Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeżeli posiadasz już konto.                         


Poprzedni temat :: Następny temat
Kolejka 17 - 22-29 kwietnia ŚRODA
Autor Wiadomość
Łukcio-Łuków

Dołączył: 07 Kwi 2006
Posty: 89
Wysłany: 2009-04-21, 08:37   Kolejka 17 - 22-29 kwietnia ŚRODA

Kolejka 17 - 22 kwietnia ŚRODA

Stal Kraśnik - Stal Mielec
Spartakus Szarowola - Wisłoka Dębica

UWAGA :

2 mecze zaległej 17 kolejki LIGI TYPERÓW typujemy do 22 kwietnia 2009 r. (Środa do godz. 16.55). Typy oddane po w/w terminie zostaną ANULOWANE.

Kolejka 17 29 kwietnia 2009 r.

Orlęta Łuków - Stal Rzeszów
Resovia - Łada Biłgoraj
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Górnik II Łęczna
Izolator Boguchwała - Avia Świdnik
Karpaty Krosno - Orzeł Przeworsk
Orlęta Radzyń Podlaski - Unia Nowa Sarzyna

UWAGA :

6 meczy zaległej kolejki LIGI TYPERÓW typujemy do 29 kwietnia 2009 r. (Środa do godz. 16.55). Typy oddane po w/w terminie zostaną ANULOWANE.[/b]
 
Łukcio-Łuków

Dołączył: 07 Kwi 2006
Posty: 89
Wysłany: 2009-04-21, 08:39   

Kolejka 17 - 22 kwietnia ŚRODA
Stal Kraśnik - Stal Mielec 0-0
Spartakus Szarowola - Wisłoka Dębica 1-1

Kolejka 17 - 29 kwietnia 2009 r.

Orlęta Łuków - Stal Rzeszów 1-1
Resovia - Łada Biłgoraj 2-0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Górnik II Łęczna 0-0
Izolator Boguchwała - Avia Świdnik 0-1
Karpaty Krosno - Orzeł Przeworsk 1-0
Orlęta Radzyń Podlaski - Unia Nowa Sarzyna 0-0
 
Skuter


Dołączył: 19 Mar 2006
Posty: 2362
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-04-21, 12:59   

Stal Kraśnik - Stal Mielec 0:0
Spartakus Szarowola - Wisłoka Dębica 1:0

***

Orlęta Łuków - Stal Rzeszów 3:0
Resovia - Łada Biłgoraj 3:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Górnik II Łęczna 0:2
Izolator Boguchwała - Avia Świdnik 2:0
Karpaty Krosno - Orzeł Przeworsk 0:0
Orlęta Radzyń Podlaski - Unia Nowa Sarzyna 0:2
_________________

Mijam wielu, bardzo wielu smutnych ludzi.
A kilka metrów obok, na środku ruchliwego chodnika,
klęczy kilkunastoletni chłopiec z triumfalnie wyciągniętymi ramionami.
Nikogo nie widzi. Jest w ekstazie.
Klęczy i krzyczy na całe gardło - ORLĘTA ŁUKÓW !!!
 
Radzio


Dołączył: 02 Kwi 2006
Posty: 893
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-04-21, 14:16   

Stal Kraśnik - Stal Mielec 1-0
Spartakus Szarowola - Wisłoka Dębica 0-1

***

Orlęta Łuków - Stal Rzeszów 1-2
Resovia - Łada Biłgoraj 2:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Górnik II Łęczna 1-0
Izolator Boguchwała - Avia Świdnik 1-1
Karpaty Krosno - Orzeł Przeworsk 1-0
Orlęta Radzyń Podlaski - Unia Nowa Sarzyna 0-1
_________________
W Łukowie bez zmiany - ORLĘTA PANY !!!
 
Dev
Romantyk futbolu


Dołączył: 25 Mar 2006
Posty: 2644
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-04-21, 14:43   

Kolejka 17 - 22 kwietnia ŚRODA
Stal Kraśnik - Stal Mielec 2:0
Spartakus Szarowola - Wisłoka Dębica 1:0

Kolejka 17 - 29 kwietnia 2009 r.

Orlęta Łuków - Stal Rzeszów 2:1
Resovia - Łada Biłgoraj 2:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Górnik II Łęczna 0:1
Izolator Boguchwała - Avia Świdnik 1:0
Karpaty Krosno - Orzeł Przeworsk 1-0
Orlęta Radzyń Podlaski - Unia Nowa Sarzyna 1:1

Ale się pochrzaniło z tym terminarzem.
_________________

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
 
czaki90

Dołączył: 08 Sie 2006
Posty: 174
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-04-21, 14:54   

Kolejka 17 - 22 kwietnia

Stal Kraśnik - Stal Mielec 2:0
Spartakus Szarowola - Wisłoka Dębica 1:1


Kolejka 17 29 kwietnia 2009 r.

