Ekhm... Od czego zacząć? No więc może tak... Jak zapewne słyszeliście do Strasburga sprawę może wnieść każdy obywatel Unii Europejskiej. Tak też zrobiła pani Alicja Tysiąc. Chciała dokonać aborcji w Polsce, lecz Sąd Najwyższy nie przychylił się do jej prośby. Złożyła pozew do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka. Tam sprawę wygrała, ponieważ prawo Europejskie zezwala na aborcję. Trybunał nałożył na Polskę karę finansową. Ale teraz pytanie: Czy słusznie? My, jako naród polski możemy złożyć zażalenie od wyroku. Każdy obywatel ma do tego prawo: pełnoletni i niepełnoletni. O co chodzi? Po pierwsze mój apel do osób, które są przeciwne aborcji: wesprzyjcie mnie i wyślijcie wiadomość, którą zamieszczę poniżej. Apel do reszty: nie pozwólmy, aby UE ingerowała w Polskie prawo! Jej wyrok godzi w naszą suwerenność. Wychodzi na to, iż Polskie prawo jest tylko fikcją, bo obowiązują nas "normy" moralne Europy! Jeżeli Polska zapłaci karę, pokaże w ten sposób, iż Polska suwerenność jest nikła. Doprowadzi to do tego, iż wszystkie inne osoby (także z innych krajów) będą mogły dopuszczać się przestępstw na terenie naszego kraju, a potem być sądzone nie w Polsce, gdzie prawo jest ostre, a w Trybunale Europejskim, gdzie dostanie mniejszy wyrok.

Treść meila:
Cytat:
(z prawej strony u góry)
The Registrar
European Court if Human Rights
Council of Europe
F-67075 STRASBURG CEDEX
France
(na środku)
PROTEST
(normalny tekst)
Jako człowiek opowiadam się za obroną każdego życia ludzkiego od poczęcia do naturalnej śmierci. Dlatego wyrażam moje zdumienie, oburzenie i przerażenie wobec wyroku Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu, karzącego Rząd Polski za to, że córeczka pani Alicji Tysiąc nie została zamordowana przed urodzeniem.
Ponadto odmowa aborcji była zgodna z prawem obowiązującym w Polsce. Dlatego jako obywatel nie mogę zgodzić się z wyrokiem Trybunału, podjętym wbrew prawu obowiązującemu w mojej Ojczyźnie.

....... ............................. .......................... ...............................
Data | Nazwisko i imię | PESEL | Adres1. Europejski Trybunał Praw Człowieka w Strasburgu: webmaster@echr.coe.int
2. Pan Profesor Lech Kaczyński, Prezydent RP: listy@prezydent.pl
3. Komitet organizujący tą akcję: rada07@wp.pl

Meila należy wysłać pod pierwszy adres meilowy, załączając dwa pozostałe jako Do Wiadomości.

Serdeczenie dziękuję!

Dodam jeszcze, iż to się liczy jako jeden głos. Lista na którejbyłoby 100tys podpisów też liczone byłoby jako jedno zażalenie.