Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeżeli posiadasz już konto.                         

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Skuter
2009-06-25, 15:52
Orlęta Łuków - Wisłoka Dębica niedziela 17.00

Mecz z Wisłoką zakończy się:
Wysokim i niespodziewanym zwycięstwem
27%
 27%  [ 6 ]
Minimalną wiktorią
27%
 27%  [ 6 ]
Bezbarwnym remisem
9%
 9%  [ 2 ]
Porażką po walce
13%
 13%  [ 3 ]
Klapą
22%
 22%  [ 5 ]
Głosowań: 22
Wszystkich Głosów: 22

Autor Wiadomość
Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2008-08-03, 11:31   Orlęta Łuków - Wisłoka Dębica niedziela 17.00

Pierwszy mecz już za nieco ponad tydzień. Oprócz przewidywań na temat inauguracji ligi z Wisłoką, proszę o przemyślenia w kierunku całej rundy. Poradzimy sobie? Kto będzie nadawał ton rozgrywkom i jakie role przypadną piłkarzom w żółto-czerwonych strojach?

Nie jestem pewien czy dobrze się przygotowaliśmy do tej ligi. Mam wrażenie, że nie wszystko zostało przemyślane, a cały plan i wzmocnienia w dużej mierze opierały się na improwizacji. Przez sezon 2007/08 mieliśmy nie tylko wywalczyć awans ale i zbudować solidną drużynę. Jest kilka filarów ale jak patrzę na ostatnie mecze, że siłę ataku opieramy na Krzyśku Skrzymowskim i Paczce to coś jest nie tak. Obaj by mieli u mnie miejsce w składzie ale w pomocy. Po kontuzji Gaja nie mamy napastnika.

I co z tą Wisłoką?

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
Ostatnio zmieniony przez Dev 2008-08-04, 13:56, w całości zmieniany 2 razy  

PPp
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-03, 12:44   

przede wszystkim oby mieli te żółto-czerwone stroje :)

and1

Wysłany: 2008-08-03, 13:58   

co do inauguracji z Wisłoka to ciężko coś powiedzieć bo nie znamy poziomu jaki prezentują drużyny z Podkarpacia.

Co do całej rundy, to niestety, moim zdaniem utrzymanie się w lidze będzie dla Nas sukcesem. sparingi,przynajmniej te, które miałem okazje obserwować nie napawały optymizmem. Co do tego kto będzie nadawał ton rozgrywkom to chyba będa to spadkowicze ze starej III ligi czyli stal Rzeszów i Avia Świdnik.

Czubek

Wysłany: 2008-08-04, 14:32   

Patrząc na typera to nie za bardzo widze wiare w zwycięstwo.
A kto ma wierzyć, jak nie najwierniejsi kibice? No ludzie...

Skuter

Wysłany: 2008-08-04, 14:42   

Czubek napisał/a:
A kto ma wierzyć, jak nie najwierniejsi kibice? No ludzie...

Wiara to jedno, chłodne patrzenie na sytuację - drugie :) .

Jakoś mnie te wzmocnienia (a raczej uzupełnienia) składu nie przekonały. Nie ma Weja i Ozego to kto w ich miejsce? Pamiętajmy, że Wisłoka to spadkowicz z III ligi, w której grała przez 2 sezony z rzędu. Jeszcze wcześniej zajęła 7 miejsce w II lidze. Musimy się przestawić z myśleniem - teraz nie będzie już tak słodko :) .

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2008-08-05, 21:56   

Trener Resovii uważa nas za faworytów do awansu. Masz swojego "wierzącego" Czubek.
A na serio to się nieźle uśmialiśmy. Ciekawe czy wie gdzie jest Łuków.

Cytat:
Tomasz Tułacz, trener Resovii: - Mam mocny, wyrównany zespół. Pamiętajmy jednak, że w kadrze znajduje się aż 10 młodzieżowców. Oni w sparingach spisują się bez zarzutu, lecz czy tak samo będzie w lidze? Gdy dojdzie stres, a rywal nie odpuści ani na krok? Mam nadzieję, że limit pecha wyczerpaliśmy i w tym sezonie kontuzje ominą nas szerokim łukiem. Dążę do tego, by w Resovii gra defensywna i ofensywna równoważyły się. Jeśli to się uda, będziemy strzelać gole, sami zachowamy zaś czyste konto. Najgroźniejsi przeciwnicy? Stal Rzeszów, Orlęta Radzyń Podlaski, Orlęta Łuków

Resovia, Stal Rzeszów, Radzyń - oni między sobą rozstrzygną. Może Izolacja? W Avię jakoś nie wierzę, chyba za dużo tam jest zmian. Chociaż w sumie nie wiem w końcu kogo zakontraktowali. Nie mam pojęcia co to za drużyny piłkarsko Karpaty, Unia NS, Orzeł...

