Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeżeli posiadasz już konto.                         


Poprzedni temat :: Następny temat
Kolejka 8 - 20-21 września Sobota/Niedziela
Autor Wiadomość
Łukcio-Łuków

Dołączył: 07 Kwi 2006
Posty: 89
Wysłany: 2008-09-15, 11:19   Kolejka 8 - 20-21 września Sobota/Niedziela

Kolejka 8 - 20-21 września Sobota/Niedziela

Orlęta Łuków - Tomasovia Tomaszów Lubelski
Orlęta Radzyń Podlaski - Karpaty Krosno
Spartakus Szarowola - Izolator Boguchwała
Avia Świdnik - Stal Kraśnik
Orzeł Przeworsk - Górnik II Łęczna
Unia Nowa Sarzyna - Łada Biłgoraj
Wisłoka Dębica - Stal Mielec
Stal Rzeszów - Resovia


8 kolejkę LIGI TYPERÓW typujemy do 20 września 2008 r. (sobota do godz. 15.55)Wszystkie typy oddane po w/w terminie zostaną w całości ANULOWANE.
 
Łukcio-Łuków

Dołączył: 07 Kwi 2006
Posty: 89
Wysłany: 2008-09-15, 11:22   

Orlęta Łuków - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-1
Orlęta Radzyń Podlaski - Karpaty Krosno 2-0
Spartakus Szarowola - Izolator Boguchwała 0-0
Avia Świdnik - Stal Kraśnik 1-0
Orzeł Przeworsk - Górnik II Łęczna 2-2
Unia Nowa Sarzyna - Łada Biłgoraj 2-1
Wisłoka Dębica - Stal Mielec 3-0
Stal Rzeszów - Resovia 0-0
 
pklimo

Dołączył: 30 Cze 2008
Posty: 21
Skąd: Stanin/Łuków
Wysłany: 2008-09-15, 15:38   

Orlęta Łuków - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-1
Orlęta Radzyń Podlaski - Karpaty Krosno 3-0
Spartakus Szarowola - Izolator Boguchwała 0-1
Avia Świdnik - Stal Kraśnik 1-0
Orzeł Przeworsk - Górnik II Łęczna 1-2
Unia Nowa Sarzyna - Łada Biłgoraj 2-1
Wisłoka Dębica - Stal Mielec 3-1
Stal Rzeszów - Resovia 1-1
 
klimas

Dołączył: 01 Kwi 2007
Posty: 13
Wysłany: 2008-09-15, 15:39   

Orlęta Łuków - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2:0
Orlęta Radzyń Podlaski - Karpaty Krosno 2:1
Spartakus Szarowola - Izolator Boguchwała 0:1
Avia Świdnik - Stal Kraśnik 2:1
Orzeł Przeworsk - Górnik II Łęczna 1:1
Unia Nowa Sarzyna - Łada Biłgoraj 2:0
Wisłoka Dębica - Stal Mielec 2:0
Stal Rzeszów - Resovia 1:0
 
Czubek


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-09-15, 16:22   

Orlęta Łuków - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2:0
Orlęta Radzyń Podlaski - Karpaty Krosno 2:1
Spartakus Szarowola - Izolator Boguchwała 0:1
Avia Świdnik - Stal Kraśnik 3:2
Orzeł Przeworsk - Górnik II Łęczna 1:3
Unia Nowa Sarzyna - Łada Biłgoraj 0:1
Wisłoka Dębica - Stal Mielec 2:0
Stal Rzeszów - Resovia 2:2
_________________
Będziemy dopingować Was ze wszystkich naszych sił...
Będziemy z Wami zawsze aż do końca naszych dni...

 
bartlomeo

Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 298
Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-09-15, 16:30   

Orlęta Łuków - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2:0
Orlęta Radzyń Podlaski - Karpaty Krosno 2:1
Spartakus Szarowola - Izolator Boguchwała 0:2
Avia Świdnik - Stal Kraśnik 0:0
Orzeł Przeworsk - Górnik II Łęczna 3:0
Unia Nowa Sarzyna - Łada Biłgoraj 2:1
Wisłoka Dębica - Stal Mielec 1:1
Stal Rzeszów - Resovia 1:2
 
janach

Dołączył: 18 Cze 2008
Posty: 133
Skąd: Łuków/Kraków
Wysłany: 2008-09-15, 18:00   

Orlęta Łuków - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1:0
Orlęta Radzyń Podlaski - Karpaty Krosno 3:0
Spartakus Szarowola - Izolator Boguchwała 1:1
Avia Świdnik - Stal Kraśnik 2:2
Orzeł Przeworsk - Górnik II Łęczna 1:2
Unia Nowa Sarzyna - Łada Biłgoraj 0:4
Wisłoka Dębica - Stal Mielec 3:1
Stal Rzeszów - Resovia 0:0
_________________

 
człowiek_którego_nie_ma
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-15, 20:04   

Orlęta Łuków - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2:1
Orlęta Radzyń Podlaski - Karpaty Krosno 3:0
Spartakus Szarowola - Izolator Boguchwała 0:0
Avia Świdnik - Stal Kraśnik 2:2
Orzeł Przeworsk - Górnik II Łęczna 1:2
Unia Nowa Sarzyna - Łada Biłgoraj 0:2
Wisłoka Dębica - Stal Mielec 1:2
Stal Rzeszów - Resovia 1:1
 
narcyzka17

Dołączył: 17 Cze 2008
Posty: 0
Wysłany: 2008-09-16, 09:58   

Orlęta Łuków - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-0
Orlęta Radzyń Podlaski - Karpaty Krosno 2-0
Spartakus Szarowola - Izolator Boguchwała 0-1
Avia Świdnik - Stal Kraśnik 1-0
Orzeł Przeworsk - Górnik II Łęczna 0-1
Unia Nowa Sarzyna - Łada Biłgoraj 1-1
Wisłoka Dębica - Stal Mielec 1-0
Stal Rzeszów - Resovia 1-2
 
Kris1908


Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 0
Wysłany: 2008-09-16, 10:15   

Avia Świdnik - Stal Kraśnik 2:0
Orzeł Przeworsk - Górnik II Łęczna 2:0
Unia Nowa Sarzyna - Łada Biłgoraj 2:0
Wisłoka Dębica - Stal Mielec 3:0
Stal Rzeszów - Resovia 0:2
Orlęta Łuków - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2:0
Spartakus Szarowola - Izolator Boguchwała 0:0
Orlęta Radzyń Podlaski - Karpaty Krosno 2:0
 
kapitan_bomba

Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 565
Wysłany: 2008-09-16, 14:44   

Orlęta Łuków - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-0
Orlęta Radzyń Podlaski - Karpaty Krosno
Spartakus Szarowola - Izolator Boguchwała 3-0
Avia Świdnik - Stal Kraśnik 1-0
Orzeł Przeworsk - Górnik II Łęczna 2-0
Unia Nowa Sarzyna - Łada Biłgoraj 1-0
Wisłoka Dębica - Stal Mielec 2-1
Stal Rzeszów - Resovia 1-1
 
Skuter


Dołączył: 19 Mar 2006
Posty: 2362
Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-09-16, 15:01   

Orlęta Łuków - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1:0
Orlęta Radzyń Podlaski - Karpaty Krosno 3:0
Spartakus Szarowola - Izolator Boguchwała 2:1
Avia Świdnik - Stal Kraśnik 1:0
Orzeł Przeworsk - Górnik II Łęczna 2:3
Unia Nowa Sarzyna - Łada Biłgoraj 0:1
Wisłoka Dębica - Stal Mielec 3:0
Stal Rzeszów - Resovia 2:2
_________________

