Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeżeli posiadasz już konto.                         


Poprzedni temat :: Następny temat
Kolejka 7 - 13-14 września Sobota/Niedziela
Autor Wiadomość
Łukcio-Łuków

Dołączył: 07 Kwi 2006
Posty: 89
Wysłany: 2008-09-08, 09:28   Kolejka 7 - 13-14 września Sobota/Niedziela

Kolejka 7 - 13-14 września Sobota/Niedziela

Izolator Boguchwała - Orlęta Łuków
Stal Kraśnik - Orlęta Radzyń Podlaski
Karpaty Krosno - Spartakus Szarowola
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Rzeszów
Resovia - Wisłoka Dębica
Stal Mielec - Unia Nowa Sarzyna
Łada Biłgoraj - Orzeł Przeworsk
Górnik II Łęczna - Avia Świdnik


7 kolejkę LIGI TYPERÓW typujemy do 13 września 2008 r. (sobota do godz. 12.55)Wszystkie typy oddane po w/w terminie zostaną w całości ANULOWANE.
 
Popek


Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 0
Wysłany: 2008-09-08, 11:04   

Izolator Boguchwała - Orlęta Łuków 2-0
Stal Kraśnik - Orlęta Radzyń Podlaski 1-0
Karpaty Krosno - Spartakus Szarowola 2-0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Rzeszów 0-3
Resovia - Wisłoka Dębica 1-0
Stal Mielec - Unia Nowa Sarzyna 1-3
Łada Biłgoraj - Orzeł Przeworsk 3-1
Górnik II Łęczna - Avia Świdnik 2-1
_________________
JP !
 
mitQ

Dołączył: 06 Kwi 2006
Posty: 3
Skąd: UKF
Wysłany: 2008-09-08, 12:33   

Izolator Boguchwała - Orlęta Łuków 2-0
Stal Kraśnik - Orlęta Radzyń Podlaski 1-1
Karpaty Krosno - Spartakus Szarowola 2-0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Rzeszów 1-2
Resovia - Wisłoka Dębica 2-0
Stal Mielec - Unia Nowa Sarzyna 1-2
Łada Biłgoraj - Orzeł Przeworsk 0-1
Górnik II Łęczna - Avia Świdnik 1-1
 
janach

Dołączył: 18 Cze 2008
Posty: 133
Skąd: Łuków/Kraków
Wysłany: 2008-09-08, 14:51   

Izolator Boguchwała - Orlęta Łuków 0-1
Stal Kraśnik - Orlęta Radzyń Podlaski 1-2
Karpaty Krosno - Spartakus Szarowola 1-1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Rzeszów 3-2
Resovia - Wisłoka Dębica 1-1
Stal Mielec - Unia Nowa Sarzyna 0-0
Łada Biłgoraj - Orzeł Przeworsk 1-0
Górnik II Łęczna - Avia Świdnik 0-2
_________________

 
człowiek_którego_nie_ma
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-08, 14:56   

Izolator Boguchwała - Orlęta Łuków 0-2
Stal Kraśnik - Orlęta Radzyń Podlaski 1-2
Karpaty Krosno - Spartakus Szarowola 1-1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Rzeszów 0-1
Resovia - Wisłoka Dębica 2-1
Stal Mielec - Unia Nowa Sarzyna 1-0
Łada Biłgoraj - Orzeł Przeworsk 1-1
Górnik II Łęczna - Avia Świdnik 0-1
 
klimas

Dołączył: 01 Kwi 2007
Posty: 13
Wysłany: 2008-09-08, 15:36   

zolator Boguchwała - Orlęta Łuków1:1
Stal Kraśnik - Orlęta Radzyń Podlaski 1:2
Karpaty Krosno - Spartakus Szarowola 3:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Rzeszów 1:2
Resovia - Wisłoka Dębica 2:1
Stal Mielec - Unia Nowa Sarzyna 0:1
Łada Biłgoraj - Orzeł Przeworsk 2:1
Górnik II Łęczna - Avia Świdnik 1:1
 
Czubek


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-09-08, 15:55   

Izolator Boguchwała - Orlęta Łuków 0:2
Stal Kraśnik - Orlęta Radzyń Podlaski 0:2
Karpaty Krosno - Spartakus Szarowola 1:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Rzeszów 1:3
Resovia - Wisłoka Dębica 3:1
Stal Mielec - Unia Nowa Sarzyna 1:1
Łada Biłgoraj - Orzeł Przeworsk 0:1
Górnik II Łęczna - Avia Świdnik 0:0
_________________
Będziemy dopingować Was ze wszystkich naszych sił...
Będziemy z Wami zawsze aż do końca naszych dni...

 
bartlomeo

Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 298
Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-09-08, 19:16   

Izolator Boguchwała - Orlęta Łuków 0:3
Stal Kraśnik - Orlęta Radzyń Podlaski 1:2
Karpaty Krosno - Spartakus Szarowola 1:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Rzeszów 0:4
Resovia - Wisłoka Dębica 3:0
Stal Mielec - Unia Nowa Sarzyna 0:0
Łada Biłgoraj - Orzeł Przeworsk 1:2
Górnik II Łęczna - Avia Świdnik 2:2
 
pklimo

Dołączył: 30 Cze 2008
Posty: 21
Skąd: Stanin/Łuków
Wysłany: 2008-09-09, 14:53   

Izolator Boguchwała - Orlęta Łuków 1-2
Stal Kraśnik - Orlęta Radzyń Podlaski 0-2
Karpaty Krosno - Spartakus Szarowola 2-1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Rzeszów 0-1
Resovia - Wisłoka Dębica 3-1
Stal Mielec - Unia Nowa Sarzyna 1-0
Łada Biłgoraj - Orzeł Przeworsk 1-2
Górnik II Łęczna - Avia Świdnik 1-1
 
Skuter


Dołączył: 19 Mar 2006
Posty: 2362
Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-09-09, 15:15   

Izolator Boguchwała - Orlęta Łuków 1:2
Stal Kraśnik - Orlęta Radzyń Podlaski 1:1
Karpaty Krosno - Spartakus Szarowola 4:2
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Rzeszów 1:2
Resovia - Wisłoka Dębica 2:0
Stal Mielec - Unia Nowa Sarzyna 1:1
Łada Biłgoraj - Orzeł Przeworsk 2:1
Górnik II Łęczna - Avia Świdnik 0:1
_________________

Mijam wielu, bardzo wielu smutnych ludzi.
A kilka metrów obok, na środku ruchliwego chodnika,
klęczy kilkunastoletni chłopiec z triumfalnie wyciągniętymi ramionami.
Nikogo nie widzi. Jest w ekstazie.
Klęczy i krzyczy na całe gardło - ORLĘTA ŁUKÓW !!!
 
Łukcio-Łuków

Dołączył: 07 Kwi 2006
Posty: 89
Wysłany: 2008-09-10, 06:42   

Izolator Boguchwała - Orlęta Łuków 1-1
Stal Kraśnik - Orlęta Radzyń Podlaski 1-1
Karpaty Krosno - Spartakus Szarowola 1-0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Rzeszów 0-1
Resovia - Wisłoka Dębica 2-0
Stal Mielec - Unia Nowa Sarzyna 1-1
Łada Biłgoraj - Orzeł Przeworsk 1-2
Górnik II Łęczna - Avia Świdnik 2-2
 
czaki90

Dołączył: 08 Sie 2006
Posty: 174
Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-09-10, 16:10   

Izolator Boguchwała - Orlęta Łuków 1:1
Stal Kraśnik - Orlęta Radzyń Podlaski 0:2
Karpaty Krosno - Spartakus Szarowola 2:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Rzeszów 0:1
Resovia - Wisłoka Dębica 2:1
Stal Mielec - Unia Nowa Sarzyna 2:2
Łada Biłgoraj - Orzeł Przeworsk 2:3
Górnik II Łęczna - Avia Świdnik 1:1
 
SaqieV

Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 717
Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-09-10, 16:21   

Izolator Boguchwała - Orlęta Łuków 0-1
Stal Kraśnik - Orlęta Radzyń Podlaski 0-2
Karpaty Krosno - Spartakus Szarowola 2-1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Rzeszów 1-2
Resovia - Wisłoka Dębica 2-0
Stal Mielec - Unia Nowa Sarzyna 2-1
Łada Biłgoraj - Orzeł Przeworsk 1-2
Górnik II Łęczna - Avia Świdnik 1-1
_________________
 
zullinho

Dołączył: 23 Sty 2007
Posty: 30
Skąd: okolice Łukowa
Wysłany: 2008-09-10, 19:08   

Izolator Boguchwała - Orlęta Łuków 0-2
Stal Kraśnik - Orlęta Radzyń Podlaski 0-1
Karpaty Krosno - Spartakus Szarowola 3-0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Rzeszów 0-3
Resovia - Wisłoka Dębica 3-0
Stal Mielec - Unia Nowa Sarzyna 1-2
Łada Biłgoraj - Orzeł Przeworsk 3-3
Górnik II Łęczna - Avia Świdnik 2-0
_________________
ABSO(L)WENT ZA ORLĘTAMI
 
Sokoow


Dołączył: 20 Sie 2007
Posty: 80
Skąd: z domu
Wysłany: 2008-09-11, 05:57   

Izolator Boguchwała - Orlęta Łuków 0-2
Stal Kraśnik - Orlęta Radzyń Podlaski 0-2
Karpaty Krosno - Spartakus Szarowola 1-0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Rzeszów 0-3
Resovia - Wisłoka Dębica 2-1
Stal Mielec - Unia Nowa Sarzyna 1-2
Łada Biłgoraj - Orzeł Przeworsk 0-0
Górnik II Łęczna - Avia Świdnik 1-3
_________________
http://www.wikimapia.org/...18&l=28&m=s&v=1
 
Radzio


Dołączył: 02 Kwi 2006
Posty: 893
Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-09-11, 06:33   

Izolator Boguchwała - Orlęta Łuków 2-1
Stal Kraśnik - Orlęta Radzyń Podlaski 0-2
Karpaty Krosno - Spartakus Szarowola 2-0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Rzeszów 0-1
Resovia - Wisłoka Dębica 2-0
Stal Mielec - Unia Nowa Sarzyna 1-0
Łada Biłgoraj - Orzeł Przeworsk 2-1
Górnik II Łęczna - Avia Świdnik 3-2
_________________
W Łukowie bez zmiany - ORLĘTA PANY !!!
 
PPp
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-11, 10:11   

Izolator Boguchwała - Orlęta Łuków 1-1
Stal Kraśnik - Orlęta Radzyń Podlaski 0-2
Karpaty Krosno - Spartakus Szarowola 2-0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Rzeszów 0-1
Resovia - Wisłoka Dębica 2-0
Stal Mielec - Unia Nowa Sarzyna 1-1
Łada Biłgoraj - Orzeł Przeworsk 1-1
Górnik II Łęczna - Avia Świdnik 1-2
 
narcyzka17

Dołączył: 17 Cze 2008
Posty: 0
Wysłany: 2008-09-11, 11:45   

Izolator Boguchwała - Orlęta Łuków 0-1
Stal Kraśnik - Orlęta Radzyń Podlaski 1-3
Karpaty Krosno - Spartakus Szarowola 1-0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Rzeszów 0-3
Resovia - Wisłoka Dębica 1-1
Stal Mielec - Unia Nowa Sarzyna 1-2
Łada Biłgoraj - Orzeł Przeworsk 2-2
Górnik II Łęczna - Avia Świdnik 1-2
 
LEGION_UKF


Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 940
Wysłany: 2008-09-11, 17:27   

Izolator Boguchwała - Orlęta Łuków 1-2
Stal Kraśnik - Orlęta Radzyń Podlaski 1-2
Karpaty Krosno - Spartakus Szarowola 2-0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Rzeszów 0-1
Resovia - Wisłoka Dębica 2-0
Stal Mielec - Unia Nowa Sarzyna 1-2
Łada Biłgoraj - Orzeł Przeworsk 3-2
Górnik II Łęczna - Avia Świdnik 3-2
_________________
Tańczymy labada, labada, labada. Tańczymy labada małego walczyka. HEJ
 
E


Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 303
Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-09-11, 18:30   

Izolator Boguchwała - Orlęta Łuków 0-3
Stal Kraśnik - Orlęta Radzyń Podlaski 1-4
Karpaty Krosno - Spartakus Szarowola 2-0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Rzeszów 0-2
Resovia - Wisłoka Dębica 4-0
Stal Mielec - Unia Nowa Sarzyna 1-2
Łada Biłgoraj - Orzeł Przeworsk 2-1
Górnik II Łęczna - Avia Świdnik 1-3
 
Dezi


Dołączył: 19 Sty 2007
Posty: 628
Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-09-11, 18:36   

Izolator Boguchwała - Orlęta Łuków 0-2
Stal Kraśnik - Orlęta Radzyń Podlaski 1-2
Karpaty Krosno - Spartakus Szarowola 2-0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Rzeszów 1-2
Resovia - Wisłoka Dębica 3-0
Stal Mielec - Unia Nowa Sarzyna 1-2
Łada Biłgoraj - Orzeł Przeworsk 2-1
Górnik II Łęczna - Avia Świdnik 1-2
_________________
Wierni klubowi
Wierni miastu
Choćby nas było kilkanastu!
Orlęta Łuków!
 
Pawel997

Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 70
Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-09-12, 06:01   

Izolator Boguchwała - Orlęta Łuków 0:1
Stal Kraśnik - Orlęta Radzyń Podlaski 0:2
Karpaty Krosno - Spartakus Szarowola 1:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Rzeszów 0:2
Resovia - Wisłoka Dębica 1:0
Stal Mielec - Unia Nowa Sarzyna 1:2
Łada Biłgoraj - Orzeł Przeworsk 2:1
Górnik II Łęczna - Avia Świdnik 0:2
 
Kris1908


Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 0
Wysłany: 2008-09-12, 08:37   

Izolator Boguchwała - Orlęta Łuków 1:0
Stal Kraśnik - Orlęta Radzyń Podlaski 0:2
Karpaty Krosno - Spartakus Szarowola 2:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Rzeszów 0:0
Resovia - Wisłoka Dębica 1:2
Stal Mielec - Unia Nowa Sarzyna 1;0
Łada Biłgoraj - Orzeł Przeworsk 0;2
Górnik II Łęczna - Avia Świdnik 2:2
 
Dev
Romantyk futbolu


Dołączył: 25 Mar 2006
Posty: 2644
Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-09-12, 08:49   

Izolator Boguchwała - Orlęta Łuków 0:3
Stal Kraśnik - Orlęta Radzyń Podlaski 0:2
Karpaty Krosno - Spartakus Szarowola 1:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Rzeszów 0:1
Resovia - Wisłoka Dębica 2:1
Stal Mielec - Unia Nowa Sarzyna 1:2
Łada Biłgoraj - Orzeł Przeworsk 0:1
Górnik II Łęczna - Avia Świdnik 2:1
_________________

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
 
Vaclav


Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 80
Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-09-12, 11:16   

Izolator Boguchwała - Orlęta Łuków ) 0 - 0
Stal Kraśnik - Orlęta Radzyń Podlaski 0 - 2
Karpaty Krosno - Spartakus Szarowola 1 - 0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Rzeszów 0 - 0
Resovia - Wisłoka Dębica 2 - 1
Stal Mielec - Unia Nowa Sarzyna 0 - 0
Łada Biłgoraj - Orzeł Przeworsk 1 - 2
Górnik II Łęczna - Avia Świdnik 3 - 0
_________________
Beer drinkin' weed smokin' maniac serial killa...
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template TeskoRed v 0.4 modified by Nasedo
Wersja forum PDA/GSM