Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeżeli posiadasz już konto.                         

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Skuter
2009-06-25, 15:52
Dwie Stale na wyjeździe
Autor Wiadomość
Czubek

Wysłany: 2008-08-14, 16:05   Dwie Stale na wyjeździe

W sobotę Stal Rzeszów, a w niedzielę nastepną Stal Kraśnik.

Zacznę od smutnego akcentu, iż pierwszy raz od daaawna nie ma na Rocha meczu w Łukowie! ;(

Vaclav

Wysłany: 2008-08-14, 16:39   

Cytat:
Zacznę od smutnego akcentu, iż pierwszy raz od daaawna nie ma na Rocha meczu w Łukowie!

Łączę się w żalu, gdyż mecz na Rocha to była taka piękna część tego świeta. W tym dniu właśnie dziesiątki, a nawet sekti łukowskich kibiców piłki nożnej (zwanej również kopaną) z całymi rodzinami udawało się na stadion by zobaczyć w akcji O - Team (który to wg fachowców jest lepszy od Wisły, bo nigdy nie poniósł porażki z Barceloną :P ). Niestety, w tym roku takich atrakcji nie będzie, zatem wszystkie te stragany straciły z 50% ładunku frajdy.

markoll
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-15, 01:28   

Podejdę optymistycznie i sądze, że 4pkt spokojnie zdobędziemy. :) A co do meczu w Rocha, szkoda troche, no, ale 'każda niedziela bez meczu to nie niedziela'. ;)

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2008-08-15, 18:26   

Realnych przesłanek, że zdobędziemy punkty w tym Rzeszowie to nie ma. Zwłaszcza, ze wyjeżdżają w dniu meczu. Do dzisiaj mam w głowie słowa Bącika z wywiadu w Master "Trudno wymagać od zawodników by wychodzili na mecz w Rzeszowie prosto z autokaru". Okazuje się, że można.

Oczywiście zdarzają się takie wypadki, że sukces rodzi się w ekstremalnych warunkach. Naszym zadaniem jest trzymać kciuki by tak zdarzyło się w sobotę.

Liczę na Pawła Szewczaka i jego stałe fragmenty gry.

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

SaqieV

Wysłany: 2008-08-15, 19:10   

Oj tam! ;p
Kiedyś za czasów 3 ligi też jeździli w dniu meczu i jakoś grali :P
Miejmy nadzieje, że nie będzie tak źle :P

Ardiano

Wysłany: 2008-08-15, 22:16   

SaqieV napisał/a:
Oj tam! ;p
Kiedyś za czasów 3 ligi też jeździli w dniu meczu i jakoś grali :P

1-10; 0-11 taa jakoś...

Katyń 10 IV 1940 - 10 IV 2010 PamiętaMY!

SaqieV

Wysłany: 2008-08-15, 23:42   

Sorki bardzo, ale ja mówię tutaj o czasach, których raczej nie powinieneś pamiętać :P :D

Ardiano

Wysłany: 2008-08-16, 11:19   

odezwał się qwa stary wyjadacz... dzieciaku... to były inne czasy inne zasady, dużo mniejsze odległości... przypomne ci że nasza 3 liga sięgała od Sokołowa Podlaskiego do Kielc, więc była o wiele mniejsza obszarowo niż teraz. A pierwsze wyjazdy na obecne tereny ligowe to jedna wielka porażka. Sportowa to jedno, bo nie było kim grać, ale organizacyjnie działacze dali ciała po całości i lepiej żeby to się teraz nie powtórzyło.

A co do meczy... w Rzeszowie raczej porażka, oby z twarzą, a w Kraśniku mam nadzieję, że powalczą i przywiozą 3 punkty, bo stać ich na to.

SaqieV

Wysłany: 2008-08-16, 15:42   

Ardiano napisał/a:
odezwał się qwa stary wyjadacz... dzieciaku... to były inne czasy inne zasady, dużo mniejsze odległości...

Trochę szacunku "staruchu". Mówię tu o latach 80-90 wtedy mój tata grał, więc to wiem. Na drugi raz jak czegoś nie wiesz to powstrzymaj się z pewnymi określeniami.

