Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeżeli posiadasz już konto.                         


Poprzedni temat :: Następny temat
Kolejka 26 - 16-17 maja Sobota/Niedziela
Autor Wiadomość
Łukcio-Łuków

Dołączył: 07 Kwi 2006
Posty: 89
Wysłany: 2009-05-11, 08:18   Kolejka 26 - 16-17 maja Sobota/Niedziela

Kolejka 26 - 16-17 maja 2009 r. Sobota/Niedziela

Orlęta Łuków - Łada Biłgoraj
Izolator Boguchwała - Stal Kraśnik
Karpaty Krosno - Tomasovia Tomaszów Lubelski
Orlęta Radzyń Podlaski - Resovia
Spartakus Szarowola - Stal Mielec
Stal Rzeszów - Górnik II Łęczna
Wisłoka Dębica - Avia Świdnik
Unia Nowa Sarzyna - Orzeł Przeworsk

UWAGA :

26 kolejkę LIGI TYPERÓW typujemy do 16 maja 2009 r. (sobota do godz. 14.55).Wszystkie typy oddane po w/w terminie zostaną w całości ANULOWANE.
Ostatnio zmieniony przez Łukcio-Łuków 2009-05-15, 08:36, w całości zmieniany 1 raz  
 
Łukcio-Łuków

Dołączył: 07 Kwi 2006
Posty: 89
Wysłany: 2009-05-13, 08:28   

Orlęta Łuków - Łada Biłgoraj 2-0
Izolator Boguchwała - Stal Kraśnik 2-0
Karpaty Krosno - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-0
Orlęta Radzyń Podlaski - Resovia 0-2
Spartakus Szarowola - Stal Mielec 1-0
Stal Rzeszów - Górnik II Łęczna 2-1
Wisłoka Dębica - Avia Świdnik 1-1
Unia Nowa Sarzyna - Orzeł Przeworsk 1-0
 
mitQ

Dołączył: 06 Kwi 2006
Posty: 3
Skąd: UKF
Wysłany: 2009-05-13, 08:28   

Orlęta Łuków - Łada Biłgoraj 2-0
Izolator Boguchwała - Stal Kraśnik 1-0
Karpaty Krosno - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-1
Orlęta Radzyń Podlaski - Resovia 0-2
Spartakus Szarowola - Stal Mielec 2-0
Stal Rzeszów - Górnik II Łęczna 1-1
Wisłoka Dębica - Avia Świdnik 0-0
Unia Nowa Sarzyna - Orzeł Przeworsk 2-0
 
klimas

Dołączył: 01 Kwi 2007
Posty: 13
Wysłany: 2009-05-13, 20:03   

Orlęta Łuków - Łada Biłgoraj 3:0
Izolator Boguchwała - Stal Kraśnik 2:0
Karpaty Krosno - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2:1
Orlęta Radzyń Podlaski - Resovia 0:2
Spartakus Szarowola - Stal Mielec 2:1
Stal Rzeszów - Górnik II Łęczna 1:1
Wisłoka Dębica - Avia Świdnik 0:1
Unia Nowa Sarzyna - Orzeł Przeworsk 2:1
 
janach

Dołączył: 18 Cze 2008
Posty: 133
Skąd: Łuków/Kraków
Wysłany: 2009-05-13, 20:21   

Orlęta Łuków - Łada Biłgoraj 3-1
Izolator Boguchwała - Stal Kraśnik 0-1
Karpaty Krosno - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-1
Orlęta Radzyń Podlaski - Resovia 1-2
Spartakus Szarowola - Stal Mielec 0-0
Stal Rzeszów - Górnik II Łęczna 1-0
Wisłoka Dębica - Avia Świdnik 3-2
Unia Nowa Sarzyna - Orzeł Przeworsk 4-0
_________________

 
bartlomeo

Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 298
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-05-13, 21:51   

Orlęta Łuków - Łada Biłgoraj 4:0
Izolator Boguchwała - Stal Kraśnik 2:1
Karpaty Krosno - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1:0
Orlęta Radzyń Podlaski - Resovia 0:3
Spartakus Szarowola - Stal Mielec 0:0
Stal Rzeszów - Górnik II Łęczna 3:1
Wisłoka Dębica - Avia Świdnik 0:1
Unia Nowa Sarzyna - Orzeł Przeworsk 1:0
 
Dezi


Dołączył: 19 Sty 2007
Posty: 628
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-05-14, 12:26   

Orlęta Łuków - Łada Biłgoraj 5:1
Izolator Boguchwała - Stal Kraśnik 2:1
Karpaty Krosno - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2:1
Orlęta Radzyń Podlaski - Resovia 0:3
Spartakus Szarowola - Stal Mielec 1:0
Stal Rzeszów - Górnik II Łęczna 3:1
Wisłoka Dębica - Avia Świdnik 0:1
Unia Nowa Sarzyna - Orzeł Przeworsk 1:0
_________________
Wierni klubowi
Wierni miastu
Choćby nas było kilkanastu!
Orlęta Łuków!
 
czaki90

Dołączył: 08 Sie 2006
Posty: 174
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-05-14, 15:33   

Orlęta Łuków - Łada Biłgoraj 2:1
Izolator Boguchwała - Stal Kraśnik 1:1
Karpaty Krosno - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1:1
Orlęta Radzyń Podlaski - Resovia 0:3
Spartakus Szarowola - Stal Mielec 2:2
Stal Rzeszów - Górnik II Łęczna 2:1
Wisłoka Dębica - Avia Świdnik 0:2
Unia Nowa Sarzyna - Orzeł Przeworsk 1:0
 
R4obson

Dołączył: 01 Lut 2009
Posty: 170
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-05-14, 20:18   

Orlęta Łuków - Łada Biłgoraj 0:1
Izolator Boguchwała - Stal Kraśnik 1:1
Karpaty Krosno - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1:2
Orlęta Radzyń Podlaski - Resovia 0:3
Spartakus Szarowola - Stal Mielec 2:0
Stal Rzeszów - Górnik II Łęczna 2:1
Wisłoka Dębica - Avia Świdnik 0:2
Unia Nowa Sarzyna - Orzeł Przeworsk 1:0
_________________
 
E


Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 303
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-05-14, 20:23   

Orlęta Łuków - Łada Biłgoraj 3-1
Izolator Boguchwała - Stal Kraśnik 1-1
Karpaty Krosno - Tomasovia Tomaszów Lubelski 0-1
Orlęta Radzyń Podlaski - Resovia 0-3
Spartakus Szarowola - Stal Mielec 1-0
Stal Rzeszów - Górnik II Łęczna 4-1
Wisłoka Dębica - Avia Świdnik 2-0
Unia Nowa Sarzyna - Orzeł Przeworsk 2-1
 
Basler

Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 194
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-05-14, 21:14   

Orlęta Łuków - Łada Biłgoraj 1-0
Izolator Boguchwała - Stal Kraśnik 0-1
Karpaty Krosno - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-0
Orlęta Radzyń Podlaski - Resovia 0-3
Spartakus Szarowola - Stal Mielec 0-0
Stal Rzeszów - Górnik II Łęczna 1-2
Wisłoka Dębica - Avia Świdnik 2-2
Unia Nowa Sarzyna - Orzeł Przeworsk 1-1
_________________

mecz ostatniej szansy...
 
LEGION_UKF


Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 940
Wysłany: 2009-05-15, 05:11   

Orlęta Łuków - Łada Biłgoraj 2-0
Izolator Boguchwała - Stal Kraśnik 2-1
Karpaty Krosno - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-0
Orlęta Radzyń Podlaski - Resovia 1-3
Spartakus Szarowola - Stal Mielec 2-1
Stal Rzeszów - Górnik II Łęczna 2-1
Wisłoka Dębica - Avia Świdnik 1-1
Unia Nowa Sarzyna - Orzeł Przeworsk 1-0
_________________
Tańczymy labada, labada, labada. Tańczymy labada małego walczyka. HEJ
 
kapitan_bomba

Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 565
Wysłany: 2009-05-15, 08:08   

Orlęta Łuków - Łada Biłgoraj 2-0
Izolator Boguchwała - Stal Kraśnik 1-0
Karpaty Krosno - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-0
Orlęta Radzyń Podlaski - Resovia 0-2
Spartakus Szarowola - Stal Mielec 1-0
Stal Rzeszów - Górnik II Łęczna 2-0
Wisłoka Dębica - Avia Świdnik 1-1
Unia Nowa Sarzyna - Orzeł Przeworsk 1-0
_________________
Pffff ;D
 
Dev
Romantyk futbolu


Dołączył: 25 Mar 2006
Posty: 2644
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-05-15, 08:53   

Orlęta Łuków - Łada Biłgoraj 2:1
Izolator Boguchwała - Stal Kraśnik 2:0
Karpaty Krosno - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1:0
Orlęta Radzyń Podlaski - Resovia 0:3
Spartakus Szarowola - Stal Mielec 2:0
Stal Rzeszów - Górnik II Łęczna 1:0
Wisłoka Dębica - Avia Świdnik 2:1
Unia Nowa Sarzyna - Orzeł Przeworsk 1:0
_________________

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
 
Skuter


Dołączył: 19 Mar 2006
Posty: 2362
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-05-15, 12:08   

Orlęta Łuków - Łada Biłgoraj 4:1
Izolator Boguchwała - Stal Kraśnik 1:0
Karpaty Krosno - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1:0
Orlęta Radzyń Podlaski - Resovia 0:3
Spartakus Szarowola - Stal Mielec 2:0
Stal Rzeszów - Górnik II Łęczna 3:2
Wisłoka Dębica - Avia Świdnik 1:1
Unia Nowa Sarzyna - Orzeł Przeworsk 3:0
_________________

Mijam wielu, bardzo wielu smutnych ludzi.
A kilka metrów obok, na środku ruchliwego chodnika,
klęczy kilkunastoletni chłopiec z triumfalnie wyciągniętymi ramionami.
Nikogo nie widzi. Jest w ekstazie.
Klęczy i krzyczy na całe gardło - ORLĘTA ŁUKÓW !!!
 
Radzio


Dołączył: 02 Kwi 2006
Posty: 893
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-05-15, 13:02   

Orlęta Łuków - Łada Biłgoraj 2-0
Izolator Boguchwała - Stal Kraśnik 2-1
Karpaty Krosno - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-0
Orlęta Radzyń Podlaski - Resovia 0-3
Spartakus Szarowola - Stal Mielec 2-0
Stal Rzeszów - Górnik II Łęczna 1-1
Wisłoka Dębica - Avia Świdnik 1-1
Unia Nowa Sarzyna - Orzeł Przeworsk 2-0
_________________
W Łukowie bez zmiany - ORLĘTA PANY !!!
 
Czubek


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-05-15, 13:34   

Orlęta Łuków - Łada Biłgoraj 3:1
Izolator Boguchwała - Stal Kraśnik 3:1
Karpaty Krosno - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1:0
Orlęta Radzyń Podlaski - Resovia 0:3
Spartakus Szarowola - Stal Mielec 1:0
Stal Rzeszów - Górnik II Łęczna 3:2
Wisłoka Dębica - Avia Świdnik 1:1
Unia Nowa Sarzyna - Orzeł Przeworsk 1:0
_________________
Będziemy dopingować Was ze wszystkich naszych sił...
Będziemy z Wami zawsze aż do końca naszych dni...

 
Pawel997

Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 70
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-05-16, 07:25   

Orlęta Łuków - Łada Biłgoraj 2:0
Izolator Boguchwała - Stal Kraśnik 1:0
Karpaty Krosno - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1:0
Orlęta Radzyń Podlaski - Resovia 0:4
Spartakus Szarowola - Stal Mielec 2:1
Stal Rzeszów - Górnik II Łęczna 1:2
Wisłoka Dębica - Avia Świdnik 0:1
Unia Nowa Sarzyna - Orzeł Przeworsk 2:0
 
pklimo

Dołączył: 30 Cze 2008
Posty: 21
Skąd: Stanin/Łuków
Wysłany: 2009-05-16, 09:11   

Orlęta Łuków - Łada Biłgoraj 2-0
Izolator Boguchwała - Stal Kraśnik 2-0
Karpaty Krosno - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-1
Orlęta Radzyń Podlaski - Resovia 0-3
Spartakus Szarowola - Stal Mielec 2-0
Stal Rzeszów - Górnik II Łęczna 2-1
Wisłoka Dębica - Avia Świdnik 1-1
Unia Nowa Sarzyna - Orzeł Przeworsk 1-0
 
SaqieV

Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 717
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-05-16, 11:13   

Orlęta Łuków - Łada Biłgoraj 2-0
Izolator Boguchwała - Stal Kraśnik 2-0
Karpaty Krosno - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-1
Orlęta Radzyń Podlaski - Resovia 0-3
Spartakus Szarowola - Stal Mielec 1-1
Stal Rzeszów - Górnik II Łęczna 2-1
Wisłoka Dębica - Avia Świdnik 1-2
Unia Nowa Sarzyna - Orzeł Przeworsk 1-0
_________________
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje anime
Template TeskoRed v 0.4 modified by Nasedo
Wersja forum PDA/GSM