Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeżeli posiadasz już konto.                         


Poprzedni temat :: Następny temat
Kolejka 20 - 4-5 kwietnia Sobota/Niedziela
Autor Wiadomość
Łukcio-Łuków

Dołączył: 07 Kwi 2006
Posty: 89
Wysłany: 2009-03-30, 07:38   Kolejka 20 - 4-5 kwietnia Sobota/Niedziela

Kolejka 20 - 4-5 kwietnia Sobota/Niedziela

Orlęta Łuków - Orlęta Radzyń Podlaski !!!!
Spartakus Szarowola - Stal Kraśnik
Stal Rzeszów - Karpaty Krosno
Wisłoka Dębica - Izolator Boguchwała
Unia Nowa Sarzyna - Tomasovia Tomaszów Lubelski
Orzeł Przeworsk - Resovia
Avia Świdnik - Stal Mielec
Górnik II Łęczna - Łada Biłgoraj

UWAGA :

20 kolejkę LIGI TYPERÓW typujemy do 04 kwietnia 2009 r. (sobota do godz. 15.55).Wszystkie typy oddane po w/w terminie zostaną w całości ANULOWANE.
 
Popek


Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 0
Wysłany: 2009-03-30, 11:28   

Orlęta Łuków - Orlęta Radzyń Podlaski !!!! 2-1
Spartakus Szarowola - Stal Kraśnik 1-1
Stal Rzeszów - Karpaty Krosno 3-0
Wisłoka Dębica - Izolator Boguchwała 0-1
Unia Nowa Sarzyna - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-0
Orzeł Przeworsk - Resovia 0-0
Avia Świdnik - Stal Mielec 1-2
Górnik II Łęczna - Łada Biłgoraj 2-0
_________________
JP !
 
arusny

Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 0
Wysłany: 2009-03-30, 13:07   

Orlęta Łuków - Orlęta Radzyń Podlaski !!!! 1:0
Spartakus Szarowola - Stal Kraśnik 1-1
Stal Rzeszów - Karpaty Krosno 2-0
Wisłoka Dębica - Izolator Boguchwała 1-1
Unia Nowa Sarzyna - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-0
Orzeł Przeworsk - Resovia 0-1
Avia Świdnik - Stal Mielec 1-0
Górnik II Łęczna - Łada Biłgoraj 2-0
 
Aris


Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 2
Skąd: Fc Stanin
Wysłany: 2009-03-30, 19:26   

Orlęta Łuków - Orlęta Radzyń Podlaski 2-0
Spartakus Szarowola - Stal Kraśnik 1-0
Stal Rzeszów - Karpaty Krosno 1-1
Wisłoka Dębica - Izolator Boguchwała 1-1
Unia Nowa Sarzyna - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-0
Orzeł Przeworsk - Resovia 0-1
Avia Świdnik - Stal Mielec 2-1
Górnik II Łęczna - Łada Biłgoraj 2-0
_________________
Gdy spojrzysz na te barwy
I wspomnisz wspólne dni
Pamiętaj wtedy bracie
Jesteśmy z jednej krwi !
 
janach

Dołączył: 18 Cze 2008
Posty: 133
Skąd: Łuków/Kraków
Wysłany: 2009-03-30, 20:37   

Orlęta Łuków - Orlęta Radzyń Podlaski 4-1
Spartakus Szarowola - Stal Kraśnik 1-2
Stal Rzeszów - Karpaty Krosno 2-0
Wisłoka Dębica - Izolator Boguchwała 3-0
Unia Nowa Sarzyna - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-2
Orzeł Przeworsk - Resovia 0-1
Avia Świdnik - Stal Mielec 0-0
Górnik II Łęczna - Łada Biłgoraj 1-0
_________________

 
SaqieV

Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 717
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-04-01, 17:24   

Orlęta Łuków - Orlęta Radzyń Podlaski 2-1
Spartakus Szarowola - Stal Kraśnik 2-0
Stal Rzeszów - Karpaty Krosno 3-0
Wisłoka Dębica - Izolator Boguchwała 1-1
Unia Nowa Sarzyna - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-1
Orzeł Przeworsk - Resovia 1-3
Avia Świdnik - Stal Mielec 2-1
Górnik II Łęczna - Łada Biłgoraj 1-1
_________________
 
Skuter


Dołączył: 19 Mar 2006
Posty: 2362
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-04-01, 17:44   

Orlęta Łuków - Orlęta Radzyń Podlaski 2:0
Spartakus Szarowola - Stal Kraśnik 3:1
Stal Rzeszów - Karpaty Krosno 3:0
Wisłoka Dębica - Izolator Boguchwała 1:1
Unia Nowa Sarzyna - Tomasovia Tomaszów Lubelski 0:1
Orzeł Przeworsk - Resovia 0:2
Avia Świdnik - Stal Mielec 2:1
Górnik II Łęczna - Łada Biłgoraj 0:0
_________________

Mijam wielu, bardzo wielu smutnych ludzi.
A kilka metrów obok, na środku ruchliwego chodnika,
klęczy kilkunastoletni chłopiec z triumfalnie wyciągniętymi ramionami.
Nikogo nie widzi. Jest w ekstazie.
Klęczy i krzyczy na całe gardło - ORLĘTA ŁUKÓW !!!
 
klimas

Dołączył: 01 Kwi 2007
Posty: 13
Wysłany: 2009-04-01, 18:50   

Orlęta Łuków - Orlęta Radzyń Podlaski 3:1
Spartakus Szarowola - Stal Kraśnik 2:1
Stal Rzeszów - Karpaty Krosno 3:0
Wisłoka Dębica - Izolator Boguchwała 1:1
Unia Nowa Sarzyna - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2:1
Orzeł Przeworsk - Resovia 1:4
Avia Świdnik - Stal Mielec 2:1
Górnik II Łęczna - Łada Biłgoraj 2:0
 
pklimo

Dołączył: 30 Cze 2008
Posty: 21
Skąd: Stanin/Łuków
Wysłany: 2009-04-01, 18:57   

Orlęta Łuków - Orlęta Radzyń Podlaski 2-1
Spartakus Szarowola - Stal Kraśnik 2-0
Stal Rzeszów - Karpaty Krosno 3-1
Wisłoka Dębica - Izolator Boguchwała 1-1
Unia Nowa Sarzyna - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-0
Orzeł Przeworsk - Resovia 1-2
Avia Świdnik - Stal Mielec 2-1
Górnik II Łęczna - Łada Biłgoraj 1-0
 
Piciukf
[Usunięty]

Wysłany: 2009-04-01, 19:05   

Orlęta Łuków - Orlęta Radzyń Podlaski 1-0
Spartakus Szarowola - Stal Kraśnik 1-0
Stal Rzeszów - Karpaty Krosno 2-0
Wisłoka Dębica - Izolator Boguchwała 1-0
Unia Nowa Sarzyna - Tomasovia Tomaszów Lubelski 3-0
Orzeł Przeworsk - Resovia 0-2
Avia Świdnik - Stal Mielec 2-0
Górnik II Łęczna - Łada Biłgoraj 3-0
 
R4obson

Dołączył: 01 Lut 2009
Posty: 170
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-04-02, 06:16   

Orlęta Łuków - Orlęta Radzyń Podlaski 1-3
Spartakus Szarowola - Stal Kraśnik 2-1
Stal Rzeszów - Karpaty Krosno 2-0
Wisłoka Dębica - Izolator Boguchwała 1-1
Unia Nowa Sarzyna - Tomasovia Tomaszów Lubelski 3-0
Orzeł Przeworsk - Resovia 0-2
Avia Świdnik - Stal Mielec 2-0
Górnik II Łęczna - Łada Biłgoraj 3-1
_________________
 
kapitan_bomba

Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 565
Wysłany: 2009-04-02, 07:31   