Wisłoka? Jakoś bym ich nie demonizował. Skład praktycznie ten sam co w III lidze. Oczywiście od nas silniejszy, ale że to będzie spacerek dla nich to bym nie powiedział. Też mają swoje problemy i grają w kratkę. Orlęta? No te kontuzje mogą wszystko spieprzyć. Nie wiadomo jak oni w ogóle się prezentują po tych 2 tygodniach od tamtych tragicznych sparingów.

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Czubek

Wysłany: 2008-08-05, 23:28   

No do Wisłoka ponoć nikt nie przyszedł przed tym sezonem.
Aj tam, jak Orlęta złapały już rytm to będzie zwycięstwo, a jak nie, to myśle, że ten bezbarwny bezbramkowy remis jest tez prawdopodobny... Porażki nie wliczam w rachubę :>

markoll
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-06, 01:23   

A ja jak zwykle wierze w wygrana! ;) I innej sytuacji niz korzystny dla nas wynik nie przyjmuje do wiadomosci.

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2008-08-08, 09:50   

Wisłoka przyjeżdża już jutro (sobota) i zamieszka w hotelu w Radzyniu. A my na wyjazdy wbrew temu co słyszeliśmy będziemy jeździć w dniu meczu.

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

piwek

Wysłany: 2008-08-08, 10:16   

Dev napisał/a:
A my na wyjazdy wbrew temu co słyszeliśmy będziemy jeździć w dniu meczu.

Cięcie kosztów... ale czy wyjdzie to na dobre naszym grajkom? ;/

SaqieV

Wysłany: 2008-08-10, 19:53   

:ball: 2-0 :ball: !!!!!! :D :D :D

markoll
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-10, 20:00   

Pozdrawiam wszystkich pesymistow ktorzy obstawiali przegrana lub remis Orlat w tej kolejce. ;)

czaki90

Wysłany: 2008-08-10, 21:34   

Mecz mało porywający, obie drużyny dostosowały poziom gry do siebie, czasami mecz był bardzo nudny - szczególnie w I połowie. Cieszą 3 punkty na inaugurację sezonu. :-)

Vaclav

Wysłany: 2008-08-10, 22:09   

Wreszcie... adept ciemnej strony mocy powrócił na Orły Stadium, by doświadczyć piłki na lokalnym zasięgu. Nie bedę wgłębiał się w poziom gry. bo statystyk nie prowadze i nie zamierzam prowadzić, sam poziom meczu był dla mnie wyrównany. I kładę na to szlaban, bo wazniejsze wydarzenia miały miejsce na nowopowstałej żylecie (żyletki, emo... z duchem czasu idziemy :P ). Doping, w którym ucze... qźwa, żłe sformułowanie - W którym miałem przyjemność uczestniczyć, zapadnie mi na długo w pamięć. Ta jednośc, ten chór solidarności (ne mylić z Lechem Wałęsą aka TW. Bolek) to dowód, że przez rok mej nieobecności na łuowskiej scenie kibicowskiej przez ostatni rok miały miejsce daleko idące reformy, ku lpeszemu. Nawet przedstawiciele old - schoolu udzielali nam pochwał za doping. Mam tylko nadzieje, że Orlęta będą grały zajebiscie w tej nowej 3 lidze, a kibice staną na wysokości zadania na każdym meczu, jak to miało miejsce dzisiaj. Swoją drogą, piękny gest z strony teamu - przybicie tych piątek. Jedyne 5 zł wydane, a jaka satysfakcja z przybicia piony z playerem #1 - Skrzynią. :eek: Notabene, koleś wywalil się tylko raz, miał dwa dośrodkowania i oddał pierwszy strzał w tej pieprzonej 3 lidze.

P.S. Tu opisze jedyny minus - jak mi trener śmiał zdjąć idola po pierwszej połowie? Jawny skandal...
To tyle z strony członka kibicowskiej społeczności z najdłuższymi włosami :-)

Czubek

Wysłany: 2008-08-10, 23:22   

markoll napisał/a:
Pozdrawiam wszystkich pesymistow ktorzy obstawiali przegrana lub remis Orlat w tej kolejce. ;)
o to to :)
Czy mecz był nudny? No z perspektywy piknika może i tak. Zreszta nie wiem, nawet mało go oglądałem. Jak dla mnie było zajebiście. 3 pkt na początek i o to chodzi!

