Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeżeli posiadasz już konto.                         


Poprzedni temat :: Następny temat
Kolejka 3 - 23-24 sierpnia Sobota/Niedziela
Autor Wiadomość
Łukcio-Łuków

Dołączył: 07 Kwi 2006
Posty: 89
Wysłany: 2008-08-18, 09:50   Kolejka 3 - 23-24 sierpnia Sobota/Niedziela

Kolejka 3 - 23-24 sierpnia Sobota/Niedziela

Stal Kraśnik - Orlęta Łuków
Spartakus Szarowola - Stal Rzeszów**
Orlęta Radzyń Podlaski - Wisłoka Dębica
Karpaty Krosno - Unia Nowa Sarzyna
Izolator Boguchwała - Orzeł Przeworsk
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Avia Świdnik
Resovia - Górnik II Łęczna
Stal Mielec - Łada Biłgoraj

** mecz Spartakus Szarowola - Stal Rzeszów odbędzie się w Rzeszowie; Spartakus gospodarzem


3 kolejkę LIGI TYPERÓW typujemy do 23 sierpnia 2008 r. (sobota do godz. 16.55)wszystkie typy oddane po w/w terminie zostaną w całości ANULOWANE.
 
janach

Dołączył: 18 Cze 2008
Posty: 133
Skąd: Łuków/Kraków
Wysłany: 2008-08-18, 10:46   

Stal Kraśnik - Orlęta Łuków 0-1
Spartakus Szarowola - Stal Rzeszów 1-2
Orlęta Radzyń Podlaski - Wisłoka Dębica 2-0
Karpaty Krosno - Unia Nowa Sarzyna 3-2
Izolator Boguchwała - Orzeł Przeworsk 1-0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Avia Świdnik 0-0
Resovia - Górnik II Łęczna 1-1
Stal Mielec - Łada Biłgoraj 1-0
_________________

 
Radzio


Dołączył: 02 Kwi 2006
Posty: 893
Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-08-18, 10:53   

Stal Kraśnik - Orlęta Łuków 1-0
Spartakus Szarowola - Stal Rzeszów 0-2
Orlęta Radzyń Podlaski - Wisłoka Dębica 3-0
Karpaty Krosno - Unia Nowa Sarzyna 2-0
Izolator Boguchwała - Orzeł Przeworsk 3-2
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Avia Świdnik 1-2
Resovia - Górnik II Łęczna 3-0
Stal Mielec - Łada Biłgoraj 2-0
_________________
W Łukowie bez zmiany - ORLĘTA PANY !!!
 
Chojnak
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-18, 11:40   

Stal Kraśnik - Orlęta Łuków 0-2
Spartakus Szarowola - Stal Rzeszów 0-3
Orlęta Radzyń Podlaski - Wisłoka Dębica 3-1
Karpaty Krosno - Unia Nowa Sarzyna 2-1
Izolator Boguchwała - Orzeł Przeworsk 1-0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Avia Świdnik 1-1
Resovia - Górnik II Łęczna 2-1
Stal Mielec - Łada Biłgoraj 0-0
 
Popek


Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 0
Wysłany: 2008-08-18, 13:17   

Stal Kraśnik - Orlęta Łuków 0-2
Spartakus Szarowola - Stal Rzeszów 0-2
Orlęta Radzyń Podlaski - Wisłoka Dębica 2-1
Karpaty Krosno - Unia Nowa Sarzyna 3-1
Izolator Boguchwała - Orzeł Przeworsk 0-0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Avia Świdnik 1-1
Resovia - Górnik II Łęczna 2-1
Stal Mielec - Łada Biłgoraj 0-1
_________________
JP !
 
klimas

Dołączył: 01 Kwi 2007
Posty: 13
Wysłany: 2008-08-18, 15:41   

Stal Kraśnik - Orlęta Łuków 1:2
Spartakus Szarowola - Stal Rzeszów 0:4
Orlęta Radzyń Podlaski - Wisłoka Dębica 2:1
Karpaty Krosno - Unia Nowa Sarzyna 1:1
Izolator Boguchwała - Orzeł Przeworsk 1;0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Avia Świdnik 1;22
Resovia - Górnik II Łęczna 4:1
Stal Mielec - Łada Biłgoraj 1:2
 
mitQ

Dołączył: 06 Kwi 2006
Posty: 3
Skąd: UKF
Wysłany: 2008-08-18, 15:52   

Stal Kraśnik - Orlęta Łuków 1-1
Spartakus Szarowola - Stal Rzeszów 0-3
Orlęta Radzyń Podlaski - Wisłoka Dębica 2-0
Karpaty Krosno - Unia Nowa Sarzyna 2-1
Izolator Boguchwała - Orzeł Przeworsk 3-1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Avia Świdnik 0-0
Resovia - Górnik II Łęczna 2-0
Stal Mielec - Łada Biłgoraj 1-1
 
człowiek_którego_nie_ma
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-18, 21:32   

Stal Kraśnik - Orlęta Łuków 0-1
Spartakus Szarowola - Stal Rzeszów 1-3
Orlęta Radzyń Podlaski - Wisłoka Dębica 3-0
Karpaty Krosno - Unia Nowa Sarzyna 3-2
Izolator Boguchwała - Orzeł Przeworsk 1-0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Avia Świdnik 1-0
Resovia - Górnik II Łęczna 2-1
Stal Mielec - Łada Biłgoraj 1-2
 
Bryk

Dołączył: 27 Mar 2007
Posty: 288
Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-08-19, 00:36   

Stal Kraśnik - Orlęta Łuków 2-2
Spartakus Szarowola - Stal Rzeszów 0-3
Orlęta Radzyń Podlaski - Wisłoka Dębica 3-1
Karpaty Krosno - Unia Nowa Sarzyna 3-1
Izolator Boguchwała - Orzeł Przeworsk 3-1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Avia Świdnik 1-1
Resovia - Górnik II Łęczna 4-2
Stal Mielec - Łada Biłgoraj 1-2
_________________

 
Łukcio-Łuków

Dołączył: 07 Kwi 2006
Posty: 89
Wysłany: 2008-08-19, 06:52   

Stal Kraśnik - Orlęta Łuków 1-1
Spartakus Szarowola - Stal Rzeszów 0-4
Orlęta Radzyń Podlaski - Wisłoka Dębica 2-0
Karpaty Krosno - Unia Nowa Sarzyna 2-2
Izolator Boguchwała - Orzeł Przeworsk 3-1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Avia Świdnik 1-1
Resovia - Górnik II Łęczna 3-1
Stal Mielec - Łada Biłgoraj 0-1
 
czaki90

Dołączył: 08 Sie 2006
Posty: 174
Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-08-19, 10:17   

Stal Kraśnik - Orlęta Łuków 1:1
Spartakus Szarowola - Stal Rzeszów 0:3
Orlęta Radzyń Podlaski - Wisłoka Dębica 2:0
Karpaty Krosno - Unia Nowa Sarzyna 0:0
Izolator Boguchwała - Orzeł Przeworsk 2:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Avia Świdnik 2:2
Resovia - Górnik II Łęczna 1:2
Stal Mielec - Łada Biłgoraj 0:1
 
pklimo

Dołączył: 30 Cze 2008
Posty: 21
Skąd: Stanin/Łuków
Wysłany: 2008-08-19, 10:19   

Stal Kraśnik - Orlęta Łuków 0-1
Spartakus Szarowola - Stal Rzeszów 1-3
Orlęta Radzyń Podlaski - Wisłoka Dębica 3-1
Karpaty Krosno - Unia Nowa Sarzyna 2-2
Izolator Boguchwała - Orzeł Przeworsk 2-1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Avia Świdnik 0-1
Resovia - Górnik II Łęczna 3-1
Stal Mielec - Łada Biłgoraj 1-0
 
Skuter


Dołączył: 19 Mar 2006
Posty: 2362
Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-08-19, 13:25   

Stal Kraśnik - Orlęta Łuków 1:1
Spartakus Szarowola - Stal Rzeszów 0:3
Orlęta Radzyń Podlaski - Wisłoka Dębica 2:1
Karpaty Krosno - Unia Nowa Sarzyna 2:1
Izolator Boguchwała - Orzeł Przeworsk 2:2
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Avia Świdnik 1:0
Resovia - Górnik II Łęczna 4:3
Stal Mielec - Łada Biłgoraj 0:1
_________________

Mijam wielu, bardzo wielu smutnych ludzi.
A kilka metrów obok, na środku ruchliwego chodnika,
klęczy kilkunastoletni chłopiec z triumfalnie wyciągniętymi ramionami.
Nikogo nie widzi. Jest w ekstazie.
Klęczy i krzyczy na całe gardło - ORLĘTA ŁUKÓW !!!
 
markoll
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-19, 14:53   

Stal Kraśnik - Orlęta Łuków 0:2
Spartakus Szarowola - Stal Rzeszów 0:3
Orlęta Radzyń Podlaski - Wisłoka Dębica 1:1
Karpaty Krosno - Unia Nowa Sarzyna 1:0
Izolator Boguchwała - Orzeł Przeworsk 1:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Avia Świdnik 1:2
Resovia - Górnik II Łęczna 3:0
Stal Mielec - Łada Biłgoraj 2:1
 
LEGION_UKF


Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 940
Wysłany: 2008-08-20, 04:50   

Stal Kraśnik - Orlęta Łuków 1-2
Spartakus Szarowola - Stal Rzeszów 0-3
Orlęta Radzyń Podlaski - Wisłoka Dębica 1:0
Karpaty Krosno - Unia Nowa Sarzyna 3-2
Izolator Boguchwała - Orzeł Przeworsk 2-0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Avia Świdnik 1-0
Resovia - Górnik II Łęczna 2-1
Stal Mielec - Łada Biłgoraj 2-2
_________________
Tańczymy labada, labada, labada. Tańczymy labada małego walczyka. HEJ
 
Dezi


Dołączył: 19 Sty 2007
Posty: 628
Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-08-20, 08:58   

Stal Kraśnik - Orlęta Łuków 1-2
Spartakus Szarowola - Stal Rzeszów 0-4
Orlęta Radzyń Podlaski - Wisłoka Dębica 2-1
Karpaty Krosno - Unia Nowa Sarzyna 3-1
Izolator Boguchwała - Orzeł Przeworsk 1-0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Avia Świdnik 2-1
Resovia - Górnik II Łęczna 2-1
Stal Mielec - Łada Biłgoraj 0-2
_________________
Wierni klubowi
Wierni miastu
Choćby nas było kilkanastu!
Orlęta Łuków!
 
zullinho

Dołączył: 23 Sty 2007
Posty: 30
Skąd: okolice Łukowa
Wysłany: 2008-08-20, 20:30   

Stal Kraśnik - Orlęta Łuków 0-1
Spartakus Szarowola - Stal Rzeszów 1-4
Orlęta Radzyń Podlaski - Wisłoka Dębica 3-1
Karpaty Krosno - Unia Nowa Sarzyna 2-2
Izolator Boguchwała - Orzeł Przeworsk 2-0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Avia Świdnik 1-1
Resovia - Górnik II Łęczna 3-2
Stal Mielec - Łada Biłgoraj 0-1
_________________
ABSO(L)WENT ZA ORLĘTAMI
 
bartlomeo

Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 298
Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-08-21, 09:20   

Stal Kraśnik - Orlęta Łuków 0:2
Spartakus Szarowola - Stal Rzeszów 0:3
Orlęta Radzyń Podlaski - Wisłoka Dębica 2:1
Karpaty Krosno - Unia Nowa Sarzyna 2:0
Izolator Boguchwała - Orzeł Przeworsk 0:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Avia Świdnik 1:2
Resovia - Górnik II Łęczna 4:0
Stal Mielec - Łada Biłgoraj 2:3
 
El_Adi

Dołączył: 26 Kwi 2007
Posty: 65
Skąd: z domu
Wysłany: 2008-08-21, 09:46   

Stal Kraśnik - Orlęta Łuków 0:2
Spartakus Szarowola - Stal Rzeszów 0:4
Orlęta Radzyń Podlaski - Wisłoka Dębica 1:1
Karpaty Krosno - Unia Nowa Sarzyna 2:1
Izolator Boguchwała - Orzeł Przeworsk 2:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Avia Świdnik 1:0
Resovia - Górnik II Łęczna 3:1
Stal Mielec - Łada Biłgoraj 0:2
_________________
NIe po to to robie by mnie wielbiły tłumy.
 
PPp
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-21, 10:37   

Stal Kraśnik - Orlęta Łuków 1-2
Spartakus Szarowola - Stal Rzeszów** 0-3
Orlęta Radzyń Podlaski - Wisłoka Dębica 2-1
Karpaty Krosno - Unia Nowa Sarzyna 2-0
Izolator Boguchwała - Orzeł Przeworsk 2-1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Avia Świdnik 2-2
Resovia - Górnik II Łęczna 2-0
Stal Mielec - Łada Biłgoraj 1-2
 
E


Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 303
Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-08-21, 13:11   

Stal Kraśnik - Orlęta Łuków 1-3
Spartakus Szarowola - Stal Rzeszów 0-4
Orlęta Radzyń Podlaski - Wisłoka Dębica 2-0
Karpaty Krosno - Unia Nowa Sarzyna 1-0
Izolator Boguchwała - Orzeł Przeworsk 3-1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Avia Świdnik 1-0
Resovia - Górnik II Łęczna 3-0
Stal Mielec - Łada Biłgoraj 1-1
 
Dev
Romantyk futbolu


Dołączył: 25 Mar 2006
Posty: 2644
Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-08-21, 16:13   

Stal Kraśnik - Orlęta Łuków 1:2
Spartakus Szarowola - Stal Rzeszów 0:4
Orlęta Radzyń Podlaski - Wisłoka Dębica 3:1
Karpaty Krosno - Unia Nowa Sarzyna 1:0
Izolator Boguchwała - Orzeł Przeworsk 3:2
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Avia Świdnik 1:1
Resovia - Górnik II Łęczna 3:2
Stal Mielec - Łada Biłgoraj 0:0
_________________

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
 
Kris1908


Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 0
Wysłany: 2008-08-21, 22:00   

Stal Kraśnik - Orlęta Łuków 1:0
Spartakus Szarowola - Stal Rzeszów 0:3
Orlęta Radzyń Podlaski - Wisłoka Dębica 1:2
Karpaty Krosno - Unia Nowa Sarzyna 2:1
Izolator Boguchwała - Orzeł Przeworsk 2:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Avia Świdnik 1:2
Resovia - Górnik II Łęczna 3:1
Stal Mielec - Łada Biłgoraj 0:2
:mrgreen:
 
Czubek


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-08-21, 22:04   

Stal Kraśnik - Orlęta Łuków 0:2
Spartakus Szarowola - Stal Rzeszów 0:2
Orlęta Radzyń Podlaski - Wisłoka Dębica 2:1
Karpaty Krosno - Unia Nowa Sarzyna 1:1
Izolator Boguchwała - Orzeł Przeworsk 2:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Avia Świdnik 0:1
Resovia - Górnik II Łęczna 3:1
Stal Mielec - Łada Biłgoraj 0:0
_________________
Będziemy dopingować Was ze wszystkich naszych sił...
Będziemy z Wami zawsze aż do końca naszych dni...

 
piwek


Dołączył: 16 Cze 2006
Posty: 682
Wysłany: 2008-08-22, 08:34   

Stal Kraśnik - Orlęta Łuków 0:1
Spartakus Szarowola - Stal Rzeszów 0:2
Orlęta Radzyń Podlaski - Wisłoka Dębica 1:1
Karpaty Krosno - Unia Nowa Sarzyna 1:1
Izolator Boguchwała - Orzeł Przeworsk 2:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Avia Świdnik 0:1
Resovia - Górnik II Łęczna 3:0
Stal Mielec - Łada Biłgoraj 0:1
 
kapitan_bomba

Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 565
Wysłany: 2008-08-22, 08:55   

Stal Kraśnik - Orlęta Łuków 1-1
Spartakus Szarowola - Stal Rzeszów0-3
Orlęta Radzyń Podlaski - Wisłoka Dębica 1-0
Karpaty Krosno - Unia Nowa Sarzyna 1-1
Izolator Boguchwała - Orzeł Przeworsk 1-0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Avia Świdnik 2-1
Resovia - Górnik II Łęczna 2-0
Stal Mielec - Łada Biłgoraj 0-1
 
Vaclav


Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 80
Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-08-22, 14:25   

Stal Kraśnik - Orlęta Łuków 0:1
Spartakus Szarowola - Stal Rzeszów** 1:3
Orlęta Radzyń Podlaski - Wisłoka Dębica 2:0
Karpaty Krosno - Unia Nowa Sarzyna 0:0
Izolator Boguchwała - Orzeł Przeworsk 2:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Avia Świdnik 1:1
Resovia - Górnik II Łęczna 0:0
Stal Mielec - Łada Biłgoraj 0:1
_________________
Beer drinkin' weed smokin' maniac serial killa...
 
Pawel997

Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 70
Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-08-23, 07:12   

Stal Kraśnik - Orlęta Łuków 0:2
Spartakus Szarowola - Stal Rzeszów** 0:4
Orlęta Radzyń Podlaski - Wisłoka Dębica 3:1
Karpaty Krosno - Unia Nowa Sarzyna 0:0
Izolator Boguchwała - Orzeł Przeworsk 1:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Avia Świdnik 0:2
Resovia - Górnik II Łęczna 3:1
Stal Mielec - Łada Biłgoraj 1:0
 
SaqieV

Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 717
Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-08-23, 08:25   

Stal Kraśnik - Orlęta Łuków 1-2
Spartakus Szarowola - Stal Rzeszów** 0-4
Orlęta Radzyń Podlaski - Wisłoka Dębica 2-0
Karpaty Krosno - Unia Nowa Sarzyna 1-1
Izolator Boguchwała - Orzeł Przeworsk 2-1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Avia Świdnik 1-2
Resovia - Górnik II Łęczna 3-1
Stal Mielec - Łada Biłgoraj 0-2
_________________
 
Sokoow


Dołączył: 20 Sie 2007
Posty: 80
Skąd: z domu
Wysłany: 2008-08-23, 12:38   

Stal Kraśnik - Orlęta Łuków 1-3
Spartakus Szarowola - Stal Rzeszów**0-4
Orlęta Radzyń Podlaski - Wisłoka Dębica 3-0
Karpaty Krosno - Unia Nowa Sarzyna 1-1
Izolator Boguchwała - Orzeł Przeworsk 2-0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Avia Świdnik 0-1
Resovia - Górnik II Łęczna 2-0
Stal Mielec - Łada Biłgoraj 1-2
_________________
http://www.wikimapia.org/...18&l=28&m=s&v=1
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template TeskoRed v 0.4 modified by Nasedo
Wersja forum PDA/GSM