Orlęta Łuków - Orlęta Radzyń Podlaski 2- 1
Spartakus Szarowola - Stal Kraśnik 2-1
Stal Rzeszów - Karpaty Krosno 3-1
Wisłoka Dębica - Izolator Boguchwała 1-0
Unia Nowa Sarzyna - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-0
Orzeł Przeworsk - Resovia 0-2
Avia Świdnik - Stal Mielec 2-1
Górnik II Łęczna - Łada Biłgoraj 2-1
_________________
Pffff ;D
 
Łukcio-Łuków

Dołączył: 07 Kwi 2006
Posty: 89
Wysłany: 2009-04-02, 11:29   

Orlęta Łuków - Orlęta Radzyń Podlaski 1-0
Spartakus Szarowola - Stal Kraśnik 2-1
Stal Rzeszów - Karpaty Krosno 2-0
Wisłoka Dębica - Izolator Boguchwała 1-1
Unia Nowa Sarzyna - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-1
Orzeł Przeworsk - Resovia 0-1
Avia Świdnik - Stal Mielec 2-0
Górnik II Łęczna - Łada Biłgoraj 3-0
 
Radzio


Dołączył: 02 Kwi 2006
Posty: 893
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-04-02, 12:42   

Orlęta Łuków - Orlęta Radzyń Podlaski 1-2
Spartakus Szarowola - Stal Kraśnik 1-2
Stal Rzeszów - Karpaty Krosno 2-0
Wisłoka Dębica - Izolator Boguchwała 2-0
Unia Nowa Sarzyna - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-1
Orzeł Przeworsk - Resovia 0-3
Avia Świdnik - Stal Mielec 1-0
Górnik II Łęczna - Łada Biłgoraj 2-0
_________________
W Łukowie bez zmiany - ORLĘTA PANY !!!
 
Dev
Romantyk futbolu


Dołączył: 25 Mar 2006
Posty: 2644
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-04-02, 16:21   

Orlęta Łuków - Orlęta Radzyń Podlaski 3:2
Spartakus Szarowola - Stal Kraśnik 3:1
Stal Rzeszów - Karpaty Krosno 2:0
Wisłoka Dębica - Izolator Boguchwała 1:0
Unia Nowa Sarzyna - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1:0
Orzeł Przeworsk - Resovia 0:1
Avia Świdnik - Stal Mielec 2:1
Górnik II Łęczna - Łada Biłgoraj 2:0
_________________

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
 
Basler

Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 194
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-04-02, 17:40   

Orlęta Łuków - Orlęta Radzyń Podlaski 1-1
Spartakus Szarowola - Stal Kraśnik 2-2
Stal Rzeszów - Karpaty Krosno 3-0
Wisłoka Dębica - Izolator Boguchwała 1-1
Unia Nowa Sarzyna - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-0
Orzeł Przeworsk - Resovia 0-1
Avia Świdnik - Stal Mielec 2-0
Górnik II Łęczna - Łada Biłgoraj 3-1
_________________

Stawiam na remis, ale liczę na zwycięstwo...
 
E


Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 303
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-04-02, 18:30   

Orlęta Łuków - Orlęta Radzyń Podlaski 2-1
Spartakus Szarowola - Stal Kraśnik 2-0
Stal Rzeszów - Karpaty Krosno 3-1
Wisłoka Dębica - Izolator Boguchwała 1-0
Unia Nowa Sarzyna - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-0
Orzeł Przeworsk - Resovia 1-3
Avia Świdnik - Stal Mielec 2-1
Górnik II Łęczna - Łada Biłgoraj 2-1
 
Dezi


Dołączył: 19 Sty 2007
Posty: 628
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-04-02, 19:05   

Orlęta Łuków - Orlęta Radzyń Podlaski 1-0
Spartakus Szarowola - Stal Kraśnik 1-2
Stal Rzeszów - Karpaty Krosno 3-1
Wisłoka Dębica - Izolator Boguchwała 2-1
Unia Nowa Sarzyna - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-0
Orzeł Przeworsk - Resovia 0-2
Avia Świdnik - Stal Mielec 1-0
Górnik II Łęczna - Łada Biłgoraj 3-1
_________________
Wierni klubowi
Wierni miastu
Choćby nas było kilkanastu!
Orlęta Łuków!
 