Orlęta Łuków - Stal Rzeszów 0:2
Resovia - Łada Biłgoraj 2:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Górnik II Łęczna 1:1
Izolator Boguchwała - Avia Świdnik 1:2
Karpaty Krosno - Orzeł Przeworsk 0:0
Orlęta Radzyń Podlaski - Unia Nowa Sarzyna 0:1
 
E


Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 303
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-04-21, 14:55   

Kolejka 17 - 22 kwietnia ŚRODA
Stal Kraśnik - Stal Mielec 1:0
Spartakus Szarowola - Wisłoka Dębica 2:0

Kolejka 17 - 29 kwietnia 2009 r.

Orlęta Łuków - Stal Rzeszów 2:1
Resovia - Łada Biłgoraj 3:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Górnik II Łęczna 0:2
Izolator Boguchwała - Avia Świdnik 1:0
Karpaty Krosno - Orzeł Przeworsk 0-2
Orlęta Radzyń Podlaski - Unia Nowa Sarzyna 1:2
 
SaqieV

Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 717
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-04-21, 16:09   

Kolejka 17 - 22 kwietnia ŚRODA

Stal Kraśnik - Stal Mielec 2-1
Spartakus Szarowola - Wisłoka Dębica 2-1

Kolejka 17 - 29 kwietnia 2009 r.

Orlęta Łuków - Stal Rzeszów 0-2
Resovia - Łada Biłgoraj 2-0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Górnik II Łęczna 1-1
Izolator Boguchwała - Avia Świdnik 0-1
Karpaty Krosno - Orzeł Przeworsk 1-0
Orlęta Radzyń Podlaski - Unia Nowa Sarzyna 0-1
_________________
 
mitQ

Dołączył: 06 Kwi 2006
Posty: 3
Skąd: UKF
Wysłany: 2009-04-21, 16:31   

Kolejka 17 - 22 kwietnia ŚRODA

Stal Kraśnik - Stal Mielec 2-0
Spartakus Szarowola - Wisłoka Dębica 1-1

Kolejka 17 29 kwietnia 2009 r.

Orlęta Łuków - Stal Rzeszów 0-2
Resovia - Łada Biłgoraj 3-0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Górnik II Łęczna 1-0
Izolator Boguchwała - Avia Świdnik 1-1
Karpaty Krosno - Orzeł Przeworsk 2-1
Orlęta Radzyń Podlaski - Unia Nowa Sarzyna 1-1
 
Czubek


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-04-21, 16:50   

Kolejka 17 - 22 kwietnia ŚRODA

Stal Kraśnik - Stal Mielec 2:0
Spartakus Szarowola - Wisłoka Dębica 2:2

Kolejka 17 29 kwietnia 2009 r.

Orlęta Łuków - Stal Rzeszów 1:0
Resovia - Łada Biłgoraj 4:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Górnik II Łęczna 0:1
Izolator Boguchwała - Avia Świdnik 1:1
Karpaty Krosno - Orzeł Przeworsk 1:0
Orlęta Radzyń Podlaski - Unia Nowa Sarzyna 0:1
_________________
Będziemy dopingować Was ze wszystkich naszych sił...
Będziemy z Wami zawsze aż do końca naszych dni...

 
Dezi


Dołączył: 19 Sty 2007
Posty: 628
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-04-21, 16:53   

Kolejka 17 - 22 kwietnia

Stal Kraśnik - Stal Mielec 2:0
Spartakus Szarowola - Wisłoka Dębica 1:0


Kolejka 17 29 kwietnia 2009 r.

Orlęta Łuków - Stal Rzeszów 1:0
Resovia - Łada Biłgoraj 3:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Górnik II Łęczna 1:2
Izolator Boguchwała - Avia Świdnik 1:2
Karpaty Krosno - Orzeł Przeworsk 0:0
Orlęta Radzyń Podlaski - Unia Nowa Sarzyna 0:2
_________________
Wierni klubowi
Wierni miastu
Choćby nas było kilkanastu!
Orlęta Łuków!
 
LEGION_UKF


Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 940
Wysłany: 2009-04-21, 17:15   

Stal Kraśnik - Stal Mielec 0-0
Spartakus Szarowola - Wisłoka Dębica 2-1

Kolejka 17 - 29 kwietnia 2009 r.

Orlęta Łuków - Stal Rzeszów 1-1
Resovia - Łada Biłgoraj 2-1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Górnik II Łęczna 1-1
Izolator Boguchwała - Avia Świdnik 2-1
Karpaty Krosno - Orzeł Przeworsk 1-0
Orlęta Radzyń Podlaski - Unia Nowa Sarzyna 1-0
_________________
Tańczymy labada, labada, labada. Tańczymy labada małego walczyka. HEJ
 
klimas

Dołączył: 01 Kwi 2007
Posty: 13
Wysłany: 2009-04-21, 22:34   

Kolejka 17 - 22 kwietnia ŚRODA
Stal Kraśnik - Stal Mielec 2:1
Spartakus Szarowola - Wisłoka Dębica 1:0

Kolejka 17 - 29 kwietnia 2009 r.

Orlęta Łuków - Stal Rzeszów 1:3
Resovia - Łada Biłgoraj 2:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Górnik II Łęczna 0:1
Izolator Boguchwała - Avia Świdnik 1:1
Karpaty Krosno - Orzeł Przeworsk 2-0
Orlęta Radzyń Podlaski - Unia Nowa Sarzyna 0:1
 
pklimo

Dołączył: 30 Cze 2008
Posty: 21
Skąd: Stanin/Łuków
Wysłany: 2009-04-22, 15:59   

Kolejka 17 - 22 kwietnia ŚRODA

Stal Kraśnik - Stal Mielec 2-0
Spartakus Szarowola - Wisłoka Dębica 2-1

Kolejka 17 29 kwietnia 2009 r.

Orlęta Łuków - Stal Rzeszów 0-0
Resovia - Łada Biłgoraj 3-1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Górnik II Łęczna 2-0
Izolator Boguchwała - Avia Świdnik 1-1
Karpaty Krosno - Orzeł Przeworsk 2-1
Orlęta Radzyń Podlaski - Unia Nowa Sarzyna 1-2
 
janach

Dołączył: 18 Cze 2008
Posty: 133
Skąd: Łuków/Kraków
Wysłany: 2009-04-22, 16:13   

Kolejka 17 - 22 kwietnia ŚRODA

Stal Kraśnik - Stal Mielec 1-1
Spartakus Szarowola - Wisłoka Dębica 0-1

Kolejka 17 29 kwietnia 2009 r.

Orlęta Łuków - Stal Rzeszów 1-0
Resovia - Łada Biłgoraj 2-2
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Górnik II Łęczna 1-2
Izolator Boguchwała - Avia Świdnik 2-0
Karpaty Krosno - Orzeł Przeworsk 0-0
Orlęta Radzyń Podlaski - Unia Nowa Sarzyna 1-1
_________________

 
Dev
Romantyk futbolu


Dołączył: 25 Mar 2006
Posty: 2644
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-04-22, 18:13   

Typowanie tych 2 spotkań zostało już zakończone.

Osoby, które nie typowały w ogóle będą mogły typować do następnej środy tylko pozostałe 6 spotkań.

Jeżeli ktoś już zatypował a chciałby zmienić swoje typy to NIE MOŻE UŻYWAĆ FUNKCJI EDYTUJ! Musi po prostu od nowa dodać typy tych 6 spotkań i dopiskiem "proszę o anulowanie poprzednich typów".
_________________

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
 
Kris1908


Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 0
Wysłany: 2009-04-24, 23:36   

Orlęta Łuków - Stal Rzeszów 0-1
Resovia - Łada Biłgoraj 2-0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Górnik II Łęczna 0-0
Izolator Boguchwała - Avia Świdnik 0-0
Karpaty Krosno - Orzeł Przeworsk 1-0
Orlęta Radzyń Podlaski - Unia Nowa Sarzyna 0-1
 
Pawel997

Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 70
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-04-26, 14:38   

Orlęta Łuków - Stal Rzeszów 1:0
Resovia - Łada Biłgoraj 2:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Górnik II Łęczna 1:0
Izolator Boguchwała - Avia Świdnik 0:0
Karpaty Krosno - Orzeł Przeworsk 1:0
Orlęta Radzyń Podlaski - Unia Nowa Sarzyna 0:2
 
bartlomeo

Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 298
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-04-26, 19:06   

Orlęta Łuków - Stal Rzeszów 1:0
Resovia - Łada Biłgoraj 1:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Górnik II Łęczna 0:0
Izolator Boguchwała - Avia Świdnik 1:2
Karpaty Krosno - Orzeł Przeworsk 2:2
Orlęta Radzyń Podlaski - Unia Nowa Sarzyna 0:1
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania
Template TeskoRed v 0.4 modified by Nasedo
Wersja forum PDA/GSM