Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeżeli posiadasz już konto.                         

Poprzedni temat :: Następny temat
Propagowanie faszyzmu
Autor Wiadomość
alf

Wysłany: 2007-01-05, 19:54   Propagowanie faszyzmu

co wedlug kolegi skejtera jest propagowaniem faszyzmu?
to ze jestem narodowym radykalem?
a wiec kolego najpierw prosze o doczytanie co to jest faszyzm a co to jest nacjonalizm i Narodowy-radykalizm. twoj argument jest tak slabo poparty ze az zal dupe sciska!
czy faszyzm to mowienie ze jestem w jakiejs organizacji, ktora przed wojna i teraz faszyzmu sie brzydzi a niemcom wydrapalibysmy oczy:)
jak mam nadzieje wiesz faszyzm to ustroj Głoszący hasła skrajnie nacjonalistyczne, antydemokratyczne i antyliberalne, zmierzający do stworzenia państwa totalitarnego i monopartyjnego.
a ja ani antydemokrata niejestem , i niepotrzebuje panstwa totalitarnego.
2) propagowanie faszyzmu to pisanie do kolegi o tym ze cos tu stworzylem? jesli tak to naprwde zwracam honor;], jesli nie to ty musisz mi go zwrocic :)
a tak naprawde twoje 2 ostrzezenia mnie nie ruszaja:) nie potrzebuje sie tu z nikim klocic bo chce zrobic cos dla wspolnoty Orlat,ale jesli tacy kibice jak ty wola nas dzielic to niemam czego tu szukac(reszta tez niech sie zastanowi), moj topic byl normalnym.
3) jak wiesz na kazdym porzadnie prowadzacym sie stadionie,mozna spodkac wielu nacjonalistow, czy nazistow i ty niestety tego niezmienisz
goraco pozdrawiam

Edyta przeniosła temat

elip
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-05, 20:49   

alf popieram Cie... Ale jak powiedzial D. nie mieszajmy polityki ze stadionem... Poza stadionem niech kazdy sie udziela w czym chce i gdzie chce...

Odpowiedz do tematu