Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeżeli posiadasz już konto.                         


Poprzedni temat :: Następny temat
Kolejka 1 - 9-10 sierpnia Sobota/Niedziela
Autor Wiadomość
Łukcio-Łuków

Dołączył: 07 Kwi 2006
Posty: 89
Wysłany: 2008-08-01, 12:54   Kolejka 1 - 9-10 sierpnia Sobota/Niedziela

Kolejka 1 - 9-10 sierpnia 2008 r. Sobota/Niedziela


Orlęta Łuków - Wisłoka Dębica
Stal Kraśnik - Stal Rzeszów
Orlęta Radzyń Podlaski - Orzeł Przeworsk
Krośnianka-Karpaty Krosno - Avia Świdnik
Izolator Boguchwała - Górnik II Łęczna
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Łada Biłgoraj
Resovia - Stal Mielec
Unia Nowa Sarzyna - Spartakus Szarowola

1 kolejkę LIGI TYPERÓW typujemy do 9 sierpnia 2008 r. (sobota do godz. 16.55)wszystkie typy oddane po w/w terminie zostaną w całości ANULOWANE.
 
Radzio


Dołączył: 02 Kwi 2006
Posty: 893
Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-08-01, 13:46   

Orlęta Łuków - Wisłoka Dębica 1-1
Stal Kraśnik - Stal Rzeszów 0-2
Orlęta Radzyń Podlaski - Orzeł Przeworsk 1-1
Krośnianka-Karpaty Krosno - Avia Świdnik 2-2
Izolator Boguchwała - Górnik II Łęczna 1-2
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Łada Biłgoraj 1-0
Resovia - Stal Mielec 3-0
Unia Nowa Sarzyna - Spartakus Szarowola 2-0
_________________
W Łukowie bez zmiany - ORLĘTA PANY !!!
 
Dezi


Dołączył: 19 Sty 2007
Posty: 628
Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-08-01, 18:12   

Orlęta Łuków - Wisłoka Dębica 2-1
Stal Kraśnik - Stal Rzeszów 1-2
Orlęta Radzyń Podlaski - Orzeł Przeworsk 0-1
Krośnianka-Karpaty Krosno - Avia Świdnik 1-0
Izolator Boguchwała - Górnik II Łęczna 2-1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Łada Biłgoraj 2-1
Resovia - Stal Mielec 2-1
Unia Nowa Sarzyna - Spartakus Szarowola 3-0
_________________
Wierni klubowi
Wierni miastu
Choćby nas było kilkanastu!
Orlęta Łuków!
 
PPp
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-01, 18:27   

Orlęta Łuków - Wisłoka Dębica 1-1
Stal Kraśnik - Stal Rzeszów 0-1
Orlęta Radzyń Podlaski - Orzeł Przeworsk 1-1
Krośnianka-Karpaty Krosno - Avia Świdnik 2-1
Izolator Boguchwała - Górnik II Łęczna 2-1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Łada Biłgoraj 1-3
Resovia - Stal Mielec 3-1
Unia Nowa Sarzyna - Spartakus Szarowola 2-0
 
Bryk

Dołączył: 27 Mar 2007
Posty: 288
Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-08-01, 19:21   

Orlęta Łuków - Wisłoka Dębica 1-3
Stal Kraśnik - Stal Rzeszów 1-2
Orlęta Radzyń Podlaski - Orzeł Przeworsk 3-0
Krośnianka-Karpaty Krosno - Avia Świdnik 1-2
Izolator Boguchwała - Górnik II Łęczna 1-2
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Łada Biłgoraj 1-2
Resovia - Stal Mielec 3-1
Unia Nowa Sarzyna - Spartakus Szarowola 1-0
_________________

 
molek


Dołączył: 14 Kwi 2006
Posty: 299
Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-08-01, 19:35   

Orlęta Łuków - Wisłoka Dębica 0-2
Stal Kraśnik - Stal Rzeszów 1-1
Orlęta Radzyń Podlaski - Orzeł Przeworsk 3-1
Krośnianka-Karpaty Krosno - Avia Świdnik 2-2
Izolator Boguchwała - Górnik II Łęczna 2-4
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Łada Biłgoraj 1-0
Resovia - Stal Mielec 3-0
Unia Nowa Sarzyna - Spartakus Szarowola 0-1
_________________
 
Chojnak
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-01, 23:08   

Orlęta Łuków - Wisłoka Dębica 0-1
Stal Kraśnik - Stal Rzeszów 1-2
Orlęta Radzyń Podlaski - Orzeł Przeworsk 2-0
Krośnianka-Karpaty Krosno - Avia Świdnik 1-1
Izolator Boguchwała - Górnik II Łęczna 3-1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Łada Biłgoraj 2-1
Resovia - Stal Mielec 2-0
Unia Nowa Sarzyna - Spartakus Szarowola 2-1
 
klimas

Dołączył: 01 Kwi 2007
Posty: 13
Wysłany: 2008-08-01, 23:21   

Orlęta Łuków - Wisłoka Dębica 1:0
Stal Kraśnik - Stal Rzeszów 2:0
Orlęta Radzyń Podlaski - Orzeł Przeworsk 2:1
Krośnianka-Karpaty Krosno - Avia Świdnik 0:0
Izolator Boguchwała - Górnik II Łęczna 2:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Łada Biłgoraj 1:2
Resovia - Stal Mielec 2:1
Unia Nowa Sarzyna - Spartakus Szarowola 2:1
 
Manwe


Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 308
Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-08-02, 10:48   

Orlęta Łuków - Wisłoka Dębica 0-2
Stal Kraśnik - Stal Rzeszów 1-0
Orlęta Radzyń Podlaski - Orzeł Przeworsk 2-0
Krośnianka-Karpaty Krosno - Avia Świdnik 1-3
Izolator Boguchwała - Górnik II Łęczna 0-2
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Łada Biłgoraj 2-0
Resovia - Stal Mielec 3-0
Unia Nowa Sarzyna - Spartakus Szarowola 1-1
 
janach

Dołączył: 18 Cze 2008
Posty: 133
Skąd: Łuków/Kraków
Wysłany: 2008-08-03, 11:56   

Orlęta Łuków - Wisłoka Dębica 1-0
Stal Kraśnik - Stal Rzeszów 2-3
Orlęta Radzyń Podlaski - Orzeł Przeworsk 1-1
Krośnianka-Karpaty Krosno - Avia Świdnik 0-2
Izolator Boguchwała - Górnik II Łęczna 1-2
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Łada Biłgoraj 1-1
Resovia - Stal Mielec 3-1
Unia Nowa Sarzyna - Spartakus Szarowola 0-1
_________________

 
Baranek

Dołączył: 22 Maj 2007
Posty: 1
Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-08-03, 12:55   

Orlęta Łuków - Wisłoka Dębica 1-2
Stal Kraśnik - Stal Rzeszów 0-2
Orlęta Radzyń Podlaski - Orzeł Przeworsk 3-1
Krośnianka-Karpaty Krosno - Avia Świdnik 2-2
Izolator Boguchwała - Górnik II Łęczna 1-3
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Łada Biłgoraj 1-1
Resovia - Stal Mielec 1-0
Unia Nowa Sarzyna - Spartakus Szarowola 2-0
 
Wereszcz

Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 8
Wysłany: 2008-08-03, 22:08   

Orlęta Łuków - Wisłoka Dębica 3-0
Stal Kraśnik - Stal Rzeszów 1-1
Orlęta Radzyń Podlaski - Orzeł Przeworsk 3-1
Krośnianka-Karpaty Krosno - Avia Świdnik 0-0
Izolator Boguchwała - Górnik II Łęczna 0-1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Łada Biłgoraj 0-0
Resovia - Stal Mielec 1-2
Unia Nowa Sarzyna - Spartakus Szarowola 1-1
 
człowiek_którego_nie_ma
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-04, 12:04   

