Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeżeli posiadasz już konto.                         


Poprzedni temat :: Następny temat
Kolejka 9 - 26-28 września Piątek/Sobota/Niedziela
Autor Wiadomość
Łukcio-Łuków

Dołączył: 07 Kwi 2006
Posty: 89
Wysłany: 2008-09-22, 09:21   Kolejka 9 - 26-28 września Piątek/Sobota/Niedziela

Kolejka 9 - 26-28 września Piątek!!!/Sobota/Niedziela

Resovia - Orlęta Łuków
Stal Kraśnik - Karpaty Krosno
Izolator Boguchwała - Orlęta Radzyń Podlaski
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Spartakus Szarowola
Stal Mielec - Stal Rzeszów
Łada Biłgoraj - Wisłoka Dębica
Górnik II Łęczna - Unia Nowa Sarzyna
Avia Świdnik - Orzeł Przeworsk

Uwaga : mecz Izolator Boguchwała - Orlęta Radzyń Podlaski w piątek 26 września, 15:00
9 kolejkę LIGI TYPERÓW typujemy do 26 września 2008 r. (piątek do godz. 14.55)Wszystkie typy oddane po w/w terminie zostaną w całości ANULOWANE.
 
klimas

Dołączył: 01 Kwi 2007
Posty: 13
Wysłany: 2008-09-22, 15:24   

Resovia - Orlęta Łuków 4:1
Stal Kraśnik - Karpaty Krosno 1:2
Izolator Boguchwała - Orlęta Radzyń Podlaski 0:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Spartakus Szarowola 1:1
Stal Mielec - Stal Rzeszów 1:3
Łada Biłgoraj - Wisłoka Dębica 2:1
Górnik II Łęczna - Unia Nowa Sarzyna 1:1
Avia Świdnik - Orzeł Przeworsk 0:0
 
Popek


Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 0
Wysłany: 2008-09-22, 15:24   

Resovia - Orlęta Łuków 3-0
Stal Kraśnik - Karpaty Krosno 1-1
Izolator Boguchwała - Orlęta Radzyń Podlaski 0-2
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Spartakus Szarowola 2-0
Stal Mielec - Stal Rzeszów 0-2
Łada Biłgoraj - Wisłoka Dębica 0-0
Górnik II Łęczna - Unia Nowa Sarzyna 3-1
Avia Świdnik - Orzeł Przeworsk 1-0
_________________
JP !
 
Czubek


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-09-22, 15:46   

Resovia - Orlęta Łuków 0:1
Stal Kraśnik - Karpaty Krosno 1:1
Izolator Boguchwała - Orlęta Radzyń Podlaski 0:2
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Spartakus Szarowola 1:0
Stal Mielec - Stal Rzeszów 1:2
Łada Biłgoraj - Wisłoka Dębica 1:0
Górnik II Łęczna - Unia Nowa Sarzyna 3:1
Avia Świdnik - Orzeł Przeworsk 1:0
_________________
Będziemy dopingować Was ze wszystkich naszych sił...
Będziemy z Wami zawsze aż do końca naszych dni...

 
janach

Dołączył: 18 Cze 2008
Posty: 133
Skąd: Łuków/Kraków
Wysłany: 2008-09-22, 16:53   

Resovia - Orlęta Łuków 0:1
Stal Kraśnik - Karpaty Krosno 2:0
Izolator Boguchwała - Orlęta Radzyń Podlaski 1:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Spartakus Szarowola 3:2
Stal Mielec - Stal Rzeszów 0:1
Łada Biłgoraj - Wisłoka Dębica 0:2
Górnik II Łęczna - Unia Nowa Sarzyna 2:0
Avia Świdnik - Orzeł Przeworsk 1:0
_________________

 
czaki90

Dołączył: 08 Sie 2006
Posty: 174
Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-09-22, 18:10   

Resovia - Orlęta Łuków 4:0
Stal Kraśnik - Karpaty Krosno 1:1
Izolator Boguchwała - Orlęta Radzyń Podlaski 0:2
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Spartakus Szarowola 1:0
Stal Mielec - Stal Rzeszów 0:2
Łada Biłgoraj - Wisłoka Dębica 1:1
Górnik II Łęczna - Unia Nowa Sarzyna 2:1
Avia Świdnik - Orzeł Przeworsk 1:0
 
Radzio


Dołączył: 02 Kwi 2006
Posty: 893
Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-09-22, 19:04   

