Kolejka 7 - 13-14 września Sobota/Niedziela
Izolator Boguchwała - Orlęta Łuków
Stal Kraśnik - Orlęta Radzyń Podlaski
Karpaty Krosno - Spartakus Szarowola
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Rzeszów
Resovia - Wisłoka Dębica
Stal Mielec - Unia Nowa Sarzyna
Łada Biłgoraj - Orzeł Przeworsk
Górnik II Łęczna - Avia Świdnik
7 kolejkę LIGI TYPERÓW typujemy do 13 września 2008 r. (sobota do godz. 12.55)Wszystkie typy oddane po w/w terminie zostaną w całości ANULOWANE.
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
: Kolejka 7 - 13-14 września Sobota/Niedziela
:
Izolator Boguchwała - Orlęta Łuków 2-0
Stal Kraśnik - Orlęta Radzyń Podlaski 1-0
Karpaty Krosno - Spartakus Szarowola 2-0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Rzeszów 0-3
Resovia - Wisłoka Dębica 1-0
Stal Mielec - Unia Nowa Sarzyna 1-3
Łada Biłgoraj - Orzeł Przeworsk 3-1
Górnik II Łęczna - Avia Świdnik 2-1
Stal Kraśnik - Orlęta Radzyń Podlaski 1-0
Karpaty Krosno - Spartakus Szarowola 2-0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Rzeszów 0-3
Resovia - Wisłoka Dębica 1-0
Stal Mielec - Unia Nowa Sarzyna 1-3
Łada Biłgoraj - Orzeł Przeworsk 3-1
Górnik II Łęczna - Avia Świdnik 2-1
JP !
:
Izolator Boguchwała - Orlęta Łuków 2-0
Stal Kraśnik - Orlęta Radzyń Podlaski 1-1
Karpaty Krosno - Spartakus Szarowola 2-0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Rzeszów 1-2
Resovia - Wisłoka Dębica 2-0
Stal Mielec - Unia Nowa Sarzyna 1-2
Łada Biłgoraj - Orzeł Przeworsk 0-1
Górnik II Łęczna - Avia Świdnik 1-1
Stal Kraśnik - Orlęta Radzyń Podlaski 1-1
Karpaty Krosno - Spartakus Szarowola 2-0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Rzeszów 1-2
Resovia - Wisłoka Dębica 2-0
Stal Mielec - Unia Nowa Sarzyna 1-2
Łada Biłgoraj - Orzeł Przeworsk 0-1
Górnik II Łęczna - Avia Świdnik 1-1
:
Izolator Boguchwała - Orlęta Łuków 0-1
Stal Kraśnik - Orlęta Radzyń Podlaski 1-2
Karpaty Krosno - Spartakus Szarowola 1-1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Rzeszów 3-2
Resovia - Wisłoka Dębica 1-1
Stal Mielec - Unia Nowa Sarzyna 0-0
Łada Biłgoraj - Orzeł Przeworsk 1-0
Górnik II Łęczna - Avia Świdnik 0-2
Stal Kraśnik - Orlęta Radzyń Podlaski 1-2
Karpaty Krosno - Spartakus Szarowola 1-1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Rzeszów 3-2
Resovia - Wisłoka Dębica 1-1
Stal Mielec - Unia Nowa Sarzyna 0-0
Łada Biłgoraj - Orzeł Przeworsk 1-0
Górnik II Łęczna - Avia Świdnik 0-2
:
Izolator Boguchwała - Orlęta Łuków 0-2
Stal Kraśnik - Orlęta Radzyń Podlaski 1-2
Karpaty Krosno - Spartakus Szarowola 1-1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Rzeszów 0-1
Resovia - Wisłoka Dębica 2-1
Stal Mielec - Unia Nowa Sarzyna 1-0
Łada Biłgoraj - Orzeł Przeworsk 1-1
Górnik II Łęczna - Avia Świdnik 0-1
Stal Kraśnik - Orlęta Radzyń Podlaski 1-2
Karpaty Krosno - Spartakus Szarowola 1-1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Rzeszów 0-1
Resovia - Wisłoka Dębica 2-1
Stal Mielec - Unia Nowa Sarzyna 1-0
Łada Biłgoraj - Orzeł Przeworsk 1-1
Górnik II Łęczna - Avia Świdnik 0-1
:
zolator Boguchwała - Orlęta Łuków1:1
Stal Kraśnik - Orlęta Radzyń Podlaski 1:2
Karpaty Krosno - Spartakus Szarowola 3:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Rzeszów 1:2
Resovia - Wisłoka Dębica 2:1
Stal Mielec - Unia Nowa Sarzyna 0:1
Łada Biłgoraj - Orzeł Przeworsk 2:1
Górnik II Łęczna - Avia Świdnik 1:1
Stal Kraśnik - Orlęta Radzyń Podlaski 1:2
Karpaty Krosno - Spartakus Szarowola 3:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Rzeszów 1:2
Resovia - Wisłoka Dębica 2:1
Stal Mielec - Unia Nowa Sarzyna 0:1
Łada Biłgoraj - Orzeł Przeworsk 2:1
Górnik II Łęczna - Avia Świdnik 1:1
:
Izolator Boguchwała - Orlęta Łuków 0:2
Stal Kraśnik - Orlęta Radzyń Podlaski 0:2
Karpaty Krosno - Spartakus Szarowola 1:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Rzeszów 1:3
Resovia - Wisłoka Dębica 3:1
Stal Mielec - Unia Nowa Sarzyna 1:1
Łada Biłgoraj - Orzeł Przeworsk 0:1
Górnik II Łęczna - Avia Świdnik 0:0
Stal Kraśnik - Orlęta Radzyń Podlaski 0:2
Karpaty Krosno - Spartakus Szarowola 1:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Rzeszów 1:3
Resovia - Wisłoka Dębica 3:1
Stal Mielec - Unia Nowa Sarzyna 1:1
Łada Biłgoraj - Orzeł Przeworsk 0:1
Górnik II Łęczna - Avia Świdnik 0:0
Będziemy dopingować Was ze wszystkich naszych sił...
Będziemy z Wami zawsze aż do końca naszych dni...
Będziemy z Wami zawsze aż do końca naszych dni...
:
Izolator Boguchwała - Orlęta Łuków 0:3
Stal Kraśnik - Orlęta Radzyń Podlaski 1:2
Karpaty Krosno - Spartakus Szarowola 1:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Rzeszów 0:4
Resovia - Wisłoka Dębica 3:0
Stal Mielec - Unia Nowa Sarzyna 0:0
Łada Biłgoraj - Orzeł Przeworsk 1:2
Górnik II Łęczna - Avia Świdnik 2:2
Stal Kraśnik - Orlęta Radzyń Podlaski 1:2
Karpaty Krosno - Spartakus Szarowola 1:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Rzeszów 0:4
Resovia - Wisłoka Dębica 3:0
Stal Mielec - Unia Nowa Sarzyna 0:0
Łada Biłgoraj - Orzeł Przeworsk 1:2
Górnik II Łęczna - Avia Świdnik 2:2
:
Izolator Boguchwała - Orlęta Łuków 1-2
Stal Kraśnik - Orlęta Radzyń Podlaski 0-2
Karpaty Krosno - Spartakus Szarowola 2-1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Rzeszów 0-1
Resovia - Wisłoka Dębica 3-1
Stal Mielec - Unia Nowa Sarzyna 1-0
Łada Biłgoraj - Orzeł Przeworsk 1-2
Górnik II Łęczna - Avia Świdnik 1-1
Stal Kraśnik - Orlęta Radzyń Podlaski 0-2
Karpaty Krosno - Spartakus Szarowola 2-1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Rzeszów 0-1
Resovia - Wisłoka Dębica 3-1
Stal Mielec - Unia Nowa Sarzyna 1-0
Łada Biłgoraj - Orzeł Przeworsk 1-2
Górnik II Łęczna - Avia Świdnik 1-1
:
Mijam wielu, bardzo wielu smutnych ludzi.
A kilka metrów obok, na środku ruchliwego chodnika,
klęczy kilkunastoletni chłopiec z triumfalnie wyciągniętymi ramionami.
Nikogo nie widzi. Jest w ekstazie.
Klęczy i krzyczy na całe gardło - ORLĘTA ŁUKÓW !!!
Izolator Boguchwała - Orlęta Łuków 1:2
Stal Kraśnik - Orlęta Radzyń Podlaski 1:1
Karpaty Krosno - Spartakus Szarowola 4:2
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Rzeszów 1:2
Resovia - Wisłoka Dębica 2:0
Stal Mielec - Unia Nowa Sarzyna 1:1
Łada Biłgoraj - Orzeł Przeworsk 2:1
Górnik II Łęczna - Avia Świdnik 0:1
Stal Kraśnik - Orlęta Radzyń Podlaski 1:1
Karpaty Krosno - Spartakus Szarowola 4:2
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Rzeszów 1:2
Resovia - Wisłoka Dębica 2:0
Stal Mielec - Unia Nowa Sarzyna 1:1
Łada Biłgoraj - Orzeł Przeworsk 2:1
Górnik II Łęczna - Avia Świdnik 0:1
Mijam wielu, bardzo wielu smutnych ludzi.
A kilka metrów obok, na środku ruchliwego chodnika,
klęczy kilkunastoletni chłopiec z triumfalnie wyciągniętymi ramionami.
Nikogo nie widzi. Jest w ekstazie.
Klęczy i krzyczy na całe gardło - ORLĘTA ŁUKÓW !!!
:
Izolator Boguchwała - Orlęta Łuków 1-1
Stal Kraśnik - Orlęta Radzyń Podlaski 1-1
Karpaty Krosno - Spartakus Szarowola 1-0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Rzeszów 0-1
Resovia - Wisłoka Dębica 2-0
Stal Mielec - Unia Nowa Sarzyna 1-1
Łada Biłgoraj - Orzeł Przeworsk 1-2
Górnik II Łęczna - Avia Świdnik 2-2
Stal Kraśnik - Orlęta Radzyń Podlaski 1-1
Karpaty Krosno - Spartakus Szarowola 1-0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Rzeszów 0-1
Resovia - Wisłoka Dębica 2-0
Stal Mielec - Unia Nowa Sarzyna 1-1
Łada Biłgoraj - Orzeł Przeworsk 1-2
Górnik II Łęczna - Avia Świdnik 2-2
:
Izolator Boguchwała - Orlęta Łuków 1:1
Stal Kraśnik - Orlęta Radzyń Podlaski 0:2
Karpaty Krosno - Spartakus Szarowola 2:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Rzeszów 0:1
Resovia - Wisłoka Dębica 2:1
Stal Mielec - Unia Nowa Sarzyna 2:2
Łada Biłgoraj - Orzeł Przeworsk 2:3
Górnik II Łęczna - Avia Świdnik 1:1
Stal Kraśnik - Orlęta Radzyń Podlaski 0:2
Karpaty Krosno - Spartakus Szarowola 2:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Rzeszów 0:1
Resovia - Wisłoka Dębica 2:1
Stal Mielec - Unia Nowa Sarzyna 2:2
Łada Biłgoraj - Orzeł Przeworsk 2:3
Górnik II Łęczna - Avia Świdnik 1:1
:
Izolator Boguchwała - Orlęta Łuków 0-1
Stal Kraśnik - Orlęta Radzyń Podlaski 0-2