Orlęta Łuków - Wisłoka Dębica 2-1
Stal Kraśnik - Stal Rzeszów 1-2
Orlęta Radzyń Podlaski - Orzeł Przeworsk 0-1
Krośnianka-Karpaty Krosno - Avia Świdnik 1-0
Izolator Boguchwała - Górnik II Łęczna 2-1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Łada Biłgoraj 2-1
Resovia - Stal Mielec 2-1
Unia Nowa Sarzyna - Spartakus Szarowola 3-0
 
mitQ

Dołączył: 06 Kwi 2006
Posty: 3
Skąd: UKF
Wysłany: 2008-08-04, 12:36   

Orlęta Łuków - Wisłoka Dębica 0-3
Stal Kraśnik - Stal Rzeszów 0-2
Orlęta Radzyń Podlaski - Orzeł Przeworsk 2-1
Krośnianka-Karpaty Krosno - Avia Świdnik 1-1
Izolator Boguchwała - Górnik II Łęczna 1-1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Łada Biłgoraj 1-0
Resovia - Stal Mielec 3-1
Unia Nowa Sarzyna - Spartakus Szarowola 2-0
 
Łukcio-Łuków

Dołączył: 07 Kwi 2006
Posty: 89
Wysłany: 2008-08-04, 12:39   

Orlęta Łuków - Wisłoka Dębica 1-1
Stal Kraśnik - Stal Rzeszów 0-1
Orlęta Radzyń Podlaski - Orzeł Przeworsk 2-0
Krośnianka-Karpaty Krosno - Avia Świdnik 1-2
Izolator Boguchwała - Górnik II Łęczna 1-1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Łada Biłgoraj 0-0
Resovia - Stal Mielec 3-1
Unia Nowa Sarzyna - Spartakus Szarowola 2-0
 
czaki90

Dołączył: 08 Sie 2006
Posty: 174
Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-08-04, 13:57   

Orlęta Łuków - Wisłoka Dębica 1:2
Stal Kraśnik - Stal Rzeszów 0:2
Orlęta Radzyń Podlaski - Orzeł Przeworsk 1:1
Krośnianka-Karpaty Krosno - Avia Świdnik 0:2
Izolator Boguchwała - Górnik II Łęczna 2:2
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Łada Biłgoraj 2:1
Resovia - Stal Mielec 3:0
Unia Nowa Sarzyna - Spartakus Szarowola 3:0
 
piwek


Dołączył: 16 Cze 2006
Posty: 682
Wysłany: 2008-08-04, 17:45   

Orlęta Łuków - Wisłoka Dębica 1:1
Stal Kraśnik - Stal Rzeszów 1-3
Orlęta Radzyń Podlaski - Orzeł Przeworsk 0-1
Krośnianka-Karpaty Krosno - Avia Świdnik 1-0
Izolator Boguchwała - Górnik II Łęczna 2-1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Łada Biłgoraj 0:2
Resovia - Stal Mielec 1-1
Unia Nowa Sarzyna - Spartakus Szarowola 3-1
_________________
 
Popek


Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 0
Wysłany: 2008-08-05, 18:34   

Orlęta Łuków 1-2 Wisłoka Dębica
Stal Kraśnik 1- 3Stal Rzeszów
Orlęta Radzyń Podlaski 2-0 Orzeł Przeworsk
Krośnianka-Karpaty Krosno 1-1 Avia Świdnik
Izolator Boguchwała 0-1 Górnik II Łęczna
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-1 Łada Biłgoraj
Resovia 3-0 Stal Mielec
Unia Nowa Sarzyna 0-0 Spartakus Szarowola
_________________
JP !
 
Kris1908


Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 0
Wysłany: 2008-08-05, 23:37   

Orlęta Łuków 1-2 Wisłoka Dębica
Stal Kraśnik 1-1 Stal Rzeszów
Orlęta Radzyń Podlaski 2-0 Orzeł Przeworsk
Krośnianka-Karpaty Krosno 1-0 Avia Świdnik
Izolator Boguchwała 1-0 Górnik II Łęczna
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0-0 Łada Biłgoraj
Resovia 2-0 Stal Mielec
Unia Nowa Sarzyna 2-1 Spartakus Szarowola
 
markoll
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-06, 01:22   

Orlęta Łuków - Wisłoka Dębica 3:0
Stal Kraśnik - Stal Rzeszów 0:2
Orlęta Radzyń Podlaski - Orzeł Przeworsk 1:1
Krośnianka-Karpaty Krosno - Avia Świdnik 0:1
Izolator Boguchwała - Górnik II Łęczna 2:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Łada Biłgoraj 1:0
Resovia - Stal Mielec 1:0
Unia Nowa Sarzyna - Spartakus Szarowola 3:0
 