Resovia - Orlęta Łuków 5-0
Stal Kraśnik - Karpaty Krosno 1-0
Izolator Boguchwała - Orlęta Radzyń Podlaski 0-2
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Spartakus Szarowola 2-0
Stal Mielec - Stal Rzeszów 1-2
Łada Biłgoraj - Wisłoka Dębica 1-0
Górnik II Łęczna - Unia Nowa Sarzyna 2-3
Avia Świdnik - Orzeł Przeworsk 2-0
_________________
W Łukowie bez zmiany - ORLĘTA PANY !!!
 
kapitan_bomba

Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 565
Wysłany: 2008-09-22, 19:21   

Resovia - Orlęta Łuków 3-0
Stal Kraśnik - Karpaty Krosno 0-1
Izolator Boguchwała - Orlęta Radzyń Podlaski0-2
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Spartakus Szarowola2-0
Stal Mielec - Stal Rzeszów0-1
Łada Biłgoraj - Wisłoka Dębica1-1
Górnik II Łęczna - Unia Nowa Sarzyna1-0
Avia Świdnik - Orzeł Przeworsk 1-1
 
bartlomeo

Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 298
Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-09-23, 13:32   

Resovia - Orlęta Łuków 0:2
Stal Kraśnik - Karpaty Krosno 0:0
Izolator Boguchwała - Orlęta Radzyń Podlaski 1:2
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Spartakus Szarowola 1:0
Stal Mielec - Stal Rzeszów 0:2
Łada Biłgoraj - Wisłoka Dębica 1:3
Górnik II Łęczna - Unia Nowa Sarzyna 1:1
Avia Świdnik - Orzeł Przeworsk 1:2
 
mitQ

Dołączył: 06 Kwi 2006
Posty: 3
Skąd: UKF
Wysłany: 2008-09-24, 08:20   

Resovia - Orlęta Łuków 3-0
Stal Kraśnik - Karpaty Krosno 1-1
Izolator Boguchwała - Orlęta Radzyń Podlaski 0-1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Spartakus Szarowola 1-0
Stal Mielec - Stal Rzeszów 0-2
Łada Biłgoraj - Wisłoka Dębica 1-1
Górnik II Łęczna - Unia Nowa Sarzyna 1-1
Avia Świdnik - Orzeł Przeworsk 0-0
 
Łukcio-Łuków

Dołączył: 07 Kwi 2006
Posty: 89
Wysłany: 2008-09-24, 10:07   

Resovia - Orlęta Łuków 3-0
Stal Kraśnik - Karpaty Krosno 1-1
Izolator Boguchwała - Orlęta Radzyń Podlaski 0-1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Spartakus Szarowola 0-0
Stal Mielec - Stal Rzeszów 0-1
Łada Biłgoraj - Wisłoka Dębica 2-1
Górnik II Łęczna - Unia Nowa Sarzyna 1-1
Avia Świdnik - Orzeł Przeworsk 1-1
 
narcyzka17

Dołączył: 17 Cze 2008
Posty: 0
Wysłany: 2008-09-24, 15:03   

Resovia - Orlęta Łuków 3-1
Stal Kraśnik - Karpaty Krosno 2-1
Izolator Boguchwała - Orlęta Radzyń Podlaski 1-2
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Spartakus Szarowola 1-1
Stal Mielec - Stal Rzeszów 1-2
Łada Biłgoraj - Wisłoka Dębica 2-1
Górnik II Łęczna - Unia Nowa Sarzyna 1-3
Avia Świdnik - Orzeł Przeworsk 2-2
 
PPp
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-24, 16:11   

Resovia - Orlęta Łuków 3-0
Stal Kraśnik - Karpaty Krosno 2-1
Izolator Boguchwała - Orlęta Radzyń Podlaski 0-2
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Spartakus Szarowola 2-0
Stal Mielec - Stal Rzeszów 1-2
Łada Biłgoraj - Wisłoka Dębica 2-2
Górnik II Łęczna - Unia Nowa Sarzyna 1-2
Avia Świdnik - Orzeł Przeworsk 1-1
 
Skuter


Dołączył: 19 Mar 2006
Posty: 2362
Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-09-24, 16:21   

Resovia - Orlęta Łuków 0:1
Stal Kraśnik - Karpaty Krosno 2:1
Izolator Boguchwała - Orlęta Radzyń Podlaski 1:3
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Spartakus Szarowola 3:0
Stal Mielec - Stal Rzeszów 0:1
Łada Biłgoraj - Wisłoka Dębica 3:2
Górnik II Łęczna - Unia Nowa Sarzyna 1:1
Avia Świdnik - Orzeł Przeworsk 1:0
_________________

Mijam wielu, bardzo wielu smutnych ludzi.
A kilka metrów obok, na środku ruchliwego chodnika,
klęczy kilkunastoletni chłopiec z triumfalnie wyciągniętymi ramionami.
Nikogo nie widzi. Jest w ekstazie.
Klęczy i krzyczy na całe gardło - ORLĘTA ŁUKÓW !!!
 
E


Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 303
Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-09-24, 19:13   

Resovia - Orlęta Łuków 1-2
Stal Kraśnik - Karpaty Krosno 1-2
Izolator Boguchwała - Orlęta Radzyń Podlaski 0-3
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Spartakus Szarowola 2-0
Stal Mielec - Stal Rzeszów 0-2
Łada Biłgoraj - Wisłoka Dębica 3-1
Górnik II Łęczna - Unia Nowa Sarzyna 1-0
Avia Świdnik - Orzeł Przeworsk 1-2
 
pklimo

Dołączył: 30 Cze 2008
Posty: 21
Skąd: Stanin/Łuków
Wysłany: 2008-09-24, 19:16   

Resovia - Orlęta Łuków 2-0
Stal Kraśnik - Karpaty Krosno 1-1
Izolator Boguchwała - Orlęta Radzyń Podlaski 0-2
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Spartakus Szarowola 1-1
Stal Mielec - Stal Rzeszów 1-2
Łada Biłgoraj - Wisłoka Dębica 2-2
Górnik II Łęczna - Unia Nowa Sarzyna 1-2
Avia Świdnik - Orzeł Przeworsk 0-0
 
SaqieV

Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 717
Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-09-24, 19:21   

Resovia - Orlęta Łuków 2-0
Stal Kraśnik - Karpaty Krosno 2-1
Izolator Boguchwała - Orlęta Radzyń Podlaski 1-3
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Spartakus Szarowola 2-0
Stal Mielec - Stal Rzeszów 0-2
Łada Biłgoraj - Wisłoka Dębica 1-1
Górnik II Łęczna - Unia Nowa Sarzyna 2-0
Avia Świdnik - Orzeł Przeworsk 2-1
_________________
 
Dezi


Dołączył: 19 Sty 2007
Posty: 628
Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-09-25, 06:35   

Resovia - Orlęta Łuków 0-1
Stal Kraśnik - Karpaty Krosno 2-1
Izolator Boguchwała - Orlęta Radzyń Podlaski 0-2
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Spartakus Szarowola 3-0
Stal Mielec - Stal Rzeszów 0-3
Łada Biłgoraj - Wisłoka Dębica 1-0
Górnik II Łęczna - Unia Nowa Sarzyna 2-1
Avia Świdnik - Orzeł Przeworsk 2-0
_________________
Wierni klubowi
Wierni miastu
Choćby nas było kilkanastu!
Orlęta Łuków!
 
Sokoow


Dołączył: 20 Sie 2007
Posty: 80
Skąd: z domu
Wysłany: 2008-09-26, 06:49   

Resovia - Orlęta Łuków 0-5
Stal Kraśnik - Karpaty Krosno 0-2
Izolator Boguchwała - Orlęta Radzyń Podlaski 0-3
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Spartakus Szarowola 1-0
Stal Mielec - Stal Rzeszów 1-2
Łada Biłgoraj - Wisłoka Dębica 0-1
Górnik II Łęczna - Unia Nowa Sarzyna 0-2
Avia Świdnik - Orzeł Przeworsk 0-1
_________________
http://www.wikimapia.org/...18&l=28&m=s&v=1
 
Dev
Romantyk futbolu


Dołączył: 25 Mar 2006
Posty: 2644
Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-09-26, 08:42   

Resovia - Orlęta Łuków 1:2
Stal Kraśnik - Karpaty Krosno 1:0
Izolator Boguchwała - Orlęta Radzyń Podlaski 0:2
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Spartakus Szarowola 1:0
Stal Mielec - Stal Rzeszów 0:3
Łada Biłgoraj - Wisłoka Dębica 1:3
Górnik II Łęczna - Unia Nowa Sarzyna 3:2
Avia Świdnik - Orzeł Przeworsk 1:1

Typy Legiona:
Resovia - Orlęta Łuków 0:1
Stal Kraśnik - Karpaty Krosno 2:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Spartakus Szarowola 3:0
Stal Mielec - Stal Rzeszów 0:1
Łada Biłgoraj - Wisłoka Dębica 3:2
Górnik II Łęczna - Unia Nowa Sarzyna 1:1
Avia Świdnik - Orzeł Przeworsk 1:0
_________________

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania
Template TeskoRed v 0.4 modified by Nasedo
Wersja forum PDA/GSM