi gra jednak w sobotę 1 czerwca.

U nas jednak się utarło, że gramy w niedzielę o 17:00. Nie wiadomo czy ten mecz nie będzie już o pietruszkę bo dawno spadniemy. A może nadal będziemy w grze. Nie wiadomo czy by chcieli przekładać go o dzień wcześniej (zmęczenie, odpoczynek itd).

III liga nie gra w Boże Ciało w czwartek 30 maja, więc ten termin też jest wolny i całkiem niegłupi na derby. Aczkolwiek wtedy dochodzi ten krótszy odpoczynek po pierwszym meczu itd.

http://orleta.lukow.pl/Ne...nnej_2012_2013/

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Czubek

Wysłany: 2013-03-10, 16:26   

Trzeba to jakos załatwić z prezesem, tać wielkim problemem przeniesioenie tego meczu na sobote chyba by nie było...

LEGION_UKF

Wysłany: 2013-03-13, 11:48   

Ardiano napisał/a:
ja tylko chciałem powiedzieć, że "serca i umysły łukowskich fanatyków" są bliżej Łazienkowskiej 3 niż Warszawskiej 15.

Oj skąd ty możesz wiedziec gdzie sa blizej serca i umysły:D?Mozesz sie wypowiadac jako ty anie za wszystkich ŁF

Mecz Slaskiem czy to bedzie o MP czy juz będzie zapewnione MP to na pewno jedziemy(bynajmniej my ekipa wesoły bus). Jezeli by sie udało mecz przełozyc było by dobrze bo paru napewno by staneło w młynie i dopingowało Orleta.Ale termin 1.06 jest raczej mało prawdopodobne) bo 1 czerwca dzien dziecka wiec znając życie na stadionie Dni Łukowa/Dzien dziecka czy cos takiego bedzie wiec zostanie 2 czerwca.
ŁF sa na stadionie nie daleko młyna a ze nie dopinguja to inna bajka.Było tak ze spora osób chciała jechac na wyjażd min Radzyń Biała ale wy macie swój cyrk i swoje małpy i ciezko sie czego kolwiek dowiedziec...

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2013-03-26, 11:15   

Czubek napisał/a:
Trzeba to jakos załatwić z prezesem, tać wielkim problemem przeniesioenie tego meczu na sobote chyba by nie było...

No i zima plus Podkarpacki ZPN raczej udaremnili takie plany. Na środę 29 maja wyznaczyli zaległy bardzo ważny mecz z Chełmianką. Zatem pomysł z przeniesieniem derbów na czwartek Boże Ciało już się skasował, ale sobota 1 czerwca też jest już nierealny. Oba te mecze będą ważne dla układu tabeli i raczej ani Łuków ani Radzyń nie zgodzą się by tracić jeden dzień na "odpoczynek" po środowej kolejce.

Pierwotnie mecz z Chełmianką był wyznaczony na 17 kwietnia, nie wiem czemu zmienili tą decyzję. Boją się, że nadal w polowie kwietnia bedzie zima?

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Czubek

Wysłany: 2013-03-27, 23:50   

To moźe chociaz godzine by dalo sie zmienic? Np. mecz o 13, to jeszcze samochodem by sie zdazylo dojechac do Wawy na Legie ;)

Odpowiedz do tematu