Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeżeli posiadasz już konto.                         


Poprzedni temat :: Następny temat
Kolejka 17 - 21-22 marca.
Autor Wiadomość
Łukcio-Łuków

Dołączył: 07 Kwi 2006
Posty: 89
Wysłany: 2009-03-16, 10:17   Kolejka 17 - 21-22 marca.

Kolejka 17 - 21-22 marca Sobota/ Niedziela

Orlęta Łuków - Stal Rzeszów
Karpaty Krosno - Orzeł Przeworsk
Stal Kraśnik - Stal Mielec
Resovia - Łada Biłgoraj
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Górnik II Łęczna
Izolator Boguchwała - Avia Świdnik
Orlęta Radzyń Podlaski - Unia Nowa Sarzyna
Spartakus Szarowola - Wisłoka Dębica


17 kolejkę LIGI TYPERÓW typujemy do 21 marca 2009 r. (sobota do godz. 13.55).Wszystkie typy oddane po w/w terminie zostaną w całości ANULOWANE.
  
 
mitQ

Dołączył: 06 Kwi 2006
Posty: 3
Skąd: UKF
Wysłany: 2009-03-17, 23:11   

Orlęta Łuków - Stal Rzeszów 1-2
Karpaty Krosno - Orzeł Przeworsk 1-1
Stal Kraśnik - Stal Mielec 1-0
Resovia - Łada Biłgoraj 3-0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Górnik II Łęczna 1-0
Izolator Boguchwała - Avia Świdnik 1-2
Orlęta Radzyń Podlaski - Unia Nowa Sarzyna 1-1
Spartakus Szarowola - Wisłoka Dębica 2-1
 
Łukcio-Łuków

Dołączył: 07 Kwi 2006
Posty: 89
Wysłany: 2009-03-18, 11:52   

Orlęta Łuków - Stal Rzeszów 1-1
Karpaty Krosno - Orzeł Przeworsk 0-0
Stal Kraśnik - Stal Mielec 1-1
Resovia - Łada Biłgoraj 2-0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Górnik II Łęczna 1-1
Izolator Boguchwała - Avia Świdnik 0-2
Orlęta Radzyń Podlaski - Unia Nowa Sarzyna 0-0
Spartakus Szarowola - Wisłoka Dębica 1-1
 
klimas

Dołączył: 01 Kwi 2007
Posty: 13
Wysłany: 2009-03-18, 15:18   

Orlęta Łuków - Stal Rzeszów 0:2
Karpaty Krosno - Orzeł Przeworsk 2:1
Stal Kraśnik - Stal Mielec 1:1
Resovia - Łada Biłgoraj 4:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Górnik II Łęczna 1:3
Izolator Boguchwała - Avia Świdnik 1:1
Orlęta Radzyń Podlaski - Unia Nowa Sarzyna 1:2
Spartakus Szarowola - Wisłoka Dębica 1:0
 
janach

Dołączył: 18 Cze 2008
Posty: 133
Skąd: Łuków/Kraków
Wysłany: 2009-03-18, 15:57   

Orlęta Łuków - Stal Rzeszów 1-1
Karpaty Krosno - Orzeł Przeworsk 1-0
Stal Kraśnik - Stal Mielec 2-1
Resovia - Łada Biłgoraj 3-0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Górnik II Łęczna 0-0
Izolator Boguchwała - Avia Świdnik 1-2
Orlęta Radzyń Podlaski - Unia Nowa Sarzyna 0-0
Spartakus Szarowola - Wisłoka Dębica 0-2
_________________

 
kapitan_bomba

Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 565
Wysłany: 2009-03-18, 18:09   

Orlęta Łuków - Stal Rzeszów 1-1
Karpaty Krosno - Orzeł Przeworsk 1-1
Stal Kraśnik - Stal Mielec 2-1
Resovia - Łada Biłgoraj 3-1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Górnik II Łęczna 0-0
Izolator Boguchwała - Avia Świdnik 1-0
Orlęta Radzyń Podlaski - Unia Nowa Sarzyna 2-0
Spartakus Szarowola - Wisłoka Dębica 0-1
_________________
Pffff ;D
 
bartlomeo

Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 298
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-03-18, 19:05   