El_Adi

Dołączył: 26 Kwi 2007
Posty: 65
Skąd: z domu
Wysłany: 2008-08-06, 10:09   

Orlęta Łuków - Wisłoka Dębica 1:0
Stal Kraśnik - Stal Rzeszów 2:2
Orlęta Radzyń Podlaski - Orzeł Przeworsk 1:0
Krośnianka-Karpaty Krosno - Avia Świdnik 1:1
Izolator Boguchwała - Górnik II Łęczna 2:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Łada Biłgoraj 1:3
Resovia - Stal Mielec 2:0
Unia Nowa Sarzyna - Spartakus Szarowola 0:0
_________________
NIe po to to robie by mnie wielbiły tłumy.
 
bartlomeo

Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 298
Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-08-06, 11:41   

Orlęta Łuków - Wisłoka Dębica 2:1
Stal Kraśnik - Stal Rzeszów 0:3
Orlęta Radzyń Podlaski - Orzeł Przeworsk 1:1
Krośnianka-Karpaty Krosno - Avia Świdnik 2:0
Izolator Boguchwała - Górnik II Łęczna 2:2
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Łada Biłgoraj 0:2
Resovia - Stal Mielec 1:0
Unia Nowa Sarzyna - Spartakus Szarowola 3:0
 
zullinho

Dołączył: 23 Sty 2007
Posty: 30
Skąd: okolice Łukowa
Wysłany: 2008-08-06, 16:24   

Orlęta Łuków - Wisłoka Dębica 2-1
Stal Kraśnik - Stal Rzeszów 2-1
Orlęta Radzyń Podlaski - Orzeł Przeworsk 2-0
Krośnianka-Karpaty Krosno - Avia Świdnik 0-1
Izolator Boguchwała - Górnik II Łęczna 0-1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Łada Biłgoraj 3-2
Resovia - Stal Mielec 0-0
Unia Nowa Sarzyna - Spartakus Szarowola 5-0
_________________
ABSO(L)WENT ZA ORLĘTAMI
 
Skuter


Dołączył: 19 Mar 2006
Posty: 2362
Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-08-06, 18:25   

Orlęta Łuków - Wisłoka Dębica 1:2
Stal Kraśnik - Stal Rzeszów 0:1
Orlęta Radzyń Podlaski - Orzeł Przeworsk 1:0
Krośnianka-Karpaty Krosno - Avia Świdnik 1:1
Izolator Boguchwała - Górnik II Łęczna 1:3
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Łada Biłgoraj 1:0
Resovia - Stal Mielec 4:0
Unia Nowa Sarzyna - Spartakus Szarowola 1:1
 
Czubek


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-08-07, 15:38   

Orlęta Łuków - Wisłoka Dębica 2:0
Stal Kraśnik - Stal Rzeszów 0:1
Orlęta Radzyń Podlaski - Orzeł Przeworsk 2:1
Krośnianka-Karpaty Krosno - Avia Świdnik 0:0
Izolator Boguchwała - Górnik II Łęczna 3:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Łada Biłgoraj 1:1
Resovia - Stal Mielec 3:2
Unia Nowa Sarzyna - Spartakus Szarowola 2:0
_________________
Będziemy dopingować Was ze wszystkich naszych sił...
Będziemy z Wami zawsze aż do końca naszych dni...

 
Dev
Romantyk futbolu


Dołączył: 25 Mar 2006
Posty: 2644
Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-08-08, 09:52   

Orlęta Łuków - Wisłoka Dębica 1:0
Stal Kraśnik - Stal Rzeszów 0:2
Orlęta Radzyń Podlaski - Orzeł Przeworsk 3:1
Krośnianka-Karpaty Krosno - Avia Świdnik 1:0
Izolator Boguchwała - Górnik II Łęczna 3:2
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Łada Biłgoraj 3:0
Resovia - Stal Mielec 3:0
Unia Nowa Sarzyna - Spartakus Szarowola 4:1
_________________

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
 
pklimo

Dołączył: 30 Cze 2008
Posty: 21
Skąd: Stanin/Łuków
Wysłany: 2008-08-08, 10:27   

Orlęta Łuków - Wisłoka Dębica 2-1
Stal Kraśnik - Stal Rzeszów 0-2
Orlęta Radzyń Podlaski - Orzeł Przeworsk 2-0
Krośnianka-Karpaty Krosno - Avia Świdnik 1-1
Izolator Boguchwała - Górnik II Łęczna 1-2
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Łada Biłgoraj 1-0
Resovia - Stal Mielec 3-1
Unia Nowa Sarzyna - Spartakus Szarowola 3-0
 
E


Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 303
Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-08-08, 10:28   

Orlęta Łuków - Wisłoka Dębica 2-1
Stal Kraśnik - Stal Rzeszów 1-4
Orlęta Radzyń Podlaski - Orzeł Przeworsk 0-1
Krośnianka-Karpaty Krosno - Avia Świdnik 1-2
Izolator Boguchwała - Górnik II Łęczna 2-1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Łada Biłgoraj 1-0
Resovia - Stal Mielec 3-1
Unia Nowa Sarzyna - Spartakus Szarowola 3-0
 
LEGION_UKF


Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 940
Wysłany: 2008-08-08, 13:59   

Orlęta Łuków - Wisłoka Dębica 2-1
Stal Kraśnik - Stal Rzeszów 0-2
Orlęta Radzyń Podlaski - Orzeł Przeworsk 2-1
Krośnianka-Karpaty Krosno - Avia Świdnik 2-1
Izolator Boguchwała - Górnik II Łęczna 1-2
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Łada Biłgoraj 0-0
Resovia - Stal Mielec 3-1
Unia Nowa Sarzyna - Spartakus Szarowola 4-0
_________________
Tańczymy labada, labada, labada. Tańczymy labada małego walczyka. HEJ
 
kapitan_bomba

Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 565
Wysłany: 2008-08-08, 16:36   

Orlęta Łuków - Wisłoka Dębica 1-1
Stal Kraśnik - Stal Rzeszów 1-2
Orlęta Radzyń Podlaski - Orzeł Przeworsk 3-1
Krośnianka-Karpaty Krosno - Avia Świdnik 0-1
Izolator Boguchwała - Górnik II Łęczna 1-1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Łada Biłgoraj 0-0
Resovia - Stal Mielec 2-0
Unia Nowa Sarzyna - Spartakus Szarowola 2-0
_________________
Pffff ;D
 
Sokoow


Dołączył: 20 Sie 2007
Posty: 80
Skąd: z domu
Wysłany: 2008-08-09, 09:15   

Orlęta Łuków - Wisłoka Dębica 1-0
Stal Kraśnik - Stal Rzeszów 1-2
Orlęta Radzyń Podlaski - Orzeł Przeworsk 2-0
Krośnianka-Karpaty Krosno - Avia Świdnik 0-0
Izolator Boguchwała - Górnik II Łęczna 0-1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Łada Biłgoraj 0-1
Resovia - Stal Mielec 2-0
Unia Nowa Sarzyna - Spartakus Szarowola 1-1
_________________
http://www.wikimapia.org/...18&l=28&m=s&v=1
 
SaqieV

Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 717
Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-08-09, 09:15   

Orlęta Łuków - Wisłoka Dębica 1-1
Stal Kraśnik - Stal Rzeszów 1-3
Orlęta Radzyń Podlaski - Orzeł Przeworsk 2-1
Krośnianka-Karpaty Krosno - Avia Świdnik 1-2
Izolator Boguchwała - Górnik II Łęczna 2-0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Łada Biłgoraj 1-1
Resovia - Stal Mielec 2-0
Unia Nowa Sarzyna - Spartakus Szarowola 3-0
_________________
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template TeskoRed v 0.4 modified by Nasedo
Wersja forum PDA/GSM