Orlęta - Chełmianka
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

: Orlęta - Chełmianka
Czy powtórzymy wynik z poprzedniego roku, kiedy wygraliśmy po bramkach Dziewulskiego i Pieńkusa? :)

Byłem dzisiaj na treningu. Nie trenowali Wryk i Czajen. Bartek Szaniawski zmieniał się z Radkiem Liczewskim, a co najważniejsze: wrócił Solny ;)


Mijam wielu, bardzo wielu smutnych ludzi.
A kilka metrów obok, na środku ruchliwego chodnika,
klęczy kilkunastoletni chłopiec z triumfalnie wyciągniętymi ramionami.
Nikogo nie widzi. Jest w ekstazie.
Klęczy i krzyczy na całe gardło - ORLĘTA ŁUKÓW !!!
:
poraz kolejny Orleta zamówiły duzy walec z firmy w ktorej robie i tak sie tez stało rano juz po 8 murawa była zawalcowana:-) przed Lewartem tez walcowana byla ale jak wyszlo wiemy 0:0 :D

Tańczymy labada, labada, labada. Tańczymy labada małego walczyka. HEJ
:
Ostatnio nie sprawdzają mi się typy odnośnie gry Orląt, więc... może będzie dobrze. Nie sądzę by się jakoś strasznie jakoś odmieniła. Solny w wywiadzie zapewnia o determinacji itd ale jakoś chłodno na to patrzę. Chcieć a móc to dwie różne sprawy. Skuteczność musi być na poziomie 90% jeśli chcemy wygrać, bo znowu będą maks 2-3 sytuacje.

Legion może to błąd. Może z Lewartem murawa była za równa? :mrgreen:


ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
:
no coz niestet teraz to trzeba szukac dziury w całym :eek: Mecz łatwy nie bedzie wazne jest aby Orleta szybko strzelily bramke bo im wiecej czasu leci to tym bardziej robi sie nerwówka.I tak jak w meczu z Lewartem wystarczylo by aby padla bramka ta po wolnym(rykoszet) i bylo by 0:1 tak wiec WALCZYC TRENOWAC ORLETA MUSZA PANOWAC

Tańczymy labada, labada, labada. Tańczymy labada małego walczyka. HEJ
:
Panie Zupa nie jest dobrze! Nie mam nic innego do powiedzenia. Bramka dla nas przypadek, dla gości to samo. Kolejny mecz w takim samym stylu. Liga się skończyła dla mnie. Trzeba ostrożnie grać by nie wypaść z III ligi. Liczy się już tylko PP.


ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
:
Może ktoś racjonalnie wytłumaczyć dlaczego źle grają? :?

Będziemy dopingować Was ze wszystkich naszych sił...
Będziemy z Wami zawsze aż do końca naszych dni...
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.