bartlomeo

Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 298
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-04-02, 19:40   

Orlęta Łuków - Orlęta Radzyń Podlaski 3:0
Spartakus Szarowola - Stal Kraśnik 1:2
Stal Rzeszów - Karpaty Krosno 2:0
Wisłoka Dębica - Izolator Boguchwała 0:0
Unia Nowa Sarzyna - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2:0
Orzeł Przeworsk - Resovia 0:1
Avia Świdnik - Stal Mielec 1:1
Górnik II Łęczna - Łada Biłgoraj 1:1
 
mitQ

Dołączył: 06 Kwi 2006
Posty: 3
Skąd: UKF
Wysłany: 2009-04-02, 20:03   

Orlęta Łuków - Orlęta Radzyń Podlaski 1-1
Spartakus Szarowola - Stal Kraśnik 2-1
Stal Rzeszów - Karpaty Krosno 3-0
Wisłoka Dębica - Izolator Boguchwała 1-0
Unia Nowa Sarzyna - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-2
Orzeł Przeworsk - Resovia 0-2
Avia Świdnik - Stal Mielec 2-0
Górnik II Łęczna - Łada Biłgoraj 3-1
 
Kris1908


Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 0
Wysłany: 2009-04-02, 20:29   

Orlęta Łuków - Orlęta Radzyń Podlaski 0-0
Spartakus Szarowola - Stal Kraśnik 2-0
Stal Rzeszów - Karpaty Krosno 2-0
Wisłoka Dębica - Izolator Boguchwała 3-0
Unia Nowa Sarzyna - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-0
Orzeł Przeworsk - Resovia 0-2
Avia Świdnik - Stal Mielec 1-1
Górnik II Łęczna - Łada Biłgoraj 2-0
 
LEGION_UKF


Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 940
Wysłany: 2009-04-03, 08:33   

Orlęta Łuków - Orlęta Radzyń Podlaski 2-1
Spartakus Szarowola - Stal Kraśnik 2-1
Stal Rzeszów - Karpaty Krosno 3-0
Wisłoka Dębica - Izolator Boguchwała 2-1
Unia Nowa Sarzyna - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-1
Orzeł Przeworsk - Resovia 0-2
Avia Świdnik - Stal Mielec 2-1
Górnik II Łęczna - Łada Biłgoraj 3-1
_________________
Tańczymy labada, labada, labada. Tańczymy labada małego walczyka. HEJ
 
czaki90

Dołączył: 08 Sie 2006
Posty: 174
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-04-04, 13:06   

Orlęta Łuków - Orlęta Radzyń Podlaski 1:1
Spartakus Szarowola - Stal Kraśnik 1:2
Stal Rzeszów - Karpaty Krosno 3:0
Wisłoka Dębica - Izolator Boguchwała 1:0
Unia Nowa Sarzyna - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1:1
Orzeł Przeworsk - Resovia 0:2
Avia Świdnik - Stal Mielec 1:0
Górnik II Łęczna - Łada Biłgoraj 1:0
 
Chojnak
[Usunięty]

Wysłany: 2009-04-04, 13:46   

Orlęta Łuków - Orlęta Radzyń Podlaski 2:0
Spartakus Szarowola - Stal Kraśnik 3:1
Stal Rzeszów - Karpaty Krosno 2:0
Wisłoka Dębica - Izolator Boguchwała 2:0
Unia Nowa Sarzyna - Tomasovia Tomaszów Lubelski 0:0
Orzeł Przeworsk - Resovia 0:2
Avia Świdnik - Stal Mielec 1:0
Górnik II Łęczna - Łada Biłgoraj 1-0
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje mang
Template TeskoRed v 0.4 modified by Nasedo
Wersja forum PDA/GSM