Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeżeli posiadasz już konto.                         


Poprzedni temat :: Następny temat
Kolejka 11 - 11-12 października Sobota/Niedziela
Autor Wiadomość
Łukcio-Łuków

Dołączył: 07 Kwi 2006
Posty: 89
Wysłany: 2008-10-06, 08:32   Kolejka 11 - 11-12 października Sobota/Niedziela

Kolejka 11 - 11-12 października Sobota/Niedziela

Łada Biłgoraj - Orlęta Łuków
Resovia - Orlęta Radzyń Podlaski
Stal Kraśnik - Izolator Boguchwała
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Karpaty Krosno
Stal Mielec - Spartakus Szarowola
Górnik II Łęczna - Stal Rzeszów
Avia Świdnik - Wisłoka Dębica
Orzeł Przeworsk - Unia Nowa Sarzyna

11 kolejkę LIGI TYPERÓW typujemy do 11 października 2008 r. (sobota do godz. 12.55)Wszystkie typy oddane po w/w terminie zostaną w całości ANULOWANE.
 
Popek


Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 0
Wysłany: 2008-10-06, 10:45   

Łada Biłgoraj - Orlęta Łuków 2-0
Resovia - Orlęta Radzyń Podlaski 2-0
Stal Kraśnik - Izolator Boguchwała 1-0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Karpaty Krosno 0-0
Stal Mielec - Spartakus Szarowola 2-1
Górnik II Łęczna - Stal Rzeszów 1-2
Avia Świdnik - Wisłoka Dębica 3-1
Orzeł Przeworsk - Unia Nowa Sarzyna 1-1
_________________
JP !
 
janach

Dołączył: 18 Cze 2008
Posty: 133
Skąd: Łuków/Kraków
Wysłany: 2008-10-06, 13:17   

Łada Biłgoraj - Orlęta Łuków 0-0
Resovia - Orlęta Radzyń Podlaski 3-1
Stal Kraśnik - Izolator Boguchwała 1-1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Karpaty Krosno 2-0
Stal Mielec - Spartakus Szarowola 1-1
Górnik II Łęczna - Stal Rzeszów 0-0
Avia Świdnik - Wisłoka Dębica 1-0
Orzeł Przeworsk - Unia Nowa Sarzyna 0-1
_________________

 
klimas

Dołączył: 01 Kwi 2007
Posty: 13
Wysłany: 2008-10-06, 15:08   

Łada Biłgoraj - Orlęta Łuków 2:1
Resovia - Orlęta Radzyń Podlaski 2:1
Stal Kraśnik - Izolator Boguchwała 1:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Karpaty Krosno 0:1
Stal Mielec - Spartakus Szarowola 2:0
Górnik II Łęczna - Stal Rzeszów 1:2
Avia Świdnik - Wisłoka Dębica 1;1
Orzeł Przeworsk - Unia Nowa Sarzyna 1:0
 
kapitan_bomba

Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 565
Wysłany: 2008-10-06, 22:09   

Łada Biłgoraj - Orlęta Łuków 2-1
Resovia - Orlęta Radzyń Podlaski 2- 0
Stal Kraśnik - Izolator Boguchwała 1-0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Karpaty Krosno 0-1
Stal Mielec - Spartakus Szarowola 2-0
Górnik II Łęczna - Stal Rzeszów 0-0
Avia Świdnik - Wisłoka Dębica 1-1
Orzeł Przeworsk - Unia Nowa Sarzyna 1-0
 
SaqieV

Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 717
Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-10-07, 06:20   

Łada Biłgoraj - Orlęta Łuków 1-1
Resovia - Orlęta Radzyń Podlaski 2-1
Stal Kraśnik - Izolator Boguchwała 2-1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Karpaty Krosno 1-2
Stal Mielec - Spartakus Szarowola
Górnik II Łęczna - Stal Rzeszów 1-2
Avia Świdnik - Wisłoka Dębica 2-1
Orzeł Przeworsk - Unia Nowa Sarzyna 2-1
_________________
 
Kris1908


Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 0
Wysłany: 2008-10-07, 10:54   

Łada Biłgoraj - Orlęta Łuków 2:1
Resovia - Orlęta Radzyń Podlaski 2:0
Stal Kraśnik - Izolator Boguchwała 1:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Karpaty Krosno 2:0
Stal Mielec - Spartakus Szarowola 1:0
Górnik II Łęczna - Stal Rzeszów 3:1
Avia Świdnik - Wisłoka Dębica 1:2
Orzeł Przeworsk - Unia Nowa Sarzyna 0:0
 
mitQ

Dołączył: 06 Kwi 2006
Posty: 3
Skąd: UKF
Wysłany: 2008-10-07, 15:50   

Łada Biłgoraj - Orlęta Łuków 2-1
Resovia - Orlęta Radzyń Podlaski 2-0
Stal Kraśnik - Izolator Boguchwała 1-1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Karpaty Krosno 0-0
Stal Mielec - Spartakus Szarowola 1-0
Górnik II Łęczna - Stal Rzeszów 1-1
Avia Świdnik - Wisłoka Dębica 1-1
Orzeł Przeworsk - Unia Nowa Sarzyna 1-1
 
