Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeżeli posiadasz już konto.                         


Poprzedni temat :: Następny temat
Kolejka 22 - 18-19 kwietnia Sobota/Niedziela
Autor Wiadomość
Łukcio-Łuków

Dołączył: 07 Kwi 2006
Posty: 89
Wysłany: 2009-04-12, 09:50   Kolejka 22 - 18-19 kwietnia Sobota/Niedziela

Kolejka 22 - 18-19 kwietnia 2009 r. Sobota/Niedziela

Orlęta Łuków - Izolator Boguchwała

Orlęta Radzyń Podlaski - Stal Kraśnik
Spartakus Szarowola - Karpaty Krosno
Stal Rzeszów - Tomasovia Tomaszów Lubelski
Wisłoka Dębica - Resovia
Unia Nowa Sarzyna - Stal Mielec
Orzeł Przeworsk - Łada Biłgoraj
Avia Świdnik - Górnik II Łęczna


UWAGA :

22 kolejkę LIGI TYPERÓW typujemy do 18 kwietnia 2009 r. (sobota do godz. 15.55).Wszystkie typy oddane po w/w terminie zostaną w całości ANULOWANE.
 
Radzio


Dołączył: 02 Kwi 2006
Posty: 893
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-04-12, 09:58   

Orlęta Łuków - Izolator Boguchwała 1-0
Orlęta Radzyń Podlaski - Stal Kraśnik 0-1
Spartakus Szarowola - Karpaty Krosno 2-1
Stal Rzeszów - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-0
Wisłoka Dębica - Resovia 1-1
Unia Nowa Sarzyna - Stal Mielec 2-0
Orzeł Przeworsk - Łada Biłgoraj 1-0
Avia Świdnik - Górnik II Łęczna 2-1
_________________
W Łukowie bez zmiany - ORLĘTA PANY !!!
 
R4obson

Dołączył: 01 Lut 2009
Posty: 170
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-04-13, 16:21   

Orlęta Łuków - Izolator Boguchwała 2-2
Orlęta Radzyń Podlaski - Stal Kraśnik 0-1
Spartakus Szarowola - Karpaty Krosno 2-1
Stal Rzeszów - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-1
Wisłoka Dębica - Resovia 1-2
Unia Nowa Sarzyna - Stal Mielec 2-0
Orzeł Przeworsk - Łada Biłgoraj 1-0
Avia Świdnik - Górnik II Łęczna 2-1
_________________
 
janach

Dołączył: 18 Cze 2008
Posty: 133
Skąd: Łuków/Kraków
Wysłany: 2009-04-13, 16:37   

Orlęta Łuków - Izolator Boguchwała 1-0
Orlęta Radzyń Podlaski - Stal Kraśnik 1-1
Spartakus Szarowola - Karpaty Krosno 2-3
Stal Rzeszów - Tomasovia Tomaszów Lubelski 0-0
Wisłoka Dębica - Resovia 1-1
Unia Nowa Sarzyna - Stal Mielec 2-1
Orzeł Przeworsk - Łada Biłgoraj 3-1
Avia Świdnik - Górnik II Łęczna 0-1
_________________

 
andrzej

Dołączył: 03 Lut 2009
Posty: 459
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-04-14, 00:21   

Orlęta Łuków - Izolator Boguchwała 3:0
Orlęta Radzyń Podlaski - Stal Kraśnik 0:1
Spartakus Szarowola - Karpaty Krosno 0:2
Stal Rzeszów - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2:0
Wisłoka Dębica - Resovia 1:3
Unia Nowa Sarzyna - Stal Mielec 1:1
Orzeł Przeworsk - Łada Biłgoraj 0:0
Avia Świdnik - Górnik II Łęczna 0:1
 
Popek


Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 0
Wysłany: 2009-04-14, 21:38   

Orlęta Łuków - Izolator Boguchwała 1-0
Orlęta Radzyń Podlaski - Stal Kraśnik0-0
Spartakus Szarowola - Karpaty Krosno 2-0
Stal Rzeszów - Tomasovia Tomaszów Lubelski2-0
Wisłoka Dębica - Resovia 0-2
Unia Nowa Sarzyna - Stal Mielec 1-1
Orzeł Przeworsk - Łada Biłgoraj 1-1
Avia Świdnik - Górnik II Łęczna 1-0
_________________
JP !
 
klimas

Dołączył: 01 Kwi 2007
Posty: 13
Wysłany: 2009-04-14, 21:41   

Orlęta Łuków - Izolator Boguchwała 1:1
Orlęta Radzyń Podlaski - Stal Kraśnik 1:2
Spartakus Szarowola - Karpaty Krosno 1:0
Stal Rzeszów - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2:0
Wisłoka Dębica - Resovia 0:1
Unia Nowa Sarzyna - Stal Mielec 2:1
Orzeł Przeworsk - Łada Biłgoraj 0:0
Avia Świdnik - Górnik II Łęczna 1:1
 
Łukcio-Łuków

Dołączył: 07 Kwi 2006
Posty: 89
Wysłany: 2009-04-15, 07:29   

Orlęta Łuków - Izolator Boguchwała 2-1
Orlęta Radzyń Podlaski - Stal Kraśnik 0-0
Spartakus Szarowola - Karpaty Krosno 2-0
Stal Rzeszów - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-0
Wisłoka Dębica - Resovia 1-1
Unia Nowa Sarzyna - Stal Mielec 1-0
Orzeł Przeworsk - Łada Biłgoraj 1-1
Avia Świdnik - Górnik II Łęczna 1-1
 
AdaśUKF


Dołączył: 05 Kwi 2009
Posty: 357
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-04-15, 15:16   

Orlęta luków3:2Izolator Boguchwał
Radzyń0:1Stal Kraśnik
Spartakus Szarowla3:1Karpaty Krosno
Stal Rzeszów2:0Tomasovia
Wisłoka Debica2:3Resovia
UNS3:0Stal Mielec
Orzeł Przeworsk1:1Łada
Avia2:2Górnik II Łęczna
_________________
Chuj z gospodarką, chuj z bezrobociem. Najważniejsza jest kara za transparent na płocie
 
czaki90

Dołączył: 08 Sie 2006
Posty: 174
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-04-15, 15:19   

Orlęta Łuków - Izolator Boguchwała 1:1
Orlęta Radzyń Podlaski - Stal Kraśnik 0:0
Spartakus Szarowola - Karpaty Krosno 2:1
Stal Rzeszów - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2:2
Wisłoka Dębica - Resovia 0:1
Unia Nowa Sarzyna - Stal Mielec 1:2
Orzeł Przeworsk - Łada Biłgoraj 1:0
Avia Świdnik - Górnik II Łęczna 2:1
 
Skuter


Dołączył: 19 Mar 2006
Posty: 2362
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-04-15, 16:01   

Orlęta Łuków - Izolator Boguchwała 3:1
Orlęta Radzyń Podlaski - Stal Kraśnik 1:2
Spartakus Szarowola - Karpaty Krosno 3:2
Stal Rzeszów - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1:0
Wisłoka Dębica - Resovia 0:0
Unia Nowa Sarzyna - Stal Mielec 3:1
Orzeł Przeworsk - Łada Biłgoraj 1:1
Avia Świdnik - Górnik II Łęczna 0:0
_________________

Mijam wielu, bardzo wielu smutnych ludzi.
A kilka metrów obok, na środku ruchliwego chodnika,
klęczy kilkunastoletni chłopiec z triumfalnie wyciągniętymi ramionami.
Nikogo nie widzi. Jest w ekstazie.
Klęczy i krzyczy na całe gardło - ORLĘTA ŁUKÓW !!!
 