Orlęta Łuków - Stal Rzeszów 2:0
Karpaty Krosno - Orzeł Przeworsk 2:1
Stal Kraśnik - Stal Mielec 2:2
Resovia - Łada Biłgoraj 1:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Górnik II Łęczna 1:2
Izolator Boguchwała - Avia Świdnik 1:1
Orlęta Radzyń Podlaski - Unia Nowa Sarzyna 0:1
Spartakus Szarowola - Wisłoka Dębica 0:0
 
Basler

Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 194
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-03-18, 22:01   

Orlęta Łuków - Stal Rzeszów 1-3
Karpaty Krosno - Orzeł Przeworsk 2-1
Stal Kraśnik - Stal Mielec 2-2
Resovia - Łada Biłgoraj 2-0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Górnik II Łęczna 1-1
Izolator Boguchwała - Avia Świdnik 0-0
Orlęta Radzyń Podlaski - Unia Nowa Sarzyna 1-1
Spartakus Szarowola - Wisłoka Dębica 2-1
 
czaki90

Dołączył: 08 Sie 2006
Posty: 174
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-03-19, 19:52   

Orlęta Łuków - Stal Rzeszów 0:2
Karpaty Krosno - Orzeł Przeworsk 2:3
Stal Kraśnik - Stal Mielec 1:0
Resovia - Łada Biłgoraj 3:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Górnik II Łęczna 0:2
Izolator Boguchwała - Avia Świdnik 1:2
Orlęta Radzyń Podlaski - Unia Nowa Sarzyna 0:1
Spartakus Szarowola - Wisłoka Dębica 1:1
 
Czubek


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-03-19, 19:54   

Orlęta Łuków - Stal Rzeszów 1:1
Karpaty Krosno - Orzeł Przeworsk 0:1
Stal Kraśnik - Stal Mielec 1:1
Resovia - Łada Biłgoraj 3:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Górnik II Łęczna 1:2
Izolator Boguchwała - Avia Świdnik 2:3
Orlęta Radzyń Podlaski - Unia Nowa Sarzyna 0:1
Spartakus Szarowola - Wisłoka Dębica 0:2
_________________
Będziemy dopingować Was ze wszystkich naszych sił...
Będziemy z Wami zawsze aż do końca naszych dni...

 
SaqieV

Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 717
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-03-20, 16:00   

Orlęta Łuków - Stal Rzeszów 1-1
Karpaty Krosno - Orzeł Przeworsk 1-2
Stal Kraśnik - Stal Mielec 2-1
Resovia - Łada Biłgoraj 2-1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Górnik II Łęczna 1-1
Izolator Boguchwała - Avia Świdnik 1-2
Orlęta Radzyń Podlaski - Unia Nowa Sarzyna 1-1
Spartakus Szarowola - Wisłoka Dębica 1-2
_________________
 
Skuter


Dołączył: 19 Mar 2006
Posty: 2362
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-03-20, 20:30   

Orlęta Łuków - Stal Rzeszów 3:1
Karpaty Krosno - Orzeł Przeworsk 0:1
Stal Kraśnik - Stal Mielec 1:1
Resovia - Łada Biłgoraj 2:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Górnik II Łęczna 0:1
Izolator Boguchwała - Avia Świdnik 1:0
Orlęta Radzyń Podlaski - Unia Nowa Sarzyna 3:4
Spartakus Szarowola - Wisłoka Dębica 0:3
_________________

Mijam wielu, bardzo wielu smutnych ludzi.
A kilka metrów obok, na środku ruchliwego chodnika,
klęczy kilkunastoletni chłopiec z triumfalnie wyciągniętymi ramionami.
Nikogo nie widzi. Jest w ekstazie.
Klęczy i krzyczy na całe gardło - ORLĘTA ŁUKÓW !!!
 
Dezi


Dołączył: 19 Sty 2007
Posty: 628
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-03-21, 10:43   

Orlęta Łuków - Stal Rzeszów 1:0
Karpaty Krosno - Orzeł Przeworsk 1:2
Stal Kraśnik - Stal Mielec 2:1
Resovia - Łada Biłgoraj 3:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Górnik II Łęczna 0:2
Izolator Boguchwała - Avia Świdnik 1:1
Orlęta Radzyń Podlaski - Unia Nowa Sarzyna 1:2
Spartakus Szarowola - Wisłoka Dębica 2:3
_________________
Wierni klubowi
Wierni miastu
Choćby nas było kilkanastu!
Orlęta Łuków!
 