Radzio


Dołączył: 02 Kwi 2006
Posty: 893
Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-10-07, 19:23   

Łada Biłgoraj - Orlęta Łuków 2-0
Resovia - Orlęta Radzyń Podlaski 3-1
Stal Kraśnik - Izolator Boguchwała 1-0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Karpaty Krosno 1-0
Stal Mielec - Spartakus Szarowola 2-0
Górnik II Łęczna - Stal Rzeszów 3-2
Avia Świdnik - Wisłoka Dębica 3-1
Orzeł Przeworsk - Unia Nowa Sarzyna 0-2
_________________
W Łukowie bez zmiany - ORLĘTA PANY !!!
 
Łukcio-Łuków

Dołączył: 07 Kwi 2006
Posty: 89
Wysłany: 2008-10-08, 11:38   

Łada Biłgoraj - Orlęta Łuków 1-1
Resovia - Orlęta Radzyń Podlaski 2-0
Stal Kraśnik - Izolator Boguchwała 1-1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Karpaty Krosno 1-0
Stal Mielec - Spartakus Szarowola 0-0
Górnik II Łęczna - Stal Rzeszów 1-1
Avia Świdnik - Wisłoka Dębica 1-0
Orzeł Przeworsk - Unia Nowa Sarzyna 0-0
 
czaki90

Dołączył: 08 Sie 2006
Posty: 174
Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-10-09, 16:24   

Łada Biłgoraj - Orlęta Łuków 1:1
Resovia - Orlęta Radzyń Podlaski 2:1
Stal Kraśnik - Izolator Boguchwała 1:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Karpaty Krosno 1:0
Stal Mielec - Spartakus Szarowola 1:0
Górnik II Łęczna - Stal Rzeszów 1:2
Avia Świdnik - Wisłoka Dębica 2:2
Orzeł Przeworsk - Unia Nowa Sarzyna 1:3
 
Czubek


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-10-09, 16:26   

Łada Biłgoraj - Orlęta Łuków 0:1
Resovia - Orlęta Radzyń Podlaski 4:2
Stal Kraśnik - Izolator Boguchwała 3:2
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Karpaty Krosno 0:1
Stal Mielec - Spartakus Szarowola 2:0
Górnik II Łęczna - Stal Rzeszów 1:2
Avia Świdnik - Wisłoka Dębica 2:2
Orzeł Przeworsk - Unia Nowa Sarzyna 0:1
_________________
Będziemy dopingować Was ze wszystkich naszych sił...
Będziemy z Wami zawsze aż do końca naszych dni...

 
Pawel997

Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 70
Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-10-10, 10:56   

Łada Biłgoraj - Orlęta Łuków 1:1
Resovia - Orlęta Radzyń Podlaski 3:0
Stal Kraśnik - Izolator Boguchwała 2:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Karpaty Krosno 1:1
Stal Mielec - Spartakus Szarowola 2:0
Górnik II Łęczna - Stal Rzeszów 1:2
Avia Świdnik - Wisłoka Dębica 1:1
Orzeł Przeworsk - Unia Nowa Sarzyna 2:1
 
Dezi


Dołączył: 19 Sty 2007
Posty: 628
Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-10-10, 13:30   

Łada Biłgoraj - Orlęta Łuków 0:1
Resovia - Orlęta Radzyń Podlaski 3:0
Stal Kraśnik - Izolator Boguchwała 2:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Karpaty Krosno 1:2
Stal Mielec - Spartakus Szarowola 2:0
Górnik II Łęczna - Stal Rzeszów 1:2
Avia Świdnik - Wisłoka Dębica 2:1
Orzeł Przeworsk - Unia Nowa Sarzyna 2:1
_________________
Wierni klubowi
Wierni miastu
Choćby nas było kilkanastu!
Orlęta Łuków!
 
