Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeżeli posiadasz już konto.                         


Poprzedni temat :: Następny temat
Kolejka 18 - 28-29 marca Sobota/Niedziela
Autor Wiadomość
Łukcio-Łuków

Dołączył: 07 Kwi 2006
Posty: 89
Wysłany: 2009-03-25, 09:06   Kolejka 18 - 28-29 marca Sobota/Niedziela

Kolejka 18 - 28-29 marca Sobota/Niedziela

Orlęta Łuków - Stal Kraśnik
Stal Rzeszów - Spartakus Szarowola
Wisłoka Dębica - Orlęta Radzyń Podlaski
Unia Nowa Sarzyna - Karpaty Krosno
Orzeł Przeworsk - Izolator Boguchwała
Avia Świdnik - Tomasovia Tomaszów Lubelski
Górnik II Łęczna - Resovia
Łada Biłgoraj - Stal Mielec


18 kolejkę LIGI TYPERÓW typujemy do 28 marca 2009 r. (sobota do godz. 14.55).Wszystkie typy oddane po w/w terminie zostaną w całości ANULOWANE.
 
Łukcio-Łuków

Dołączył: 07 Kwi 2006
Posty: 89
Wysłany: 2009-03-25, 09:09   

Orlęta Łuków - Stal Kraśnik 2-1
Stal Rzeszów - Spartakus Szarowola 2-0
Wisłoka Dębica - Orlęta Radzyń Podlaski 1-0
Unia Nowa Sarzyna - Karpaty Krosno 2-0
Orzeł Przeworsk - Izolator Boguchwała 1-1
Avia Świdnik - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-1
Górnik II Łęczna - Resovia 1-1
Łada Biłgoraj - Stal Mielec 0-0
 
bartlomeo

Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 298
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-03-25, 10:04   

Orlęta Łuków - Stal Kraśnik 1:0
Stal Rzeszów - Spartakus Szarowola 3:0
Wisłoka Dębica - Orlęta Radzyń Podlaski 0:0
Unia Nowa Sarzyna - Karpaty Krosno 2:1
Orzeł Przeworsk - Izolator Boguchwała 2:0
Avia Świdnik - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1:0
Górnik II Łęczna - Resovia 0:1
Łada Biłgoraj - Stal Mielec 1:1
 
LEGION_UKF


Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 940
Wysłany: 2009-03-25, 11:07   

Orlęta Łuków - Stal Kraśnik 2-1
Stal Rzeszów - Spartakus Szarowola 2-1
Wisłoka Dębica - Orlęta Radzyń Podlaski 1-1
Unia Nowa Sarzyna - Karpaty Krosno 2-1
Orzeł Przeworsk - Izolator Boguchwała 2-1
Avia Świdnik - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-1
Górnik II Łęczna - Resovia 1-2
Łada Biłgoraj - Stal Mielec 1-0
_________________
Tańczymy labada, labada, labada. Tańczymy labada małego walczyka. HEJ
 
SaqieV

Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 717
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-03-25, 14:49   

Orlęta Łuków - Stal Kraśnik 1-0
Stal Rzeszów - Spartakus Szarowola 2-0
Wisłoka Dębica - Orlęta Radzyń Podlaski 1-0
Unia Nowa Sarzyna - Karpaty Krosno 2-1
Orzeł Przeworsk - Izolator Boguchwała 1-0
Avia Świdnik - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-0
Górnik II Łęczna - Resovia 1-2
Łada Biłgoraj - Stal Mielec 2-1
_________________
 
R4obson

Dołączył: 01 Lut 2009
Posty: 170
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-03-25, 19:43   

Orlęta Łuków - Stal Kraśnik 0-1
Stal Rzeszów - Spartakus Szarowola 2-0
Wisłoka Dębica - Orlęta Radzyń Podlaski 1-2
Unia Nowa Sarzyna - Karpaty Krosno 2-1
Orzeł Przeworsk - Izolator Boguchwała 1-1
Avia Świdnik - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-0
Górnik II Łęczna - Resovia 0:2 :thup:
Łada Biłgoraj - Stal Mielec 2-1 :thup: :thup: :thup: :thup: :thup: :thup: :thup:
_________________
 
janach

Dołączył: 18 Cze 2008
Posty: 133
Skąd: Łuków/Kraków
Wysłany: 2009-03-25, 20:49   

Orlęta Łuków - Stal Kraśnik 1-0
Stal Rzeszów - Spartakus Szarowola 3-1
Wisłoka Dębica - Orlęta Radzyń Podlaski 0-0
Unia Nowa Sarzyna - Karpaty Krosno 0-2
Orzeł Przeworsk - Izolator Boguchwała 0-1
Avia Świdnik - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-2
Górnik II Łęczna - Resovia 0-1
Łada Biłgoraj - Stal Mielec 1-1
_________________