R4obson

Dołączył: 01 Lut 2009
Posty: 170
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-03-22, 12:56   

Orlęta Łuków - Stal Rzeszów 1:2
Karpaty Krosno - Orzeł Przeworsk 1:2
Stal Kraśnik - Stal Mielec 2:1
Resovia - Łada Biłgoraj 4:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Górnik II Łęczna 1:3
Izolator Boguchwała - Avia Świdnik 1:5
Orlęta Radzyń Podlaski - Unia Nowa Sarzyna 2:0
Spartakus Szarowola - Wisłoka Dębica 2:4
_________________
 
LEGION_UKF


Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 940
Wysłany: 2009-03-25, 11:08   

Orlęta Łuków - Stal Rzeszów 1-1
Karpaty Krosno - Orzeł Przeworsk 1-0
Stal Kraśnik - Stal Mielec 2-1
Resovia - Łada Biłgoraj 3-0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Górnik II Łęczna 1-1
Izolator Boguchwała - Avia Świdnik 0-2
Orlęta Radzyń Podlaski - Unia Nowa Sarzyna 1-0
Spartakus Szarowola - Wisłoka Dębica 1-1
_________________
Tańczymy labada, labada, labada. Tańczymy labada małego walczyka. HEJ
 
pklimo

Dołączył: 30 Cze 2008
Posty: 21
Skąd: Stanin/Łuków
Wysłany: 2009-03-25, 22:49   

Orlęta Łuków - Stal Rzeszów 1-1
Karpaty Krosno - Orzeł Przeworsk 1-2
Stal Kraśnik - Stal Mielec 2-1
Resovia - Łada Biłgoraj 2-0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Górnik II Łęczna 1-1
Izolator Boguchwała - Avia Świdnik 0-2
Orlęta Radzyń Podlaski - Unia Nowa Sarzyna 2-1
Spartakus Szarowola - Wisłoka Dębica 1-2
 
Radzio


Dołączył: 02 Kwi 2006
Posty: 893
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-03-28, 06:53   

Orlęta Łuków - Stal Rzeszów 1-2
Karpaty Krosno - Orzeł Przeworsk 1-1
Stal Kraśnik - Stal Mielec 0-2
Resovia - Łada Biłgoraj 3-0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Górnik II Łęczna 1-1
Izolator Boguchwała - Avia Świdnik 1-3
Orlęta Radzyń Podlaski - Unia Nowa Sarzyna 1-0
Spartakus Szarowola - Wisłoka Dębica 0-1
_________________
W Łukowie bez zmiany - ORLĘTA PANY !!!
 
Popek


Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 0
Wysłany: 2009-03-28, 14:34   

Orlęta Łuków - Stal Rzeszów 1-2
Karpaty Krosno - Orzeł Przeworsk 0-1
Stal Kraśnik - Stal Mielec 0-2
Resovia - Łada Biłgoraj 2-0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Górnik II Łęczna 0-0
Izolator Boguchwała - Avia Świdnik 1-1
Orlęta Radzyń Podlaski - Unia Nowa Sarzyna 0-2
Spartakus Szarowola - Wisłoka Dębica 0-1
_________________
JP !
 
Kris1908


Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 0
Wysłany: 2009-03-29, 21:52   

Orlęta Łuków - Stal Rzeszów 0-2
Karpaty Krosno - Orzeł Przeworsk 1-0
Stal Kraśnik - Stal Mielec 2-2
Resovia - Łada Biłgoraj 2-0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Górnik II Łęczna 1-1
Izolator Boguchwała - Avia Świdnik 2-0
Orlęta Radzyń Podlaski - Unia Nowa Sarzyna 0-2
Spartakus Szarowola - Wisłoka Dębica 0-2
 
E


Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 303
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-03-30, 17:34   

Orlęta Łuków - Stal Rzeszów 3-2
Karpaty Krosno - Orzeł Przeworsk 1-0
Stal Kraśnik - Stal Mielec 0-2
Resovia - Łada Biłgoraj 3-0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Górnik II Łęczna 0-2
Izolator Boguchwała - Avia Świdnik 0-2
Orlęta Radzyń Podlaski - Unia Nowa Sarzyna 0-1
Spartakus Szarowola - Wisłoka Dębica 1-0
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template TeskoRed v 0.4 modified by Nasedo
Wersja forum PDA/GSM