Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeżeli posiadasz już konto.                         


Poprzedni temat :: Następny temat
Kolejka 21 - 11 kwietnia Sobota
Autor Wiadomość
Łukcio-Łuków

Dołączył: 07 Kwi 2006
Posty: 89
Wysłany: 2009-04-06, 10:23   Kolejka 21 - 11 kwietnia Sobota

Kolejka 21 - 11 kwietnia Sobota

Karpaty Krosno - Orlęta Łuków
Stal Kraśnik - Górnik II Łęczna
Łada Biłgoraj - Avia Świdnik
Stal Mielec - Orzeł Przeworsk
Resovia - Unia Nowa Sarzyna
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Wisłoka Dębica
Izolator Boguchwała - Stal Rzeszów
Orlęta Radzyń Podlaski - Spartakus Szarowola

UWAGA :

21 kolejkę LIGI TYPERÓW typujemy do 11 kwietnia 2009 r. (sobota do godz. 10.55).Wszystkie typy oddane po w/w terminie zostaną w całości ANULOWANE.
 
AdaśUKF


Dołączył: 05 Kwi 2009
Posty: 357
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-04-06, 20:05   

Karpaty Krosno1:3Orlęta Łuków
Stal Krasnik1:1Górnik II Łęczna
Łada Biłgoraj2:4Avia Świdnik
Stal Mielec2:2Orzeł Przeworsk
Resovia2:0Unia Nowa Sarzyna
Tomasovia1:2Wisłoka Dębica
Izolator0:4STal Rzeszow
Radzyń2:3Spartakus Szarowola

8)
_________________
Chuj z gospodarką, chuj z bezrobociem. Najważniejsza jest kara za transparent na płocie
 
R4obson

Dołączył: 01 Lut 2009
Posty: 170
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-04-07, 07:33   

Karpaty Krosno - Orlęta Łuków 0:2
Stal Kraśnik - Górnik II Łęczna 2:2
Łada Biłgoraj - Avia Świdnik 2:1
Stal Mielec - Orzeł Przeworsk 1:0
Resovia - Unia Nowa Sarzyna 2:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Wisłoka Dębica 0:3
Izolator Boguchwała - Stal Rzeszów 1:3
Orlęta Radzyń Podlaski - Spartakus Szarowola 0:4
_________________
 
mitQ

Dołączył: 06 Kwi 2006
Posty: 3
Skąd: UKF
Wysłany: 2009-04-07, 09:56   

Karpaty Krosno - Orlęta Łuków 1-1
Stal Kraśnik - Górnik II Łęczna 1-0
Łada Biłgoraj - Avia Świdnik 1-2
Stal Mielec - Orzeł Przeworsk 1-1
Resovia - Unia Nowa Sarzyna 2-0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Wisłoka Dębica 2-1
Izolator Boguchwała - Stal Rzeszów 0-1
Orlęta Radzyń Podlaski - Spartakus Szarowola 0-0
 
Łukcio-Łuków

Dołączył: 07 Kwi 2006
Posty: 89
Wysłany: 2009-04-07, 12:03   

Karpaty Krosno - Orlęta Łuków 0-1
Stal Kraśnik - Górnik II Łęczna 1-1
Łada Biłgoraj - Avia Świdnik 0-1
Stal Mielec - Orzeł Przeworsk 1-0
Resovia - Unia Nowa Sarzyna 2-0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Wisłoka Dębica 2-1
Izolator Boguchwała - Stal Rzeszów 0-1
Orlęta Radzyń Podlaski - Spartakus Szarowola 0-1
 
klimas

Dołączył: 01 Kwi 2007
Posty: 13
Wysłany: 2009-04-07, 16:45   

Karpaty Krosno - Orlęta Łuków 0:0
Stal Kraśnik - Górnik II Łęczna 2:1
Łada Biłgoraj - Avia Świdnik 1:2
Stal Mielec - Orzeł Przeworsk 2:1
Resovia - Unia Nowa Sarzyna 2:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Wisłoka Dębica 3:1
Izolator Boguchwała - Stal Rzeszów 0:2
Orlęta Radzyń Podlaski - Spartakus Szarowola 1:2
 
janach

Dołączył: 18 Cze 2008
Posty: 133
Skąd: Łuków/Kraków
Wysłany: 2009-04-07, 20:49   

Karpaty Krosno - Orlęta Łuków 0-1
Stal Kraśnik - Górnik II Łęczna 0-2
Łada Biłgoraj - Avia Świdnik 1-1
Stal Mielec - Orzeł Przeworsk 3-2
Resovia - Unia Nowa Sarzyna 3-0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Wisłoka Dębica 1-1
Izolator Boguchwała - Stal Rzeszów 1-3
Orlęta Radzyń Podlaski - Spartakus Szarowola 1-0
_________________

 
kapitan_bomba

Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 565
Wysłany: 2009-04-07, 21:44   

Karpaty Krosno - Orlęta Łuków 2-1
Stal Kraśnik - Górnik II Łęczna 1-1
Łada Biłgoraj - Avia Świdnik 2-0
Stal Mielec - Orzeł Przeworsk 1-1
Resovia - Unia Nowa Sarzyna 3-0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Wisłoka Dębica 1-1
Izolator Boguchwała - Stal Rzeszów 0-3
Orlęta Radzyń Podlaski - Spartakus Szarowola 2-1
_________________
Pffff ;D
 
bartlomeo

Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 298
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-04-08, 16:05   

Karpaty Krosno - Orlęta Łuków 0:1
Stal Kraśnik - Górnik II Łęczna 0:0
Łada Biłgoraj - Avia Świdnik 1:2
Stal Mielec - Orzeł Przeworsk 1:1
Resovia - Unia Nowa Sarzyna 3:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Wisłoka Dębica 1:0
Izolator Boguchwała - Stal Rzeszów 0:1
Orlęta Radzyń Podlaski - Spartakus Szarowola 0:2
 
Skuter


Dołączył: 19 Mar 2006
Posty: 2362
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-04-08, 17:42   

Karpaty Krosno - Orlęta Łuków 1:2
Stal Kraśnik - Górnik II Łęczna 1:0
Łada Biłgoraj - Avia Świdnik 1:2
Stal Mielec - Orzeł Przeworsk 3:2
Resovia - Unia Nowa Sarzyna 4:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Wisłoka Dębica 0:0
Izolator Boguchwała - Stal Rzeszów 1:3
Orlęta Radzyń Podlaski - Spartakus Szarowola 1:1
_________________

Mijam wielu, bardzo wielu smutnych ludzi.
A kilka metrów obok, na środku ruchliwego chodnika,
klęczy kilkunastoletni chłopiec z triumfalnie wyciągniętymi ramionami.
Nikogo nie widzi. Jest w ekstazie.
Klęczy i krzyczy na całe gardło - ORLĘTA ŁUKÓW !!!
 
Piciukf
[Usunięty]

Wysłany: 2009-04-09, 09:55   

Karpaty Krosno - Orlęta Łuków 1-2
Stal Kraśnik - Górnik II Łęczna 0-1
Łada Biłgoraj - Avia Świdnik 0-1
Stal Mielec - Orzeł Przeworsk 0-0
Resovia - Unia Nowa Sarzyna 2-0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Wisłoka Dębica 1-1
Izolator Boguchwała - Stal Rzeszów 0-3
Orlęta Radzyń Podlaski - Spartakus Szarowola 0-2
 
czaki90

Dołączył: 08 Sie 2006
Posty: 174
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-04-09, 11:33   

Karpaty Krosno - Orlęta Łuków 0:1
Stal Kraśnik - Górnik II Łęczna 1:2
Łada Biłgoraj - Avia Świdnik 0:2
Stal Mielec - Orzeł Przeworsk 1:1
Resovia - Unia Nowa Sarzyna 3:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Wisłoka Dębica 2:1
Izolator Boguchwała - Stal Rzeszów 0:3
Orlęta Radzyń Podlaski - Spartakus Szarowola 1:1
 
Radzio


Dołączył: 02 Kwi 2006
Posty: 893
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-04-09, 14:30   

Karpaty Krosno - Orlęta Łuków 1-1
Stal Kraśnik - Górnik II Łęczna 1-0
Łada Biłgoraj - Avia Świdnik 1-2
Stal Mielec - Orzeł Przeworsk 1-0
Resovia - Unia Nowa Sarzyna 2-1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Wisłoka Dębica 2-0
Izolator Boguchwała - Stal Rzeszów 0-2
Orlęta Radzyń Podlaski - Spartakus Szarowola 2-1
_________________
W Łukowie bez zmiany - ORLĘTA PANY !!!
 
LEGION_UKF


Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 940
Wysłany: 2009-04-09, 17:17   

Karpaty Krosno - Orlęta Łuków 1-1
Stal Kraśnik - Górnik II Łęczna 1-1]2
Łada Biłgoraj - Avia Świdnik 1-1
Stal Mielec - Orzeł Przeworsk 1-0
Resovia - Unia Nowa Sarzyna 3-1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Wisłoka Dębica 2-1
Izolator Boguchwała - Stal Rzeszów 0-2
Orlęta Radzyń Podlaski - Spartakus Szarowola 1-1
_________________
Tańczymy labada, labada, labada. Tańczymy labada małego walczyka. HEJ
 
E


Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 303
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-04-09, 19:18   

Karpaty Krosno - Orlęta Łuków 1-2
Stal Kraśnik - Górnik II Łęczna 2-1
Łada Biłgoraj - Avia Świdnik 1-3
Stal Mielec - Orzeł Przeworsk 1-0
Resovia - Unia Nowa Sarzyna 3-1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Wisłoka Dębica 0-0
Izolator Boguchwała - Stal Rzeszów 0-3
Orlęta Radzyń Podlaski - Spartakus Szarowola 0-2
 
Basler

Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 194
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-04-09, 20:37   

Karpaty Krosno - Orlęta Łuków 1-1
Stal Kraśnik - Górnik II Łęczna 2-2
Łada Biłgoraj - Avia Świdnik 2-2
Stal Mielec - Orzeł Przeworsk 1-1
Resovia - Unia Nowa Sarzyna 2-0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Wisłoka Dębica 2-0
Izolator Boguchwała - Stal Rzeszów 0-1
Orlęta Radzyń Podlaski - Spartakus Szarowola 1-3
 
Czubek


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-04-09, 22:54   

Karpaty Krosno - Orlęta Łuków 0:1
Stal Kraśnik - Górnik II Łęczna 1:1
Łada Biłgoraj - Avia Świdnik 0:2
Stal Mielec - Orzeł Przeworsk 1:1
Resovia - Unia Nowa Sarzyna 3:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Wisłoka Dębica 0:1
Izolator Boguchwała - Stal Rzeszów 1:3
Orlęta Radzyń Podlaski - Spartakus Szarowola 0:0
_________________
Będziemy dopingować Was ze wszystkich naszych sił...
Będziemy z Wami zawsze aż do końca naszych dni...

 
Dev
Romantyk futbolu


Dołączył: 25 Mar 2006
Posty: 2644
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-04-10, 11:19   

Karpaty Krosno - Orlęta Łuków 1:2
Stal Kraśnik - Górnik II Łęczna 0:2
Łada Biłgoraj - Avia Świdnik 0:2
Stal Mielec - Orzeł Przeworsk 0:1
Resovia - Unia Nowa Sarzyna 1:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Wisłoka Dębica 1:0
Izolator Boguchwała - Stal Rzeszów 1:3
Orlęta Radzyń Podlaski - Spartakus Szarowola 0:2
_________________

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
 
pklimo

Dołączył: 30 Cze 2008
Posty: 21
Skąd: Stanin/Łuków
Wysłany: 2009-04-10, 12:41   

Karpaty Krosno - Orlęta Łuków 1-2
Stal Kraśnik - Górnik II Łęczna 1-1
Łada Biłgoraj - Avia Świdnik 0-1
Stal Mielec - Orzeł Przeworsk 2-1
Resovia - Unia Nowa Sarzyna 3-0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Wisłoka Dębica 2-1
Izolator Boguchwała - Stal Rzeszów 0-2
Orlęta Radzyń Podlaski - Spartakus Szarowola 0-2
 
andrzej

Dołączył: 03 Lut 2009
Posty: 459
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-04-10, 14:59   