Basler

Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 194
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-04-15, 20:44   

Orlęta Łuków - Izolator Boguchwała 1-0
Orlęta Radzyń Podlaski - Stal Kraśnik 0-0
Spartakus Szarowola - Karpaty Krosno 2-0
Stal Rzeszów - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-0
Wisłoka Dębica - Resovia 0-1
Unia Nowa Sarzyna - Stal Mielec 1-0
Orzeł Przeworsk - Łada Biłgoraj 1-0
Avia Świdnik - Górnik II Łęczna 1-1
 
LEGION_UKF


Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 940
Wysłany: 2009-04-16, 08:28   

Orlęta Łuków - Izolator Boguchwała 2-1
Orlęta Radzyń Podlaski - Stal Kraśnik 0-0
Spartakus Szarowola - Karpaty Krosno 2-0
Stal Rzeszów - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-0
Wisłoka Dębica - Resovia 1-2
Unia Nowa Sarzyna - Stal Mielec 1-0
Orzeł Przeworsk - Łada Biłgoraj 1-1
Avia Świdnik - Górnik II Łęczna 1-1
_________________
Tańczymy labada, labada, labada. Tańczymy labada małego walczyka. HEJ
 
E


Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 303
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-04-16, 08:45   

Orlęta Łuków - Izolator Boguchwała 2-1
Orlęta Radzyń Podlaski - Stal Kraśnik 0-1
Spartakus Szarowola - Karpaty Krosno 1-0
Stal Rzeszów - Tomasovia Tomaszów Lubelski 3-1
Wisłoka Dębica - Resovia 0-2
Unia Nowa Sarzyna - Stal Mielec 1-0
Orzeł Przeworsk - Łada Biłgoraj 0-0
Avia Świdnik - Górnik II Łęczna 3-2
 
Bryk

Dołączył: 27 Mar 2007
Posty: 288
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-04-16, 13:13   

Orlęta Łuków - Izolator Boguchwała 2-1
Orlęta Radzyń Podlaski - Stal Kraśnik 2-0
Spartakus Szarowola - Karpaty Krosno 3-1
Stal Rzeszów - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-0
Wisłoka Dębica - Resovia 1-2
Unia Nowa Sarzyna - Stal Mielec 2-0
Orzeł Przeworsk - Łada Biłgoraj 0-1
Avia Świdnik - Górnik II Łęczna 2-3
_________________

 
zielony12

Dołączył: 09 Kwi 2009
Posty: 1
Wysłany: 2009-04-16, 16:37   

Orlęta Łuków - Izolator Boguchwała 2-0
Orlęta Radzyń Podlaski - Stal Kraśnik 2-1
Spartakus Szarowola - Karpaty Krosno 1-0
Stal Rzeszów - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-1
Wisłoka Dębica - Resovia 0-3
Unia Nowa Sarzyna - Stal Mielec 1-1
Orzeł Przeworsk - Łada Biłgoraj 1-0
Avia Świdnik - Górnik II Łęczna 2-1
 
Czubek


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-04-16, 17:27   

Orlęta Łuków - Izolator Boguchwała 1:0
Orlęta Radzyń Podlaski - Stal Kraśnik 0:1
Spartakus Szarowola - Karpaty Krosno 0:0
Stal Rzeszów - Tomasovia Tomaszów Lubelski 3:1
Wisłoka Dębica - Resovia 1:1
Unia Nowa Sarzyna - Stal Mielec 2:1
Orzeł Przeworsk - Łada Biłgoraj 3:1
Avia Świdnik - Górnik II Łęczna 0:0
_________________
Będziemy dopingować Was ze wszystkich naszych sił...
Będziemy z Wami zawsze aż do końca naszych dni...

 
pklimo

Dołączył: 30 Cze 2008
Posty: 21
Skąd: Stanin/Łuków
Wysłany: 2009-04-16, 20:05   

Orlęta Łuków - Izolator Boguchwała 1-0
Orlęta Radzyń Podlaski - Stal Kraśnik 0-2
Spartakus Szarowola - Karpaty Krosno 2-1
Stal Rzeszów - Tomasovia Tomaszów Lubelski 3-1
Wisłoka Dębica - Resovia 1-2
Unia Nowa Sarzyna - Stal Mielec 2-0
Orzeł Przeworsk - Łada Biłgoraj 1-0
Avia Świdnik - Górnik II Łęczna 2-1
 