Ardiano

Wysłany: 2008-08-16, 19:29   

no to i tak nie jeździli dalej niż teraz

Bryk

Wysłany: 2008-08-17, 02:34   

0:2 - mecz przegrany na własne życzenie. Mieliśmy kilka pewnych sytuacji (np. Dziewulski), ale piłka nie wpadała. Dwie bramki dla Stali to przypadek i niekonsekwencja gry w obronie ... pierwsza bramka po stałym fragmencie gry (rzut wolny) a przy drugiej nasz obrońca już miał piłkę na bucie gdy ta podskoczyła i wpadła do siatki. Przy dwóch sytuacjach dobrze interweniował Radek Liczewski. Teraz z innej beczki :D Kibice Stali mi nie zaimponowali. Mimo, że przed meczem wokół stadionu słychać było śpiewy a po chodnikach chodzili ludzie w barwach to w trakcie meczu do strzelenia bramki na 1-0 (14 minuta) ... było cicho. Dopiero potem coś tam zarzucili (cały mecz bardzo słaby doping - 4 piosenki słabo wykonywane). Wywieszona flaga + transparent. Podczas deszczu młyn się rozchodzi. Pod koniec meczu jest prawie pusto. Bilety są tam po 10zł.

Szacuneczek dla tych którzy pojechali :D Był to jeden z moich najlepszych wyjazdów (emocje, przeżycia itp. itd.) ... (szkoda, że nie jeździmy zorganizowanie).

JJan

Wysłany: 2008-08-17, 10:09   

Bryk napisał/a:
0:2 - mecz przegrany na własne życzenie. Mieliśmy kilka pewnych sytuacji (np. Dziewulski), ale piłka nie wpadała. Dwie bramki dla Stali to przypadek i niekonsekwencja gry w obronie ... pierwsza bramka po stałym fragmencie gry (rzut wolny) a przy drugiej nasz obrońca już miał piłkę na bucie gdy ta podskoczyła i wpadła do siatki. Przy dwóch sytuacjach dobrze interweniował Radek Liczewski. Teraz z innej beczki :D Kibice Stali mi nie zaimponowali. Mimo, że przed meczem wokół stadionu słychać było śpiewy a po chodnikach chodzili ludzie w barwach to w trakcie meczu do strzelenia bramki na 1-0 (14 minuta) ... było cicho. Dopiero potem coś tam zarzucili (cały mecz bardzo słaby doping - 4 piosenki słabo wykonywane). Wywieszona flaga + transparent. Podczas deszczu młyn się rozchodzi. Pod koniec meczu jest prawie pusto. Bilety są tam po 10zł.

Szacuneczek dla tych którzy pojechali :D Był to jeden z moich najlepszych wyjazdów (emocje, przeżycia itp. itd.) ... (szkoda, że nie jeździmy zorganizowanie).

Z relacji na stronce Stali,wynika że Orlęta były zespołem słabszym...przynajmniej jeżeli chodzi o sytuacje bramkowe. Szkoda ,że Darek nie wykorzystał swojej sytuacji.....

Skuter

Wysłany: 2008-08-17, 12:55   

JJan napisał/a:
Bryk napisał/a:

Z relacji na stronce Stali,wynika że Orlęta były zespołem słabszym...przynajmniej jeżeli chodzi o sytuacje bramkowe. Szkoda ,że Darek nie wykorzystał swojej sytuacji.....

I tu jest cały pies pogrzebany. Wiadomo jak strona opisuje swoją drużynę...

Co do meczu - szkoda zmarnowanych sytuacji. Chłopcy nie przestraszyli się silnego rywala, ale zawsze brakowało tego... czegoś. Wygrać meczu nie mogliśmy, ale remis był na pewno w naszym zasięgu. Brawa dla Radka, który dwukrotnie obronił silne strzały z 11 metrów w sytuacjach sam na sam. Przy bramkach nie miał szans: przy rzucie wolnym zasłonili go zawodnicy Stali, a przy drugiej bramce zrobił wszystko co mógł, jednak zawodnik gospodarzy był sprytniejszy. Nasi trochę nie mieli pomysłu na grę. Z powodu braku Siergieja w obronie zagrał Paweł Grula i widać było częste braki w środku pola. Poniżej swojego dobrego poziomu zagrał Michał Szewczak - notował dużo prostych strat. Szkoda też niewykorzystanych sytuacji Żurawskiego - jako gracz ofensywny powinien zagrać lepiej. Dobre spotkanie rozegrał mimo tej feralnej sytuacji Dziewul - biegał prawie po całym boisku, bardzo waleczny.

