Horrory na koniec - Stal Kraśnik i Tomasovia
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

: Horrory na koniec - Stal Kraśnik i Tomasovia
Dopiero przed chwilą zdałem sobie sprawę jak niewyobrażalnie spieprzyli sprawę przegrywając z Białą. Sytuacja tak się skomplikowała, że głowa mała. Oni mają niekorzystny bilans z Wisłą, Podlasiem i Łęczną! Z czołówki tylko ze Spartakusem jesteśmy na plus. Jedno jest pewne wygrywają w Kraśniku w niedzielę mają awans. Analizując ewentualny remis (lepiej bramkowy, bo przy 0:0 Kraśnik nas bierze bramkami) opcji jest kilkanaście. A może i więcej bo dałem sobie spokój w pewnym momencie.

Moze być np. taka opcja na koniec sezonu, że my, Kraśnik i Szarowola mamy tyle samo punktów. Wtedy my na pewno awansujemy. Może być też mini grupa Orlęta, Spartakus, Wisła. Wtedy również my. Ale równie dobrze może być cztery (!) zespoły z taką samą ilością punktów!
Po 50 mielibyśmy my, Kraśnik, Spartakus i Biała. I Wtedy wypadamy!!!!
Sytuacja jest tak powalona bo są jeszcze mecze Stal-Orły, Biała-Puławy i Puławy-Kraśnik. Na dodatek nie wiadomo jaki będzie wynik np. Spartakus-Poniatowa. Jest też opcja, ze spadniemy nawet na 7 pozycję. To wszystko w przypadku remisu, ewent. porażki nawet się bałem liczyć.

To matematyka, a co Wy myślicie?

P.S przypominam, ze od czwartku jesteśmy już na 4 pozycji.

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
:
ja to myślę ze jutro przegramy, a z Tomasovia będzie remis, ale i tak cudem awansujemy. Nie chce mi sie matematycznie rozkminiac, czy jest taka opcja, ale mam nadzieję, że jest. :mrgreen:

:
no i nie do końca wiadomo jaka będzie sytuacja Spartakusa w przyszłym sezonie. Jakby sie wycofali to jedno miejsce gratis jest

Dziś, gdy mój Prezydent nie żyje, zgraja hipokrytów prześciga się w pochwałach, z nikczemnym przekonaniem, że martwy już im nie przeszkodzi. Aleksander Ścios

Katyń 10 IV 1940 - 10 IV 2010 PamiętaMY!
PPp
[Usunięty]
:
A ja mam takie dziwne przeczucie, że wejdziemy fartem jak Poniatowa wygra baraże

:
Przez moją głowę przechodzą złe myśli... gramy trudny mecz na wyjeździe. Najbardziej boli mnie to, że Orlęta ostatnio w ogóle nie mają woli walki... A kto wie czy to już nie jest kupione...
Tomasovia-tu nastawiam się bardziej pozytywnie bo pamiętamy mecz na wyjeździe wygrany 1:0...więc u nas nie musi być gorzej.
Walka, walka, walka...

:
Może i ja coś od siebie dodam:

Stal Kraśnik - rywal niewygodny jak cholera,aczkolwiek ten sezon grają strasznie w kratkę. Równie dobrze może im wyjść super mecz,jak również mogą grac totalny "piach".

Tomasovia- jak dla mnie i niektórych moich kolegów grających na IV-ligowych boiskach drużyna grająca najładniejszą piłkę. Bardzo ciekawe połączenie przebojowości młodzieży i rutyny starszych zawodników. Uważam ze w tym spotkaniu remis będzie sukcesem.

człowiek_którego_nie_ma
[Usunięty]
:
Ja dodam od siebie. Nie wierzę w awans. Nie ma pieniędzy...
Niestety... :(

:
malpamalpa napisał/a:
Ja dodam od siebie. Nie wierzę w awans. Nie ma pieniędzy...
Niestety... :(

to już jest inna sprawa,ale pieniędzy to akurat nigdy nie było :P

:
A ja się boję jak cholercia :D Jeszcze się chyba tak nie bałam, jak przed tym Kraśnikiem. Płakac nie będę, ale... 3 pkt muszą być, do jasnej ciasnej! Klasę trzeba pokazać na koniec, co to jest?! Ograć frajerów i kropka.
A Tomasovia... zobaczymy po Stali, mecz będzie zależał od stawki.

PPp
[Usunięty]
:
and1 napisał/a:
Równie dobrze może im wyjść super mecz,jak również mogą grac totalny "piach".

To zupelnie tak jak u nas

:
Podobno nigdy nie wierzę w moje Orlęta i... tym razem też nie wierzę. Bez koperty to tu się nie obędzie.

Edyta podpowiada, że Siergiej i P.Szewczak powinni się wykurować i będzie dobrze. (Zmienny jestem bo trochę % mam).

:
nawet jak przegramy z Krasnikiiem to i tak z TKSem wygramy na koniec ;] juz bedzie to zalatwione.. :)

Będziemy dopingować Was ze wszystkich naszych sił...
Będziemy z Wami zawsze aż do końca naszych dni...
:
Czubek napisał/a:
juz bedzie to zalatwione.. :)

jakieś przecieki masz?

:
broń Boże :D tylko domysły :P

:
Przecież to "oczywista oczywistość". W tym momencie ja osobiście wkalkulowuję porażkę z Kraśnikiem i jestem spokojny, bo spodziewam się takiego finału jak Czubek. Za to przed Tomasovią pewnie mnie nerwy najdą. Bardziej byłbym spokojny gdyby w niedzielę wygrali i by tak ... przejrzyściej było, bez podtekstów.

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
:
bez nerwów bez obaw 3 liga nasza o ile przegrana z Krasniku moze sie zdarzyc to w Łukowie w meczu z Tomasovia juz nic nie moze:-) wiem co mowie

Tańczymy labada, labada, labada. Tańczymy labada małego walczyka. HEJ
:
się znaczy wałki idą... niedziela cudów panie...

Dziś, gdy mój Prezydent nie żyje, zgraja hipokrytów prześciga się w pochwałach, z nikczemnym przekonaniem, że martwy już im nie przeszkodzi. Aleksander Ścios

:
Brak mi słów. Niby się spodziewałem, wiem co będzie dalej i że to się dobrze skończy. Ale dajcie spokój. To jest wstyd! Już dawno powinniśmy sobie to zapewnić, a teraz testować juniorków.

Ostatnio zmieniony przez Dev 2008-06-01, 21:31, w całości zmieniany 1 raz

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
:
dlaczego oni wczesniej tracili punkty z takimi Starcikami, Lubliniankami ?!
juz nie wiem co mam mowic..

PPp
[Usunięty]
:
chyba bardziej prawdopodobne jest ze Krasnystaw wygra z Puławami niż my z Tomasovią!

:
Nie mamy się co martwić, w nowej lidze będziemy miażdżyli takie potęgi jak Sokół Adamów i Huragan MP. Znajdźcie przyjemne strony nieawansowania :) .

Mijam wielu, bardzo wielu smutnych ludzi.
A kilka metrów obok, na środku ruchliwego chodnika,
klęczy kilkunastoletni chłopiec z triumfalnie wyciągniętymi ramionami.
Nikogo nie widzi. Jest w ekstazie.
Klęczy i krzyczy na całe gardło - ORLĘTA ŁUKÓW !!!
PPp
[Usunięty]
:
Sk8ter napisał/a:
w nowej lidze będziemy miażdżyli takie potęgi jak Sokół Adamów i Huragan MP. Znajdźcie przyjemne strony nieawansowania :) .

Żartowniś :doh!:

:
a ja przemyslalem to wszystko i... wierzę jeszcze w ten jebany w dupe awans. Aby nie przegrać z Tomasovia... a jakprzegramy, to i tak jeszcze beda szasne na awans z 6 miejsca - jesli Poniatowa wygra swoje baraże

_gromek
[Usunięty]
:
Tomasovia ma już pewny awans, więc równie dobrze mogą sprzedać mecz ew. odpuścić.

PPp
[Usunięty]
:
ale rownie dobrze wladze Tomasovi mogly sie dogadac z innymi klubami bo z tego co wiem Orlęta nie są lubiane na Lubelszczyźnie.

:
dziś słyszałem rozmowe spikera bo w trójce pracuje ze spartakus sie wycofuje jak awansuje

Ostatnio zmieniony przez wacek 2008-06-02, 13:26, w całości zmieniany 1 raz
:
wacek napisał/a:
dziś słyszałem rozmowe spikera bo w trujce pracuje ze spartakus sie wycofuje jak awansuje

:co:

:
Sk8ter napisał/a:
Nie mamy się co martwić, w nowej lidze będziemy miażdżyli takie potęgi jak Sokół Adamów i Huragan MP. Znajdźcie przyjemne strony nieawansowania :) .

no i każdy wyjazd zaliczony :keke:

:
Cytat:
no i każdy wyjazd zaliczony

Jak zechcesz to co niektóre to możesz rowerem zaliczyć :kekeke:

:
Mecz z Tomasovią jest ponoć o 15, a nie o 17

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
PPp
[Usunięty]
:
Dev napisał/a:
Mecz z Tomasovią jest ponoć o 15, a nie o 17

Pradopodobnie ze względu na euro zmienili godzine

:
nie ponoc mecz na 100% jest o 15:00 ale nie wiem czy w Łukowie zapewne powiedza o 14 piłkarzom ze ten mecz zagramy np w Łazach :spy:

Tańczymy labada, labada, labada. Tańczymy labada małego walczyka. HEJ
:
Bryk napisał/a:
Cytat:
no i każdy wyjazd zaliczony

Jak zechcesz to co niektóre to możesz rowerem zaliczyć :kekeke:

ja bym zaliczył :mrgreen:

Zauważyłem żę w ostatniej kolejce Orlęta przeważnie wygrywały :)

W Łukowie bez zmiany - ORLĘTA PANY !!!
:
Co się stanie gdy...

http://www.orleta.lukow.p...show_all&no=889

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
człowiek_którego_nie_ma
[Usunięty]
:
3 LIGA 3 LIGA ORLĘTA!!!! :)

:
3 LIGA! 3 LIGA W ŁUKOWIE!!! ;D

Czarny
:
a nie mówilem, że wygramy? :mrgreen:

:
Wszystko dobre, co się dobrze kończy. Może niepotrzebnie tak długo zwlekaliśmy ale zawsze to tak fajnie w ostatniej kolejce na własnym boisku. Ja osobiście na meczu ciśnienia nie czułem, ale po ostatnim gwizdku jednak fajnie się poczułem. Dobrze, że wygrali.

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum