Łukowskie media
Odpowiedz do tematu

: Łukowskie media
Co o nich sądzicie? Może najpierw wymieńmy Master, Wspólnota, jakiś tam Głos. Co jeszcze?


Podobno Wspólnota jest teraz wydawana na takim gazetowym papierze?! Prawda to?


ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
elip
[Usunięty]
:
Prawda prawda... w formacie cos kolo A3...

:
Ciekawy z mojego punktu widzenia numer dzisiejszej Wspólnoty. Wprawdzie tylko przejrzałem w sklepie ale chyba warto kupić

- temat alfa z e-lukow o rondach wzięty na tapetę. Są wypowiedzi z forum :D :D (i moja :D )
- trochę o Orlętach min. zdjęcie zespołu, taki a'la skarb kibica, relacja i zdj. z Lukowiakow.
- wywiad z Kasznią, o Orlętach też. ALe to samo chrzanienie co zawsze
- Ramka z okazji urodzin Skrzyni. W tym news ze strony i ... komentarze nasze spod newsa :D


ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
:
Dev napisał/a:
Ciekawy z mojego punktu widzenia numer dzisiejszej Wspólnoty. Wprawdzie tylko przejrzałem w sklepie ale chyba warto kupić

- temat alfa z e-lukow o rondach wzięty na tapetę. Są wypowiedzi z forum :D :D (i moja :D )
- trochę o Orlętach min. zdjęcie zespołu, taki a'la skarb kibica, relacja i zdj. z Lukowiakow.
- wywiad z Kasznią, o Orlętach też. ALe to samo chrzanienie co zawsze
- Ramka z okazji urodzin Skrzyni. W tym news ze strony i ... komentarze nasze spod newsa :D


Widzialem Dev widzialem ... slawny jestes :) A jak czytalem o Dmowskim to odrazu pomyslalem o Alfie.

:
Ale Alf mnie zbije bo podważam jego pomysł :P


ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
:
kurna, też mogłem napisac tam jakiegos posta to moze bym sie załapał :D

Będziemy dopingować Was ze wszystkich naszych sił...
Będziemy z Wami zawsze aż do końca naszych dni...
:
moze ktos mi zeskanowac ten numer?


edit:

dobra juz mam, ale mozna zeskanowac, jesli ktos moze niech zeskanuje
Ale sie Devil nie popisales :)


Choobec: następnym razem edytuj posta, a nie pisz jednego po drugim w ciągu kilku minut. Bo brzydko to wygląda :-P

Nie ważne jak ciężko trenujesz, ktoś trenuje ciężej...
Nie ważne jak dobrze grasz, ktoś gra lepiej...
Nie ważne jak bardzo chcesz wygrać, ktoś chcę bardziej...
:
w ostatniej wspólnocie już nasze newsy są podpisane źródłem.

Ponadto pojawiła się ramka: "Warto zajrzeć" i mamy adresy stron orląt i sokoła

edit:
hahaha na jednym ze zdjeć jest elip :)


ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
elip
[Usunięty]
:
gdzie?

:
Pamietnik narkomanki?


ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
:
Dev napisał/a:
hahaha na jednym ze zdjeć jest elip

oraz Jakub J. :)


Mijam wielu, bardzo wielu smutnych ludzi.
A kilka metrów obok, na środku ruchliwego chodnika,
klęczy kilkunastoletni chłopiec z triumfalnie wyciągniętymi ramionami.
Nikogo nie widzi. Jest w ekstazie.
Klęczy i krzyczy na całe gardło - ORLĘTA ŁUKÓW !!!
:
dawać skana! :crazy:

Będziemy dopingować Was ze wszystkich naszych sił...
Będziemy z Wami zawsze aż do końca naszych dni...
:
Dzisiejsza Wspólnota:
Relacja z Lublinianki jest opatrzona zdjęciem kibiców (chyba z Bełżyc) i podpisem "Kibice jak zwykle nie zawiedli". Poniżej jest ramka z komentarzami kibiców spod newsa ze strony.

I wygląda na to, że to są nasze komentarze. Trochę lipa, bo większość negatywy. No chyba, ze któreś z was ma takie świetne pomysły by pod komentarzami na stronie popisywać sie innym nickiem i jechać po wszystkim :)


ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
:
skan plx bo nie rozumiem :D musze zobaczyc :]

:
nie jechac po wszystkim tylko sa wypowiedzi po meczu z Lublinianka i sa w 100% obiektywne kazdy z nich i dobrze ze je Wspólnota dała

Tańczymy labada, labada, labada. Tańczymy labada małego walczyka. HEJ
:

:
moze to nie media łukówskie, ale przeglądając onet - "pierwszy atak zimy" - patrze a tu:
http://wiadomosci.onet.pl/62115,21,4,pokaz.html

:
w najnowszym numerze wspólnoty jest pozadna gafa ;/ Napisali o meczu z Stala Poniatowa i komentarze wzieli ze strony. A wiecie jak źródło napisali:
www.orlenta.lukow.pl

:
Manwe napisał/a:
w najnowszym numerze wspólnoty jest pozadna gafa ;/ Napisali o meczu z Stala Poniatowa i komentarze wzieli ze strony. A wiecie jak źródło napisali:
www.orlenta.lukow.pl


Sytuacja zaczyna być coraz bardziej groteskowa :P
W kolejnych numerach WŁ ukazywały sie nasze relacje z meczów nie opatrzone źródłem. Zwrócenie uwagi, przyniosło efekt trochę podobny do cytowanego przez Manwe. Wprawdzie już nie ma okropnego ortografa ale jest tak:

www.orlętalukow.pl - bez kropki, jak już "ę" to czemu bez "ł" ? :D

Ostatnio zmieniony przez Dev 2007-11-08, 22:46, w całości zmieniany 1 raz

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
:
to się nazywa debilizm i brak profesjonalizmu :/

:
Ma ktoś Wspołnotę lub Życie Łukowa z ostatniego tygodnia? scan <prosi>


ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
:
We Wspólnocie nie ma tego czego oczekujesz :> ŻŁ nie posiadam.


Mijam wielu, bardzo wielu smutnych ludzi.
A kilka metrów obok, na środku ruchliwego chodnika,
klęczy kilkunastoletni chłopiec z triumfalnie wyciągniętymi ramionami.
Nikogo nie widzi. Jest w ekstazie.
Klęczy i krzyczy na całe gardło - ORLĘTA ŁUKÓW !!!
markoll
[Usunięty]
:
Wieczorem zeskanuje.

:
Dev chodziło o wczesniejsza wspólnote:-) tam było o planach orlat chyba

Tańczymy labada, labada, labada. Tańczymy labada małego walczyka. HEJ
:
W ostatniej Wspólnocie (tej z ubiegłej środy) przy okazji art. o turnieju trampkarzy jest duże zdjęcie młyna z meczu z Puławami. Podpis pod fotką:
"Najlepsi na świcie kibice z Łukowa, nigdy nie opuszczają swojej drużyny"

dokładny cytat :) Świat czy świt nieważne - i tak groteskowo. Mimo to, przed rundą robią nam reklamę. Dobre i to :)


ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
:
nowy łukowski potral www.extra.info.pl - gorąco polecam

Dziś, gdy mój Prezydent nie żyje, zgraja hipokrytów prześciga się w pochwałach, z nikczemnym przekonaniem, że martwy już im nie przeszkodzi. Aleksander Ścios

Katyń 10 IV 1940 - 10 IV 2010 PamiętaMY!
PPp
[Usunięty]
:
Ardiano napisał/a:
nowy łukowski potral www.extra.info.pl - gorąco polecam

nawet chyba button jest na naszej stronie

:
jest jest i vice-versa

Dziś, gdy mój Prezydent nie żyje, zgraja hipokrytów prześciga się w pochwałach, z nikczemnym przekonaniem, że martwy już im nie przeszkodzi. Aleksander Ścios

Katyń 10 IV 1940 - 10 IV 2010 PamiętaMY!
:
Panie Brazylijczyk czego portal extra zdycha? Swoją mordką go Pan firmujesz to rzeknij słowo.


ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
:
hm... a więc sprawa przedstawia się następująco: umowa między mną a właścicielem serwisu jest taka, że to on dostarcza tematy na portal, a ja to później robie tak żeby było fajnie. Jako, że od dłuższego czasu nie dostałem żadnych newsów, a sam nie mam zbyt dużo czasu, żeby je ogarnąć, więc portal jest w stanie agonalnym. Co do zmiany tego stanu na razie nie jestem w stanie nic powiedzieć.

Edzia:

portal www.extra.info.pl poszukuje dziennikarzy do charytatywnej współpracy. Jeśli masz lekkie pióro, interesują cię lokalne media, interesujesz się wydarzeniami w mieście, dołącz do naszego zespołu. Tutaj będziesz mógł podzielić się swoimi opiniami na temat sytuacji w mieście pisząc newsy na portal

Dziś, gdy mój Prezydent nie żyje, zgraja hipokrytów prześciga się w pochwałach, z nikczemnym przekonaniem, że martwy już im nie przeszkodzi. Aleksander Ścios

Katyń 10 IV 1940 - 10 IV 2010 PamiętaMY!
:
http://lukow.extra.info.pl/news.php?id=445

Dziś, gdy mój Prezydent nie żyje, zgraja hipokrytów prześciga się w pochwałach, z nikczemnym przekonaniem, że martwy już im nie przeszkodzi. Aleksander Ścios

Katyń 10 IV 1940 - 10 IV 2010 PamiętaMY!
:
http://www.telewizja.lukow.pl/

buhahah Master wtopiło i żarty prima aprilisowe już dzisiaj wrzuciło :D ale młotki


ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
:
A no, ano :D
Najlepsze to jest to: "W związku z niedawno podpisanym porozumieniem między Akademią Piłkarską Legia Warszawa a Orlętami Łuków, do drużyny ŁKS na zasadzie wypożyczenia ma trafić powracający do zdrowia Sebastian Szałachowski. Trener Legii, Jan Urban chce aby były zawodnik Górnika Łęczna wrócił do formy grając przez rundę wiosenną w drużynie z Łukowa.'
i to: "Po niedzielnej porażce Orląt Łuków ze Stalą Kraśnik 1:2 Zarząd i Dyrekcja Łukowskiego Klubu Sportowego ogłosili decyzję, iż rozwiązują kontrakt z trenerem Andrzejem Zarzyckim. Jego miejsce zajmie dotychczasowy kierownik drużyny Tadeusz Kurek."
A i jeszcze z tego się uśmiałem: "Pieniądze na ten cel (30 tys. zł) zostały przekazane ze środków jakie radni "zdjęli" z funduszy przeznaczonych na zakup radiowozu dla łukowskiej policji." :D :D

hihi :D :eek: :lol:

PS.
Tutaj ironia co do policji chyba :D - "Ponadto ten derbowy mecz zostanie rozegrany bez udziału publiczności, gdyż policja uznała zawody za "mecz podwyższonego ryzyka". Komendant policji stwierdził, że łukowskie oddziały prewencyjne nie są w stanie zapewnić bezpieczeństwa podczas meczu."

Ostatnio zmieniony przez SaqieV 2009-03-31, 22:08, w całości zmieniany 3 razy
:
ale na kerfura sie nabralem, bo w sumie pierwsza z brzegu informacja


ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
:
http://www.telewizja.luko...=News&news=1563

Podczas jednej z pierwszych audycji zaprezentujemy nieznaną płytę, jaką kilkanaście lat temu nagrał Zbigniew Zemło, obecny burmistrz Łukowa wspólnie z zespołem Budka Suflera.

Ta informacja potrafi ze smiechu zrzucic z krzesła :D

Pffff ;D
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.