 
Skuter


Dołączył: 19 Mar 2006
Posty: 2362
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-03-26, 13:46   

Orlęta Łuków - Stal Kraśnik 3:0
Stal Rzeszów - Spartakus Szarowola 1:0
Wisłoka Dębica - Orlęta Radzyń Podlaski 0:2
Unia Nowa Sarzyna - Karpaty Krosno 1:1
Orzeł Przeworsk - Izolator Boguchwała 1:1
Avia Świdnik - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1:1
Górnik II Łęczna - Resovia 2:3
Łada Biłgoraj - Stal Mielec 3:1
_________________

Mijam wielu, bardzo wielu smutnych ludzi.
A kilka metrów obok, na środku ruchliwego chodnika,
klęczy kilkunastoletni chłopiec z triumfalnie wyciągniętymi ramionami.
Nikogo nie widzi. Jest w ekstazie.
Klęczy i krzyczy na całe gardło - ORLĘTA ŁUKÓW !!!
 
klimas

Dołączył: 01 Kwi 2007
Posty: 13
Wysłany: 2009-03-26, 14:10   

Orlęta Łuków - Stal Kraśnik 1:0
Stal Rzeszów - Spartakus Szarowola 2:0
Wisłoka Dębica - Orlęta Radzyń Podlaski 1:0
Unia Nowa Sarzyna - Karpaty Krosno 2:1
Orzeł Przeworsk - Izolator Boguchwała 1:1
Avia Świdnik - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2:1
Górnik II Łęczna - Resovia 1:2
Łada Biłgoraj - Stal Mielec 2:1
 
mitQ

Dołączył: 06 Kwi 2006
Posty: 3
Skąd: UKF
Wysłany: 2009-03-26, 21:53   

Orlęta Łuków - Stal Kraśnik 2-1
Stal Rzeszów - Spartakus Szarowola 3-1
Wisłoka Dębica - Orlęta Radzyń Podlaski 1-0
Unia Nowa Sarzyna - Karpaty Krosno 2-0
Orzeł Przeworsk - Izolator Boguchwała 1-1
Avia Świdnik - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-1
Górnik II Łęczna - Resovia 1-1
Łada Biłgoraj - Stal Mielec 1-0
 
kapitan_bomba

Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 565
Wysłany: 2009-03-27, 11:54   

Orlęta Łuków - Stal Kraśnik 1-0
Stal Rzeszów - Spartakus Szarowola 3-0
Wisłoka Dębica - Orlęta Radzyń Podlaski 0-0
Unia Nowa Sarzyna - Karpaty Krosno 1-1
Orzeł Przeworsk - Izolator Boguchwała 1-0
Avia Świdnik - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-1
Górnik II Łęczna - Resovia 0-2
Łada Biłgoraj - Stal Mielec 1-0
_________________
Pffff ;D
 
Czubek


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-03-27, 14:18   

Orlęta Łuków - Stal Kraśnik 2:0
Stal Rzeszów - Spartakus Szarowola 3:0
Wisłoka Dębica - Orlęta Radzyń Podlaski 1:0
Unia Nowa Sarzyna - Karpaty Krosno 0:0
Orzeł Przeworsk - Izolator Boguchwała 1:1
Avia Świdnik - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2:1
Górnik II Łęczna - Resovia 1:2
Łada Biłgoraj - Stal Mielec 3:2
_________________
Będziemy dopingować Was ze wszystkich naszych sił...
Będziemy z Wami zawsze aż do końca naszych dni...

 
E


Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 303
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-03-27, 17:34   

Orlęta Łuków - Stal Kraśnik 2-1
Stal Rzeszów - Spartakus Szarowola 3-0
Wisłoka Dębica - Orlęta Radzyń Podlaski 2-0
Unia Nowa Sarzyna - Karpaty Krosno 0-0
Orzeł Przeworsk - Izolator Boguchwała 1-0
Avia Świdnik - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-0
Górnik II Łęczna - Resovia 2-4
Łada Biłgoraj - Stal Mielec 2-1
 
Radzio


Dołączył: 02 Kwi 2006
Posty: 893
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-03-28, 06:54   

Orlęta Łuków - Stal Kraśnik 1-0
Stal Rzeszów - Spartakus Szarowola 2-0
Wisłoka Dębica - Orlęta Radzyń Podlaski 1-0
Unia Nowa Sarzyna - Karpaty Krosno 2-1
Orzeł Przeworsk - Izolator Boguchwała 2-0
Avia Świdnik - Tomasovia Tomaszów Lubelski 3-0
Górnik II Łęczna - Resovia 2-2
Łada Biłgoraj - Stal Mielec 1-0
_________________
W Łukowie bez zmiany - ORLĘTA PANY !!!
 
pklimo

Dołączył: 30 Cze 2008
Posty: 21
Skąd: Stanin/Łuków
Wysłany: 2009-03-28, 09:12   

Orlęta Łuków - Stal Kraśnik 2-1
Stal Rzeszów - Spartakus Szarowola 2-0
Wisłoka Dębica - Orlęta Radzyń Podlaski 1-1
Unia Nowa Sarzyna - Karpaty Krosno 2-1
Orzeł Przeworsk - Izolator Boguchwała 1-0
Avia Świdnik - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-1
Górnik II Łęczna - Resovia 0-2
Łada Biłgoraj - Stal Mielec 1-0
 
Dezi


Dołączył: 19 Sty 2007
Posty: 628
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-03-28, 12:13   

Orlęta Łuków - Stal Kraśnik 3-0
Stal Rzeszów - Spartakus Szarowola 2-0
Wisłoka Dębica - Orlęta Radzyń Podlaski 2-1
Unia Nowa Sarzyna - Karpaty Krosno 2-0
Orzeł Przeworsk - Izolator Boguchwała 2-1
Avia Świdnik - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-1
Górnik II Łęczna - Resovia 0-1
Łada Biłgoraj - Stal Mielec 1-0
_________________
Wierni klubowi
Wierni miastu
Choćby nas było kilkanastu!
Orlęta Łuków!
 
Dev
Romantyk futbolu


Dołączył: 25 Mar 2006
Posty: 2644
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-03-28, 14:17   

Orlęta Łuków - Stal Kraśnik 3:1
Stal Rzeszów - Spartakus Szarowola 1:1
Wisłoka Dębica - Orlęta Radzyń Podlaski 1:0
Unia Nowa Sarzyna - Karpaty Krosno 1:0
Orzeł Przeworsk - Izolator Boguchwała 2:1
Avia Świdnik - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1:0
Górnik II Łęczna - Resovia 3:2
Łada Biłgoraj - Stal Mielec 2:1

a już prawie zapomniałem :P
_________________

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
 
Popek


Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 0
Wysłany: 2009-03-28, 14:36   

Orlęta Łuków - Stal Kraśnik 3-0
Stal Rzeszów - Spartakus Szarowola 2-0
Wisłoka Dębica - Orlęta Radzyń Podlaski 1-0
Unia Nowa Sarzyna - Karpaty Krosno 0-0
Orzeł Przeworsk - Izolator Boguchwała 2-2
Avia Świdnik - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-0
Górnik II Łęczna - Resovia 2-2
Łada Biłgoraj - Stal Mielec 1-1
_________________
JP !
 
Basler

Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 194
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-03-28, 14:40   

Orlęta Łuków - Stal Kraśnik 1:1
Stal Rzeszów - Spartakus Szarowola 3:0
Wisłoka Dębica - Orlęta Radzyń Podlaski 0:0
Unia Nowa Sarzyna - Karpaty Krosno 2:1
Orzeł Przeworsk - Izolator Boguchwała 1:1
Avia Świdnik - Tomasovia Tomaszów Lubelski 0:0
Górnik II Łęczna - Resovia 2:2
Łada Biłgoraj - Stal Mielec 1:1
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template TeskoRed v 0.4 modified by Nasedo
Wersja forum PDA/GSM