Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeżeli posiadasz już konto.                         

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Skuter
2011-08-07, 13:45
Startujemy! Stal Kraśnik oraz Dwercniki i Roztocze
Autor Wiadomość
Czubek

Wysłany: 2010-08-13, 13:16   Startujemy! Stal Kraśnik oraz Dwercniki i Roztocze

No to tak...jutro zaczyna sie liga :)

Skuter

Wysłany: 2010-08-13, 13:34   

Najlepsze jest to, że wiemy, że nic nie wiemy... Polityka transferowa i informacyjna klubu jest co najmniej "dziwna". Pełna konspira, a znając życie wyjdziemy w składzie z poprzedniego sezonu z nowym bramkarzem, bez golkipera na ławce i z TK w białych spodniach :keke:

Mijam wielu, bardzo wielu smutnych ludzi.
A kilka metrów obok, na środku ruchliwego chodnika,
klęczy kilkunastoletni chłopiec z triumfalnie wyciągniętymi ramionami.
Nikogo nie widzi. Jest w ekstazie.
Klęczy i krzyczy na całe gardło - ORLĘTA ŁUKÓW !!!

fredek889

Wysłany: 2010-08-13, 14:47   

Nie rozumiem dziwnej postawy klubu ukrywając nazwiska nowych zawodników, nie sądzę że są to jakieś hity transferowe. Nawet nie zaskoczy mnie fakt, gdy okaże się, że jeden z tej grupy zawodników już w przeszłości reprezentował barwy Orląt. Dobrzy piłkarze nie mają problemów ze znalezieniem klubu, a Ci zawodnicy pojawili się dopiero w końcówce okresu przygotowawczego. Poza tym w Łukowie nie ma pieniędzy na jakieś wielkie transfery.

Jeśli chodzi o bramkarzy to raczej będzie ich dwóch, w końcu w ostatnim czasie testowanych było dwóch, choć i tak raczej Adamiak będzie nr 1.

Jeśli w Kraśniku zremisują to będzie dobrze.

fredek889

Wysłany: 2010-08-15, 09:02   

Sorry, że post pod postem.
Jeśli trener Różański ma zamiar nadal trzymać się swojej taktyki, no to niech lepiej już da sobie spokój i zrezygnuje. Taka gra nie ma sensu, skoro nawet tak na prawdę zespół Orląt nie stworzył żadnej groźnej akcji pod bramką Stali (!). Poprzednia taktyka Suchego zdecydowanie bardziej pasowała do możliwości zawodników Orląt.

Co tak w ogóle dzieje się z Łukaszem Kiryło?

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2010-08-15, 09:08   

Dno, dno, dno, dno. Może w takiej sytuacji to się zawsze mówi ale ja nie pamiętam meczu w którym nawet z wolnego Ozygały czy kogoś tam, bramkarz rywali nie dotknął by piłki.

Kiryło nie trenuje no i trzeba sobie radzić bez niego. Nowi nie mieli okazji za wiele pokazać, no ale ale ale graczami co sami wygrają mecz raczej nie są.

A taktyka? Momentami to wyglądało 1-6-3-1 i to było ustawienie od którego akcje zaczynaliśmy, a nie jak Stal atakowała.

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

fredek889

Wysłany: 2010-08-15, 09:23   

Szkoda bo Kiryło razem z Gajem potrafili zawsze szarpnąć do przodu i zrobić jakieś zagrożenie. Przez takie ustawienie nie wykorzystujemy umiejętności ofensywnie grających choćby Bugi, czy Gaja. Bo co mają zrobić, skoro nie mają nawet do kogo podać. Sami pół boiska nie przejdą. Jeśli zespół ma grać o awans to nie może tylko skupiać na grze defensywnej.

Basler

Wysłany: 2010-08-15, 10:26   

Drużyny Różańskiego zawsze grały ostrożnie w tyłach i raczej defensywnie, nastawiając się na kontrataki.

Dlaczego nie trenuje Kiryło?

Bobo

Wysłany: 2010-08-15, 12:41   

Kirył chyba miał mały wypadek, ale to nie jest pewne...

Skuter

Wysłany: 2010-08-15, 13:16   

Bącik sam przecież mówił, że mamy grać tak jak na MŚ, tam wszyscy głównie grali na 0 z tyłu. Dajcie spokój....

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2010-08-15, 15:29   

Nie gra bo nie gra, lepiej się zajmijcie poziomem tych co grają i to komentujcie.

Bącik robi znowu to samo. Jeszcze Buga się dostosuje do reszty to już będzie masakra

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Radzio

Wysłany: 2010-08-15, 20:08   

jeśli już mamy przegrywać to po ładnej ofensywnej grze a nie fajera do przodu i ustawiamy się na 30 metrze..

kuki

Wysłany: 2010-08-15, 22:05   

przegralismy , ale nie możemy się nastawiac ze będziemy przegrywali , to dopiero pierwszy mecz a pierwsze mecze zawsze są trudne , miejmy nadzieje ze nasi komapcze dobrą piłke pokaża w następnych meczach oczywiście zwycięskich

Ardiano

Wysłany: 2010-08-16, 08:45   

zaczęło się nieciekawie, ale nie widziałem meczu, nie znam sprawy to nie będę sie wypowiadał, ale ciśnie mi się na usta pewien cytat...
Cytat:
Kolejki 1-2: kiepskie warunki atmosferyczne plus brak świeżości, pierwsze koty za płoty
Kolejki 3-7: jeszcze nie złapaliśmy rytmu, pierwsze śliwki robaczywki
Kolejki 8-11: powoli daje o sobie znać zmęczenie
Kolejki 12-13: cały sezon wchodzi w nogi

obym się mylił...

Katyń 10 IV 1940 - 10 IV 2010 PamiętaMY!

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2010-08-16, 08:55   

Ardiano napisał/a:
Cytat:
Kolejki 1-2: kiepskie warunki atmosferyczne plus brak świeżości, pierwsze koty za płoty

W newsie na głównej mamy jeszcze: "krótką ławkę rezerw"

:mrgreen:

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Czubek

Wysłany: 2010-08-17, 12:50   

no to pierwsze koty (;d) za płoty, a teraz pierwsze derby w tym sezonie :D no i tradycji stalo sie znow zadość - Jak Rocha, to mecz :)
Ciekawie to bedzie wygladalo, w Dwernickim przeciez tyle znajomych twarzy.
Oby tylko ich nie zlekceważyć, bo jak wiadomo - derby rządzą sie swoimi prawami :lol:

fredek889

Wysłany: 2010-08-23, 09:47   

Dwernicki jest wyraźnym outsiderem tej ligi, także wysoka wygrana Orląt nie powinna być zaskoczeniem. W sumie gdyby nieskuteczność w kilku sytuacjach to mógłby być znacznie wyższy wynik. Niestety, ale Dwernicki obecnie może powalczyć jak równy z równym... ale w okręgówce... Myślę, że na co stać Orlęta dopiero może nam pokazać mecz z Roztoczem.

Raczej nie było takiego wyróżniającego się zawodnika podczas tego meczu, odnośnie nowych nabytków to Piotr Łuszczyk nie miał właściwie okazji do zaprezentowania czegoś więcej na bramce, Mateusz Markowski - myślę, że nawet może być dobrym wzmocnieniem dla nas. Niezły technicznie, w miarę szybki, dobrze się ustawia. Wypracował akcję po której bramkę strzelił Orzyłowski. Zdziwiło mnie pojawienie się Patryka Romaniuka po tym jak starał się o angaż w Dolcanie i rezerwach Górnika, myślałem, że temat Orląt jest już nie aktualny. A jednak.

Czubek

Wysłany: 2010-08-23, 12:44   

takie klasyczne bramki padaly :D Gaj - gdzies tam sie zakrecil i dobił z bliska, Szlaski - lubi tak uderzyć z pierwszej z daleka (np. z Białą), Ozy - piękne wykonanie wolnego.
Ale Dwercniki słabiutki.

Basler

Wysłany: 2010-08-23, 20:13   

Podobno zawodnicy ze Stoczka zakładają się ze sobą, że nie wygrają żadnego meczu w IV lidze :)
Po tym co wczoraj zobaczyliśmy nie jest to wykluczone

Ardiano

Wysłany: 2010-08-23, 22:01   

ciekawe czy z bukiem tez sie zakladają?? w sumie jak na nich niezla kase moga wyciagnac... Wrocław się kłania...

Katyń 10 IV 1940 - 10 IV 2010 PamiętaMY!

Czubek

Wysłany: 2010-08-24, 00:00   

http://lksdwernicki.pl/in...catid=4:relacje

"stadion przy ulicy Rogalińskiego w Łukowie"
"Izdepski Sebastian"

hehe:) a wczesniej jeszcze było napisane, że wynik nie odzwierciedla przebiegu spotkania :D

Skuter

Wysłany: 2010-08-24, 20:41   

A ja myślę, że nie ma co podniecać się zwycięstwem nad Dwernickim, bo ich będzie każdy łoił 2-3-4 bramkami. Dopiero mecze z drużynami typu Roztocze lub Lewart pokażą nam na co nas stać.

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2010-08-26, 15:31   

Zdaje się, że Orlęta znowu zainwestowały w Nike. W Kraśniku po cywilnemu prezentowały się w fajnych czerwonych polówkach i czarnych spodenkach, a z Dwernickim chyba pierwszy raz zagrali w nowym komplecie strojów. Bo dotąd żółte koszulki miały długie rękawy, a ta wersja była letnia.

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

fredek889

Wysłany: 2010-08-29, 20:06   

Mecz z Roztoczem mocno przeciętny. Było dużo przestojów w grze co wzmagało nudę wśród kibiców. Ogólnie wydaje mi się, że piłkarsko nasi lepiej się prezentowali, choć w drugiej połowie to goście mieli dwie okazje do strzelenia bramki, strzał w słupek i interwencja Wryka na linii bramkowej, tak więc mieliśmy dość dużo szczęścia. Natomiast rzut karny taki raczej ''z kapelusza'' moim zdaniem tam nie było przewinienia.

Jeśli można wyróżnić jakiegoś naszego gracza to myślę, że Maćka Wryka i Marcina Adamka, który popisał się kilkoma dobrymi interwencjami. Warto wspomnieć, że Artur Gaj to chyba ma jakiś patent na strzelanie bramek Roztoczu :)

dix

Wysłany: 2010-08-29, 20:22   

"Mecz nudny jak flaki z olejem" (tekst z fm08 :D )
Grula cienko w pierwszej połowie się spisywał, Purzyk zagrał przyzwoity mecz. I tak jak fredek mówi karny z kapelusza. Dopiero gdy bramkarz obronił strzał sędzia wskazał "wapno".
Dowiedziałem się właśnie że na meczu było ok 10 sympatyków Roztocza, najmłodszy ok 30 lat a reszta dziadki :D

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi