Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeżeli posiadasz już konto.                         


Poprzedni temat :: Następny temat
Kolejka 25 - 9-10 maja 2009 r. Sobota/Niedziela
Autor Wiadomość
Łukcio-Łuków

Dołączył: 07 Kwi 2006
Posty: 89
Wysłany: 2009-05-04, 08:46   Kolejka 25 - 9-10 maja 2009 r. Sobota/Niedziela

Kolejka 25 - 9-10 maja 2009 r. Sobota/Niedziela

Stal Mielec - Orlęta Łuków
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Orlęta Radzyń Podlaski
Łada Biłgoraj - Stal Rzeszów
Stal Kraśnik - Orzeł Przeworsk
Avia Świdnik - Unia Nowa Sarzyna
Górnik II Łęczna - Wisłoka Dębica
Resovia - Spartakus Szarowola
Izolator Boguchwała - Karpaty Krosno

UWAGA :

25 kolejkę LIGI TYPERÓW typujemy do 09 maja 2009 r. (sobota do godz. 15.55).Wszystkie typy oddane po w/w terminie zostaną w całości ANULOWANE.
 
Czubek


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-05-04, 11:09   

Stal Mielec - Orlęta Łuków 0:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Orlęta Radzyń Podlaski 0:0
Łada Biłgoraj - Stal Rzeszów 0:2
Stal Kraśnik - Orzeł Przeworsk 1:0
Avia Świdnik - Unia Nowa Sarzyna 1:1
Górnik II Łęczna - Wisłoka Dębica 2:1
Resovia - Spartakus Szarowola 3:1
Izolator Boguchwała - Karpaty Krosno 1:0
_________________
Będziemy dopingować Was ze wszystkich naszych sił...
Będziemy z Wami zawsze aż do końca naszych dni...

 
janach

Dołączył: 18 Cze 2008
Posty: 133
Skąd: Łuków/Kraków
Wysłany: 2009-05-05, 11:54   

Stal Mielec - Orlęta Łuków 1-2
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Orlęta Radzyń Podlaski 2-0
Łada Biłgoraj - Stal Rzeszów 1-1
Stal Kraśnik - Orzeł Przeworsk 0-0
Avia Świdnik - Unia Nowa Sarzyna 5-2
Górnik II Łęczna - Wisłoka Dębica 1-0
Resovia - Spartakus Szarowola 3-0
Izolator Boguchwała - Karpaty Krosno 1-2
_________________

 
mitQ

Dołączył: 06 Kwi 2006
Posty: 3
Skąd: UKF
Wysłany: 2009-05-06, 07:48   

Stal Mielec - Orlęta Łuków 0-1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Orlęta Radzyń Podlaski 3-0
Łada Biłgoraj - Stal Rzeszów 0-2
Stal Kraśnik - Orzeł Przeworsk 2-0
Avia Świdnik - Unia Nowa Sarzyna 2-1
Górnik II Łęczna - Wisłoka Dębica 2-0
Resovia - Spartakus Szarowola 2-0
Izolator Boguchwała - Karpaty Krosno 1-0
 
R4obson

Dołączył: 01 Lut 2009
Posty: 170
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-05-06, 09:51   

Stal Mielec - Orlęta Łuków 2-1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Orlęta Radzyń Podlaski 2-0
Łada Biłgoraj - Stal Rzeszów 0-3
Stal Kraśnik - Orzeł Przeworsk 2-1
Avia Świdnik - Unia Nowa Sarzyna 2-2
Górnik II Łęczna - Wisłoka Dębica 2-1
Resovia - Spartakus Szarowola 2-1
Izolator Boguchwała - Karpaty Krosno 1-1
_________________
 
klimas

Dołączył: 01 Kwi 2007
Posty: 13
Wysłany: 2009-05-06, 15:28   

Stal Mielec - Orlęta Łuków 0:2
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Orlęta Radzyń Podlaski 3:0
Łada Biłgoraj - Stal Rzeszów 1:2
Stal Kraśnik - Orzeł Przeworsk 2:0
Avia Świdnik - Unia Nowa Sarzyna 2:1
Górnik II Łęczna - Wisłoka Dębica 1:0
Resovia - Spartakus Szarowola 2:0
Izolator Boguchwała - Karpaty Krosno 1:0
 
kapitan_bomba

Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 565
Wysłany: 2009-05-06, 18:17   

Stal Mielec - Orlęta Łuków 1-0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Orlęta Radzyń Podlaski 2-0
Łada Biłgoraj - Stal Rzeszów 0-1
Stal Kraśnik - Orzeł Przeworsk 1-0
Avia Świdnik - Unia Nowa Sarzyna 3-1
Górnik II Łęczna - Wisłoka Dębica 1-0
Resovia - Spartakus Szarowola 3-0
Izolator Boguchwała - Karpaty Krosno 1-1
_________________
Pffff ;D
 
bartlomeo

Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 298
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-05-06, 19:00   

Stal Mielec - Orlęta Łuków 0:2
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Orlęta Radzyń Podlaski 4:0
Łada Biłgoraj - Stal Rzeszów 1:2
Stal Kraśnik - Orzeł Przeworsk 0:0
Avia Świdnik - Unia Nowa Sarzyna 2:1
Górnik II Łęczna - Wisłoka Dębica 1:0
Resovia - Spartakus Szarowola 3:0
Izolator Boguchwała - Karpaty Krosno 2:1
 
Dezi


Dołączył: 19 Sty 2007
Posty: 628
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-05-06, 19:35   

Stal Mielec - Orlęta Łuków 0:3
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Orlęta Radzyń Podlaski 3:1
Łada Biłgoraj - Stal Rzeszów 0:1
Stal Kraśnik - Orzeł Przeworsk 1:0
Avia Świdnik - Unia Nowa Sarzyna 2:1
Górnik II Łęczna - Wisłoka Dębica 3:1
Resovia - Spartakus Szarowola 2:1
Izolator Boguchwała - Karpaty Krosno 1:0
_________________
Wierni klubowi
Wierni miastu
Choćby nas było kilkanastu!
Orlęta Łuków!
 
Łukcio-Łuków

Dołączył: 07 Kwi 2006
Posty: 89
Wysłany: 2009-05-06, 20:37   

Stal Mielec - Orlęta Łuków 0-1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Orlęta Radzyń Podlaski 2-0
Łada Biłgoraj - Stal Rzeszów 0-2
Stal Kraśnik - Orzeł Przeworsk 1-0
Avia Świdnik - Unia Nowa Sarzyna 1-1
Górnik II Łęczna - Wisłoka Dębica 1-1
Resovia - Spartakus Szarowola 2-0
Izolator Boguchwała - Karpaty Krosno 1-0
 
Radzio


Dołączył: 02 Kwi 2006
Posty: 893
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-05-06, 21:55   

Stal Mielec - Orlęta Łuków 0-1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Orlęta Radzyń Podlaski 3-0
Łada Biłgoraj - Stal Rzeszów 0-2
Stal Kraśnik - Orzeł Przeworsk 1-0
Avia Świdnik - Unia Nowa Sarzyna 2-1
Górnik II Łęczna - Wisłoka Dębica 1-1
Resovia - Spartakus Szarowola 2-0
Izolator Boguchwała - Karpaty Krosno 1-0
_________________
W Łukowie bez zmiany - ORLĘTA PANY !!!
 
pklimo

Dołączył: 30 Cze 2008
Posty: 21
Skąd: Stanin/Łuków
Wysłany: 2009-05-08, 13:52   

Stal Mielec - Orlęta Łuków 0-1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Orlęta Radzyń Podlaski 3-0
Łada Biłgoraj - Stal Rzeszów 0-2
Stal Kraśnik - Orzeł Przeworsk 1-0
Avia Świdnik - Unia Nowa Sarzyna 1-1
Górnik II Łęczna - Wisłoka Dębica 1-1
Resovia - Spartakus Szarowola 2-1
Izolator Boguchwała - Karpaty Krosno 2-0
 
czaki90

Dołączył: 08 Sie 2006
Posty: 174
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-05-08, 14:29   

Stal Mielec - Orlęta Łuków 0:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Orlęta Radzyń Podlaski 2:0
Łada Biłgoraj - Stal Rzeszów 0:1
Stal Kraśnik - Orzeł Przeworsk 2:1
Avia Świdnik - Unia Nowa Sarzyna 2:0
Górnik II Łęczna - Wisłoka Dębica 1:1
Resovia - Spartakus Szarowola 2:0
Izolator Boguchwała - Karpaty Krosno 2:2
 
Basler

Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 194
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-05-08, 18:38   

Stal Mielec - Orlęta Łuków 1-1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Orlęta Radzyń Podlaski 2-0
Łada Biłgoraj - Stal Rzeszów 0-1
Stal Kraśnik - Orzeł Przeworsk 3-1
Avia Świdnik - Unia Nowa Sarzyna 2-1
Górnik II Łęczna - Wisłoka Dębica 2-0
Resovia - Spartakus Szarowola 1-0
Izolator Boguchwała - Karpaty Krosno 1-0
 
E


Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 303
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-05-08, 20:47   

Stal Mielec - Orlęta Łuków 1-2
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Orlęta Radzyń Podlaski 2-0
Łada Biłgoraj - Stal Rzeszów 0-4
Stal Kraśnik - Orzeł Przeworsk 1-1
Avia Świdnik - Unia Nowa Sarzyna 0-1
Górnik II Łęczna - Wisłoka Dębica 1-2
Resovia - Spartakus Szarowola 3-1
Izolator Boguchwała - Karpaty Krosno 2-1
 
Pawel997

Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 70
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-05-08, 22:01   

Stal Mielec - Orlęta Łuków 0:2
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Orlęta Radzyń Podlaski 3:0
Łada Biłgoraj - Stal Rzeszów 0:1
Stal Kraśnik - Orzeł Przeworsk 0:1
Avia Świdnik - Unia Nowa Sarzyna 2:1
Górnik II Łęczna - Wisłoka Dębica 0:1
Resovia - Spartakus Szarowola 2:0
Izolator Boguchwała - Karpaty Krosno 1:1
 
SaqieV

Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 717
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-05-08, 22:30   

Stal Mielec - Orlęta Łuków 0-1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Orlęta Radzyń Podlaski 3-0
Łada Biłgoraj - Stal Rzeszów 0-2
Stal Kraśnik - Orzeł Przeworsk 1-0
Avia Świdnik - Unia Nowa Sarzyna 2-1
Górnik II Łęczna - Wisłoka Dębica 2-1
Resovia - Spartakus Szarowola 2-0
Izolator Boguchwała - Karpaty Krosno 1-0
_________________
 
LEGION_UKF


Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 940
Wysłany: 2009-05-09, 07:32   

Stal Mielec - Orlęta Łuków 0-1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Orlęta Radzyń Podlaski 2-1
Łada Biłgoraj - Stal Rzeszów 1-2
Stal Kraśnik - Orzeł Przeworsk 1-0
Avia Świdnik - Unia Nowa Sarzyna 2-1
Górnik II Łęczna - Wisłoka Dębica 2-1
Resovia - Spartakus Szarowola 2-1
Izolator Boguchwała - Karpaty Krosno 2-0
_________________
Tańczymy labada, labada, labada. Tańczymy labada małego walczyka. HEJ
 
Dev
Romantyk futbolu


Dołączył: 25 Mar 2006
Posty: 2644
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-05-09, 10:14   

Stal Mielec - Orlęta Łuków 1:3
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Orlęta Radzyń Podlaski 3:1
Łada Biłgoraj - Stal Rzeszów 0:2
Stal Kraśnik - Orzeł Przeworsk 2:0
Avia Świdnik - Unia Nowa Sarzyna 1:1
Górnik II Łęczna - Wisłoka Dębica 1:0
Resovia - Spartakus Szarowola 2:1
Izolator Boguchwała - Karpaty Krosno 2:0
_________________

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
 
Bryk

Dołączył: 27 Mar 2007
Posty: 288
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-05-09, 14:37   

Stal Mielec - Orlęta Łuków 0-4
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Orlęta Radzyń Podlaski 3-0
Łada Biłgoraj - Stal Rzeszów 0-2
Stal Kraśnik - Orzeł Przeworsk 2-1
Avia Świdnik - Unia Nowa Sarzyna 1-2
Górnik II Łęczna - Wisłoka Dębica 2-1
Resovia - Spartakus Szarowola 2-0
Izolator Boguchwała - Karpaty Krosno 3-1
_________________

 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template TeskoRed v 0.4 modified by Nasedo
Wersja forum PDA/GSM