Mijam wielu, bardzo wielu smutnych ludzi.
A kilka metrów obok, na środku ruchliwego chodnika,
klęczy kilkunastoletni chłopiec z triumfalnie wyciągniętymi ramionami.
Nikogo nie widzi. Jest w ekstazie.
Klęczy i krzyczy na całe gardło - ORLĘTA ŁUKÓW !!!

Czubek

Wysłany: 2008-08-17, 13:43   

http://www.pilka.stal.rze...=wiecej&id=1837
Cytat:
Trener gości, Andrzej Zarzycki odmówił przyjścia na konferencję prasową.
:lol:

Ardiano

Wysłany: 2008-08-17, 20:40   

a jakie rokowania co do Solnego?? Zagra jeszcze??

Skuter

Wysłany: 2008-08-17, 21:28   

Ardiano napisał/a:
a jakie rokowania co do Solnego?? Zagra jeszcze??

Do końca roku na pewno nie. Może to oznaczać koniec jego kariery. Odnowila mu sie na treningu kontuzja i nie wiadomo czy sie bedzie poddawal operacji, bo bez niej normalnie funkcjonuje, ale o grze w pilke nie ma mowy. Podobno robi jakies papiery na trenera, ale tego nie wiadomo na 100%.

Mijam wielu, bardzo wielu smutnych ludzi.
A kilka metrów obok, na środku ruchliwego chodnika,
klęczy kilkunastoletni chłopiec z triumfalnie wyciągniętymi ramionami.
Nikogo nie widzi. Jest w ekstazie.
Klęczy i krzyczy na całe gardło - ORLĘTA ŁUKÓW !!!

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2008-08-19, 17:10   

Gówno ta ich relacja. Nie czytałem całej, ale słyszałem jak chłopaki czytali na głos w autobusie. Wszyscy się śmiali.
Te bramki to głupota. Pierwsza to tak jak wyżej pisali, po wolnym wpadł taki szczur przy słupku. Można tego było uniknąć. A na pewno bezsensownego faulu Gruli, za który był wolny (złapał za koszulkę zawodnika Stali). Druga bramka to też kiksy i kępy murawy. Dla nas zmarnował Dziewul 500% i Żuraw miał jedną w pierwszej i w drugiej huknął taką bombę z daleka.

Sędzia pobłażał gospodarzom. Faulowali jak chcieli. Szewczaka trzy razy skosili, Seba miał rozcięty łuk. Wcale się tak nie musiało skończyć. Żeby nie było, że tylko pech, to nasi są sobie winni, że grali hiper niedokładnie. Akcje były. Z Rodaka będzie pożytek.

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2008-08-20, 13:24   

Zmiana dnia meczu ze Stalą Kraśnik. Spotkanie odbędzie się w sobotę 23 sierpnia o 17.00

Edit:

Tu są te bramki: http://www.hetmanska69.pl...?co=dzial&id=25

Ta druga ta masakra. Błąd na błędzie. Mieliśmy wolny. Czajen trafia w nadbiegającego, kontra, nie dogania go, powala go, wielbłąd Szlaskiego, jeszcze Grula nie dał rady wybić. Chyba wszystko co mogło źle pójść przy tej bramce to poszło.

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Czubek

Wysłany: 2008-08-24, 12:29   

no to nieciekawie..z Kraśnikiem to przeciez trzeba wygrywać. no bo z kim innym?

markoll
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-24, 12:53   

Nie jest dobrze. :(
No, ale za tydzień Spartakus Szarowola, mam nadzieję, że wygrają. Nie mówiąc już o tym, że muszą wygrać 3 września !

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2008-08-24, 14:24   

W Kraśniku fajny stadionik, jakiś lasek z boku, miło się meczyk ogląda - tak po nowemu ale sto razy fajniej niż na Prusa w Siedlcach. Publika jak wszędzie szowinistyczna, wiec bez większego zdziwienia. Młynek oczywiście nie na naszym poziomie i nie na tym zaangażowaniu.

Moim okiem piłkarsko wyglądało to tak:
http://www.orleta.lukow.p...show_all&no=983
Fatalna defensywa i fatalna skuteczność. To co wyprawiał Paweł Oponowicz, a nawet Paweł Szewczak wołało o pomstę do nieba. Jeden przestraszony, drugi zaspany. Okazje były. Jeżeli chodzi o setki mieliśmy nawet więcej, choć to Stal pewnie częściej przy piłce.
Po prostu tak jak było mówione --> walczymy o utrzymanie - pewny środek. Były dwa wyjazdy. Przegraliśmy. Kraśnik nigdy nam nie leżał. Jedziemy dalej.

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

bartlomeo

Wysłany: 2008-08-24, 22:02   

http://www.youtube.com/wa...feature=related
http://www.youtube.com/wa...feature=related
Bramki z Rzeszowa

joLek

Wysłany: 2008-08-24, 22:57   

dwie bramki stali to tylko i wyłącznie błedy Orląt!! na tym polega sztuka.
ach...gdyby obrońcy mieli lepszy "orient" na murawie. jednym zdanie grali jak po piwie.

Ardiano

Wysłany: 2008-08-25, 11:33   

joLek napisał/a:
ach...gdyby obrońcy mieli lepszy "orient" na murawie. jednym zdanie grali jak po piwie.

sugerujesz nieprofesjonalne podejście do zawodów?

joLek

Wysłany: 2008-08-25, 14:05   

W tym meczu jak najbardziej ARDIANO. sam widzisz...gdyby było porozumienie miedzy piłakarzami i dobra organizacja drużyny nie doszłoby do straty bramek. Tylko Radek czuje sie dobrze na boisku.. w bramce :?

Ardiano

Wysłany: 2008-08-25, 14:44   

ale że niby wzieli przykład z Borubara i Majewskiego i alkoholizowali się przed meczem??

Bryk

Wysłany: 2008-08-25, 17:14   

Boruc chyba po meczu pił...

Ardiano

Wysłany: 2008-08-25, 17:33   

chodzi raczej o model zachowania... w sensie niesportowe prowadzenie sie, dobra koniec off topu

and1

Wysłany: 2008-08-26, 09:24   

joLek napisał/a:

już bez przesady...piłka sama nie wpadła do bramki po naszych błędach. co do obrony, chyb a już wspominałem o tym przy okazji refleksji na temat meczu z Wisłoką-gra czwórką w linii wymaga treningu, i to nie kilkumiesięcznego, a i odpowiednia komunikacja tez jest bardzo potrzebna. Nie deprecjonujmy też umiejętności grajków z Kraśnika, mówiąc że strzelili bramki tylko i wyłącznie po naszych błędach. Sztuką jest wykorzystywać takie błędy. Co do Oponowicza - ponoć grał w Podlasiu BP, a używam słowa "ponoć" gdyż grając wiele lat w wojewódzkich ligach młodziezowych niejednokrotnie spotykaliśmy się z przeciwnikami zza miedzy, bo chyba można to tak nazwać i w ogóle go nie kojarzę ;/ widocznie nie łapał się do pierwszej 11. bo np. Jakubców jak najbardziej kojarzę.

joLek

Wysłany: 2008-08-26, 10:05   

and1 napisał/a:
Sztuką jest wykorzystywać takie błędy.

dokładnie o to mi chodzi...nasze błedy ich zysk..

Ardiano z tym piwem to taka metafora:D

Ardiano

Wysłany: 2008-08-26, 13:30   

joLek napisał/a:

Ardiano z tym piwem to taka metafora:D

boję się że jednak możesz nie mieć racji...

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi