Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeżeli posiadasz już konto.                         


Poprzedni temat :: Następny temat
Kolejka 4 - 30-31 sierpnia Sobota/Niedziela
Autor Wiadomość
Łukcio-Łuków

Dołączył: 07 Kwi 2006
Posty: 89
Wysłany: 2008-08-25, 08:13   Kolejka 4 - 30-31 sierpnia Sobota/Niedziela

Kolejka 4 - 30-31 sierpnia Sobota/Niedziela

Orlęta Łuków - Spartakus Szarowola
Łada Biłgoraj - Stal Kraśnik
Górnik II Łęczna - Stal Mielec
Avia Świdnik - Resovia
Orzeł Przeworsk - Tomasovia Tomaszów Lubelski
Unia Nowa Sarzyna - Izolator Boguchwała
Stal Rzeszów - Orlęta Radzyń Podlaski


* mecz Wisłoka Dębica - Karpaty Krosno został przełożony na 10 września, 17:00 w związku z tym to spotkanie będzie można typować w kolejce nr 6


4 kolejkę LIGI TYPERÓW typujemy do 30 sierpnia 2008 r. (sobota do godz. 10.55)wszystkie typy oddane po w/w terminie zostaną w całości ANULOWANE.
Ostatnio zmieniony przez Łukcio-Łuków 2008-08-29, 07:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
Łukcio-Łuków

Dołączył: 07 Kwi 2006
Posty: 89
Wysłany: 2008-08-25, 08:55   

Orlęta Łuków - Spartakus Szarowola 2-1
Łada Biłgoraj - Stal Kraśnik 1-0
Górnik II Łęczna - Stal Mielec 4-0
Avia Świdnik - Resovia 1-1
Orzeł Przeworsk - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-1
Unia Nowa Sarzyna - Izolator Boguchwała 1-1
Stal Rzeszów - Orlęta Radzyń Podlaski 1-1
 
czaki90

Dołączył: 08 Sie 2006
Posty: 174
Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-08-25, 09:21   

Orlęta Łuków - Spartakus Szarowola 2:0
Łada Biłgoraj - Stal Kraśnik 1:1
Górnik II Łęczna - Stal Mielec 3:0
Avia Świdnik - Resovia 2:2
Orzeł Przeworsk - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2:1
Unia Nowa Sarzyna - Izolator Boguchwała 0:1
Stal Rzeszów - Orlęta Radzyń Podlaski 2:1
 
klimas

Dołączył: 01 Kwi 2007
Posty: 13
Wysłany: 2008-08-25, 10:16   

Orlęta Łuków - Spartakus Szarowola 2:0
Łada Biłgoraj - Stal Kraśnik 2:1
Górnik II Łęczna - Stal Mielec 3:0
Avia Świdnik - Resovia 1:1
Orzeł Przeworsk - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2:1
Unia Nowa Sarzyna - Izolator Boguchwała0:1
Stal Rzeszów - Orlęta Radzyń Podlaski 1:0
 
janach

Dołączył: 18 Cze 2008
Posty: 133
Skąd: Łuków/Kraków
Wysłany: 2008-08-25, 11:37   

Orlęta Łuków - Spartakus Szarowola 3:1
Łada Biłgoraj - Stal Kraśnik 1:1
Górnik II Łęczna - Stal Mielec 1:0
Avia Świdnik - Resovia 0:2
Orzeł Przeworsk - Tomasovia Tomaszów Lubelski 0:2
Unia Nowa Sarzyna - Izolator Boguchwała 0:0
Stal Rzeszów - Orlęta Radzyń Podlaski 1:1
_________________

 
joLek


Dołączył: 20 Maj 2007
Posty: 149
Skąd: UKF!
Wysłany: 2008-08-25, 13:12   

Orlęta Łuków - Spartakus Szarowola 2:0
Łada Biłgoraj - Stal Kraśnik 0:1
Górnik II Łęczna - Stal Mielec 2:0
Avia Świdnik - Resovia 0:1
Orzeł Przeworsk - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2:1
Unia Nowa Sarzyna - Izolator Boguchwała 0:1
Stal Rzeszów - Orlęta Radzyń Podlaski 3:1
_________________

 
Radzio


Dołączył: 02 Kwi 2006
Posty: 893
Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-08-25, 13:18   

Orlęta Łuków - Spartakus Szarowola 3-0
Łada Biłgoraj - Stal Kraśnik 2-0
Górnik II Łęczna - Stal Mielec 3-1
Avia Świdnik - Resovia 1-1
Orzeł Przeworsk - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-0
Unia Nowa Sarzyna - Izolator Boguchwała 1-0
Stal Rzeszów - Orlęta Radzyń Podlaski 2-1
_________________
W Łukowie bez zmiany - ORLĘTA PANY !!!
 
człowiek_którego_nie_ma
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-25, 13:33   

Orlęta Łuków - Spartakus Szarowola 2-1
Łada Biłgoraj - Stal Kraśnik 1-0
Górnik II Łęczna - Stal Mielec 3-1
Avia Świdnik - Resovia 1-2
Orzeł Przeworsk - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-0
Unia Nowa Sarzyna - Izolator Boguchwała 1-1
Stal Rzeszów - Orlęta Radzyń Podlaski 0-2
 
Chojnak
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-25, 15:56   

Orlęta Łuków - Spartakus Szarowola 2-1
Łada Biłgoraj - Stal Kraśnik 2-0
Górnik II Łęczna - Stal Mielec 3-0
Avia Świdnik - Resovia 1-1
Orzeł Przeworsk - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-2
Unia Nowa Sarzyna - Izolator Boguchwała 1-1
Stal Rzeszów - Orlęta Radzyń Podlaski 1-1
 
molek


Dołączył: 14 Kwi 2006
Posty: 299
Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-08-26, 08:38   

Orlęta Łuków - Spartakus Szarowola 2-0
Łada Biłgoraj - Stal Kraśnik 2-0
Górnik II Łęczna - Stal Mielec 1-0
Avia Świdnik - Resovia 1-2
Orzeł Przeworsk - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-2
Unia Nowa Sarzyna - Izolator Boguchwała 0-1
Stal Rzeszów - Orlęta Radzyń Podlaski 2-0
_________________
 
kapitan_bomba

Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 565
Wysłany: 2008-08-26, 10:31   

Orlęta Łuków - Spartakus Szarowola 2-0
Łada Biłgoraj - Stal Kraśnik 1-1
Górnik II Łęczna - Stal Mielec 3-0
Avia Świdnik - Resovia 0-2
Orzeł Przeworsk - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-1
Unia Nowa Sarzyna - Izolator Boguchwała 1-0
Stal Rzeszów - Orlęta Radzyń Podlaski 2-1
 
piwek


Dołączył: 16 Cze 2006
Posty: 682
Wysłany: 2008-08-26, 10:44   

Orlęta Łuków - Spartakus Szarowola 1-0
Łada Biłgoraj - Stal Kraśnik 1-1
Górnik II Łęczna - Stal Mielec 3-1
Avia Świdnik - Resovia 1-2
Orzeł Przeworsk - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-1
Unia Nowa Sarzyna - Izolator Boguchwała 0-0
Stal Rzeszów - Orlęta Radzyń Podlaski 2-0
 
Skuter


Dołączył: 19 Mar 2006
Posty: 2362
Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-08-26, 12:00   

Orlęta Łuków - Spartakus Szarowola 3:0
Łada Biłgoraj - Stal Kraśnik 0:1
Górnik II Łęczna - Stal Mielec 2:0
Avia Świdnik - Resovia 1:2
Orzeł Przeworsk - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2:2
Unia Nowa Sarzyna - Izolator Boguchwała 0:0
Stal Rzeszów - Orlęta Radzyń Podlaski 1:0
_________________

Mijam wielu, bardzo wielu smutnych ludzi.
A kilka metrów obok, na środku ruchliwego chodnika,
klęczy kilkunastoletni chłopiec z triumfalnie wyciągniętymi ramionami.
Nikogo nie widzi. Jest w ekstazie.
Klęczy i krzyczy na całe gardło - ORLĘTA ŁUKÓW !!!
 
zullinho

Dołączył: 23 Sty 2007
Posty: 30
Skąd: okolice Łukowa
Wysłany: 2008-08-26, 12:52   

Orlęta Łuków - Spartakus Szarowola 3-0
Łada Biłgoraj - Stal Kraśnik 1-1
Górnik II Łęczna - Stal Mielec 2-0
Avia Świdnik - Resovia 1-2
Orzeł Przeworsk - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-0
Unia Nowa Sarzyna - Izolator Boguchwała 1-2
Stal Rzeszów - Orlęta Radzyń Podlaski 3-2
_________________
ABSO(L)WENT ZA ORLĘTAMI
 
mitQ

Dołączył: 06 Kwi 2006
Posty: 3
Skąd: UKF
Wysłany: 2008-08-26, 17:45   

Orlęta Łuków - Spartakus Szarowola 1-0
Łada Biłgoraj - Stal Kraśnik 2-1
Górnik II Łęczna - Stal Mielec 4-0
Avia Świdnik - Resovia 1-1
Orzeł Przeworsk - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-0
Unia Nowa Sarzyna - Izolator Boguchwała 1-2
Stal Rzeszów - Orlęta Radzyń Podlaski 2-1
 
Popek


Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 0
Wysłany: 2008-08-27, 09:48   

Orlęta Łuków - Spartakus Szarowola 2-1
Łada Biłgoraj - Stal Kraśnik 1-2
Górnik II Łęczna - Stal Mielec 3-0
Avia Świdnik - Resovia 0-2
Orzeł Przeworsk - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-0
Unia Nowa Sarzyna - Izolator Boguchwała 1-0
Stal Rzeszów - Orlęta Radzyń Podlaski 2-0
_________________
JP !
 
El_Adi

Dołączył: 26 Kwi 2007
Posty: 65
Skąd: z domu
Wysłany: 2008-08-27, 11:22   

Orlęta Łuków - Spartakus Szarowola 3:0
Łada Biłgoraj - Stal Kraśnik 1:1
Górnik II Łęczna - Stal Mielec 2:0
Avia Świdnik - Resovia 1:3
Orzeł Przeworsk - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2:1
Unia Nowa Sarzyna - Izolator Boguchwała 1:1
Stal Rzeszów - Orlęta Radzyń Podlaski 2:1
_________________
NIe po to to robie by mnie wielbiły tłumy.
 
Kris1908


Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 0
Wysłany: 2008-08-27, 21:15   

Łada Biłgoraj - Stal Kraśnik 1:0
Górnik II Łęczna - Stal Mielec 3:0
Avia Świdnik - Resovia 1:3
Orzeł Przeworsk - Tomasovia Tomaszów Lubelski 3:0
Unia Nowa Sarzyna - Izolator Boguchwała 1:1
Wisłoka Dębica - Karpaty Krosno 3;1
Stal Rzeszów - Orlęta Radzyń Podlaski 1:1
Orlęta Łuków - Spartakus Szarowola 2:0
 
Dev
Romantyk futbolu


Dołączył: 25 Mar 2006
Posty: 2644
Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-08-28, 08:13   

Orlęta Łuków - Spartakus Szarowola 3:1
Łada Biłgoraj - Stal Kraśnik 1:2
Górnik II Łęczna - Stal Mielec 5:0
Avia Świdnik - Resovia 1:2
Orzeł Przeworsk - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2:0
Unia Nowa Sarzyna - Izolator Boguchwała 2:3
Stal Rzeszów - Orlęta Radzyń Podlaski 2:1
_________________

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
 
Dezi


Dołączył: 19 Sty 2007
Posty: 628
Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-08-28, 08:57   

Orlęta Łuków - Spartakus Szarowola 3:0
Łada Biłgoraj - Stal Kraśnik 1:2
Górnik II Łęczna - Stal Mielec 4:0
Avia Świdnik - Resovia 1:2
Orzeł Przeworsk - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2:0
Unia Nowa Sarzyna - Izolator Boguchwała 2:3
Stal Rzeszów - Orlęta Radzyń Podlaski 2:1
_________________
Wierni klubowi
Wierni miastu
Choćby nas było kilkanastu!
Orlęta Łuków!
 
E


Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 303
Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-08-28, 10:10   

Orlęta Łuków - Spartakus Szarowola 3-2
Łada Biłgoraj - Stal Kraśnik 2-0
Górnik II Łęczna - Stal Mielec 3-0
Avia Świdnik - Resovia 1-3
Orzeł Przeworsk - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-2
Unia Nowa Sarzyna - Izolator Boguchwała 1-2
Stal Rzeszów - Orlęta Radzyń Podlaski 2-2
 
pklimo

Dołączył: 30 Cze 2008
Posty: 21
Skąd: Stanin/Łuków
Wysłany: 2008-08-28, 12:37   

Orlęta Łuków - Spartakus Szarowola 2-1
Łada Biłgoraj - Stal Kraśnik 2-0
Górnik II Łęczna - Stal Mielec 4-1
Avia Świdnik - Resovia 1-2
Orzeł Przeworsk - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-1
Unia Nowa Sarzyna - Izolator Boguchwała 1-2
Stal Rzeszów - Orlęta Radzyń Podlaski 1-1
 
Czubek


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-08-28, 15:44   

Orlęta Łuków - Spartakus Szarowola 2:0
Łada Biłgoraj - Stal Kraśnik 0:0
Górnik II Łęczna - Stal Mielec 3:1
Avia Świdnik - Resovia 0:1
Orzeł Przeworsk - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1:0
Unia Nowa Sarzyna - Izolator Boguchwała 1:1
Stal Rzeszów - Orlęta Radzyń Podlaski 3:2
_________________
Będziemy dopingować Was ze wszystkich naszych sił...
Będziemy z Wami zawsze aż do końca naszych dni...

 
LEGION_UKF


Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 940
Wysłany: 2008-08-28, 18:13   

Orlęta Łuków - Spartakus Szarowola 2:0
Łada Biłgoraj - Stal Kraśnik 1;0
Górnik II Łęczna - Stal Mielec 2:1
Avia Świdnik - Resovia 1:2
Orzeł Przeworsk - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2:1
Unia Nowa Sarzyna - Izolator Boguchwała 1:1
Stal Rzeszów - Orlęta Radzyń Podlaski 3:1
_________________
Tańczymy labada, labada, labada. Tańczymy labada małego walczyka. HEJ
 
PPp
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-28, 21:58   

Orlęta Łuków - Spartakus Szarowola 2-0
Łada Biłgoraj - Stal Kraśnik 1-1
Górnik II Łęczna - Stal Mielec 2-0
Avia Świdnik - Resovia 1-2
Orzeł Przeworsk - Tomasovia Tomaszów Lubelskim 2-1
Unia Nowa Sarzyna - Izolator Boguchwała 1-1
Stal Rzeszów - Orlęta Radzyń Podlaski 2-0
 
Vaclav


Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 80
Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-08-29, 16:14   

Orlęta Łuków - Spartakus Szarowola 3:0
Łada Biłgoraj - Stal Kraśnik 0:0
Górnik II Łęczna - Stal Mielec 2:1
Avia Świdnik - Resovia 0:1
Orzeł Przeworsk - Tomasovia Tomaszów Lubelski 0:0
Unia Nowa Sarzyna - Izolator Boguchwała 1:0
Stal Rzeszów - Orlęta Radzyń Podlaski 2:2
_________________
Beer drinkin' weed smokin' maniac serial killa...
 
Pawel997

Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 70
Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-08-30, 06:03   

Orlęta Łuków - Spartakus Szarowola 2:0
Łada Biłgoraj - Stal Kraśnik 1:0
Górnik II Łęczna - Stal Mielec 2:0
Avia Świdnik - Resovia 0:1
Orzeł Przeworsk - Tomasovia Tomaszów Lubelski 0:1
Unia Nowa Sarzyna - Izolator Boguchwała 0:0
Stal Rzeszów - Orlęta Radzyń Podlaski 1:0
 
Sokoow


Dołączył: 20 Sie 2007
Posty: 80
Skąd: z domu
Wysłany: 2008-08-30, 09:55   

Orlęta Łuków - Spartakus Szarowola 1-0
Łada Biłgoraj - Stal Kraśnik 0-2
Górnik II Łęczna - Stal Mielec 3-0
Avia Świdnik - Resovia 1-3
Orzeł Przeworsk - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-2
Unia Nowa Sarzyna - Izolator Boguchwała 1-1
Stal Rzeszów - Orlęta Radzyń Podlaski 2-0
_________________
http://www.wikimapia.org/...18&l=28&m=s&v=1
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template TeskoRed v 0.4 modified by Nasedo
Wersja forum PDA/GSM