Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeżeli posiadasz już konto.                         

Poprzedni temat :: Następny temat
Jakie macie zdanie o forumowiczach:)
Autor Wiadomość
E

Wysłany: 2007-09-20, 22:44   

Ardiano napisał/a:
E - jak poznałem to odniosłem pozytywne wrazenie... chociaż to jeszcze dziecię

jakie wrażenie.. z tego szoku siedziałam cicho i się gapiłam w murawę... chyba trudno było jakiekolwiek wrażenie odnieść.. :lol2: to było podczas przerwy, żebyście nie zaczęli mówić, że zamiast na grajków to się na trawę gapię...

szok też przeżyłam, jak się dowiedziałam, że czuper jest z '87, nie no do dzisiaj myślę, że mnie ktos w błąd wprowadził :lol2:

Ardiano

Wysłany: 2007-09-21, 10:39   

jakiego szoku??

Katyń 10 IV 1940 - 10 IV 2010 PamiętaMY!

joLek

Wysłany: 2007-09-21, 20:32   

Cytat:
jolek - 2hoolsgirl, podobno techno, i podobno się przepisała z medyka. chyba pod presją forum

nie pod presją forum nie!!

kapitan_bomba

Wysłany: 2009-09-30, 16:02   

Ja się jeszcze nie wypowiadałem... :D sorry że nie wszytskich ale jeszcze będzie okazja :)

Sk8ter - Ogarnia to forum i stronę. Dba o porządek. Spełnia oczekiwania ludu:D I mieszka w bloku w którym robi się super imprezy :D KMWTW ;)

Ardiano - Wydaje mi się że ciągle pracuję, robi karierę. Wie dużo o piłce, o Łukowie, historii. Taki pan profesor:) I kiedyś jak byłem małolat pożyczył mi Fife 2002 :D

andrzej - Do tańca i do różańca. Do dziś nie zapomnę jak na urodzinach pewnego chłopaka, wpadł narobił dużo szumu, a potem słuch o nim zaginął. Ogarnia...

Bryk- Gwiazdor... po prostu gwiazdor :) I poznał Marlenę :D

Czubek - Ewelina, Kamila, Marta, Klaudia, Marlena, Weronika, Dominika, Karolina, Iza, Nena ;) , Barbara, Zdzisława...itp,itp... wspólne tematy:D:D:D Dobry chłopak, Zawsze jak trzeba pomoże. No i bym zapomniał zgonował u mnie ostatnio. Jeden z niewielu !!!... Wie o Pawle:D

Dev- Prezes i władca tego forum. Znam od gimnazjum, mam bardzo dobre zdanie. Podziwiam za relację z meczu. Tylko niech nie biega w krótkich spodenkach, koszulce i klapkach po mieście przy temperaturze 10 stopni:D Stwierdzę śmiało jest hardcorem. Wtajemniczony w legende o Pawle... :D Chciał pijany jechać na giełdę :D

Dezi- Bardzo dobry chłopak, łapie tą ekipę za "mordę". Młode dobre pokolenie. Zawsze pomoże, chłopak do pogadania. No i ma starszą od siebie dziewczynę... zawsze tak chciałem :D Pozdro !!! ooo i wysłał mi prezent na naszej klasie z okazji urodzin:D

E- Lubię, lubię i podziwiam. Spoko dziewczyna. Ale trochę za mało znam :)

MassMinety- Sam nick mnie przeraża, wole nie wnikać:D

Rafał - Złota rączka - "nie wiesz, nie wiesz" "zesrał". Często widziany w godzinach nocnych w okolicach tesco. Swój człowiek od promili:D Przyjaciel Zdunka :D ... u niego zaczęła się wielka historia Pawła:D

LEGION_UKF - Wiele sezonów, kilka lat. Dużo km, troche alko:D Uczył mnie sztuki kibicowania. Jak najbardziej na plus !!!

R4obson - Często go widuję, rośnie nowe młode pokolenie :)

Odpowiedz do tematu