Karpaty Krosno - Orlęta Łuków 0:3
Stal Kraśnik - Górnik II Łęczna 1:2
Łada Biłgoraj - Avia Świdnik 1:0
Stal Mielec - Orzeł Przeworsk 1:1
Resovia - Unia Nowa Sarzyna 3:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Wisłoka Dębica 0:0
Izolator Boguchwała - Stal Rzeszów 0:4
Orlęta Radzyń Podlaski - Spartakus Szarowola 1:3
 
Dezi


Dołączył: 19 Sty 2007
Posty: 628
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-04-10, 15:34   

Karpaty Krosno - Orlęta Łuków 0:2
Stal Kraśnik - Górnik II Łęczna 0:1
Łada Biłgoraj - Avia Świdnik 1:0
Stal Mielec - Orzeł Przeworsk 1:2
Resovia - Unia Nowa Sarzyna 3:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Wisłoka Dębica 0:1
Izolator Boguchwała - Stal Rzeszów 0:3
Orlęta Radzyń Podlaski - Spartakus Szarowola 1:2
_________________
Wierni klubowi
Wierni miastu
Choćby nas było kilkanastu!
Orlęta Łuków!
 
Aris


Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 2
Skąd: Fc Stanin
Wysłany: 2009-04-10, 16:13   

Karpaty Krosno - Orlęta Łuków 1:2
Stal Kraśnik - Górnik II Łęczna 0:1
Łada Biłgoraj - Avia Świdnik 0:1
Stal Mielec - Orzeł Przeworsk 0:2
Resovia - Unia Nowa Sarzyna 2:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Wisłoka Dębica 1:1
Izolator Boguchwała - Stal Rzeszów 1:3
Orlęta Radzyń Podlaski - Spartakus Szarowola 1:1
_________________
Gdy spojrzysz na te barwy
I wspomnisz wspólne dni
Pamiętaj wtedy bracie
Jesteśmy z jednej krwi !
 
Kris1908


Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 0
Wysłany: 2009-04-10, 23:18   

Karpaty Krosno - Orlęta Łuków 0:0
Stal Kraśnik - Górnik II Łęczna 1:0
Łada Biłgoraj - Avia Świdnik 1:0
Stal Mielec - Orzeł Przeworsk 2:0
Resovia - Unia Nowa Sarzyna 1:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Wisłoka Dębica 0:1
Izolator Boguchwała - Stal Rzeszów 0:1
Orlęta Radzyń Podlaski - Spartakus Szarowola 0:1
 
Bryk

Dołączył: 27 Mar 2007
Posty: 288
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-04-11, 01:23   

Karpaty Krosno - Orlęta Łuków 0:1
Stal Kraśnik - Górnik II Łęczna 2:1
Łada Biłgoraj - Avia Świdnik 3:1
Stal Mielec - Orzeł Przeworsk 3:1
Resovia - Unia Nowa Sarzyna 3:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Wisłoka Dębica 2:1
Izolator Boguchwała - Stal Rzeszów 0:2
Orlęta Radzyń Podlaski - Spartakus Szarowola 1:6
_________________

 
SaqieV

Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 717
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-04-11, 10:22   

Karpaty Krosno - Orlęta Łuków 0-1
Stal Kraśnik - Górnik II Łęczna 1-1
Łada Biłgoraj - Avia Świdnik 0-2
Stal Mielec - Orzeł Przeworsk 1-1
Resovia - Unia Nowa Sarzyna 2-0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Wisłoka Dębica 2-1
Izolator Boguchwała - Stal Rzeszów 0-2
Orlęta Radzyń Podlaski - Spartakus Szarowola 0-1
_________________
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - anime
Template TeskoRed v 0.4 modified by Nasedo
Wersja forum PDA/GSM