Mijam wielu, bardzo wielu smutnych ludzi.
A kilka metrów obok, na środku ruchliwego chodnika,
klęczy kilkunastoletni chłopiec z triumfalnie wyciągniętymi ramionami.
Nikogo nie widzi. Jest w ekstazie.
Klęczy i krzyczy na całe gardło - ORLĘTA ŁUKÓW !!!
 
czaki90

Dołączył: 08 Sie 2006
Posty: 174
Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-09-16, 16:05   

Orlęta Łuków - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1:1
Orlęta Radzyń Podlaski - Karpaty Krosno 3:1
Spartakus Szarowola - Izolator Boguchwała 0:1
Avia Świdnik - Stal Kraśnik 2:1
Orzeł Przeworsk - Górnik II Łęczna 0:2
Unia Nowa Sarzyna - Łada Biłgoraj 2:2
Wisłoka Dębica - Stal Mielec 1:0
Stal Rzeszów - Resovia 0:1
 
mitQ

Dołączył: 06 Kwi 2006
Posty: 3
Skąd: UKF
Wysłany: 2008-09-16, 17:49   

Orlęta Łuków - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-0
Orlęta Radzyń Podlaski - Karpaty Krosno 2-0
Spartakus Szarowola - Izolator Boguchwała 1-1
Avia Świdnik - Stal Kraśnik 2-1
Orzeł Przeworsk - Górnik II Łęczna 1-1
Unia Nowa Sarzyna - Łada Biłgoraj 2-1
Wisłoka Dębica - Stal Mielec 3-0
Stal Rzeszów - Resovia 0-0
 
Popek


Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 0
Wysłany: 2008-09-16, 18:04   

Orlęta Łuków - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-1
Orlęta Radzyń Podlaski - Karpaty Krosno 3-0
Spartakus Szarowola - Izolator Boguchwała 1-0
Avia Świdnik - Stal Kraśnik 2-0
Orzeł Przeworsk - Górnik II Łęczna 1-3
Unia Nowa Sarzyna - Łada Biłgoraj 0-0
Wisłoka Dębica - Stal Mielec 2-0
Stal Rzeszów - Resovia 1-1
_________________
JP !
 
PPp
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-16, 19:16   

Orlęta Łuków - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-1
Orlęta Radzyń Podlaski - Karpaty Krosno 2-0
Spartakus Szarowola - Izolator Boguchwała 0-1
Avia Świdnik - Stal Kraśnik 3-1
Orzeł Przeworsk - Górnik II Łęczna 1-1
Unia Nowa Sarzyna - Łada Biłgoraj 2-1
Wisłoka Dębica - Stal Mielec 2-0
Stal Rzeszów - Resovia 0-0
 
Radzio


Dołączył: 02 Kwi 2006
Posty: 893
Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-09-17, 05:19   

Orlęta Łuków - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-0
Orlęta Radzyń Podlaski - Karpaty Krosno 3-0
Spartakus Szarowola - Izolator Boguchwała 1-2
Avia Świdnik - Stal Kraśnik 2-0
Orzeł Przeworsk - Górnik II Łęczna 3-1
Unia Nowa Sarzyna - Łada Biłgoraj 2-0
Wisłoka Dębica - Stal Mielec 3-1
Stal Rzeszów - Resovia 0-1
_________________
W Łukowie bez zmiany - ORLĘTA PANY !!!
 
