Orlęta Łuków - Spartakus Szarowola
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

: Orlęta Łuków - Spartakus Szarowola
Muszę przyznać, że to był dobry mecz w wykonaniu Orląt, dużo sytuacji podbramkowych i dobra skuteczność przyczyniły się do zwycięstwa. Katastrofalne błędy w obronie, po których padły bramki dla gości - widać brak doświadczonych Janickiego i Ozygały. Zwieńczeniem gry Orląt była przepiękna bramka Weja z wolnego, oby więcej takich bramek. :-)
Teraz czekają nas "Wielkie Derby" i miejmy nadzieję, że ŁKS ugra coś na boisku rywala, bo jak wiadomo derby rządzą się swoimi prawami. :-)

:
No ładny był meczyk, Dziewul mial dobry mecz, bramka mu sie nalezała.

Co do ligi to jedno mnie ciekawi. Dlaczego Izo tak słabo się spisuje?

Będziemy dopingować Was ze wszystkich naszych sił...
Będziemy z Wami zawsze aż do końca naszych dni...
:
Powinni strzelić na 3:0 i nie byłoby nerwów. A już myślałem, ze Dziewul się na amen zablokował. Najpierw słupek, potem ta parada.

Wróci SIergiej (już na Radzyń musi być) i Ozy będzie dobrze,


ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
:
z tego co wiem to Siergiej dostał 4 mecze pauzy ;/

:
Michał Szewczak sobie jakoś tego dnia nie radził w tej obronie, kiksował straszliwie. Miejmy nadzieje, że poprawi to na Radzyń. ;)

:
Mecz rozpoczęty przewagą - 1, a potem 2 golową. Fajnie nie? Tylko Orły potrafiły stracić tą przewage i dopuścić do remisu. Jak można stracić dwugolową przewagę prawie cały czas dominując na boisku? A jendak... Potem jeszcze dwa gole i luz - Spartakus odprowadzony z kwitkiem, a my inkasujemy trzy punkty. Doszły mnie słuchy, że Skrzynia był druzynie kulą u nogi... Bo ja wiem, wywalił się jak zwykle i nawet wolny uzyskaliśmy, a że jednej okazji nie wykorzystał - zdarza się. Za krótko grał, by dojść do szczytowej formy. W Radzyniu powinien grać od początku i może pokaże się z lepszej strony.

Beer drinkin' weed smokin' maniac serial killa...
:
Po meczu podobno chłopaki ostro popili bo zupa darł się na nich uszłyszałem tylko fragmeny tej rozmowy
Cytat:
wszystko jest da ludzi ale w odpowiednich ilościach

W Łukowie bez zmiany - ORLĘTA PANY !!!
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.