Kris1908


Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 0
Wysłany: 2009-04-16, 22:10   

Orlęta Łuków - Izolator Boguchwała 1-0
Orlęta Radzyń Podlaski - Stal Kraśnik 0-1
Spartakus Szarowola - Karpaty Krosno 2-0
Stal Rzeszów - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-0
Wisłoka Dębica - Resovia 1-0
Unia Nowa Sarzyna - Stal Mielec 2-0
Orzeł Przeworsk - Łada Biłgoraj 0-0
Avia Świdnik - Górnik II Łęczna 0-0
 
mitQ

Dołączył: 06 Kwi 2006
Posty: 3
Skąd: UKF
Wysłany: 2009-04-17, 07:21   

Orlęta Łuków - Izolator Boguchwała 2-1
Orlęta Radzyń Podlaski - Stal Kraśnik 1-1
Spartakus Szarowola - Karpaty Krosno 2-0
Stal Rzeszów - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-0
Wisłoka Dębica - Resovia 1-1
Unia Nowa Sarzyna - Stal Mielec 0-0
Orzeł Przeworsk - Łada Biłgoraj 1-0
Avia Świdnik - Górnik II Łęczna 1-1
 
Dev
Romantyk futbolu


Dołączył: 25 Mar 2006
Posty: 2644
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-04-17, 08:27   

Orlęta Łuków - Izolator Boguchwała 3:1
Orlęta Radzyń Podlaski - Stal Kraśnik 0:1
Spartakus Szarowola - Karpaty Krosno 2:0
Stal Rzeszów - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1:0
Wisłoka Dębica - Resovia 0:2
Unia Nowa Sarzyna - Stal Mielec 1:0
Orzeł Przeworsk - Łada Biłgoraj 1:0
Avia Świdnik - Górnik II Łęczna 0:0
_________________

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
 
kapitan_bomba

Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 565
Wysłany: 2009-04-17, 23:08   

Orlęta Łuków - Izolator Boguchwała 2-0
Orlęta Radzyń Podlaski - Stal Kraśnik `-0
Spartakus Szarowola - Karpaty Krosno 2-1
Stal Rzeszów - Tomasovia Tomaszów Lubelski 3-0
Wisłoka Dębica - Resovia 0-1
Unia Nowa Sarzyna - Stal Mielec 1-1
Orzeł Przeworsk - Łada Biłgoraj 1-0
Avia Świdnik - Górnik II Łęczna 0-2
_________________
Pffff ;D
 
Pawel997

Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 70
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-04-18, 12:08   

Orlęta Łuków - Izolator Boguchwała 1:0
Orlęta Radzyń Podlaski - Stal Kraśnik 0:2
Spartakus Szarowola - Karpaty Krosno 1:1
Stal Rzeszów - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2:1
Wisłoka Dębica - Resovia 1:0
Unia Nowa Sarzyna - Stal Mielec 0:1
Orzeł Przeworsk - Łada Biłgoraj 0:0
Avia Świdnik - Górnik II Łęczna 1:0
 
SaqieV

Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 717
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-04-18, 14:32   

Orlęta Łuków - Izolator Boguchwała 1-0
Orlęta Radzyń Podlaski - Stal Kraśnik 0-1
Spartakus Szarowola - Karpaty Krosno 2-0
Stal Rzeszów - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-0
Wisłoka Dębica - Resovia 0-1
Unia Nowa Sarzyna - Stal Mielec 2-0
Orzeł Przeworsk - Łada Biłgoraj 1-1
Avia Świdnik - Górnik II Łęczna 1-1
_________________
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje mang
Template TeskoRed v 0.4 modified by Nasedo
Wersja forum PDA/GSM