E


Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 303
Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-09-17, 07:32   

Orlęta Łuków - Tomasovia Tomaszów Lubelski 3-1
Orlęta Radzyń Podlaski - Karpaty Krosno 3-1
Spartakus Szarowola - Izolator Boguchwała 0-1
Avia Świdnik - Stal Kraśnik 2-0
Orzeł Przeworsk - Górnik II Łęczna 2-1
Unia Nowa Sarzyna - Łada Biłgoraj 0-1
Wisłoka Dębica - Stal Mielec 0-0
Stal Rzeszów - Resovia 1-2
 
Dezi


Dołączył: 19 Sty 2007
Posty: 628
Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-09-17, 18:45   

Orlęta Łuków - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-0
Orlęta Radzyń Podlaski - Karpaty Krosno 2-1
Spartakus Szarowola - Izolator Boguchwała 0-2
Avia Świdnik - Stal Kraśnik 1-0
Orzeł Przeworsk - Górnik II Łęczna 3-1
Unia Nowa Sarzyna - Łada Biłgoraj 1-2
Wisłoka Dębica - Stal Mielec 2-0
Stal Rzeszów - Resovia 1-3
_________________
Wierni klubowi
Wierni miastu
Choćby nas było kilkanastu!
Orlęta Łuków!
 
Dev
Romantyk futbolu


Dołączył: 25 Mar 2006
Posty: 2644
Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-09-19, 15:28   

Orlęta Łuków - Tomasovia Tomaszów Lubelski 3:1
Orlęta Radzyń Podlaski - Karpaty Krosno 2:0
Spartakus Szarowola - Izolator Boguchwała 1:0
Avia Świdnik - Stal Kraśnik 3:1
Orzeł Przeworsk - Górnik II Łęczna 1:0
Unia Nowa Sarzyna - Łada Biłgoraj 4:1
Wisłoka Dębica - Stal Mielec 2:0
Stal Rzeszów - Resovia 0:0
_________________

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
 
Vaclav


Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 80
Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-09-19, 15:35   

Orlęta Łuków - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-0
Orlęta Radzyń Podlaski - Karpaty Krosno 3-1
Spartakus Szarowola - Izolator Boguchwała 1-1
Avia Świdnik - Stal Kraśnik 0-1
Orzeł Przeworsk - Górnik II Łęczna 3-0
Unia Nowa Sarzyna - Łada Biłgoraj 0-0
Wisłoka Dębica - Stal Mielec 4-1
Stal Rzeszów - Resovia 0-0
_________________
Beer drinkin' weed smokin' maniac serial killa...
 
SaqieV

Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 717
Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-09-19, 16:48   

Orlęta Łuków - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-1
Orlęta Radzyń Podlaski - Karpaty Krosno 3-1
Spartakus Szarowola - Izolator Boguchwała 0-1
Avia Świdnik - Stal Kraśnik 2-1
Orzeł Przeworsk - Górnik II Łęczna 1-2
Unia Nowa Sarzyna - Łada Biłgoraj 1-1
Wisłoka Dębica - Stal Mielec 2-1
Stal Rzeszów - Resovia 2-2
_________________
 
Pawel997

Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 70
Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-09-19, 21:29   

Orlęta Łuków - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1:0
Orlęta Radzyń Podlaski - Karpaty Krosno 3:0
Spartakus Szarowola - Izolator Boguchwała 0:1
Avia Świdnik - Stal Kraśnik 1:0
Orzeł Przeworsk - Górnik II Łęczna 0:1
Unia Nowa Sarzyna - Łada Biłgoraj 2:1
Wisłoka Dębica - Stal Mielec 2:0
Stal Rzeszów - Resovia 1:1
 
LEGION_UKF


Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 940
Wysłany: 2008-09-20, 08:10   

Orlęta Łuków - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-1
Orlęta Radzyń Podlaski - Karpaty Krosno 2-1
Spartakus Szarowola - Izolator Boguchwała 0-1
Avia Świdnik - Stal Kraśnik 1-0
Orzeł Przeworsk - Górnik II Łęczna 2-2
Unia Nowa Sarzyna - Łada Biłgoraj 3-1
Wisłoka Dębica - Stal Mielec 3-0
Stal Rzeszów - Resovia 0-1
_________________
Tańczymy labada, labada, labada. Tańczymy labada małego walczyka. HEJ
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje mang
Template TeskoRed v 0.4 modified by Nasedo
Wersja forum PDA/GSM