Karpaty Krosno - Spartakus Szarowola 2-1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Rzeszów 1-2
Resovia - Wisłoka Dębica 2-0
Stal Mielec - Unia Nowa Sarzyna 2-1
Łada Biłgoraj - Orzeł Przeworsk 1-2
Górnik II Łęczna - Avia Świdnik 1-1
Stal Kraśnik - Orlęta Radzyń Podlaski 0-2
Karpaty Krosno - Spartakus Szarowola 2-1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Rzeszów 1-2
Resovia - Wisłoka Dębica 2-0
Stal Mielec - Unia Nowa Sarzyna 2-1
Łada Biłgoraj - Orzeł Przeworsk 1-2
Górnik II Łęczna - Avia Świdnik 1-1
:
Izolator Boguchwała - Orlęta Łuków 0-2
Stal Kraśnik - Orlęta Radzyń Podlaski 0-1
Karpaty Krosno - Spartakus Szarowola 3-0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Rzeszów 0-3
Resovia - Wisłoka Dębica 3-0
Stal Mielec - Unia Nowa Sarzyna 1-2
Łada Biłgoraj - Orzeł Przeworsk 3-3
Górnik II Łęczna - Avia Świdnik 2-0
Stal Kraśnik - Orlęta Radzyń Podlaski 0-1
Karpaty Krosno - Spartakus Szarowola 3-0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Rzeszów 0-3
Resovia - Wisłoka Dębica 3-0
Stal Mielec - Unia Nowa Sarzyna 1-2
Łada Biłgoraj - Orzeł Przeworsk 3-3
Górnik II Łęczna - Avia Świdnik 2-0
ABSO(L)WENT ZA ORLĘTAMI
:
Izolator Boguchwała - Orlęta Łuków 0-2
Stal Kraśnik - Orlęta Radzyń Podlaski 0-2
Karpaty Krosno - Spartakus Szarowola 1-0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Rzeszów 0-3
Resovia - Wisłoka Dębica 2-1
Stal Mielec - Unia Nowa Sarzyna 1-2
Łada Biłgoraj - Orzeł Przeworsk 0-0
Górnik II Łęczna - Avia Świdnik 1-3
Stal Kraśnik - Orlęta Radzyń Podlaski 0-2
Karpaty Krosno - Spartakus Szarowola 1-0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Rzeszów 0-3
Resovia - Wisłoka Dębica 2-1
Stal Mielec - Unia Nowa Sarzyna 1-2
Łada Biłgoraj - Orzeł Przeworsk 0-0
Górnik II Łęczna - Avia Świdnik 1-3
:
Izolator Boguchwała - Orlęta Łuków 2-1
Stal Kraśnik - Orlęta Radzyń Podlaski 0-2
Karpaty Krosno - Spartakus Szarowola 2-0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Rzeszów 0-1
Resovia - Wisłoka Dębica 2-0
Stal Mielec - Unia Nowa Sarzyna 1-0
Łada Biłgoraj - Orzeł Przeworsk 2-1
Górnik II Łęczna - Avia Świdnik 3-2
Stal Kraśnik - Orlęta Radzyń Podlaski 0-2
Karpaty Krosno - Spartakus Szarowola 2-0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Rzeszów 0-1
Resovia - Wisłoka Dębica 2-0
Stal Mielec - Unia Nowa Sarzyna 1-0
Łada Biłgoraj - Orzeł Przeworsk 2-1
Górnik II Łęczna - Avia Świdnik 3-2
W Łukowie bez zmiany - ORLĘTA PANY !!!
:
Izolator Boguchwała - Orlęta Łuków 1-1
Stal Kraśnik - Orlęta Radzyń Podlaski 0-2
Karpaty Krosno - Spartakus Szarowola 2-0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Rzeszów 0-1
Resovia - Wisłoka Dębica 2-0
Stal Mielec - Unia Nowa Sarzyna 1-1
Łada Biłgoraj - Orzeł Przeworsk 1-1
Górnik II Łęczna - Avia Świdnik 1-2
Stal Kraśnik - Orlęta Radzyń Podlaski 0-2
Karpaty Krosno - Spartakus Szarowola 2-0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Rzeszów 0-1
Resovia - Wisłoka Dębica 2-0
Stal Mielec - Unia Nowa Sarzyna 1-1
Łada Biłgoraj - Orzeł Przeworsk 1-1
Górnik II Łęczna - Avia Świdnik 1-2
:
Izolator Boguchwała - Orlęta Łuków 0-1
Stal Kraśnik - Orlęta Radzyń Podlaski 1-3
Karpaty Krosno - Spartakus Szarowola 1-0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Rzeszów 0-3
Resovia - Wisłoka Dębica 1-1
Stal Mielec - Unia Nowa Sarzyna 1-2
Łada Biłgoraj - Orzeł Przeworsk 2-2
Górnik II Łęczna - Avia Świdnik 1-2
Stal Kraśnik - Orlęta Radzyń Podlaski 1-3
Karpaty Krosno - Spartakus Szarowola 1-0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Rzeszów 0-3
Resovia - Wisłoka Dębica 1-1
Stal Mielec - Unia Nowa Sarzyna 1-2
Łada Biłgoraj - Orzeł Przeworsk 2-2
Górnik II Łęczna - Avia Świdnik 1-2
:
Izolator Boguchwała - Orlęta Łuków 1-2
Stal Kraśnik - Orlęta Radzyń Podlaski 1-2
Karpaty Krosno - Spartakus Szarowola 2-0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Rzeszów 0-1
Resovia - Wisłoka Dębica 2-0
Stal Mielec - Unia Nowa Sarzyna 1-2
Łada Biłgoraj - Orzeł Przeworsk 3-2
Górnik II Łęczna - Avia Świdnik 3-2
Stal Kraśnik - Orlęta Radzyń Podlaski 1-2
Karpaty Krosno - Spartakus Szarowola 2-0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Rzeszów 0-1
Resovia - Wisłoka Dębica 2-0
Stal Mielec - Unia Nowa Sarzyna 1-2
Łada Biłgoraj - Orzeł Przeworsk 3-2
Górnik II Łęczna - Avia Świdnik 3-2
Tańczymy labada, labada, labada. Tańczymy labada małego walczyka. HEJ
:
Izolator Boguchwała - Orlęta Łuków 0-3
Stal Kraśnik - Orlęta Radzyń Podlaski 1-4
Karpaty Krosno - Spartakus Szarowola 2-0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Rzeszów 0-2
Resovia - Wisłoka Dębica 4-0
Stal Mielec - Unia Nowa Sarzyna 1-2
Łada Biłgoraj - Orzeł Przeworsk 2-1
Górnik II Łęczna - Avia Świdnik 1-3
Stal Kraśnik - Orlęta Radzyń Podlaski 1-4
Karpaty Krosno - Spartakus Szarowola 2-0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Rzeszów 0-2
Resovia - Wisłoka Dębica 4-0
Stal Mielec - Unia Nowa Sarzyna 1-2
Łada Biłgoraj - Orzeł Przeworsk 2-1
Górnik II Łęczna - Avia Świdnik 1-3
:
Izolator Boguchwała - Orlęta Łuków 0-2
Stal Kraśnik - Orlęta Radzyń Podlaski 1-2
Karpaty Krosno - Spartakus Szarowola 2-0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Rzeszów 1-2
Resovia - Wisłoka Dębica 3-0
Stal Mielec - Unia Nowa Sarzyna 1-2
Łada Biłgoraj - Orzeł Przeworsk 2-1
Górnik II Łęczna - Avia Świdnik 1-2
Stal Kraśnik - Orlęta Radzyń Podlaski 1-2
Karpaty Krosno - Spartakus Szarowola 2-0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Rzeszów 1-2
Resovia - Wisłoka Dębica 3-0
Stal Mielec - Unia Nowa Sarzyna 1-2
Łada Biłgoraj - Orzeł Przeworsk 2-1
Górnik II Łęczna - Avia Świdnik 1-2
Wierni klubowi
Wierni miastu
Choćby nas było kilkanastu!
Orlęta Łuków!
Wierni miastu
Choćby nas było kilkanastu!
Orlęta Łuków!
:
Izolator Boguchwała - Orlęta Łuków 0:1
Stal Kraśnik - Orlęta Radzyń Podlaski 0:2
Karpaty Krosno - Spartakus Szarowola 1:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Rzeszów 0:2
Resovia - Wisłoka Dębica 1:0
Stal Mielec - Unia Nowa Sarzyna 1:2
Łada Biłgoraj - Orzeł Przeworsk 2:1
Górnik II Łęczna - Avia Świdnik 0:2
Stal Kraśnik - Orlęta Radzyń Podlaski 0:2
Karpaty Krosno - Spartakus Szarowola 1:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Rzeszów 0:2
Resovia - Wisłoka Dębica 1:0
Stal Mielec - Unia Nowa Sarzyna 1:2
Łada Biłgoraj - Orzeł Przeworsk 2:1
Górnik II Łęczna - Avia Świdnik 0:2
:
Izolator Boguchwała - Orlęta Łuków 1:0
Stal Kraśnik - Orlęta Radzyń Podlaski 0:2
Karpaty Krosno - Spartakus Szarowola 2:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Rzeszów 0:0
Resovia - Wisłoka Dębica 1:2
Stal Mielec - Unia Nowa Sarzyna 1;0
Łada Biłgoraj - Orzeł Przeworsk 0;2
Górnik II Łęczna - Avia Świdnik 2:2
Stal Kraśnik - Orlęta Radzyń Podlaski 0:2
Karpaty Krosno - Spartakus Szarowola 2:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Rzeszów 0:0
Resovia - Wisłoka Dębica 1:2
Stal Mielec - Unia Nowa Sarzyna 1;0
Łada Biłgoraj - Orzeł Przeworsk 0;2
Górnik II Łęczna - Avia Świdnik 2:2
:
ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
Izolator Boguchwała - Orlęta Łuków 0:3
Stal Kraśnik - Orlęta Radzyń Podlaski 0:2
Karpaty Krosno - Spartakus Szarowola 1:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Rzeszów 0:1
Resovia - Wisłoka Dębica 2:1
Stal Mielec - Unia Nowa Sarzyna 1:2
Łada Biłgoraj - Orzeł Przeworsk 0:1
Górnik II Łęczna - Avia Świdnik 2:1
Stal Kraśnik - Orlęta Radzyń Podlaski 0:2
Karpaty Krosno - Spartakus Szarowola 1:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Rzeszów 0:1
Resovia - Wisłoka Dębica 2:1
Stal Mielec - Unia Nowa Sarzyna 1:2
Łada Biłgoraj - Orzeł Przeworsk 0:1
Górnik II Łęczna - Avia Świdnik 2:1
ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
:
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Izolator Boguchwała - Orlęta Łuków ) 0 - 0
Stal Kraśnik - Orlęta Radzyń Podlaski 0 - 2
Karpaty Krosno - Spartakus Szarowola 1 - 0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Rzeszów 0 - 0
Resovia - Wisłoka Dębica 2 - 1
Stal Mielec - Unia Nowa Sarzyna 0 - 0
Łada Biłgoraj - Orzeł Przeworsk 1 - 2
Górnik II Łęczna - Avia Świdnik 3 - 0
Stal Kraśnik - Orlęta Radzyń Podlaski 0 - 2
Karpaty Krosno - Spartakus Szarowola 1 - 0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Rzeszów 0 - 0
Resovia - Wisłoka Dębica 2 - 1
Stal Mielec - Unia Nowa Sarzyna 0 - 0
Łada Biłgoraj - Orzeł Przeworsk 1 - 2
Górnik II Łęczna - Avia Świdnik 3 - 0
Beer drinkin' weed smokin' maniac serial killa...