PPp
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-10, 13:56   

Łada Biłgoraj - Orlęta Łuków 1-0
Resovia - Orlęta Radzyń Podlaski 2-1
Stal Kraśnik - Izolator Boguchwała 2-1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Karpaty Krosno 1-2
Stal Mielec - Spartakus Szarowola 1-0
Górnik II Łęczna - Stal Rzeszów 1-2
Avia Świdnik - Wisłoka Dębica 1-1
Orzeł Przeworsk - Unia Nowa Sarzyna 1-2
 
bartlomeo

Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 298
Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-10-10, 15:29   

Łada Biłgoraj - Orlęta Łuków 0:1
Resovia - Orlęta Radzyń Podlaski 1:1
Stal Kraśnik - Izolator Boguchwała 2:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Karpaty Krosno 0:0
Stal Mielec - Spartakus Szarowola 2:0
Górnik II Łęczna - Stal Rzeszów 2:3
Avia Świdnik - Wisłoka Dębica 2:2
Orzeł Przeworsk - Unia Nowa Sarzyna 0:1
 
LEGION_UKF


Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 940
Wysłany: 2008-10-10, 17:14   

Łada Biłgoraj - Orlęta Łuków 2:2
Resovia - Orlęta Radzyń Podlaski 2:1
Stal Kraśnik - Izolator Boguchwała 2:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Karpaty Krosno 2:1
Stal Mielec - Spartakus Szarowola 3:0
Górnik II Łęczna - Stal Rzeszów 3:2
Avia Świdnik - Wisłoka Dębica 1:2
Orzeł Przeworsk - Unia Nowa Sarzyna 0:1
_________________
Tańczymy labada, labada, labada. Tańczymy labada małego walczyka. HEJ
 
Skuter


Dołączył: 19 Mar 2006
Posty: 2362
Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-10-10, 17:18   

Łada Biłgoraj - Orlęta Łuków 1:2
Resovia - Orlęta Radzyń Podlaski 2:0
Stal Kraśnik - Izolator Boguchwała 0:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Karpaty Krosno 1:0
Stal Mielec - Spartakus Szarowola 3:2
Górnik II Łęczna - Stal Rzeszów 2:2
Avia Świdnik - Wisłoka Dębica 0:1
Orzeł Przeworsk - Unia Nowa Sarzyna 0:0
_________________

Mijam wielu, bardzo wielu smutnych ludzi.
A kilka metrów obok, na środku ruchliwego chodnika,
klęczy kilkunastoletni chłopiec z triumfalnie wyciągniętymi ramionami.
Nikogo nie widzi. Jest w ekstazie.
Klęczy i krzyczy na całe gardło - ORLĘTA ŁUKÓW !!!
 
narcyzka17

Dołączył: 17 Cze 2008
Posty: 0
Wysłany: 2008-10-10, 18:07   

Łada Biłgoraj - Orlęta Łuków 2-1
Resovia - Orlęta Radzyń Podlaski 1-1
Stal Kraśnik - Izolator Boguchwała 2-1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Karpaty Krosno 1-1
Stal Mielec - Spartakus Szarowola 3-1
Górnik II Łęczna - Stal Rzeszów 2-1
Avia Świdnik - Wisłoka Dębica 2-2
Orzeł Przeworsk - Unia Nowa Sarzyna 1-2
 
Dev
Romantyk futbolu


Dołączył: 25 Mar 2006
Posty: 2644
Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-10-11, 06:12   

Łada Biłgoraj - Orlęta Łuków 0:1
Resovia - Orlęta Radzyń Podlaski 2:0
Stal Kraśnik - Izolator Boguchwała 0:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Karpaty Krosno 1:2
Stal Mielec - Spartakus Szarowola 1:0
Górnik II Łęczna - Stal Rzeszów 1:2
Avia Świdnik - Wisłoka Dębica 1:0
Orzeł Przeworsk - Unia Nowa Sarzyna 2:1
_________________

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
 
E


Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 303
Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-10-11, 07:31   

Łada Biłgoraj - Orlęta Łuków 1-2
Resovia - Orlęta Radzyń Podlaski 3-0
Stal Kraśnik - Izolator Boguchwała 2-1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Karpaty Krosno 0-1
Stal Mielec - Spartakus Szarowola 2-0
Górnik II Łęczna - Stal Rzeszów 1-3
Avia Świdnik - Wisłoka Dębica 2-0
Orzeł Przeworsk - Unia Nowa Sarzyna 2-0
 
pklimo

Dołączył: 30 Cze 2008
Posty: 21
Skąd: Stanin/Łuków
Wysłany: 2008-10-11, 08:22   

Łada Biłgoraj - Orlęta Łuków 1-1
Resovia - Orlęta Radzyń Podlaski 2-0
Stal Kraśnik - Izolator Boguchwała 1-0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Karpaty Krosno 1-2
Stal Mielec - Spartakus Szarowola 2-0
Górnik II Łęczna - Stal Rzeszów 0-2
Avia Świdnik - Wisłoka Dębica 2-1
Orzeł Przeworsk - Unia Nowa Sarzyna 0-1
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template TeskoRed v 0.4 modified by Nasedo
Wersja forum PDA/GSM