Bryk

Wysłany: 2008-08-11, 03:53   

czaki90 napisał/a:
Mecz mało porywający

Większość z nas nie widziała nawet bramek. Ja osobiście np. o kartce Siergieja dowiedziałem się dawno po fakcie :D

Co do wyniku - Nasi mnie miło zaskoczyli! Oby tak dalej :D

czaki90

Wysłany: 2008-08-11, 09:21   

Czubek napisał/a:
Czy mecz był nudny? No z perspektywy piknika może i tak. Zreszta nie wiem, nawet mało go oglądałem. Jak dla mnie było zajebiście. 3 pkt na początek i o to chodzi!

Każdy z innych powodów przychodzi na mecz. Mnie bardziej interesuje aspekt sportowy, Ciebie aspekt kibicowski, więc "lekka" różnica w perspektywie meczu jest. :-)

and1

Wysłany: 2008-08-11, 09:55   

no niestety,mecz nie porywał. W pierwszej połowie Wisłoka przeważała a my strzeliliśmy bramkę ;D widać że gra czwórką obrońców w linii nie jest do końca przećwiczona bo boczni pomocnicy z Dębicy hasali aż czasami miło było popatrzeć. W drugiej połowie inicjatywa dłuższymi momentami należała do Nas. Bardzo podobała mi się gra zawodnika z z10., niestety przy wymienianiu składów przez pana Bogdana nie usłyszałem kto z nim gra. Bardzo inteligentny chłopak.

Skuter

Wysłany: 2008-08-11, 10:08   

Nie wiem co to było za niesportowe zachowanie Siergieja. Wydaje mi się, że gracz Wisłoki po prostu zaplątał się w jego nogi i razem upadli na murawę. No, ale sędzia zinterpretował to inaczej. Szkoda Siergieja bo czerwoną dostał w swoje urodziny :/ .

molek

Wysłany: 2008-08-11, 10:29   

Podobno Siergiej dostał czerwoną, ponieważ po tym, gdy jeden z zawodników Wisłoki sfaulował go, on mu wskoczył na plecy ...

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2008-08-11, 10:32   

and1, chodzi Ci o Przemka Rodaka ze Zrywu. Bardzo fajnie zagrał.

Ten mecz miał chyba tka wyglądać. Orlęta konsekwentnie grały swoje, przede wszystkim nie dopuszczając do zdobycia gola przez Wisłokę. Nie była to też żadna obrona Częstochowy. Najważniejsze, że grali konsekwentnie przez pełne 90 minut.

Co do Siergieja - ponoć kopnął bez piłki. Nie widziałem, podobnie jak 90% młyna. 45% zajęte było dobrą zabawą, 45% zagrzewaniem Legii.

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

and1

Wysłany: 2008-08-11, 10:45   

Dev,dzięki za info. Bardzo mądrze grał,parę razy próbował zagrać ciekawe prostopadłe piłki ale nie zawsze koledzy wiedzieli o co mu chodzi :P
Muszę przyznać racje, nie było obrony Częstochowy a w miarę poukładana gra obronna.

LEGION_UKF

Wysłany: 2008-08-12, 20:39   

Sergiej nadepnal pilkarza ktory byl na ziemi popelnil glupi blad bo sedzia to dobrze widzial.Nawet przepraszal zawodnika i sedziego przyznajac sie do winy podnoszac prawa dłon. Gdyby wczesniej podczas tej wlasnie akcji sam upadl ciagniety za koszulke to zolta kartka powedrowala byl do zawodnika Wisłoki i wolny wykonywaly by Orleta jednak walecznosc Sergieja jaka jest kazdy wie niech trzyma sie tej walecznosci ale bez lapania kartek i stwarzania zagozenia pod bramka Orląt

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2008-08-14, 17:27   

czaki90 napisał/a:
Mnie bardziej interesuje aspekt sportowy

Czaki, ale wiesz że jak Ty przychodzisz podziwiać aspekt sportowy na czwartym poziomie rozgrywkowym w w polskiej lidze to musi być coś z Tobą nie tak :D Żart.

Chyba wszyscy sie zgodzimy, ze zagrali poprawnie, na dodatek 3 pkt. czego tu więcej chcieć w 3 lidze. Oby tak dalej to nie będziemy drżeli o utrzymanie w do ostatniej kolejki. Ale to jeszcze masa czasu.

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi