Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeżeli posiadasz już konto.                         


Poprzedni temat :: Następny temat
Kolejka 5 - 3 września Środa
Autor Wiadomość
Łukcio-Łuków

Dołączył: 07 Kwi 2006
Posty: 89
Wysłany: 2008-09-01, 09:47   Kolejka 5 - 3 września Środa

Kolejka 5 - 3 września Środa !!!

Orlęta Radzyń Podlaski - Orlęta Łuków
Stal Kraśnik - Spartakus Szarowola
Karpaty Krosno - Stal Rzeszów
Izolator Boguchwała - Wisłoka Dębica
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Unia Nowa Sarzyna
Resovia - Orzeł Przeworsk
Stal Mielec - Avia Świdnik
Łada Biłgoraj - Górnik II Łęczna


5 kolejkę LIGI TYPERÓW typujemy do ŚRODY godz. 15:55- 3 wrzesień 2008 r. Wszystkie typy oddane po w/w terminie zostaną w całości ANULOWANE.
 
SaqieV

Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 717
Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-09-01, 10:12   

Orlęta Radzyń Podlaski - Orlęta Łuków 1-1
Stal Kraśnik - Spartakus Szarowola 2-0
Karpaty Krosno - Stal Rzeszów 1-3
Izolator Boguchwała - Wisłoka Dębica 1-2
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Unia Nowa Sarzyna 2-1
Resovia - Orzeł Przeworsk 3-1
Stal Mielec - Avia Świdnik 0-2
Łada Biłgoraj - Górnik II Łęczna 1-2
_________________
 
Popek


Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 0
Wysłany: 2008-09-01, 10:24   

Orlęta Radzyń Podlaski - Orlęta Łuków 2-0
Stal Kraśnik - Spartakus Szarowola 2-0
Karpaty Krosno - Stal Rzeszów 1-3
Izolator Boguchwała - Wisłoka Dębica 1-1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Unia Nowa Sarzyna 1-0
Resovia - Orzeł Przeworsk 3-0
Stal Mielec - Avia Świdnik 1-2
Łada Biłgoraj - Górnik II Łęczna 0-1
_________________
JP !
 
pklimo

Dołączył: 30 Cze 2008
Posty: 21
Skąd: Stanin/Łuków
Wysłany: 2008-09-01, 10:31   

Orlęta Radzyń Podlaski - Orlęta Łuków 2-1
Stal Kraśnik - Spartakus Szarowola 2-0
Karpaty Krosno - Stal Rzeszów 1-3
Izolator Boguchwała - Wisłoka Dębica 0-2
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Unia Nowa Sarzyna 2-2
Resovia - Orzeł Przeworsk 2-0
Stal Mielec - Avia Świdnik 0-3
Łada Biłgoraj - Górnik II Łęczna 1-2
 
człowiek_którego_nie_ma
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-01, 10:33   

Orlęta Radzyń Podlaski - Orlęta Łuków 0-1
Stal Kraśnik - Spartakus Szarowola 2-0
Karpaty Krosno - Stal Rzeszów 0-2
Izolator Boguchwała - Wisłoka Dębica 1-2
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Unia Nowa Sarzyna 2-1
Resovia - Orzeł Przeworsk 3-0
Stal Mielec - Avia Świdnik 0-2
Łada Biłgoraj - Górnik II Łęczna 1-2
3 w 4 wszystkim tym co śmigają na Orlęta a typują porażkę... (to moje osobiste zdanie)
 
E


Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 303
Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-09-01, 11:10   

Orlęta Radzyń Podlaski - Orlęta Łuków 1-2
Stal Kraśnik - Spartakus Szarowola 3-1
Karpaty Krosno - Stal Rzeszów 0-3
Izolator Boguchwała - Wisłoka Dębica 1-0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Unia Nowa Sarzyna 2-0
Resovia - Orzeł Przeworsk 4-0
Stal Mielec - Avia Świdnik 1-3
Łada Biłgoraj - Górnik II Łęczna 0-2

podzielam zdanie małpamałpy (jak to odmieniać? :D małpymałpy? małpamałpy? w każdym razie podzielam... ) po pierwsze wywieziemy 3pkt a po drugie nawet jeśli nie, to niech tym wszystkim jasnowidzom utkną w gardle te 3 pkt w typerze!
 
Skuter


Dołączył: 19 Mar 2006
Posty: 2362
Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-09-01, 11:19   

Orlęta Radzyń Podlaski - Orlęta Łuków 1:1
Stal Kraśnik - Spartakus Szarowola 3:1
Karpaty Krosno - Stal Rzeszów 1:2
Izolator Boguchwała - Wisłoka Dębica 1:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Unia Nowa Sarzyna 1:0
Resovia - Orzeł Przeworsk 4:2
Stal Mielec - Avia Świdnik 0:1
Łada Biłgoraj - Górnik II Łęczna 0:0

@Wojt - ja proponuję oddzielić kibicowanie od typowania. Kto chce, niech typuje cały czas zwycięstwo, albo jak Szopen kiedyś 69:0 :) . Ja patrzę obiektywnie na co stać Orlęta w danej kolejce. Po 1 derby często kończą się remisami, a po 2 zobacz sobie w tabeli ile jest remisów - jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że padnie wynik nierozstrzygnięty. EOT :)
_________________

Mijam wielu, bardzo wielu smutnych ludzi.
A kilka metrów obok, na środku ruchliwego chodnika,
klęczy kilkunastoletni chłopiec z triumfalnie wyciągniętymi ramionami.
Nikogo nie widzi. Jest w ekstazie.
Klęczy i krzyczy na całe gardło - ORLĘTA ŁUKÓW !!!
 
Dev
Romantyk futbolu


Dołączył: 25 Mar 2006
Posty: 2644
Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-09-01, 11:31   

Orlęta Radzyń Podlaski - Orlęta Łuków 0:3 (udław się!)
Stal Kraśnik - Spartakus Szarowola 3:0
Karpaty Krosno - Stal Rzeszów 1:2
Izolator Boguchwała - Wisłoka Dębica 2:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Unia Nowa Sarzyna 0:2
Resovia - Orzeł Przeworsk 1:0
Stal Mielec - Avia Świdnik 1:3
Łada Biłgoraj - Górnik II Łęczna 0:3
_________________

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
 
janach

Dołączył: 18 Cze 2008
Posty: 133
Skąd: Łuków/Kraków
Wysłany: 2008-09-01, 11:58   

Orlęta Radzyń Podlaski - Orlęta Łuków 1:2
Stal Kraśnik - Spartakus Szarowola 4:1
Karpaty Krosno - Stal Rzeszów 0:1
Izolator Boguchwała - Wisłoka Dębica 1:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Unia Nowa Sarzyna 3:1
Resovia - Orzeł Przeworsk 2:1
Stal Mielec - Avia Świdnik 2:2
Łada Biłgoraj - Górnik II Łęczna 1:0
_________________

 
klimas

Dołączył: 01 Kwi 2007
Posty: 13
Wysłany: 2008-09-01, 12:10   

Orlęta Radzyń Podlaski - Orlęta Łuków 0:1
Stal Kraśnik - Spartakus Szarowola 2:0
Karpaty Krosno - Stal Rzeszów 1:3
Izolator Boguchwała - Wisłoka Dębica 1:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Unia Nowa Sarzyna 0:0
Resovia - Orzeł Przeworsk 2:0
Stal Mielec - Avia Świdnik 1:2
Łada Biłgoraj - Górnik II Łęczna 2:1
 
Radzio


Dołączył: 02 Kwi 2006
Posty: 893
Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-09-01, 12:17   

Orlęta Radzyń Podlaski - Orlęta Łuków 2-0
Stal Kraśnik - Spartakus Szarowola 2-0
Karpaty Krosno - Stal Rzeszów 1-2
Izolator Boguchwała - Wisłoka Dębica 1-0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Unia Nowa Sarzyna 1-0
Resovia - Orzeł Przeworsk 4-1
Stal Mielec - Avia Świdnik 1-2
Łada Biłgoraj - Górnik II Łęczna 2-0
_________________
W Łukowie bez zmiany - ORLĘTA PANY !!!
 
kapitan_bomba

Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 565
Wysłany: 2008-09-01, 12:24   

Orlęta Radzyń Podlaski - Orlęta Łuków2-1
Stal Kraśnik - Spartakus Szarowola 2-0
Karpaty Krosno - Stal Rzeszów 0-2
Izolator Boguchwała - Wisłoka Dębica 1-1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Unia Nowa Sarzyna 1-0
Resovia - Orzeł Przeworsk 3-0
Stal Mielec - Avia Świdnik 0-1
Łada Biłgoraj - Górnik II Łęczna 1-1
 
czaki90

Dołączył: 08 Sie 2006
Posty: 174
Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-09-01, 14:04   

Orlęta Radzyń Podlaski - Orlęta Łuków 1:1
Stal Kraśnik - Spartakus Szarowola 1:0
Karpaty Krosno - Stal Rzeszów 0:2
Izolator Boguchwała - Wisłoka Dębica 1:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Unia Nowa Sarzyna 2:1
Resovia - Orzeł Przeworsk 3:1
Stal Mielec - Avia Świdnik 0:1
Łada Biłgoraj - Górnik II Łęczna 2:2
 
Dezi


Dołączył: 19 Sty 2007
Posty: 628
Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-09-01, 14:08   

Orlęta Radzyń Podlaski - Orlęta Łuków 2:3
Stal Kraśnik - Spartakus Szarowola 2:1
Karpaty Krosno - Stal Rzeszów 0:2
Izolator Boguchwała - Wisłoka Dębica 2:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Unia Nowa Sarzyna 2:1
Resovia - Orzeł Przeworsk 3:1
Stal Mielec - Avia Świdnik 0:2
Łada Biłgoraj - Górnik II Łęczna 2:3
_________________
Wierni klubowi
Wierni miastu
Choćby nas było kilkanastu!
Orlęta Łuków!
 
mitQ

Dołączył: 06 Kwi 2006
Posty: 3
Skąd: UKF
Wysłany: 2008-09-01, 16:19   

Orlęta Radzyń Podlaski - Orlęta Łuków 2-1
Stal Kraśnik - Spartakus Szarowola 2-0
Karpaty Krosno - Stal Rzeszów 1-2
Izolator Boguchwała - Wisłoka Dębica 1-1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Unia Nowa Sarzyna 0-0
Resovia - Orzeł Przeworsk 2-0
Stal Mielec - Avia Świdnik 0-2
Łada Biłgoraj - Górnik II Łęczna 1-1
 
bartlomeo

Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 298
Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-09-01, 16:28   

Orlęta Radzyń Podlaski - Orlęta Łuków 0:2
Stal Kraśnik - Spartakus Szarowola 1:0
Karpaty Krosno - Stal Rzeszów 1:4
Izolator Boguchwała - Wisłoka Dębica 1:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Unia Nowa Sarzyna 2:0
Resovia - Orzeł Przeworsk 3:0
Stal Mielec - Avia Świdnik 1:2
Łada Biłgoraj - Górnik II Łęczna 0:0
 
Pawel997

Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 70
Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-09-01, 16:38   

Orlęta Radzyń Podlaski - Orlęta Łuków 0:0
Stal Kraśnik - Spartakus Szarowola 3:1
Karpaty Krosno - Stal Rzeszów 0:3
Izolator Boguchwała - Wisłoka Dębica 0:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Unia Nowa Sarzyna 1:0
Resovia - Orzeł Przeworsk 2:0
Stal Mielec - Avia Świdnik 0:0
Łada Biłgoraj - Górnik II Łęczna 2:1
 
Czubek


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-09-01, 21:34   

Orlęta Radzyń Podlaski - Orlęta Łuków 2:3
Stal Kraśnik - Spartakus Szarowola 2:0
Karpaty Krosno - Stal Rzeszów 0:2
Izolator Boguchwała - Wisłoka Dębica 1:3
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Unia Nowa Sarzyna 1:0
Resovia - Orzeł Przeworsk 4:1
Stal Mielec - Avia Świdnik 0:1
Łada Biłgoraj - Górnik II Łęczna 2:2
_________________
Będziemy dopingować Was ze wszystkich naszych sił...
Będziemy z Wami zawsze aż do końca naszych dni...

 
Kris1908


Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 0
Wysłany: 2008-09-01, 21:37   

Stal Kraśnik - Spartakus Szarowola 1:0
Orlęta Radzyń Podlaski - Orlęta Łuków 2:0
Karpaty Krosno - Stal Rzeszów 1:2
Izolator Boguchwała - Wisłoka Dębica 0:2
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Unia Nowa Sarzyna 2;1
Resovia - Orzeł Przeworsk 3:1
Stal Mielec - Avia Świdnik 0:2
Łada Biłgoraj - Górnik II Łęczna 1:2
 
Łukcio-Łuków

Dołączył: 07 Kwi 2006
Posty: 89
Wysłany: 2008-09-02, 13:18   

Orlęta Radzyń Podlaski - Orlęta Łuków 2-1
Stal Kraśnik - Spartakus Szarowola 1-1
Karpaty Krosno - Stal Rzeszów 1-2
Izolator Boguchwała - Wisłoka Dębica 1-1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Unia Nowa Sarzyna 0-0
Resovia - Orzeł Przeworsk 2-0
Stal Mielec - Avia Świdnik 0-2
Łada Biłgoraj - Górnik II Łęczna 1-2
 
El_Adi

Dołączył: 26 Kwi 2007
Posty: 65
Skąd: z domu
Wysłany: 2008-09-02, 13:32   

Orlęta Radzyń Podlaski - Orlęta Łuków 0:1
Stal Kraśnik - Spartakus Szarowola 2:0
Karpaty Krosno - Stal Rzeszów 1:3
Izolator Boguchwała - Wisłoka Dębica 2:2
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Unia Nowa Sarzyna 1:0
Resovia - Orzeł Przeworsk 3:0
Stal Mielec - Avia Świdnik 1:2
Łada Biłgoraj - Górnik II Łęczna 1:1
_________________
NIe po to to robie by mnie wielbiły tłumy.
 
Chojnak
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-02, 15:07   

Orlęta Radzyń Podlaski - Orlęta Łuków 4-2
Stal Kraśnik - Spartakus Szarowola 3-0
Karpaty Krosno - Stal Rzeszów 0-3
Izolator Boguchwała - Wisłoka Dębica 1-2
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Unia Nowa Sarzyna 3-1
Resovia - Orzeł Przeworsk 1-0
Stal Mielec - Avia Świdnik 0-3
Łada Biłgoraj - Górnik II Łęczna 1-2
 
Sokoow


Dołączył: 20 Sie 2007
Posty: 80
Skąd: z domu
Wysłany: 2008-09-02, 16:48   

Orlęta Radzyń Podlaski - Orlęta Łuków 0-1
Stal Kraśnik - Spartakus Szarowola 2-0
Karpaty Krosno - Stal Rzeszów 0-5
Izolator Boguchwała - Wisłoka Dębica 0-1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Unia Nowa Sarzyna 1-3
Resovia - Orzeł Przeworsk 2-0
Stal Mielec - Avia Świdnik 0-3
Łada Biłgoraj - Górnik II Łęczna 0-0
_________________
http://www.wikimapia.org/...18&l=28&m=s&v=1
 
PPp
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-02, 17:01   

Orlęta Radzyń Podlaski - Orlęta Łuków 2-1
Stal Kraśnik - Spartakus Szarowola 1-0
Karpaty Krosno - Stal Rzeszów 0-3
Izolator Boguchwała - Wisłoka Dębica 1-1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Unia Nowa Sarzyna 1-0
Resovia - Orzeł Przeworsk 3-2
Stal Mielec - Avia Świdnik 1-2
Łada Biłgoraj - Górnik II Łęczna 2-2
 
LEGION_UKF


Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 940
Wysłany: 2008-09-03, 05:11   

Orlęta Radzyń Podlaski - Orlęta Łuków 2-1
Stal Kraśnik - Spartakus Szarowola 2-1
Karpaty Krosno - Stal Rzeszów 1-3
Izolator Boguchwała - Wisłoka Dębica 1-1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Unia Nowa Sarzyna 1-0
Resovia - Orzeł Przeworsk 3-1
Stal Mielec - Avia Świdnik 1-2
Łada Biłgoraj - Górnik II Łęczna 1-2
_________________
Tańczymy labada, labada, labada. Tańczymy labada małego walczyka. HEJ
 
Bryk

Dołączył: 27 Mar 2007
Posty: 288
Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-09-03, 13:25   

Orlęta Radzyń Podlaski - Orlęta Łuków 3-0
Stal Kraśnik - Spartakus Szarowola 3-1
Karpaty Krosno - Stal Rzeszów 0-2
Izolator Boguchwała - Wisłoka Dębica 1-2
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Unia Nowa Sarzyna 2-0
Resovia - Orzeł Przeworsk 3-0
Stal Mielec - Avia Świdnik 1-3
Łada Biłgoraj - Górnik II Łęczna 3-1
_________________

 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template TeskoRed v 0.4 modified by Nasedo
Wersja forum PDA/GSM