Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeżeli posiadasz już konto.                         

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Skuter
2009-06-25, 15:52
Górnik II Łęczna (w), Avia Świdnik (d)
Autor Wiadomość
Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2009-05-27, 11:19   

Nie mam nic ciekawego do powiedzenia w sprawie meczu ale chyba to będzie 50 post w tym temacie, więc zacznie się druga strona zaraz :mrgreen: :pozdro600:

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

LEGION_UKF

Wysłany: 2009-05-27, 19:10   

i jak po meczu wrazenia? ciesza 3 punkty widac dzis bylo wole walki ale znowu duzo nie dokladnosci,najwiecej zamieszania po wolnych Piotrka Ozygaly i po roznych. I udalo mi sie wygrac nagrody Warki:D Wszystkie :mrgreen:

Febuze

Wysłany: 2009-05-27, 19:20   

Napewno lepszy niż poprzedni, na początku 2 połowy gra Orląt była słaba ale 3 punkty nasze :)

Bryk

Wysłany: 2009-05-27, 19:25   

Jest kurwa, jest!:) Fajny, nerwowy mecz był. Walczymy o utrzymanie dalej!

fredek889

Wysłany: 2009-05-27, 19:44   

Ahhh takie nerwowe mecze i tyle emocji :) najlepsza była radość gdy padła bramka :) dla takich chwil chce się żyć :) W końcu było widać wolę walki wśród graczy :) Ale Avia też miała kilka groźnych sytuacji ale Olszewski pewnie bronił.

czaki90

Wysłany: 2009-05-27, 19:48   

My zagrażaliśmy tylko na początku I połowy i w końcówce II, widać było, że Avia nie chce nam strzelić gola. Nie ma co popadać w zachwyt, wszystko się wyjaśni w sobotę.

Bryk

Wysłany: 2009-05-27, 19:51   

czaki90 napisał/a:
widać było, że Avia nie chce nam strzelić gola

Uwierz mi, że ja nie widziałem tego, aby nie chciała nam strzelić :) i szczerze nie widze powodów, aby miała to robić. Tylko bez pierdzielenia o długu wdzięczności do nas :)

Ostatnio zmieniony przez Bryk 2009-05-27, 19:54, w całości zmieniany 1 raz  

Czubek

Wysłany: 2009-05-27, 19:53   

Bryk napisał/a:
czaki90 napisał/a:
widać było, że Avia nie chce nam strzelić gola

Uwierz mi, że ja nie widziałem tego, aby nie chciała nam strzelić :) i szczerze nie widzie powody, aby to miała robić. Tylko bez pierdzielenia o długu wdzięczności do nas :)
Podbijam. Avia na pewno nie miała zamiaru się tu podkładać walczyli tak jak i Orlęta.

fredek889

Wysłany: 2009-05-27, 19:59   

W piłce nie ma miejsca na jakieś oddawanie długu wdzięczności. Każdy chce wygrać. A wyraźnie widać że Avia wcale nie robiła tak aby nam nie strzelić gola. Teraz żeby nasi tak samo z zaangażowaniem zagrali z Orłem....Ale będzie ciężko, a ten mecz trzeba wygrać.

Bryk

Wysłany: 2009-05-27, 20:02   

I jakoś nie moge słuchać tekstów, że Avia miała nam sie podłożyć. Może i mają dług wdzięczności który może kiedyś tam spłacą, ale moim zdaniem na pewno nie miało mieć to miejsca dzisiaj ze względu na to, że jesteśmy bezpośrednim rywalem o utrzymanie Łady Biłgoraj, która jest zgodą Avii.

PS. Sorry za jakieś literówki w poprzednim poście, ale przeglądarka coś świruje.

czaki90

Wysłany: 2009-05-27, 20:07   

Bryk napisał/a:
Uwierz mi, że ja nie widziałem tego, aby nie chciała nam strzelić :) i szczerze nie widze powodów, aby miała to robić. Tylko bez pierdzielenia o długu wdzięczności do nas :)

Według mnie, tak to wyglądało i nawet nie miałem zamiaru mówić o rewanżu za kiedyś. :-)

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2009-05-27, 20:10   

Dziwne to wszystko. Ani Avia ani główny nie sprawiali wrażenia jakby jakoś nienormalnie nam sprzyjali. Nic się nie rzucało w oczy. Avia sporo się pluła na tym meczu do sędziego. W końcu ze trzy kartki za to dostali. A przypominam, ze kartki też kosztują potem.

Jak po grudzie szło ale dobra nasza. Szkoda wyniku Radzynia, bo byśmy i ich wyprzedzili.

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

StaryByk

Wysłany: 2009-05-27, 20:54   

Teraz widać ile straciliśmy remisując z Ładą, ale są szanse na utrzymanie. Teraz nie wolno przegrać z Orłem i walczyć z Unia N.S., oraz modlić się żeby Poniatowa załapała się do baraży. Moze remis z Orłem i Unia da nam wyprzedzenie Orląt Spomlek i będzie radość. Trzeba trzymać kciuki i przestać nawijać że Avia sie podkładała, ponieważ widać ze Świdniczanom zależało na 3punktach.

fredek889

Wysłany: 2009-05-27, 21:31   

To prawda, nie ma mowy o żadnym podkładaniu się ze strony Świdnika. Obie drużyny walczyły jak równy z równym o zwycięstwo. Teraz kolejny bardzo ważny mecz z Orłem. Ten mecz też w sumie muszą wygrać nasze Orlęta. A mam nadzieję że jeśli będą mieć w tym meczu taką samą dużą chęć do gry i odniesienia zwycięstwa to może coś się wywiezie z Przeworska :)

fredek889

Wysłany: 2009-05-28, 07:14   

Wypowiedź trenera Łady po meczu z Radzyniem:
Sławomir Adamus (Łada): - Trudno nawet tu mówić, że Orlęta nas wypunktowały, one oddały jeden strzał i wygrały. To jest skandal. Byliśmy przez 90 minut lepszym zespołem, prowadziliśmy grę i mieliśmy bez liku sytuacji do zdobycia bramki, cztery - pięć. No ale niestety, od Spomleku różnimy się tym, że oni mają bramkarza, a my, dziś i nie tylko dziś, mamy... nie będę już może nazywał, kogo mamy. Orlęta niech dadzą na mszę za Stężałę i podziękują mu za to, jak bronił. Tylko to ich uratowało, nic więcej. Był to dla nas kluczowy mecz i go przegraliśmy, ale nie poddajemy się do końca, podniesiemy się i będziemy nadal grać o korzystny wynik. Piłka niestety jest przewrotna - kto nie strzela, ten przegrywa. Patrząc obiektywnie, byliśmy lepszym zespołem piłkarsko, ale to się nie liczy. Liczą się bramki, a dziś strzelił je Spomlek.

Ehhh szkoda że Łada nie doprowadziła chociaż do remisu, należało się im.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi